Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
6. led 2010

Ahoj tehulky, byla jsem na obídku!🙂

mari111
6. led 2010

jo farminko hlavne na to teplo se tesim, sme si to uz tady uzili kdyz mrzlo a foukalo a ze u nas fouka hodne tak sme tu meli 14 stupnu 😠 to proste nejde vytopit tou elektrinou jeste k tomu drahou a kamnama ktere sou stejne na hovno ,takze sem rikala ze se to tu rozfajruje ze budu chodit po baraku v pllavkach 😀 😀 😀

aja.83
6. led 2010

A co ty mari111? Nějaké těhu nevolnosti? 😉

mari111
6. led 2010

jo ajusko je mi furt zle a jeste k tomu ta choroba prokleta,toho kasle se uz asi nezbavim ☹
handm co si mela dobreho?

mari111
6. led 2010

holky mate jeste nekdo stromecek, my jeste jo ale asi ho bude muset pritelak o vykendu zlikvidovat,ten nas prdlej kocourek mu chasta vodu 😀

farmarska
6. led 2010

holky, kde jste k těm dobrej doktorům přišly.. já chci taky ultrazvukovat 😀

jinak já se loučím, jedeme k našim, teda už jen k mamce 😔 tak se ukážu zase večer, tak ted už moc nekrafejte, ať nemám moc dočítání 😀

mari111
6. led 2010

tak zatim pa farminko

handm
6. led 2010

Měla jsem čínu, Mari 🙂 Docela to šlo, ale jako při prvním těhu nebo co, nemůžu sníst celou porci 🙂 takže půlku, začnu si dávat asi poloviční...🙂🙂 A šetřit 🙂

Farmi, pa, drž se, kočko!!! Máš sice lepší náladu, ale dokážu si představit, jak to musí být těžký!!! 🙂
Aji, tak třeba vám prostě poradí anebo navrhnou léčbu anebo prost ěuž tam je a vy tam půjdete zbytečně 🙂 i takový případy byly!!🙂 🙂.-).-)

mari111
6. led 2010

ja jim handm taky malinke porce ale zato vic krat za den. ale stejne jim nejak malo mi prijde,ja hlavne porad nevim co bych sezrala,vcera sem si nechala privist kebab,co to bude dneska nevim, dala bych si nejake obyc jidlo,jen nevim co a kdo by mi to dal az pod nos 😝

handm
6. led 2010

no mari, sice mi prijde, ze jim min, ale stejne bricho mam nafoukly jak blazen.. no uvidime 🙂 jak to bude dal. jelikoz mi ani poprve nebylo nic, vubec spatne, tak se bojim nejhorsiho.. budu jako slon... 😀 😀😀😀

mari111
6. led 2010

slon neslon hlavne ze bude mimi spokojene 😉

handm
6. led 2010

no to jo, mari, s tim ja jsem tak nejak smirena..
ja se jen musim hlidat, mam velky problemy s kyclema, nemela bych vyrazne pribrat, takze...

mari111
6. led 2010

ach jo, no ja zas se zadama ale vydrzim vsechno, budu muset ☹ my asi nemuzeme mit nic jednoduche a uzivat si tehulkovani 😠

handm
6. led 2010

presne tak 🙂
proto jsou tehotny zensky a ne chlapi 🙂 ti by nevydrzeli nic 😀
tak ja mizim pro dnesek z prace, mej se!! ahoj

mari111
6. led 2010

to je fak 😉 t, pa

ee.liska
6. led 2010

ahojky 🙂
jak se máte? tady je tolik sněhu a silničáři nekde

holky to čekání je hrozné, vím o čem mluvím, my jsme šekali 9 měsíců a to nám říkali počkat až do března. zní to možná jako klišé ale fakt když jsem na to v rámci možností přestala myslet tak se povedlo 🙂 držím vám všem palečky abyste se už mohly snažit a co nejdřív se to podařilo 😵

mě to dneska v práci vůbec nebaví 😝
šarlot moc hezká fotka ptáčků 🙂

mari111
6. led 2010

ahoj eli, taky ses leniva, to sme asi vsetky, uz aby bylo aspon jero,co, to uz je clovek aktivnejsi 😉

mari111
6. led 2010

jaro ne jero 😖

ee.liska
6. led 2010

ahoj mari jj jaro by bodlo 😎 já jsem dneska úplně k ničemu, tak si lehnout k telce 🙂

kerrie
6. led 2010

Ahojda holky 🙂
Tak máme za sebou další poradnu................monitor v pořádku, všechno v poho a Eminka je k nám zase o kousek blíž..........hrdlo už prostupné pro prst, paní doktorka prý dosáhla na hlavičku 😉 Tak snad už to nebude dlouho trvat nebo mě z těch poslíčků jebne 😀 😀 Příští poradnu máme 13.1., ale tajně doufám, že už k ní třeba nedojde 😉

mari111
6. led 2010

ahoj kerrie, teda uz se ti to blizi, ze dosahla na hlavicku,no to je sila, no to uz Emulka asi brzo prijde na svet 😉
eeli tak se na vsechno vyprdni a sup na gaučing 😉

ee.liska
6. led 2010

kerie tak to je super, za chvilku máš Eminku u sebe 🙂
mari, jdu si dát sváču a odpočívat 😎

mari111
6. led 2010

tak prijemne odpocivani eli 😉

flair
6. led 2010

Jeee, Kerrie, tak to už máš za pár 😅 Vůbec si nedovedu představit, že si doktorka jen tak sáhne na hlavičku tvé Emičky 😨 😀

bobinka22
6. led 2010

Ahoj holky,
jak se mate,
Ja dobre.Az na to ze me cely den boli hlava.
Netestovala jsem , rekli jsme si s pritelem ze pockame do 16.1 a pak.A jak se tady mate?
Maly ma strevni chripku.Tak mame ode dneska schavelene prikrmy.A uz mel 2 krat ryzovou kasi.Zitra bude mit mrkvicku tak jsem rada a pak pribinak a manan s piskotem uz se na to tesim... 😀

aronek
6. led 2010

ahoj bobinko, a kolik máš vlastně spoždění? Proč chcete čekat zrovna do 16.1.?? Gratuluji k příkrmům, jak mu chutnají?

kopa
autor
6. led 2010

Ahoj Bobi 🙂
Jak chutnají Vojtíškovi příkrmy? 😀
Já jdu dneska do lékarny pro femibion a asi koupím rovnou testy na příští týden,či víkend 😀 😀
a proč čekat až do 16?už máš asi 14 dní zpoždění cop jsi tal psala néé 😅 😕 😀

mari111
6. led 2010

ahoj bobi, teda vy ste choroucky, jo ,no neboj hlava prestane bolet a malinkej uz bude takto pekne papinkat,jo. a mate se jinak dobre? myslis ze si tehu? 😅

mari111
6. led 2010

tak sem neodolala a udelala aspon vajickovou pomazanku 😉

bobinka22
6. led 2010

No mam zpozdeni uz 21 dnu...
Ale chci pockat do 16.protoze 16..11 jsem to mela dostat a v ten den jsem jednou jedninkkrat zaspinila a nic.Tak treba jestli to nebyla ms.Je takova ze prisla a hned odesla.Proto pockam do 16.1 a kdyz neprijde udelam test a pak k doktorovi.
Jinak se mame dobre.Zrovna jsme jedli.A ted musim varit.Asi to vypnu a dodelam to v sedm vecer to uz maly spi.Ted se to neda.Bo me chce mit porad u sebe. 😀 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru