Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
23. led 2010

Cajori ahojky 🙂
Ted se na mě každej vrhne,že není těhule 😀 😀 😀 😀
Já se mám dobře 😵 u nás je už všechno príma,ba dokonce bych řekla,že o 100% lepší.
A co vy,tak už dobrý?

kopa
autor
23. led 2010

Aronku však psala Venuska,že můžeme hlasovat,každou hodinu néé? 😉

kopa
autor
23. led 2010

no nic holky jdu na ten puding a ještě určo nakouknu 😉

murynka
23. led 2010

zima strašná ☹
leni jsem ráda že se máš dobře 😵 😵

caj ahojky

kopa
autor
23. led 2010

Markét to se Sofinku nemůžete ani ven vid? ☹
Však už se těším,až vyrazíme tady u nás k jezírku a dovršíme to u nakého zmrzlinového poháru 😀 😀 😀

cajori17
23. led 2010

ahojky,u nas zatim vse o.k. a mam vyhlidnutou novou praci,tak nevim,jestli mam do toho jit....

kopa
autor
23. led 2010

Caj tak jdi do nové práce,aspon nebudeš tolik myslet na mímo a ono příjde samo 😉
Dneska jsem nad sebou taky dumala 😅 že už tenhle měsíc co jedeme je 5 měsíc!!! ☹ ☹ ☹ tak mě to trošku mrzelo,ale co mi zbývá.Musím čekat,čekat ☹

murynka
23. led 2010

leni nemůžeme byli jsme jen autem na návštěvě doma už by mě švihlo 🙄 🙄 🙄

cajori17
23. led 2010

Kopi,my jedeme z od srpna a podivej,jak jsem na tom

aronek
23. led 2010

jo, hlasovat se může každou hodinu 😉

aronek
23. led 2010

prohrává o šest hlasů ☹

cajori17
23. led 2010

holky,zastavim se tu vecer,musim pustit pritele na pc...tak pa

katyna6
23. led 2010

Ahoj holky,ještě v rychlosti nakukuji,než půjdu na noční 😖

mury-s tím nosítkem vá to holky moc sluší 🙂

kopi-nesmutni,jsi jen o měsíc předemnou,já taky občas ztrácím všechen optimismus,ale na druhou stranu,zase tak dlouho to vlastně není.Předtím jsem atk přestala brát v srpnu 08,pořádně jsme se začali snažit v lednu a povedlo se až v červnu,tak se snažím min.do jara zůstat v klidu,ale někdy to jde fakt těžko,když se kolem těhulí o 106 ☹

murynka
23. led 2010

holky moje 😵

nesmutněte určitě se tento rok dočkáte 😵 😵 věřím tomu moc moc 🙂 a moc vám to přeju!!!!!!!

katy děkuju 😉

tercie
23. led 2010

Ahoj kočky, já jsem taky nakukovala, až jsem z toho usnula a propásla jsem vás.
Je mi blbě, škrábe mě v krku takže dávám zapařovací obkládky a piju čajíčky a už mě to fakt nebaví. Začíná mi to sedat dolů, to zas bude z toho kašel.

Aronku jo,maskáče jsou těhu, dostali jsme je pod stromeček od taťky, akorát z nich asi za chvíli vyrostu 😀 Pas je pružnej,ale ten zbytek ne 😀 a taky je nemám moc kam nosit teď v zimě, je to škoda, ale jsou to jen pláťáky.

Kopi jak nemáš co psát, nás zajímá přece úplně všechno 😉 a i se snažením ti pomůžem, vždyť jsme se snažily tady všecky, já už dokonce potřetí 😀
Jak je to s tou BT 😉 budeš měřit,, nebo na to prdíš? 😀
Už máš puding? Taky bych si dala... dobrej nápad. O krupičce mluvit nesmím, to Farmi zakázala, ale puding nikdo nezakázal 😀

Mury myslela jsem jak už dneska sestavíme postýlku ale nějak jsme líný .-D manža má výjimečně volno a nic se mu nechce, tak ho dneska ještě nechám 😀 Ale už se na ní těším. Jen se zeptám, má cenu ji vybalovat takhle brzo? Já chtěla kvůli laku aby to vyčichlo, jestli to je cítit?
A jdu mrknout jak se nosíte🙂

murynka
23. led 2010

tercíku brzo se vylež 😉 čajík s medem a postýlka at je líp 😉

já jí měla složenou také od 28tt 😀 😀 a překážela nám v ložnici...ale jak jsme se pak stěhovali tak jsem si to rady načančala a byla připravená 😀 ..načichlá nebyla 😅 cítit fakt nic nebylo.....
pokud už máš definitivní koutek složila bych jí o nic nejde 😎

farmarska
23. led 2010

holky tak puding jo ! 😠 buchty jo! 😠 Mimochodem o krupičce jsi se jen tak jakoby zmínila Terci 😀 😀 😀 a už je to tu, mám chuť i na puding i na krupicovku 😀 😀 😀

farmarska
23. led 2010

tercí no jo ty jsi vlastně marůdek ☹ tak to ti odpouštím i ty chutě co mi děláš 😉 hele a postýlku si klíďo slož..stejně to nevydržíš dýl než tejden..mít jí v krabici a jen kolem ní chodit 😀 aůe já bych to taky nevydržela 😀 😀

tercie
23. led 2010

Mury nejhorší je že po čajíku s medem mě nezřízeně pálí žáha,tak piju jen těhu čaj ten j jeedinej co mi nic nedělá...

Na postýlku místo je, a má kolečka, ne? Tak kdybych si umístění rozmyslela...😀 Ten smrádek uplatním až kdyby se do toho manžovi moc nechtělo 😀

Natálce jsem dala zas hlásek, ale tý druhý holčičce přibyl dkoro zároveň hned taky jeden ☹ takže je skore furt stejný...

cajori17
23. led 2010

Terci a zkousela jsi Mullerovi pastilky,ty na cucani?

tercie
23. led 2010

Farmi dík, je vidět, že jsi fakt kámoška 😀 Kdybych mohla, tak se i rozdělím 😀
No neboj však já ho do tý postýlky dokopu 😀 Páč to taky nevydržím, a navíc v pondělí přijdou věci do ní tak si to budu chtít vyzkoušet 😀

Caj chytlo mě to pořádně teprv včera a v lékárně jsem nebyla tak doma nic takovýho nemám, jen kloktám roztok s propolisem... a asi si udělám cibulovou meducínu s medem 🙂 to mi na kašel pomáhá, a ještě čaj z černýho bezu, ten tu taky mám 🙂

cajori17
23. led 2010

jo cibulovou meducinu si taky delavam...ta ti neuskodi...Ale v pondeli sup k doktorovi nebo do lekarny 🙂

cajori17
23. led 2010

holky,ja nevim ,jestli mam vzit novou praci,to bych musela zase snazeni odlozit

murynka
23. led 2010

tercíku my tam kolečka nedali 😉 mě se to zdálo divný takže jsme bez koleček 😀 😀 😀

jo ty pastilky jsou super 😉 zabírají 😎

já jím salát a řízeček 😝 😀

murynka
23. led 2010

cajori a proč chceš jít s této práce 😨

tercie
23. led 2010

Caj a co to je za práci? Má nějaký nároky nebo tak? No musela bys počkat minimálně po zkušebce, ty 3 měsíce... ale já třeba taky nečekala... a Farmi taky ne. Zase ale nám ta práce za to nestála... Záleží jestli by sis polepšila...

Mury tak to ještě uvidím, s těma kolečkama, aby mi pak někam neujížděla třeba 😀
Tyyyyjo salát a řízek, já chci zase vánoce 😀
Jestli jsou ty pastilky tak dobrý tak je teda vyzkouším 🙂

tercie
23. led 2010

Mury konečně jsem se dostala k těm fotkám😀 Sofi je tam krásně zakrtkovaná 🙂 My budem mít v těhu kurzu lekci šátkování, tak jsem na to docela zvědavá, a kdyby mi to šlo tak bych taky něco pořídila.

murynka
23. led 2010

terci tak si Vánoce udelejte 😀 😀 ne my včéra měli oslavu tak ho dělala tchýně a dnes nám donesla i řízečky 😵 je hodná 😎
určo vyzkoušej je pro těhule 😉

to nosítko jsme pořídila poněvadž doma někdy nic neudělám naše madam se naučila nosit na rukou jinak řve 🙄
v tomto je spokojená a spinká tam 😵 a já něco udělám
k šátkům vztah moc nemám 😅 ale každý preferuje něco jiného 😎
určo to využijeme hlavně v létě na výlety atd 😉

tercie
23. led 2010

My máme vlastně vánoce ještě pořád, ještě máme stromeček 😀 ě ho je líto sklidit, protože on vůbec neopadává a je pořád stejně krásnej 😀
To je určitě lepší, ji nosit než ji pořád chovat a nebo nechat v postýlce když tam bejt nechce, to je jasný. On je to kurz šátkování ale snad tam představí i jiný způsoby nošení, osobně mám z toho šátku strach abych to třeba špatně neuvázala a malej mi nespadl nebo tak...

murynka
23. led 2010

tercíku uvodíš jsou šátky ergo nosítka,manducy,beco nosítka,baby bjorn je toho dost 😉
sice je to otázka i finanční

jsou i nosítka za 700 ale bála bych se o zádíčka miminka proto jsme koupila kvalitnější....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru