Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
3. zář 2009

Jinak jsem vám všem udělala chutě na palačinky a nakonec jsem dělala bramborák 😅 😀 😀 😀 😀 😀

Jinak Farmi hlásím se k tobě do klubu MTS 😀 Páč jsme na tom stejně 😀 😀 Taky je mi od včerejška šoufl a pálí mě strašně prsa 😀 😀

kelly1983
3. zář 2009

Ahoj Kopi to jsem ráda, že tu někdo je🙂 děkuji.....No jak se daří, dá se...až na to že mě vše bolí a co ty? Co doma? Mňam bramboráááááááky bych si dala 😝

kopa
autor
3. zář 2009

Kelly já už snědla 4 😅 ale já je dělám maličké 🙂
U nás zatím pohodička,tento týden jsem si vzala dovču.Včera jsem byli na výletě a dneska odpočívám.Zítra se chci jet podívat po nakem oblečení na podzim.

kelly1983
3. zář 2009

Tak to je fajn, že máte pohodičku....týýýýý jo já nic neobleču snad se do mého porodu nebude moc ochlazovat pač já nemám co na sebe.....mám jen letní věci 😲

kopa
autor
3. zář 2009

jé a tady už všichni smaží palačinky a Farmi jako jedina zas baští bůček 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
3. zář 2009

Kelly já sem právě byla minulý týden pro podprdu a tak jsem nakoukla i do krámků a měli krásné lehoučké svetříky a trika s dlouhým rukávem...tak to chci pokoupit a ještě jsem dostala nakou poukázku na oblečení,takže to chci omrknout 🙂
Příští týden mám školení,tak se chci oháknout 😅 😀

kelly1983
3. zář 2009

kopi.........však jo udělej si radost..taky bych si udělala ale není moc za co:(

kopa
autor
3. zář 2009

Kelly no já si takhle radost dělám často 😅 pomáhá mi to od špatné nálady 😀
To víš dokud neni mimi nemusím moc šetřit 🙂

kelly1983
3. zář 2009

jj svatá pravda

tercie
3. zář 2009

Kopi já z palačinek nakonec taky vymyslela bramboráky, ale půl napůl s cuketou, tak jsem zvědavá jaký to bude...

Marti gratulace k NT, super!!! Já se budu hrozně bát až tam půjdu...

A aronek co, doufm že je taky OK, a co nejdřv se ozve!!!

tercie
3. zář 2009

Kelly no na letní věci bych v listopadu moc nespoléhala 😀 aspoň jeden svetr a bundu by to chtělo 🙂 Však můžou bejt z bazaru, bude to nosit chvilku 😉 Abys nám holka neumrzla 🙂

kopa
autor
3. zář 2009

Tak ted jsem něco ještě dočetla.

Martinkal dala jsem ti do tabulky tu poradnu a zapomněla jsem ti gratulovat k NT 😵 😵

Tercíku s cuketóu je to moc dobré,někdo dává ještě do bramboráků kapku piva aby byli křupavé 😀

kelly1983
3. zář 2009

terci 😀 😀 😀 no máš pravdu, ono i v tom říjnu už nebude moc teplo...asi budu muset něco pořídit. A jak se jinak cítíš? CO mimčo?

ee.liska
3. zář 2009

martinkal super 😀 taky ti ty týdny utíkají

farmarska
3. zář 2009

holky ted jsem vás začla dočítat..a co to čtu? manžílci a domácí práce 😝 😅 😝
no u nás je domácnost taky převážně na mě, peru, meju, vařím, uklízím , stírám, skládám, natírám, ... 😝 😝
ale je pravda, že občas, ten můj taky vyluxuje 😅 občas 😅
a ty kraviny, tu alektroniku tu má v obýváku bobi taky, ale tu mu odprašuju a utírám taky já 😅 😅
a taky sekám převážně já 😅 i tím křoviňákem 😅 a pak i řežu dříví 😅 prostříhávám stromy 😅
no tercí myslím, že u vás může být i hůř 😀 😀
ale je zase pravda, že já jsem tedkon zase už půl roku (od prvního potratu) doma a nechodím do rachoty 😎
a zase je fakt, že když k tomu ještě připočtu ty zvířata, tak se doma nikdy opravdu nenudím 😀

handm no já jsem si taky než jsme se sem nastěhovali říkala, jak se těším na sekání trávy a tak, ale ted, když to přes léto roste jako sviňa a já musím každej tejden sekat skoro 3,5tis m2, tak už mne to tolik nebere a i ráda bych to někomu přenechala 😀 😝

farmarska
3. zář 2009

no nic jdu dočítat dál , co jste ttu ještě nadrbaly 😀

mirax
3. zář 2009

ahooj holky, dnes padám totálně n adržku, Tobík měl teda zase den!!! 😠 😠 😠
ale už spí...

kopiiiii..doplň mi prosím do tabulky, že čekáme asi holčičku jméno Alžbětka a další kontrolu mám 6.10. (poradna), jooooo? 😀 Děkuju moc.

Nevím, co udělat k večeři, nemám na nic sílu...mně teď nejvíc chutnají brambory k nim kyselé zelí 😀 😀
Asi nějakou polívku vymyslím...
Dnes jsem si zase nařízla prst i snehtem, Tobík na mě opět visel a jak mnou cloumal a já krájela rohlík, tak už to bylo 😝

Taky jsem byla u kadeřnice a jsem teď děsně krásná 😀 😀 😀

martinkal
3. zář 2009

Ahoj mirax,
já mám úplně stejný chutě, zelí, brambory a bramborovou kaši bych mohla pořád 😀

farmarska
3. zář 2009

kely já bych bejt tebou taky opravdu něco pořídila a nepočítala s tím, že se tydle teploty do tvého porodu udrží 😀 😀 ale co já vím, třebas jsi si to nějak tam nahoře dohodla a já budu nakonec ještě překvapená 😀 😀 😀

kopi tak bramboráčky ty já taky můžu 😵 to bych mohla i k tomu bůčku 😀 to s tím pivkem zkusím 😉 a víš jak dens byl bůček, zítra budou palačinky, abych náhodou o něco nebyla ochuzená 😀
jinak ta práce mi nevyšla 😢 se mi neozýval, tak jsem mu volala, jak to vypadá a on mektal něco o tom, že ta co tam dělá se ještě rozmejšlí jestli vůbec odejde a že zatím tam teda zůstává, a kdyby něco tak se mi pak ozve.. ble ble ble..pěkně mne naštval 😝 tak když nemá jasno, tak co člověka honí na pohovory 😠
no nic zkusím se poptat jinde 😅

martinkal
3. zář 2009

ee.liško děkuju,
často na tebe myslím, registrovaly jsem se obě 30. března a myslím, že jsem na tom byly dost podobně viď?

farmarska
3. zář 2009

ahoj miraxíčku 🙂 no ty jsi ale chudášek malinkej 😢 😢
tak hod novou fotečku kebule, at se můžeme nad tou tvou krásou taky pokochat 😀 😀 😀

farmarska
3. zář 2009

tý brdo že všechny koukáte na Ulici !! 😠 😝

martinkal
3. zář 2009

Farmi koukáme a pak ještě růžovka 😀 😀 😀

tercie
3. zář 2009

Farmíku koukáme .-D Ale já u toho nastrouhala na ty vošouchy a teď to půjdu zamatlat a udělám jeden zkušební... slintám už jako Pavlovovi psi ty vogo 😀
A manža se žene domů tak asi budu muset za chvíli končit, až se dohrabe, páč mi to ruší tu televizi a to vy se vztekal, že celej den maká a pak se nemůže ani v klidu koukat na ordinaci 😀

farmarska
3. zář 2009

no jo Marti, jsme to ale chudáci, dnes to máme pěkně náročný 😀 😀 😀

farmarska
3. zář 2009

terci on ti kouká na ordinaci? 😕

mari111
3. zář 2009

farmiku ja teda nekoukam, ja zehlim 😠 😠 😠

farmarska
3. zář 2009

u nás koukám já 🙂 ten můj na telku moc nečučí a když tak se mnou, co tam zrovna pustím a do toho to vždycky kritizuje, ale kouká se mnou dál 😀 😀 😀

murynka
3. zář 2009

martinko gratuluji k NT a k 8 cm 😵 😵 😵

kopi také jsem měla bramboráčky od tchýně 😀 😀 😀

farmarska
3. zář 2009

mari chudášku tfuj tfuj tfuj 😝 😝 a že si to nevezmeš alspon k tý telce?

a holky, marti a terci, jak to máte doma se sexíkováním, ted co jste těhu...sexíkujete nebo se bojíte?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru