Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
22. led 2010

kytii měla jsi se přidat už dávno 😉 je vidět že nás fakt znáš!!!
neboj se podívej bobinka už je maminka já jsme maminka a mnoho dalších je a bude 😵
a ty za 8 měsíců také 🙂

murynka
22. led 2010

já nedočítám nezlobte se 😔 malá mi dává zabrat 😀
ted spí tak mám čas si psát 🙂

sirella
22. led 2010

kytii...já byla na 1.ko včera...a byl to děs...hrozně jsem děpčila ale dopadlo to celkem ok...já šla k dr. moc brzo(kvůli jinšímu problému) a tak viděl zatím jen dutinku a prý neví jestli je v děloze a nebo nee...ty to máš jak???kolik jsi tt?

murynka
22. led 2010

sir a co ty už jsi byla na kontrole?asi ju a co?

murynka
22. led 2010

jo už to čtu 😀 neboj se je v děloze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sirella
22. led 2010

murynko doufám...no 🙂 Nic jinšího mi nezbývá...ale jsem cosi pozitivně naladěná tak se uvidí

a co ty???Něco nového?JAk se má Sofinka? 🙂

farmarska
22. led 2010

ahoj holky, tak jsem zase připojená!! 🙂 kopi ne kilo za celou dobu, ale kilo za dva týdny 😅 😅 😅
od začátku těhu mám kilo a půl navrch.. nejdřív jsem teda přibrala víc, ale jak jsem pak měla ten stres s taťkou, tak jsem skoro dvě zhubla a ted jsem prostě zase 1.5 v plusu 😝
jůů to jsem se do toho pěkně zamotala 😀

jinak zdravím "staronovou" dušičku 😉 tý jo, holky vy teda máte výdrž, jen číst vojerovat.. 😕 to já bych nevydržela 😅 já jen co zjistila, že nějaký takový téma je, šup do něj a už jsem se litovala 😀 😀

murynka
22. led 2010

sir nového nic jooo vlastně jo přišla manduca to nosítko fotky v albu tak jsem jak indiánská babička 😀 ale malé se v ní moc líbí a spinká tam a já i něco udělám 😎
sofinka se má dobře 🙂 dnes byla na oslavě tak jsme jí oblíkla šatky byla jako princezna 😵

a tobe je jak?jak se cítíš?

kytiii
22. led 2010

Je to poprvé, co se na nějaké diskuzi na netu zapojuju, ale tady jsem u vás jako doma a jsem ráda, že jsem se konečně odhodlala napsat 🙂 Mury s tebou a bobinkou jsem celé těhu fakt prožívala, samozřejmě i s dalšími, to jen, že jste meli ZP v podobném termínu.

sir, jinak jsem dle těhu kalkulačky 6+2tt, dle doktorky dneska 5+6tt, říkala, že by měla být příští týden srdeční akce, na ko jdu v pátek, nevím, jak to do pá přežiju. Myslí, že ty jsi hned v závěsu za mnou, viď? Kdy jsi měla poslední ms, já 9.12 a // na testu 10.1, ducha po 10min jsem měla už 7.1, to jsem si ale myslela, že si tu druhou čárku vsugerovávám 😀

murynka
22. led 2010

kytii 😵 😵 😵 ty mě ještě rozpláčeš to je tak hezký vědět že i nekdo jen tak čte a podporuje děkujuuu 😵 😵

neboj se srdíčka se dočkáš chápu ten strach ale snaž se ho eliminovat na minimum 😉

sirella
22. led 2010

murynko...byla jsem kuk v albíčku a pasuje vám to spolu 😵 Moc hezoučké 🙂

Já se mám fajn...až moc.Nemám žádné těhupříznaky jen hlad a spaní...spím skoro celý den,že aj zapomínám kolikrát jíst...u mě žádná škoda,ale pak to doháním odpoledne a to není moc dobré...jediná pozitivní změna je ta, že se snažím o víc ovoce a zeleniny a mléč.výrobků...jsem vyloženě masový, typ tak jsem celkem trpěla,ale už se to dá

kytii...Já jsem dneska podle těhukalkulajdy 5+2tt a dr.včera viděl jen tu dutinku...chápu,že je ještě moc brzo...s naším malým jsem byla prvně u dr cca v 8 nebo 9 tt a to už jsme měli i srdíčko...u druhého jsem byla dřív a nedopadlo to...MS jsem měla 16.12 a prvního ducha na testu min.pátek...já to napřed nechtěla ani nikde zmiňovat a tak jsem testila znovu v neděli a to už byla ta čárka co mám v albíčku...četla jsem ,že by čárka měla sílit co dva dny a tak jsem to zkusila,ale cosi mi to nešlo...spíš se mi zdálo že se ztrácí,tak jsem se na to vyprdla a zkusím to až příští týden...Eliška mi psala,že taky zkoušela test častěj,ale že jí čárka taky nesílila a tak to zkusila po několika dnech a už tam měla tlusticu 😀 A teď byla nedávno na KO a má už i srdíčko 🙂 A to o tom vsugerovávání znám 😀 to mi mluvíš z duše 😀

kytiii
22. led 2010

mury moc děkuju 🙂 Sofinka je krásná, moc ti to přeju 🙂

mari111
22. led 2010

vitam novou dusicku a moc moc gratuluju k // a drzim palecky , jinak ja sem taky dlouho cetla az sem z toho mnela asi zanet oci 😀 a taky mi tu holky moc moc pomohli 🙂 sou tady same zlatička 😉
murynko teda Sofinka se takle bude nosit,jo 😵

flair
22. led 2010

Ahoooj kočky 🙂 Farmi, ke kontrole gratulace. Sice furt nechápu ty krky s UTZ, ale aspon, že poslechl srdíčko 😵
Kyti, ahojky, vítej 🙂 Já šmírovala asi 3-4 měsíce a pak se teprve přidala. takže jsem taky voyerka 😀 A gratuluju k //, ted se hod do klidu a vše bude ok 😵

kytiii
22. led 2010

sir, je fajn, že jsme taknějak nastejno,můžeme si vyměňovat info. myslím, že zhruba o 2týdny je dřív Mari a pak před ní ještě o trochu Eliška. Prosinec byl nějak mimořádně plodný měsíc a určitě všem vykoukne i srdíčko, já v to věřím 🙂

Jinak teď moje švagrová čeká za měsíc mimčo a koupila si také manducu,čeká ještě na kočárek a docela má strach, aby včas dorazil. Vybrala si Peg Perego GT3 v hnědé barvě a má k němu takový sytě růžový fusak, to bude ale fešanda, ta moje neteřinka 🙂

kytiii
22. led 2010

flair, zdravím tě, vidím, že jsme taktrošku všichni šmírovaly 🙂 , teda kromě Farminky 😀

farmi, tvé příspěvky mají fakt někdy grády, že se popadám smíchy za břicho 😀

venuska
22. led 2010

Ahojky,

tak máme Natynku v místních kladenských novinách:

odkaz: http://kladensky.denik.cz/miminka/miminka201001...

pokud budete chtít hlasovat, ta můžete, budeme rádi. Hlasuje se o nejsympatičtější miminko týdne, zatím vedeme. Můžete klidně hlasovat každou hodinu celý týden.
Jméno Natálka Koulová....je tam i fotečka.

venuska
22. led 2010

Kyti, držím palečky, aby bylo vše v pořádku 🙂 Mělajsi se přidat už dřív...

kytiii
22. led 2010

ahoj venusko, tak už jsem Natálce poslala hlas, je slaďoučká 🙂

miru.j
22. led 2010

...babulky zacala som spinit a mala som svetlo ruzovo na toaletaku ...v predoslom tehu mi dali na to duphaston ...teraz mi moj muz povedal a doniesol mi ho aby som si dala. ...vzala som si hned 4ks ako je napisane pri hroziacom potrate ...tak neviem ci som dobre spravila ale nic ine ma nenapadlo,bolesti nemam a zatial po osprchovani co bolo pred hodinou VCpapier cisty. Uvidim co bude rano ak sa to objavy znova tak pojdem na kramare. ...Dnes som volala mojej doktorke,chcela som sa spytat na ten Duphaston povedat jej ze som tehu bo mam dva pozitiv testy...no a dvihla mi to sestricka ze mam prist v stredu a duphaston som brala lebo som krvacala v tehotenstve a teraz nemusim. ...no a vecer som zacala na ruyovo a na hnedo ,som na nervy s toho

tercie
22. led 2010

Holky jsem tu, jste tu některá?
Jdu teprv dočítat, jestli je dneska co, mě teda koník odpo nešel.

Jen co jsem v rychlosti zahlídla.. MIRU dokud není jasně červená krev tak by to nemělo být nic špatnýho, ale duphastonem rozhodně nic nezkazíš a k dr bych zašla co nejdřív 😉 Držím palce ať je to OK!!!!

tercie
22. led 2010

Ahoj Kyti ty voajérko, jak už tu psaly holky, vítám tě tu a odivuju výdrž 😀 Já bych nevydržela 🙂 A gratuluju moc ke //, hlavně ať je všechno v pořádku 😉

Farmi ségra, gratuluju ke kontrole, a kilo navíc je dobrý, bejt to pět tak jsem naštvaná ale takhle je to ještě dobrý 😉 S tím UZ se ti nedivím, že jsi zklamaná, já byla taky, prcka jsem neviděla 3 neděle a další KO až 22.2., to je 5 tejdnů!!! ještě že Luky kope jak ďas, jinak bych vůbec nevěděla že ho tam mám 😀

Venusko Natálka je krásná, má od nás taky hlas 😉

No a já už nevím, co jsem chtěla psát...

Jo Mury objednala jsem tu stejnou postýlku jako máte vy 😀 byla mi ze všech nejsympatičtější, hlavně že má tu stah. bočnici a i 3 polohy roštu, ostatní postýlky byly jen dvoupolohový... už je doma ale ještě jsem ani nerozbalila krabici 😀

cajori17
22. led 2010

ahojky,jsem tu po dlouhe dobe,je tu nekdo?

tercie
22. led 2010

Caj ahoj, já jsem tu, jen jsem četla jinde, tak jsem si tě všimla až teď. JAk je? Něco novýho?

tercie
22. led 2010

Tak už asi žádná nepřijdete co? 😀
Manža už dááávno chrní a mě se nejdřív spát nechtělo, teď bych už i šla, ale mám furt zabetonovanej nos a blbě se mi dejchá, a musím furt frkat a manžu budím, achjo, to se mi ta předvčerejší návštěva vyplatila...
Asi si ještě půjdu sundat gelový nehty, špatně mi teď drží, dva už mi upadly, a už bych potřebovala doplnit ale říkám si že to je teď škoda peněz, stejně nikam nechodím... a aspoň si stačím dát svoe do richtiku do dubna 😀 k malýmu gelovky nechci, prej se za nima drží víc bakterie než za normálníma, i když se často myjou ruce... No nevím. Jdu na to 😀 Tak schválně pak napíšu až to budu mít, jo? 😀

tercie
23. led 2010

Jupííííí,a je to hotovo 😀 Přesně hodina, s odpilováním, nalakováním a ošetřením, to jsem holka šikovná 😉 No co,cooo, se musím pochválit, když to za mě žádnej neudělá, ne? 😀 Akorát se mi teď hodně divně píše, fuj 😀 A nic mi při psaní necvaká 😀

tercie
23. led 2010

Ale ten zabetonovanej nos mi to teda nespravilo 😝 .
No nic, už jsem tu dneska strašila dost, teď jdu strašit manžu do postele 😀

Dobrou noc!!! 🙂
Spíš příchozím dobré ráno, páč jsem tu dneska první 😀

Jo,kdybyste holky Kopi nebo Šarlotko dělaly po ránu tabulku, prosím dejte mi tam 22.2. poradnu + odběry, moc dík 😉

murynka
23. led 2010

ahojky 🙂

terci jsem ráda že jsme pomohla s postýlkou 😉 já jí ještě nemám vyzkoušenou ale každý jí chválí 😀 😀
me tenkrát také přišla jsme si myslela jak jí složím 😔 krabice těžká a nedala bych to ani náhodou 😀
já čekám v pondělí cestovní postýlku 😵 tak se moc těším 😵

jo a doraila 2 MS po porodu tragédie včéra mě strašně bolel spodek porod procházka růžovou zahradou oproti tomu vypadávaly ze mě kusy 😝 😝 a večer jsem si musela vzít ibalgin 400 což já prášky neberu ale lezla jsme po zdi 🙄 🙄

kytiii
23. led 2010

Dobré ranko 🙂

Miru, já byla včera na kontrole, původně jsem měla v plánu jít až za týden. Šla jsem na kontrolu proto, že jsem také růžově zašpinila, sice jen jednou, ale trošku mě to vystrašilo a tak jsem k ní raději šupajdila.Říkala mi, že na začátku těhu je běžné, že se trošku zašpiní,vše se totiž v děloze mění, rozpíná, je to pro organizmus velká změna, prý dokud není krev, je to v pořádku, ale že jsem udělala dobře, že jsem přišla. Také mi říkala, že hodně konzultovala s předními odborníky, co v časném stadiu těhotenství předepsat za léky a říkala, že se jednoznačně kloní k Utroši, obsahuje přírodní progesteron, který může v organizmu chybět nebo je ho jen málo a proto se mimi přestane vyvíjet apod. Předepsala mi 2-1-2, takže zavádím do pochvy a musím říci, že pociťuju jednu drobnou změnu a to, že mě bolí o trošku víc prsa, tak nevím, zda to s tím souvisí....raději zaběhni co nejdříve k doktorce, šla bych tam hned v pondělí, ne až ve st

Mury, s bolestivou ms mám také své zkušenosti, první den bez 2Ibalginů po šesti hodinách ani ránu ☹, poslední rok jsem ale bolesti odstranila tím, že jsem každý den snědla 1čajovou lžíčku pravého aloe, může se i koupit šťáva z aloe, ale pozor, je spousta nepoctivých prodejců, kteří říkají, že je to výtažek z aloe, vyinkasujou peníze a skutek utek...také velmi dobře zabírá indická bylinka Šatavrí, já ji dlabu i teď v těhu, také se po ní tvoří více mléka v době kojení. 😉

sirella
23. led 2010

Ahojky holky...dobré ránečko 🙂
Koukám na pohádku,ale přišla jsem vás aspoň pozdravit.

miru...podobný problém, jak jsi psala jsem řešila minulý týden,když jsem zjistila těhu...dost mne to streslo,ale dozvěděla jsem se, že je to fakt na zač.těhu obvyklé...u mne to trvalo cca dva dny(ne celé,ale jen občas)...pro jistotu jsem si skákla k dr a ten mne uklidnil,že se fakt nic zlého neděje...na tvém místě bych si k dr.určitě zašla...když už nic, tak to uklidnění fakt stojí za to...já se k němu hnala tak moc i proto, že jsem chtěla napsat duphaston...ten mi napsal a tak poctivě zobu a nic zlého si nepřipouštím 😉 Neboj...bude to v poho 🙂 😉

kytiii...to je fajn 🙂 Jsi o týden přede mnou...snad budu opisovat a na konci budou dva zdraví mimísci 😀

tercinko....teda...kdybych věděla,že včera ponocuješ tak bych za tebou nakoukla...já celý den spala a v noci nee...horor bych za pokec na koníkovi vyměnila hned 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru