Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
3. únor 2010

tak jsem posnídala anglickou slaninu s rohlíkem a musím říct, že jsem hned klidnější 😵
terci žrádlo je moje věčné dobré téma 😵
k té předchozí kauze se už nehodlám vracet a kazit si tak znovu náladu 😎 stejně mi to přijde jako jedna velká kravina!
jinak já dnes budu k obědu píst krůtu 😵 a hned je zase den veselejší 😀

martina76
3. únor 2010

Hele pro koho je teda vlastně to nový téma? Moc to nechápu, já myslela že chtějí zůstat všichni tady. 😉

martina76
3. únor 2010

Čau farmi, jak se cítíš. A co ten tvůj puboš, jak se těší na miminko??? Já to tomu svému řekla až v 18 tt. On je chlap a bříška si nevšimnul. 😀

tercie
3. únor 2010

Marti to jsem taky nepochopila, co tím Kopinka chtěla říct... asi teda je to pro snažilky co s náma nechtěj nic mít, protože nám to bohužel vyšlo, nebo fakt nevím, a je fakt, že mě to hodně mrzí, co se tady děje.

martina76
3. únor 2010

Terci mě to neříkej, já sem vlezu jednou za uherák a vždy natrefím na nějakou parádu. 😠 A jak se cítíš. Já ve 30 tt byla hotová že to neutíká a šup Mikuláškovi bylo práve 10 týdnů. 😀

flair
3. únor 2010

Farmi, já ti normálně závidím tvůj apetit. Já mám totiž značně omezený jídelníček. Nejím nic, co smrdí po rybách, plesnivý sýry, mletý maso, maso celkově mi moc nejede, ani špenát, no prostě fakt skoro nic 😝 😀 Takže pořád dokola si vařím krupici, pečené brambory s česnekem, smetanovou omáčku se zelenýma fazolkama a občas kuře na paprice bez kuřete 😀 A to ne kvůli těhu, ale já to prostě fakt nejím. Největší muka pro mě vždycky byly pracovní obědy či večeře. Podnikatelé na mě vždycky chtěli udělat dojem a pozývali mě do luxusních restaurací a tam třeba nejobyčejnější jídlo byl ůkouhout ala něco. A to já fakt nemůžůůůůůů 😝 😀

sarlotta
3. únor 2010

farmi to jsem ráda.-)
mě to přijde srandovní... takových bouří jsem na různých diskuzích zažila spoustu...nemá cenu se rozčilovat 😉

terci já mám etě gulášek od včera🙂
ale večer budu dělat plněné palačinky se špenátkem a šunkou a sýrem.. mňááám 😎

tercie
3. únor 2010

Marti no jo, to aby se tu neřešilo jen těhu, tak se to tu muselo provětrat asi 😀
Mě je docela fajn, zatím mě ani břicho nijak nepřekáží, já měla vždycky pneumošku, tak jsem asi zvyklá 😀 No trošku hůř se mi ohejbá, ale nic strašnýho. Uvidíme ještě za pár týdnů, jestrli budu mluvit stejně 😀
Zatím to hrozně uteklo, tak uvidíme co teď po třicítce 😀
Už jsem stihla okouknout kluky, na tý společný fotce vám to moc sluší 😵

martina76
3. únor 2010

Ježíši vy si tady žéééérete. Se mi zbíhají sliny. 😵 Musím jít, Mikuláš na balkoně začal řvát a dožadovat se mých koz. 😀 Jinak mezi námi mám stále jenooom dvojky, ale plný mlíka. 😀

sarlotta
3. únor 2010

flair šmarjá a co teda jíš🙂))))) 😲 😀 zeleninku ? jako zapečená brokolice, zapečená cuketa, zapečené rajčátka

farmarska
3. únor 2010

martinko no náš puboš je prostě puboš..říká jak se netěší a nebo , že mu to je jedno 😎 ale na druhou stranu zase šílí z toho, že nemáme ještě vymyšlený jméno a tak se do toho pustil sám 😀 Jo a tudle měl zrovna starosti, jestli mu nebude dělat jednou ve škole ostudu..jako jestli se bude taky dobře učit 😀 😀 Jinak ten náš to věděl hned od začátku, bo já jsm slepičí prdelka a hned jsem to všude vyřvávala do světa 😀

farmarska
3. únor 2010

Martinko tvůj Mikulášek je slaďounkej a roste jako zvody! 😵

kerrie
3. únor 2010

Ježkovy voči..........tady teda byla bouřka 😕
Musím říct, že z některých řečí je mi fakt smutno a mám z toho stejný pocit, jako Farminka a Tercinka........mám se cítit provinile, že mám v postýlce zdravý miminko? 😔 Fakt nechápu.........ani jsem nikdy neměla pocit, že se tu probírá pořád dokola to samý.........no nic, obraťme list...............

Holky, sežrala jsem talíř rajský 😀 😀 😀

kerrie
3. únor 2010

Marti...........Mikulášek je krásnéééééééj 😵 😵 😵

tercie
3. únor 2010

Flair v nóbl hospodách nedělaj smažák? 😀

Šarlot na ty zapeč. palačinky jsem tu slintala včera, tak možná zejtra něco spáchám,ale teda s masem 😀

farmarska
3. únor 2010

flair proboha, jak píše šarlotka, co teda jíš?!! 😕 😕 To já můžu snad všechno, chutná mi pořád 🙂 jen žaludek to občas pak neustojí 😀 asi má jinej názor než já 😀 ale z toho co jsi tam vypisovala bych si dala snad všechno 😀
sarlot a k tobě bych se taky někdy ráda podívala..jeden den divočinu, druhej den špenátek mnam mnam mnam!!! 😵 😵

katyna6
3. únor 2010

tak jsem trochu dočetla a moc dobře mi z toho všeho není.Jejda holky,vždycky nám tu spolu bývalo tak dobře a to,že některý z nás už holt mají jiný starosti,než ten zbyteček a tudíž i jiný témata k povídání je s postupem času asi normální a já,i když už sem taky chodím míň,protože u mně prostě nic novýho není,tak stejně na vás koukám a ráda se dovídám,jak se krůček po krůčku dopracovávate k vytouženému miminku,nebo už si je chováte v náručí.Ale určitě je každýho věc,jestli sem chodit bude,nebo nebude a přece nestojí za to,se kvůli tomu nějak dohadovat 😉 😉

a miraxičce vééélká pochvala za ukázkový porod 😀 .jsi šikulka a tobě i maličké přeji moc zdravíííííí

flair-s tím kafíčkem to asi neklapne,počasí je úplná sibiř a navíc se nám min.týden pokazilo autí.My se holka snad nedomluvíme 😅

ale abych nebyla moc pozadu,zatím aspoň trénuju a taky máme doma miminko,i když je štěkací 😀 😀 😀

kerrie
3. únor 2010

Katy.........jůůůů, máte novýho pejska? Jakýhooo? 😵

farmarska
3. únor 2010

kerie to víš, venku byla vichřice, tak tady se taky něco muselo prohnat a pročistit vzduch 😀

flair
3. únor 2010

Šarlotko, já právě nejím ani to, co jsi vypsala jako: zapečená brokolice, zapečená cuketa, zapečené rajčátka...
Jsem fakt hroznáááááá. A jak čtu od Farminky: divočina a pak špenátek, tak bych hnedle vrhla... Já jsem hrozná frfňa, holky. A když si můžu vybrat hospodu na jídlo, tak tam opravdu musí bát smaák a pivo a jsem spokojená 😀 S nobl žrádýlkem na mě nikdoo dojem neudělá 😀

maarrtina
3. únor 2010

Krásný den holky, já to jaksi nechápu co se tady děje. Před 3/4 rokem jste mi moc pomohly. Ráda sem chodím,i když v poslední době nepřispívám, protože jaksi nemám nic nového těhule ze mě pořád není.
Ale nechtěla bych Vás ztratit, protože se snad taky jsednou dočkám // a budu ráda za Vaše rady.

flair
3. únor 2010

Maartinko, dočkáš se 😉

krista
3. únor 2010

Ahoj holky, ráda bych se zeptala jak to tady vlastně máte, byla jsem kontaktována že to tady mám zavřít a budete mít nové téma = nový začátek. Chcete to tak nebo ne?

flair
3. únor 2010

Jéééé, Katynko, co to je za mrnouska??? 🙂 A počkáme si na lepší počásko a kafíčko pak prostě bude a basta 😀

strouzek
3. únor 2010

ahoj holky spěchám spěchám pogratulovat mirax k porodu a miminečku, to je krása, hrozně moc štěstíčka zdravíčka do života.

a teď k tomu ostatnímu, holky já sem nakouknu občas ale dneska fakt čumím. nebudu se vyjadřovat ke všemu, jen řeknu že slovo DEJAVU vyjadřuje přesně tuto situaci. přesně tohle se tu řešilo před 3/4 rokem a já a pár holek co jsme prostě napsali svůj názor jsme byly odpálkovány a názvány za největší svině vydepkovaný co nesnesou kolem sebe těhule co mají větší štěstí než my atd. co víc bylo mi řečeno že když jsem taková závistivá mrcha tak si mimčo vůbec nezasloužím a osud asi ví proč mi ho nedává, přímo mi bylo řečeno "přej a bude ti přáno" Řekla jsem to předtím a říkám i teď, diskuze je veřejná, společná, pro zamklinky snažilky i těhulky a maminy akorát všechny bychom neměli zapomínat že nejsme všechny ve stejné situaci a že někdy prostě je den blbec kdy hůř snášíme kecy o těhustarostech ale myslím že to zase tak velký problém tady není.

já osobně jsem pochopila že diskuze není pro mě ve chvíli kdy sem přišla nová smutná dušička co potřebovala poradit utěšit a bylo jí řečeno "jestli něco chceš viz album, jo a mám nový těhugatě" To už je pak fakt o dost něčem jiném než jen o tom že se občas těhule zapomene a napíše že má novou zavinovačku a o to tehdy šlo ale skoro nikdo to tu nepochopil. Já sama jsem teď těhule a zase to vidím z jiné strany, je to pravda když těhotenstvím člověk žije a nemá to komu jinýmu říct tak je občas těžký nepochlubit se na diskuzi novou postýlkou atd. ale na druhou stranu si vždycky snažím vzpomenout jak mě bylo na tom druhém břehu v pozici snažilky a tak když jsem se občas na diskuzi o štítce kde jsem jediná těhule zapoměla tak jsem se holkám pak omluvila a sama jsem jim napsala že kdyby se to opakovalo ať mě na to upozorní. odkaz na těhuvýbavičku jsem tam dala jen jednou a to jen kvůli toho že mě o to snažilky samy požádali protože ty bodýčka viděli u mě v albu.
nikdo není dokonalý to je jasný , já sama jsem teď v těhu asi párkrát fakt zapoměla a někam hodila odkaz a nebo si trapně stěžovala na svý těhustarosti několikaleté snažilce po 3. neúspěšných IVF za což se omlouvám ale co mě dost překvapuje je to že nejvíc se tu teď rozčiluje KOPA!!! právě ta stejná osůbka která v té osudné době nejvíce zbrojila proti mě, osočovala mě že jsem závistivá mrcha a psala mi tu hlášky přej a bude ti přáno atd.!!!!!!!!

Sama si tehdy psala že tobě vůbec těhule nevadí ba právě naopak si s těhulema rozumíš pomalu víc jak se snažilkama, rozhodně prý lépe než s takovýma závistivýma snažilkama jako jsem já, a odkazy na kočárky postýlky... ti taktéž nevadí a máš je ráda, protože radši řešíš dudlíky než moje věčné depky!!.Hm koukám jak puk, dost velká změna za těch pár měsíců!!!! co se týče opisování soukromých IP tak jednak je to v rozporu s pravidly koníka!!! a za druhé i kdyby nebylo tak myslím že je to o slušnosti!!! 😠 takže kočko věřím že to není lehký zvlášť když máš doma problémy s přítelem atd. a že po pár měsících neúspěšné touhy po mimi člověku hrabe, já sama to vím lépe než kdo jiný ale fakt se nad sebou zamysli co tady předvádíš za výstupy které si sama odsuzovala a sprostě napadala mě, janičku atd.!!!!

co se týče murynky tak chápu že jestli jí někdo pronásleduje tak už tu nechce chodit

flair
3. únor 2010

Kristo, neee, nic nechceme zavřít. Nám se tu líbí 🙂 A holky, co už sem nechtějí chodit, se odpojily 😉

maarrtina
3. únor 2010

flair: snad se dočkám. A můžete mi někdo říct jak se to s tou diskuzí, jestli se teda tahle ruší nebo co a jak? Jsem zmatena jak Goro, ☹

farmarska
3. únor 2010

katuš co máte za štěndo?

kerie rajská 😵 holky já myslela, že když se mi v troubě popeče krůta, budu v klidu 🙂 al e vy mi i tak děláte zase takový chutě!! 😅 že bych si snad cokoliv z toho co tu píšete dala víc ,než to moje přerostlý kuře 😀

sirella
3. únor 2010

kristo....neeee...v žádném případě...Kdo chce tak ať sem chodí ,kdo nechce tak ať chodí jinam...

tercie
3. únor 2010

Kristo prosím nezamykat, děkujeme 🙂 To byl jen nějaký výkřik do tmy 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru