Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
22. únor 2010

Dobré dopoledne, tak já dala dělat segedín a zadělala knedlíky. Poklidila jsem a můžu na chvíli načouhnout. Tercince přeju,aby poradna dopadla co nejlépe.
Katynko,ahojky.
Sarlott, jak je?

sarlotta
22. únor 2010

Ahojík markee🙂 dobrý.. už neblinkám 😎 😀 hurrrráááá.... a venku to vypadá na Jaříčko, příští týden narozeninky🙂 samé lepší věci 😉

markee
22. únor 2010

Sarlott,tak to je fajn,že už nezvracíš. Narozeninky,jo? Tak to je super. My byli v sobotu a tuhle sobotu co bude,tak jdeme zas na další narozky. No je toho v zimě dosti.
Sluníčko svítí i když je venku jinak zima,ale hned to člověk trošku povzbudí.

sarlotta
22. únor 2010

jéé, my chodíme leda tak krmit kačenky jinak se válím v pelechu🙂)
Jak v Zimě... já se považuju za jarní dítko🙂 většinou si začátkem března už natrhám první fialky 😉

markee
22. únor 2010

Sarlott,já bych se taky válela,ale máme tu "pražáky" a bylo by jim nápadné,že se furt válim. To víš,oni maj dvě děti a neválí se. To slyšim pořá.
Já jsem zvědavá na KO, no už se to blíží,tak uvidíme co doktor řekne.

sarlotta
22. únor 2010

no jo chudáčci🙂) tak už je vypakuj domů 🙂)) 😎 😀

markee
22. únor 2010

No nejradši bych je už vypakovala 😀 Ale držej se jak klíšťata 😠 No snad v průběhu týdne už vypadnou,je to na makovici.

sarlotta
22. únor 2010

markee Ko bude v pořádku🙂)

jdu zvařit nějakou polévku začínám mít hlad 😉

markee
22. únor 2010

Jdi,já stejně potřebuju zašít kalhoty. Tak papa.

farmarska
22. únor 2010

ahoj holčinky moje 🙂 tak jsem se k vám konečně zase dostala 🙂 včera jsem se ještě věnovala Robertkoj, než mi odjede, abych se ho nabažila 😀 a když ráno odjel, tak jsem jela s kozou připouštět ke kozloj a vrátila jsem se až ted 😎
jdu vás dočíst at jsem v obraze 😎

kopa
autor
22. únor 2010

Ahoj holky,ted jsem došla od obvodní.tak vás rychle dočtu 😀 a příjdu.

handm
22. únor 2010

Ahoj holky, po dovolené zase na netu, u stroje 😀

Vítám zpátky Farminku a přeju jen to lepší!!! Drž se, si statečná ženská!!!!!!🙂🙂🙂🙂🙂
gratuluju Wergince k mimi, ať jsou zdravé jako řípy!!!

Kdo jde na kontrolu, držím palce!!!!
A ostatním se omlouvám, ale je toho tolik, že nedočítám 😀

aronek
22. únor 2010

Ahoj farmi, takže kůzlátka budou??? Kolik máš vlastně koz?

farmarska
22. únor 2010

tak já mám dočteno 🙂 zas toho nebylo tolik...kde jsou ty časy co tu byly za dopoloko popsány třeba 4 stránky 😅 to člověk až škemral o nepovídání, aby vůbec zvládal dočítat 😀
jinak vám všem ještě jednou děkuju za podporu! Není to klišé, opravdu moc mi to pomohlo, ta vaše učast 😵

kopa
autor
22. únor 2010

Kytii IP 🙂
Kupinka IP 🙂

kopa
autor
22. únor 2010

Katynko,díky za gratulaci 😉 a jak se máš ty?

Sarkottko držím palce na tripply. 😉

Nici tak snad vám to s manžílkem pomůže,že budete chviličku od sebe.Vím jak ti je 😔 ty hádky nejsou nic příjemného.

farmarska
22. únor 2010

aron ted jen tři. Měla jsem jich pět, (a v době kůzklátek i deset) ale ty dvě jsem ted před vánoci dala pryč, abych to jako těhule zvládala. V zimě k nim musím tahat dvakrát deně kýble s vodou a pytle se senem..
No jo tak nakonec kůzlátka budou, i když tentokráde o dost později než jindy, jiný roky jsem jezdila tak v tom prosinci nejdéle, ale letos jsem si řekla, že je nazapustím, páč bych zrovna mohla rodit i já a nebo bejt čerstvě po porodu a to jsem nevěděla jak bych to zvládala (jelikož k těm mejm kozám se v době rození musí stávat třeba i v noci po dvou hodkách a hlídat je a pomáhat jim to třeba z nich tahat a pak hlídat aby pila od mámy, atd..).. no jenže když to nakonec dopadlo tak jak to dopadlo, tak jsem teda jela a kůzlátka by teda měla být někdy koncem července, alspon od téhle jedné 😉 a zbytek se uvidí 🙂

farmarska
22. únor 2010

jinak takky všem držím palce ke kontrolám a sarlotce na triplíky 🙂
sarlot tak nevolnosti jsou pryč, juchůůů!!! 🙂 🙂
kopi a co ty a nevolnosti? 😉

farmarska
22. únor 2010

markee vybodni se na pražáky a klíďo si zalez do pelechu 😉 oni ti můžou líbat víš co 😀 🤐 a klidně se i stavět na hlavu, když se jim chce 😀

farmarska
22. únor 2010

nikčo snaž se zachovat klidnou hlavu 🙂 předem si v duchu prober, jak a kam by se váš rozhovor mohl ubírat ať jsi připravená a hlavně nedělejte ukvapené závěry 😉

aronek
22. únor 2010

farmi, to jsi připustila všechny? To bude hoňka. Já z jara dala kastrovat čubičku, tak jsem nechtěla, ale nakonec jsem se s ní domluvila, že hárat a rodit nemůžeme obě. Taky jsem o to první momčo přišla a čuba už byla kastrovaná, ale teď se to hodí. Mám i psa a udržet je do sebe je dost umění když hárala.

sarlotta
22. únor 2010

farmi a děláš i kozí sýr ? to miluju🙂)) známá to dělala doma a konzervovala jablečným octem... výborné a vůbec to nesmrdělo 😉

kopa
autor
22. únor 2010

Tercie držím palce na KO 😉

Já jsem byla u doktorky,řekla jsem jen,že jsem unavená,mám rýmu a trošku že mě furt škrábe v krku.
Doktorka mi pořád koukala po krku(od mala lítám se štítkou)tak mi hnedka napsala urychlenou doporučenku na endokrinologii,já tam byla tenkrát i před těhu a když jsem byla těhu i po potratu a vše jsem měla v pořádku.Jen mám prostě asi tlustý krk,neo já nevím 😅 😀 že na mě hnedka tak koukala.Takže na štítku budu volat zítra.Jinak jsem dostala brožůrku léků co mohu v těhu 😀 a na kontrolu jdu až příští pondělí 😅 já už chtěla do práce 🙄 No nic tak budu odpočívat.

Jinak jsem zase trošku zklamaná a i trošku naštvaná.
Jsem volala kolegyni do práce,prej je to tam hrůza,ona dělá práci za mě.Prý jako,že si to mám vyřešit i s tou gyndou jestli zůstanu doma,abych jim dala včas vědět 🤐 🤐 tak jsem řekla,že nevidím důvod proč bych už do práce nepřišla,že jsem jen nastydlá a ona hnedka povídala,že si myslí,že mi dá na gyndě rizikové a že je to teda potřeba vědět jak to se mnou bude 🙄 🙄 🙄
jako já jsem za 2 roky nemocná,a hnedka je to tragedie. 🤐
Nevidím důvod proč bych měla mít rizikové,páč když jsem byla prvně těhu u jiné doktorky tak pro ní byl problém mi dát neschopenku,a to jsem nesimulovala a špinila jsem a kráva mě hnala do práce.Další doktor v Motole mi řekl,že těhu není nemoc a tak mohu chodit do práce 12cky a zvedat těžké věci.Třetí doktor mi řekl,že mi dá neschopenku jen když si půjdu lehnout na dva dny do nemocnice 😨 🤐 🤐 🤐
jsem rozčílená 😀 😀 😀

Jinak Farminko,jsem ráda,že jsi zase přišla 😉
Ty jo nevolnosti asi dneska jsem měla ráno první 😅bylo mi fakt šoufl,tak jsem začala lízat to těhu lízátko,pak jsem ještě dostala průjem 😅 😅takže nic moc.

kopa
autor
22. únor 2010

Jo a ještě jsem se rozhodla v rámci možností jíst zdravě 😀 😀 😀
a koupila jsem si ten těhu olejíček na strie Eucerin,nebo jak se to jmenuje 😉

sarlotta
22. únor 2010

holky co říkáte na ten hokej včera.... mimís nechápal🙂) ještě že nerozumí sprostým slovům 😀 😀 😀 sem ho včer dobře natřípala 😉

Kopi aby se kolegyńka nepokakala... normal jí řekni, že ještě nevíš jestli budeš doma, že uvidíš jak se budeš cítit. 😎

kopa
autor
22. únor 2010

Sarlott no včera ten hokej 😀 😀 Přítelák furt klepal nohou v posteli,to mě rozčilovalo.Na posledních 5 minut si sednul před televizi 😀 😀 a já furt držela pěstí a nic 😅

sarlotta
22. únor 2010

🙂 sem mojeho musela ve druhé třetině budit.... on usne snad u všeho🙂)))) ale dodívali sme se, dali si popkáč 😎 tak snad bude ještě víc než jeden zápas... člověk se na to těší 2 roky 😀 😀

farmarska
22. únor 2010

tý jo jsem si chvilinku odskočila o témátko vedle a vy jste toho mezitím nakecaly! 😀

aron né, připustila jsem zatím jen jednu, ostatní se neprskaly, boužel to neumějí zklobit nějak najednou 😀 ale o těch psech mi povídej, taky mám dvě feny a jednoho psa a udžet a uhlídat ho od nich dál, když se háraj, to je pomalu nadlidský výkon 😝 poslední dobou už přemejšlím, že s ním půjdeme k vetoj a ten udělá šmik a bude po problému 😉 😀

farmarska
22. únor 2010

sarlot jo kozí sýr dělám, většinou přes léto, když je od všech velkej nádoj 😉 před dvěma lety jsem byla na sýrařském kurzu a bylo to moc fajn 🙂 dělám většinou nakládanej v oleji s různým kořením a bylinkama 😉 ale ted jsem dloooozho nedělala, bo nějak nebyly myšlenky ani nálada 😝

farmarska
22. únor 2010

kopi no jo, s tou prací to máš fakt debilní 😠 a ti tvý gyndaři to mi taky přijde jako parta magorů 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru