Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

martinkal
22. zář 2009

holky pro dnešek se loučím, kouknu na růžovku a pak budu spát, bolí mě pořád ta hlava.
Dobrou noc a krásné sny 🙂

aronek
22. zář 2009

k tématu holka kluk, tak u nás je to jasný, přítel říká Honzík a já říkám holčička 😀 , Vzhledem k tomu, že jsme se shodly, že se nezhodneme ani na kočárku, každý bude mít svůj, tak to není ani překvapivé. Ale on rozdýchá i holčičku, už má vybranou i modrou motorku, ale prý ji dělají i v červené 😀

markee
22. zář 2009

ahojky jsme doma z Práglu. Přijeli jsme tak před půl hodinkou. Malou jsme už osprchli a jsme po véče. No moc hezký výlet,ale ale ...... . Bylo tam šíleně moc maminek s jedním děckem a druhým v bříšku,nebo jen těhulky nebo mamky s dvěma dětma. Prostě jsem chvilku slzu uronila,pže prostě to je opravdu těžký se s tím vyrovnat. Jinak pohoda. Malá perlila,hlásila a řádila. Zvířátka se jí líbili. No a u vstupu jsem jen tak Míšovi říkala: "byla by sranda,kdyby jsme tu dnes potkali někoho známého. Třeba jako před 2 měsíci v Plzni."
Jela jsem totiž s kamarádkou do Plzně do ZOO a potkala tam městského policajta s rodinkou-od nás. Tak to by člověk fakt nečekal. No a jdeme si,procházíme a pak najednou zahlídnu dvě holky s kočárky a jsou mi povědomé. No jasně. Byli to holčiny z kterými jsem vyrůstala.Jedna v Praze bydlí a ta druhá k ní přijela na návštěvu. Jsou to dvojčata. No sranda. Jedna o tom co se nám stalo věděla,ale té ségře z Prahy to ještě neříkala. Tak jsem jí řekla,ať si to poví,až odejdu,pže já kdybych jí to vyprávěla,tak bych hrozně bulela.
Po cestě do Prahy jsem aspoň zkoukla,kde je Apolinář,z magistrály je vidět. Jen pak ještě vědět jak tam z magistrály uhnout.Ale na to je ještě času.

aronek
22. zář 2009

markee, tak vidíš, jak jsi to krásně zvládla 😉 a ještě sis užila pěkný den

markee
22. zář 2009

Aronek,zvládla jsem to,ale bylo mi to fakt líto. To,že nemám bříško a v něm zdravé miminko. Přejde to. Bylo tam ale dnes opravdu moc hezky.

m.aa.b
22. zář 2009

Právě pročítám vaší debatu o návratu do práce. Já se nechala uschopnit už od příštího úterka. Protože jestli mě má propustit tak ať to je hned a ne až za měsíc. Já to bohužel v práci moc fajn nemám - šéf využije první příležitosti jak mě vylejt nemá mě totiž rád již od doby co u nás nastoupil a mám obavy, že využije krize a propustí mě pro nadbytečnost i když jsou tam tací co mají prac.pom. na dobu určitou a že jsem na seznamu vím stopro (a to jsem tam nejdýl 😒 ) No a když by se nám náhodou nezadařilo do léta tak stejně musím hledat jinou práci protože se vrátí kolegyně která mi udělala z práce hotové peklo až jsem chtěla odejít ale ona pak naštěstí šla na mateřskou. A kolektiv taky stojí za prd 😠 😠 😠 Vůbec se mi tam nechce jenže musíme teď našetřit na další IVF takže potřebujem každou korunku a taky to chvíli potrvá ☹ ☹

m.aa.b
22. zář 2009

ty jo pořád dočítám, to až budu v práci, tak nevím nevím jak to budu stíhat 😉

m.aa.b
22. zář 2009

a v práci se na vás kouknout nemůžu páč šéf má nějaký program a sleduje kam se na netu koukáme 🙄 😠

markee
22. zář 2009

Maab,to je mi líto s tou prací. Ale znám to taky. Odešla jsem proto jinam-debil po 6 letech. No a povedlo se mi otěhu v nové práci. Sice se nemám teď kam vrátit,pže to bylo ve zkušebce a prostě jsme vzájemně rozvázali prac.poměr. Ale Johanka stála za to. I teď prostě,když neseženu práci nebo se mi tam nebude líbit,tak na to kašlu.Prostě pro mě jsou děti-rodina to nejdůležitější. S penězi to vždy nějak udělám.

m.aa.b
22. zář 2009

Markee já to taky moc hrotit nebudu - buď tam zůstanu nebo ne také je pro mě nejdůležitější mimi 😔 jen je problém že kdyby přišel o práci i Miláček tak už to s těmi penězi bude horší 😖 i když vím že rodiče nás v tom nenechají, ale stějně

Farmi gratuluju k nové práci 😉

Kerrie ať Emička krásně roste!

Jsem tu sama???

m.aa.b
22. zář 2009

Ale už jsem vás poctivě dočetla uf 😝 😝 😝 😀 😀 😀 🙂 😀

m.aa.b
22. zář 2009

Tak zatím papa a zítra juknu 🙂

farmarska
22. zář 2009

holky už vás skoro mám ! už jsem vás skoro dočetla!! 😀

elí ty jsi byla znovu na revizi? jsem to nějak přehlídla a ted čtu, že jsi po narkoze a něco o srůstech? 😕 😕 no hlavně jestli jsi už v pořádku 😵
dobré zprávy se asi opravdu vrací! 😵
všem co byli na kontrolách moooc gratuluju a tobě kerie specielní gratulačku k malé princezničce v tvém bříšku 😵 😵 😵
ají tobě přeju nespadnutí dolů v tabuličce 😉 bo jinak se pěkně proletíš, tabu už je dlouhá jak tejden 😀 vím o čem mluvím, ted nedávno jsem letěla 😝 😀

farmarska
22. zář 2009

a abych nezapoměla, chtěla bych tu mezi náma i za sebe přívítat nově příchozí smutné duše. Holky je vás tu těch novejch nějak strašně moc!!! 😕 😨 😕 😨 je to hrozný 😢 😢
holky moc moc mě mrzí co se vám stalo ☹ věřte, že čas je milostívý a bude zase líp 😔 držte se, posílám vám pohlazení a trošku síly do dalších dnů ☹
síly posílám jen trošku bo si nějakou musím sama nahromadit , za čtrnáct dnů odhadem bude zase ovu a ten kolotoč začne odznova 😀 😀 😀

ee.liska
22. zář 2009

farmi na revizi nee, jen mi tam koukali kamerou 😀 takže příští ut kontrola a pak asi hurá do snažení, teda jestli přijde ms...

markee
22. zář 2009

Téda Kerrie,holčička,no to je super zprávička. Opravdu i hezký jméno,mě se taky líbí(manžovi ne,ale já ho mám v záloze,teda až jednou 😉 )
Farmy,gratulace k práci.
Eeliska,dávej teď na sebe pozor. Hlavní je,že už pak mimča půjdou samy a nebude to tak dlouho trvat 😉

ee.liska
22. zář 2009

markee, to víš, že pak půjdou samy 😎
tak dobrou holky, zítra zase nakuknu

farmarska
22. zář 2009

elí tak držíím mooooc moooc palce at už je konečně vše jak má bejt 😵 😵 😵 😵

markee bodejť hezky dělej zálohy, však se jednou dočkáme, všechny 😵 😵 😵 😉

a já ted holky koukám na "kuchaře" na primě, to se zase zasměju 😀 😀 koukáte na to taky někdo?

murynka
22. zář 2009

holky dobrou noc 🙂

farmarska
22. zář 2009

mury, Sofi, dobrou 😉

maendy
22. zář 2009

Tak jsem tady holky a hlásím další špatné zprávy ☹
Moje tušení bylo na mistě,ten zmetek šéf mi mile naznačil,že jsem navíc.On se mnou vubec nepočítal.
Takže mám ted v sobě tolik zloby 😠 ,je to zmetek.
Zítra začínám hledat novou práci,sice tam 1.10 nastoupím,ale budeme tam 2 a mám se rozhodnout,který den v týdnu chodit nebudu.Že on na to nemá aby to pořád řešil,mluvil jako by ta věc někdy byla.
řekla jsem mu že nemůžu za to že nám umřel,že bylo vše OK!!!!
Tak prý je mu to líto a že jaké máme teda plány.Tak jsem na řekla že nechápu co tím myslí,že my pojedeme na genetiku a víc nevím jaké plány myslí.Bylo mě uplně špatně,že jak jsem přišla domu musela jsem si po 3/4 roce zapálit cigaretu!!!
Tak se to rozetlo.Půjdu jinam,jestli si myslí že po něm budu plakat,šíleně se plete,ta práce vůbec nebyla med.

No není toho už moooc na jednoho člověka.sakra proč jáááá???!!!

farmarska
22. zář 2009

kopísku četla jsem že máš starosti s příteláčkem, že má nějaký depky 😕 😒 to mi je líto 😢 vy taky nemůžete bejt chvilku štastný a spokojený 😅 😝
hele nevím jak na ostatní chlapy, ale na toho mého platí buď, že si něco koupí, že mu to jako schválím, nebo ho k tomu i sama vyzvu, jestli si nechce koupit to, o čem sní, nebo po čem pokoukává, samozřejmě vzhledem k momentální fynanční situaci 😉
nebo manžílka zabavím, nějakej společnej vejletek, nějaká akcička, aby přišel na jiný myšlenky 😉 no a
nebo ho zabavím prací 😀 vymyslím mu nějakou práci, důležitou, neodkladnou práci on se zabaví, utahá a nemá čas ani nálada už depkovat 😀
kopísku tak zkus, třeba ti něco z toho pomůže 😉 🙂 🙂

farmarska
22. zář 2009

mendy to mně mrzí bobku, jak se k tobě hnusně zachoval 😢 je to smutný, ale jsou i horší věci 😉 určitě si najdeš jinou práci 😉 hlavní je aby jsi byla v pořádku ty a aby jsi měla brzy nový mimineško v bříšku a ostatní se nějak už podá 🙂 tak se netrap a nenič si zdraví cigaretama kuli takovýmu debiloj, co ti za to nestojí 😉
hele já taky měla pěknou práci v supr kolektivu, čekala jsem s oznámením těhu až do kritickýho 12tt, pak jsem to konešně řekla a týden na to jsem potratila 😔 pech no 😔 a oni to nevěděli na našli si mezitím za mne náhradu, bo mysleli že ted budu několik let mimo , no ale nestalo se a já už se neměla kam vrátit 😅 tak jsem se nikam nehnala, říkala jsem si, že to pracák jistí a že stejně brzy chci bejt těhu znovu, ..no a zadařilo se, jenže jen na chvilku a zase potrat 😔 no a po tom druhým už jsem teda radši začla hledat nové místečko a dnes se konečně zadařilo 🙂 kaufland oddělení šalámků to jistí 😵 no a doufám, že se brzy zadaří ii ten novej mimís v břuchu 😉 a já budu moct z práce prchnout dřív než jim to tam všechno sežeru 😀 😀 😀

farmarska
22. zář 2009

holky kde jste všechny?? si tu přijdu po dvoudenním půstu a mraků dočtených stránek poklábosit a tady pomalu nikde nikdo 😨 a to tu zrovna rozdávám takový rozumy 😀 😎 😎

tercie
22. zář 2009

Ahoj holky, já se sem dneska dřív nedostala... jdu mrknout co novýh.

Farmi k salámům?Paráda, hele to mě na prodvání vždycky bavilo ze všeho nejvíc, krájet, vážit, balit... potají ochutnávat 😀

farmarska
22. zář 2009

tercí já to mám v opačným pořadí 😀 ochutnávat.......... balit, vážit, krájet 😀 😀 😀
no a jinak ti povím, že tě mám jako vzor 😉 pamatuješ..mé motto, najít práci a otěhotnět 😀 😀 😝
tak běda ti, jestli se mi to nepovede! 😀 😀 😝 😝 😝
hele ségra a jak to dopadlo vlastně s tím pavoukem v jaru a pěně? 😕 😅 😀
a co jinak jak se těšíš těhulindo? 😉

farmarska
22. zář 2009

ach jo, manžel už chrupká a já nemůžu usnout bo nám tu v lesíku za oknama houká sova jak o život, už asi půlhodiny, 😠 😝 leze mi to už děsně na nervy 😠 jak mám žvížátka ráda, já tam snad půjdu po ty uhoukáný sůvě něco mrsknout 😠 😠 😠
asi ten barák tady budu reklamovat 😀 bud nám tu řve sova, nebo řvou nějací bizoni ze zoo, nebo lev v zoo, nebo dupe ježek pod okny,nebo se mrouskaj kočky, pak do toho všeho štěkaj naši psi, bo se jim ty různý zvuky nezdaj 😝 holky pak že maj lidi na samotách klídek 😅 alspon tady u nás je to pěknej blázinec 😝 😀

farmarska
22. zář 2009

terci už to dolouskej 🙄 já vím, že je toho moc, ale nech si něco taky na jindy 😅 bo mě už ta moje samomluva začíná líst taky na nervy 😉

maendy
22. zář 2009

Tak dobrou holky,jdu si vzít prášek od bolesti hlavy a jdu spáát.Bylo toho zase moc.Zítra jdu hned ráno k zubaři 😒
Tak přeji klidnou,dobrou noc 😉

farmarska
22. zář 2009

jejda mendy ty máš samé lepší aktivity 😅 😝 tak ať je zítřek lepčí než dnešek a moc tě to nebolí 🙂
dobrou 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru