Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

flair
26. led 2010

Holky, chtěla bych deku do kočárku a nevím si rady s rozměry. Chci fleesovou. Někde je rozměr cca 90x100 cm a taky jsem viděla 100x150 cm. Budu mít letní miminko a tak nevím, nechce se mi kupovat peřinka do kočárku. Kamarádka mi dnes říkala, že stačí zavinovačka a deku až později. Jenže já se v tom fakt nevyznám...

aronek
26. led 2010

flair, já mám fusak, protože ze začátku bude asi ještě zima a pak zavinovačky. Deku plánuji na pozdější jaro a léto

tercie
26. led 2010

Flair já ěla doma kočárek už v 18tt 😀
S tou dekou nevím, prinejhorším se dá větší rozměr nějak poskládat ne?
A v dubnu předpokládám už bude teplo,tak si vystačím asi se zavinkou a fusak pořídíme až pak na zimu...akortáí nevím, jestli se mi s fusakem ještě vejde do hluboký korby 😀 to už bude půlroční 😀

mari111
26. led 2010

ahojik holky, Sarlotko mne se taky libi nejvis ten sedej 😉

flair
26. led 2010

Terci, já kočárek zvažuju co se kouoě týče, bo ted budou nějaké penízyky, jelikož je manžílek celý měsíc pryč a celá jeho výplata je jen pro mě 😀 Jeho živí Armáda ČR 😀 A moje nemocenská, co přijde za prosinec by mohla jít celá na kočárek a pár korunek jsme posbírali na Vánoce. Tak by to i ten drahej Peg perego GT3 zhruba bylo. No ještě uvidíme. No mně se totiž ty deky fleecové hrozně líbí, ale zas nechci kupovat zbytečně něco, že 😝 😀

ee.liska
26. led 2010

ahoj jen nakukuju a dočítám 🙂
flair manža je voják?? můj taky 😀

tercie
26. led 2010

Nás živí PČR 😀 Ještě že někdo holky, co? 😀 A švára je taky voják 😀
Flait já taky kupovala kočár tak brzo jen, že to byla výhodná koupě, je jen 5 měsíců jetej a se vším co k tomu patří a ještě jsme dostali něco navrch, a jen za 12tis. Novej by v týhle výbavě byl kolem 25 takže rozdíl setsakramentskej.

flair
26. led 2010

Elisko, jojo, manža je důstojník - pilot 😉 Co dělá ten tvůj u armády?
Tercinko, jojo, PČR či AČR, hlavně, že někdo jiný než my 😀
Terci, co to máš teda za kočárek?

tercie
26. led 2010

Šarlotko mě se docela líbí i ten Volcano 😉 Nakonec stejně budeš muset vybrat podle sebe 😀

Holky já se loučím, jedu na sbor. Na zpívání to není, ale aspoň se dozvím co je novýho a co se plánuje, už 2x jsem teď vynechala. Večer přijdu.
Tak zatím papa 🙂

flair
26. led 2010

Terci, pappapa

aronek
26. led 2010

Nám se pokládá koberec, tak jsem byl vyexpedována do ložnice 😀

markee
26. led 2010

ahojky,tak cestování dopadlo dobře,ale já zalehla doma. Bolí mě hlava z nosu mi teče, nejradši bych spala. Ale nemůžu,kdo by se mi postaral o Johanku. Zas tak hrozné to není,ale člověk by si i tak rád odpočal.
Tlačí mě v podbříšku,tak už si říkám,aby mrcha přišla a netýralo mě to bolení dlouho.

farmarska
26. led 2010

Tak jsem se nažrala rizetka, zdřímla si, ted jsem zase zahlasovala pro Natálku a budu muset jít nakrmit. Fuj do tý zimy se mi vůbec ani nece 😝
Holky koukejte přidat a hlasovat, Naty pořád prohrává! 😨 ještě než jsem usla tak to bylo asi jen o tři hlasy, ale ted je to zase asi o osm!!! 😕

aronek
26. led 2010

farmi a to už hlasujou i březňátka ☹ nějak to hlasování vázne 😠

farmarska
26. led 2010

aron, no já to dnes dopoledne s tím uklidem taky netrhla, ale pak jsem se na to vrhla a hlasuju postivě snad co hodinu 😉 To ještě doženeme 😉 🙂
holky ted jsem četla, že řešíte deky do kočárku. Tak tu už po Robčoj taky nemám 😀 nechala jsem jí na dadání pejsánkoj a ten jí časdem rozškubal 😅
dablflairko kde jsi viděla ty co se ti líběj? dej tip na nějaký stránky 😉 taky musím už okukovat 😀

farmarska
26. led 2010

jinak sarlot tobě s kočárkem neporadím, páč s tebou nemluvím 😎 páč jsi mne namíchla tím, že si klíďo uděláš páreček a já ho chtěla a prd 😀 😀 😀 😀 😀

aronek
26. led 2010

Já naštěstí fusak podědila, jinak by mně ho nenapadlo na konec března pořizovat. Je ještě po nás takový ten s beránkem 😉 Ale na deku se pak chystám. Sice jí mám taky po nás, ale přijde mi že kouše ☹

hanana
26. led 2010

farmi 😀 😀 😀
ja taky zase hlasovala natalka vede o 2 hlasy

hanana
26. led 2010

jinak jsem taky nachlazena tak jak markee bych nejradeji do pelisku ale Matulda porad oxiduje tak si musim hrat 😖

aronek
26. led 2010

koukám, jak nám to hlasování jde, jen aby to vydrželo 😉

mari111
26. led 2010

ja taky hlasuju poctive 🙂 holky to malovani je nekonecny, ani to dneska nestihnu uklidit, sakra a zitra se du dat holky moje ostrihat, no tak na to jsem zvedava,chi 😨

farmarska
26. led 2010

tak jsem si opět pohlasovala a Natálka pořád vede!!! 😀
jinak jsem ted přišla z venčí, byla jsem přidat zvířatům podestýlku a pozavírat je, bo tam jeuž ted taková zima, že by psa nevyhnal 😝 😝
já chci jarooooo!!!! jsem i za tu chvilku zmrzlá jak preclík, jdu si uvařit horkýho čajdu a pak si s ním zalezu do postýlky k Ulici 😵

farmarska
26. led 2010

mari ty se na nějakej uklid už taky vybodni a koukej se místo toho pěkně natáhnout 😉 šak ti bordel nikam neuteče 😀

farmarska
26. led 2010

jo a málem bych se zapoměla politovat! 😨 😕 už druhej den mne tááák strašně bolej prsa, že mi normálně vadí i nějaký hrubší triko když mám na sobě 😝 a o spaní ani nemluvě 😝 moc by se mi líbila ty vychytávka, jak tu už někdo psal...na noc odepnout 😉 😀 😀 😀

kvetinka7
26. led 2010

Ahoj holky, hodila jsem do albicka jednu fotecku Adamka,
Mam doma desny kalup..co 1,5h..max 2h kojime..do toho nepocitam dobu na kojeni..pak rihame.. a po pul hodine nas zacnou trapit prdiky.. takze mam asi pul hodiny casu na to,abych se najedla 😀
o noci nemluve .. jeste,ze mam zlateho manzela 😵

mari111
26. led 2010

chudacku ferminko, mne taky bolej kozy, to mela markee nejakej obvaz nebo co na ty bolave kozy 🙂 ale dobra je aj taka ta sportovni podprsenka, jak tilko ale kratke to je pod kozy, neni tam zapinani ani kostice ani vystuz, tak to si davam ja na noc 😉 jinak dneska uz na vsechno prdim, zitra uklidim, vemu si papani a du se valet 😅

mari111
26. led 2010

ahojky kopreti, tada Adamek ti dava zabrat, snad se brzo polepsi 😅 ale je to zlaticko 🙂

mari111
26. led 2010

😕 je kveti jsem chtela napsat, ne kveti, je krasnej Adamek

mari111
26. led 2010

ja uz pisu koniny holky, jo asi se uz aj u mne ukazala tehu demence 😒 du odpocivat, tak zatim pa pa

farmarska
26. led 2010

jééé květinko ten je ale hezoulinkej 😵 jako obrázek 😵 okatej a vláskatej 😵 ..no za to si to kompenzuje brekem vid 😅 ale snad se to brzy srovná 🙂 a jak píšeš, máš zlatého manžela 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru