Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
16. led 2010

tak a jelikož si tu už povídám sama a protože už mám i tak dávno svo spací hodinku, tak já jdu taky dohajan 😉

mějte se krásně a zítra snad zase nakouknu a kdyby ne, tak v pondělí mne tu máte natuty 😀 😎 😎
dobrou! 🙂

nicollka
17. led 2010

Dobré ráno,

Farmi jsem jen 22dc, testla jsem si jen tak, viděla sem tam čárku ale jak to sschne tak ta čárka mizne a pak tam vidim naznak ale jen v nějakém úhlu. To je spíš to že vidím to místo kde by to mělo být, jen se nevybarvilo :D

Dnes přijede manžílek, tak se moc těším jak se budem tulit. Sice na sex nemám ani pomyšlení, no ale uvidíme co bude. Zajedu si do Olympie na něco dobrého, ukuchtím jemu něco dobrého a pak se budu asi celý den jen válet.

Farmi testování bude mít smysl zřejmě až od středy, ale stejně to nemůže nic mít, já nevím teda kdy byla ovulka, podle kalkulačky na netu by měla být 9-12.1. a já byla s manželem 8,9.1. a jinak vůbec tak nevim že by zrovna to bylo tak...no uvidime, ale už mi to přijde strašlivě moc dlouhý :( 😠

aja.83
17. led 2010

Ahoj holky!
Květinko, držím pěsti! 😉

ikopretinka
17. led 2010

Ahoj holky,

Kopi dej mi prosím do tabulky dnes-7DC .

Jinak mám za sebou podrobné imunologické vyšetření a ale výsledky budou za měsíc. Asi se přišlo na příčinu mého potratu i na to proč se nám nedaří nebo se to nechytá (ty mé krásné grafy) nebo když se zadaří tak to tak dlouho trvá a pak stejně potrat. Příčinou je alergii na lepek( nelze nebo velmi těžko otěhu a pak se to stejně potratí) =bezlepková dieta a pak by to mělo jít! Už pár dní jím bezlepkově a mohu vám říct, že se cítím o dost lépe, takže čekám že mi tuhle skutečnost opravdu nejspíš jen potvrdí.

hanana
17. led 2010

Dobre ranko
ikopretinko to je super, sice dieta, ale za mimi to stoji ze??? 😵 😵

sarlotta
17. led 2010

Dobré ránečko🙂

Kopinko už 12tt, děkují 😉

sarlotta
17. led 2010

Nicoll 🙂 to vypadá zajímavě 😉

Kopreti - tak to je mazec, a neměla jsi zažívací potíže už dřív ? dá se tahle alergii získat během života ?

ikopretinka
17. led 2010

Hanana, tak to určitě. Mě to až zase tak nevadí, já jím stejně trochu jinak už dlouhou dobu, ted z toho jen vynechám obilí a je to, takže vlastně v pohodě. A pokud to tak je , tak aspoň znám příčinu. A kdyby se zadařilo a já jedla lepek dál, potratím samovolně zase ve vyšším stupni těhu jako minule a to už bych fakt nedala

ikopretinka
17. led 2010

Sarlota, no měla a neměla. Mě to přišlo normální. Jen jsem měla sem tam nadýmání a chodila ráno tak buď trochu snáz nebo víckrát na velkou jinak nic. Až mi to řekla, tak mě docvaklo že to tak bylo po špagetách, pšenici, pečivu prostě po tom v čem je lepek. Je to jen dědičné, ale nemusí se to na člověku ani poznat, nemusí to mít žádné příznaky, prostě náhoda že na to třeba přijdou

sarlotta
17. led 2010

Já mám taky problémek, poslední 3dni jsem se oházela - břicho, pod koleny,stehna, prsa... svědivá vyrážka - jako kopřivka-červené pupínky, flíčky. Zítra frčím na gyndu, ať mi vezme krev na jaterní testy a pak asi na kožní 😅
Zatím jsem to zkusila namazat excipialem. Antihistaminika si určo brát nebudu. jako sežrala jsem dost kyselého, pže mě to chutná 😅...utopence, zelný salát, kyselé okurky... to vynechám. ale co rajčata, jablka, syr.okurky ????
nemáte někdo zkušenost ? ach joooo. 😒

ikopretinka
17. led 2010

Sarlota, No já jsem alergička na pyly , seno atd... jablka nemohu =pro mě silný alergen, jen vařená mi neva

hanana
17. led 2010

sarlottko ja neporadim ale soucitim ja mam od narozeni dost sptatny etopicky exem, a ted jak nepouzivam stereoidni masticky tak trpim jak pes no hruza.... , snad je to jen jak rikas jednorazove z jidla.... uvidis co ti zjisti

ikopretinka
17. led 2010

Jedině se dá alergie na lepek získat po nějaké silné viroze, -to jsem vyčetla na netu

sarlotta
17. led 2010

hanana chuďátko... budeš bez nich celé těhu ? nebo pozdějc můžeš mastit ?
Já právě nevím jestli to promazávat- protože to není suché. Musím se poradit. doufám, že mi nebude cpát dithiaden apod 😠

sarlotta
17. led 2010

Kopreti, ale tak zdravá výživa je na druhou stranu fajn🙂 kukuřičná mouka je dobrá 😉 jsem vařila malému do roku bez lepku, radši.

ikopretinka
17. led 2010

Sarlota , to je fakt a navíc mi opravdu bezlepková dieta neva, já s ním všechno když mám motivaci 😀 a mimi je hodně velká motivace 😵 , a až by se zadařilo a donosila ho a dokojila, tak sem tam zhřeším, na něco umřít musím ne? 😀

nicollka
17. led 2010

Sarlott :D

No já jsem taky alergik, prach, seno, pyly, spreje 🙂 Jídlo naštěstí nijak nic, jen nesmím cibulu, jak si dám cibulu tak trpím aj 3 dny, napřed sem nafouklá, pak průjem šílený křeče no hrůza.

Tak snad to bude alergie na lepek (ne že bych to přála), jen že teď už bude miminko ;)

ikopretinka
17. led 2010

Sarloto, Hanana
mě na ekzém a kopřivku pomáhá tento krém http://www.patentnimedicina.cz/produkty-detail....
Pomohl i kamošce a nemůže si ho vynachválit. Já mám atopický ekzém od malička a ekzém na rukou- na prstech nebo na předloktí , hodně vždycky svědí a tahle mastička mi pomáhá, není to sice tak rychlé jako kortikoidy ale zase přírodní. Mazala jsem se s tím i v těhu. 😉

hanana
17. led 2010

ikopretinko dik moc asi ho zkusim objednat, momentalne pouzivam konopnou mast + krem ale nejak mi to nepomaha 😵

nicollka
17. led 2010

Tak a já opět na záchodě tmavohnědě zašpinila, a píchá mě v pravo ale jakoby snad až u slepáku :( tento měsíc mě zničí.

sarlotta
17. led 2010

Díky kopreti, mrknu na to, ale zkusím vydržet, třeba to zmizí 😉

kopa
autor
17. led 2010

ahoj holky 🙂
zdravím vás z práce,zašla jsem na 3hodky a pak přijede přítel a pomůže mi odtahat šanony 😉 jednou mě to účtování položí 😀

ikopretinka
17. led 2010

HAnana konopnou mast jsem používala taky (cannaderm konopka + krém na atopický ekzém ) , pomáhalo mi to chvilku a pak už ne, spíš to pak ještě mokvalo. Tímto se patlám už nějaký ten rok a zatím v pohodě. Pokud to není úplně akutní stav vyrážky ani o ní po namazání 1X denně večer nevím a není vidět, spíš to mažu preventivně, pokud je to akutka silné svědění tak to aspoň nepalí a neškrábe , pak mažu vždycky jak to začne svědit, většinou tak 3-5x za den. A stačí toho krému troška, dobře se roztírá a vsakuje do kůže.

sarlotta
17. led 2010

Nicoll...ale kuš 😠

aronek
17. led 2010

Ahoj, tak já jsem alergická jen na acylpirin a penicilin, jinak mi nevadí nic 😉

nicollka
17. led 2010

Holky min. rok sem byla plátce DPH, potřebuji vyplnit formulář k DPH zelený. Od účetního mám ty předchozí vždy proškrtané a jen jedno číslo tam je, kde to číslo vzal? V pátek se to mělo odevzdat, ale učetní je mimo a já nevím co s tím, nemůžete mi někdo poradit? Mám jen 4 faktury v říjnu a pak jsem podnikání skončila, takže je to vše co potřebuji k DPH za min. rok tot vše.

kopa
autor
17. led 2010

Nicolko,jestli jsi to měla v pátek odevzdat a ještě si to neodevzdala,tak budeš zřejmě platit penále.Nevím jak je to u těch čtvrletních plátců,ale já musím mít přiznání zaplacené do 25.ted je to v tom novém zákoně o platebním styku.
Nechápu co máš přeškrtané a jaký číslo myslíš??? 😅 😕 😕 já dělám přiznání měsíční.

nicollka
17. led 2010

ahoj Kopi, no ten zelený formulář mám z jedné strany vyplněný jméno bla bla bla, na druhé straně jsou všechna políčka vyškrtaná a jen jedno políčko je vyplněné číslem :D já jsem na to matouš. Tak bych potřebovala tyto 4 faktury zdanit a v pondělí odevzdat, přinejhoršim se zeptam asi v po na finančním úřadě jaký číslo tam patří :D

kopa
autor
17. led 2010

a co tam máš za číslo?

nicollka
17. led 2010

počky ja se na to mrknu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru