Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
24. únor 2010

proto tu nemám album mazali my i vánoční stromek 🙄 🙄 dávám na rajče a jsem spokojená 😀

martinkal
24. únor 2010

Murynko 😀 😀 😀

murynka
24. únor 2010

marti co 😀 😀 😀

kopa
autor
24. únor 2010

je zase admini řádí 😀 😀 😀

martinkal
24. únor 2010

jak břitva mury 😀

murynka
24. únor 2010

leni vid 😀 😀 zase se nudí 😝 😝 to my známe co 😀

kopa
autor
24. únor 2010

to bych mohla něco pěkného napsat 😀 😀 😀

mari111
24. únor 2010

no teda ,zas se nekdo nudi ,no, kopiku ze by si se vyradila? kasli na ne,proste se jim to nelibi a hotovo 😖

kopa
autor
24. únor 2010

já na ně prdím 😀 😀 ted jsem si udělala jahodový koktejl a jdu se zaplácnout pizzou 😀 😀 😀

tercie
24. únor 2010

Kopi proč provokovat...

Já tam mělavěci tři,tak jsem musela jedno smazat a zbyly mi ty dva metříky a ty jsou v poho...

mirax
24. únor 2010

kopinko..moooc gratulujuuu 🙂 ..ufff tak konečně je tam!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a ať tam hezky zůstane a pěkně roste 🙂 🙂 🙂 🙂

martinko...trochu pakárna, co? 😉
asi mají holt málo místo na serveru a možná i kvůli bezpečnosti...

kopa
autor
24. únor 2010

všem díky za gratulace 😵 😵
Mirax jojo konečně je tam,když to celý z mapuji jak jsem dlouho čekala a do všeho ty trable s přítelem,tak se ted pousměji 😀 😀

Co Alžbětka je jí už lépe?

mirax
24. únor 2010

kopi...je mi jí líto..spinká, trošku chrčí..ona bude tak do tří v noci v pohodě..pak se začne mlít a chrčet strašně..to ji asi nakojím a
..ale půjdu spát k manžovi do obýváku... 😔
kéž by to už skončilo, jsem opravdu unavená..nejdřív ty prdy...teď zas tohle...

mari111
24. únor 2010

ach jo Miraxičku,to je trapeni,snad se brzi uzdravi 😔

aronek
24. únor 2010

kopi, moc gratuluji k úspěšné kontrole 😉 jen tak dál 😀

tercie
24. únor 2010

Miraxko broučinka malinká... a nezkoušela jsi odsávat?Já přemejšlím o tý odsávačce na vysavač, tak by se hodly nějaký zkušenosti jiných...na kurzu si tomaminy celkem chválily....

farmarska
24. únor 2010

ahoj holky 🙂
dočítám a velmi se z vás raduju!!! 🙂 🙂 🙂

Holky marke, kopi moc vám gratuluju!!! 😵 😵 😵

Wergi tobě taky ke krásňoučké Sofince 😵

Mury tobě ke krásňoučké onaušničkované Sofince 😵

Miraxíčku oj oj, je mi tebe a hlavně Bětulinky tolik líto 😢 snad bude zase brzy zdravoučká 😕 Já vím je toho na tebe moc 😢 ale bude zase líp, vydrž kočičko!

Nikolko držím palce s tou prací! A přeju aby se to nějak vyřešilo s tím manžou, at víš na čem jste.Tohle jsou nervy a pak ti je z toho akorád špatně 😖

murynka
24. únor 2010

tercí mY máme tu obyč za 30kč a odsává 😀 😀 pokud bych kupovala jinou tak elektrickou ta na vysavač se mi zdá krutá 😒

markee
24. únor 2010

Ahojky, jsem teprva dorazila domů.
Mirax,odsávačka na vysavač je výborná. Já mám teda obyčejnou jak máš ty dvě hadičky a kelímek a vysáváš to pusou-není špatná funguje. Ale zkusila jsem na vysavač,cca před rokem a fakt super-bylo to hned venku malá krááásně dýchalal dlouhou dobu. Kamarádka co jí marodil často klučík,tak jí koupila,když klukovi byl asi rok a nemohla si vynachválit.Vlastně neznám nikoho kdo by si jí nechválil.

tercie
24. únor 2010

Mury my jsme se právě o odsávačkách bavily na kurzu s PA, ta má taky tu vysavačovou, a prý ji zkoušela i na sobě,aby věděla,co to mimču dělá,a říkala že to nic není,že to jen umocňuje zvuk toho vysavače a budí to dojem že mimču vytáhneš i mozek 😀 Naproti tomu ta klasická, prý tolik neodsaješ, že nemáš takovej tah... a sestřenka jí mělataky tu na vysavač, a prej malá už větší si chodila odsávat i sama 😀
Tak právě sonduju i zkušenosti ostatních...

murynka
24. únor 2010

markee já vím že to každá chválí 😉 ale mě to osobně přijde kruté 😅 jak říkám pořídila bych já osobně mluvím za sebe tu elektrickou 😉 já stejně vysavač moc nepoužívám mám jen ten příruční....nesnáším vysavače 😀 😀

my odsávali ze začátku pořád 😒 tou obyč a šlo to hezky ted už dlouho nic 😉

murynka
24. únor 2010

jdu hajat malá spinká a mě je blbě chřipka jedna mizerná 😠 dobrou noc 🙂 😵

tercie
24. únor 2010

Mury dobrou, brzy se uzdrav 😉

aronek
24. únor 2010

terci, kamarádka má taky na vysavač a moc jí chválí. Já mám zatím jen tu obyč, uvidím jak často budem smrkat 😉

markee
24. únor 2010

Já jí teda nekupovala ze stejného důvodu jak to vidíš ty Murynko,ale když jsem viděla,že to absolutně nedáváš do nosu,jen na nosní dírku,tak mi to zas přišlo šetrnější. Tou obyč.musíš do nosíku a já měla strach,že jí ještě ublížím. U dalšího mimča jí koupím.Třeba nebude potřeba,ale uvidíme no. Zatím máme tu hadičkovou. Já tu elektrickou viděla,ale přišla mi dost drahá.

farmarska
24. únor 2010

ted jsem dočítala pečlivěji, kopi ty jsi trubka! 😀 😀 milimetry vzal čert, ale prej kam zavádět ultroš 😀 😀 jsem se natlemila víc jak ráno u těch koz do stran 😀 kam si myslela, že si ho máš šoupnout? 😀 snad né do kaďáku! 😀 tam aby zabíral na hovňajse 😀 😀 😀 Kopísku ultrošek je pro miminko 😉 ne pro lepší vyprazdňování se 😀 😀 😀

farmarska
24. únor 2010

teda holky ted jsem asi šiška já, ale jako bavíme se o odsavačce na nudle pro mimča? 😕 To jako existuje nějaká odsavačka, která se nasadí jako na klasickej vysavač?!! 😨 jako na tu trubku jo?? 😕 a nevycucne to mímoj nudli i s vočima? 😨 😨 😨

markee
24. únor 2010

Farmy,ty jsi kolík 😀 😀 😀

farmarska
24. únor 2010

markeee a ty jsi borec a udělala si mi dnes strááášnou radost 😉 😵

markee
24. únor 2010

Farmy no má to tah podle síly vysavače jaký máš 😉 Ale novorozencům stačí ta klasický hadičková.Ale kdyby to měli fakt hodně,tak tomu mrněti se uleví rychleji. Spíš u nás byl kámen úrazu,když už se bráněj,snažej se otáčet a tak.Takže se muselo zakleknout-ruce nohy a prostě nasadit hadičku a hubou tahat 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru