Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
25. únor 2010

katy, já nevím, jestli se bojím, každopádně finišuji s přípravama a zkouším ho překecat, že třeba 3.3. je hezké datum 😀

aronek
25. únor 2010

jdu se taky projít na sluníčko 😉

farmarska
25. únor 2010

martinko tak jí zkus nějak podplatit 😉 to víš, láska k otci od saď pocaď, když jí pšislíbíš něco pěknýho.. 😉 A kdyby ani to nezabralo, připomeň jí, kdo má prs..z tatínka nic nepoteče 😉 😀

farmarska
25. únor 2010

aron na takovejhle zázrak zrození, je krásné každé datum 😵 A co poslíčky míváš?

martinkal
25. únor 2010

Farmííí 😀 , ty jsi zlato, jdu hned na to 😀 překecám jí

Aronku mě se líbí datum 1.3. pak 3.3. a pak toho 9.3. mám kulatinky, byl by to nejkrásnější dárek 😉

katyna6
25. únor 2010

martinko-se mnou zatím asi nic novýho,ale když nám začíná to jaro,bylo by těhulkování moc prima 😵

aronek.dnes jsme koukali na Báječný léta pod psa,Šafránková si porod taky naplánovala přesně na 5srpna,že je to čistě otázka vůle...Tak to zkus,třeba to bude fungovat 😉 😉 😀

farmi-jj a jsme zase u těch koz 😀 😀

taky holky půjdeme chvilku na prochajdu,je tam fakt pěkně.Jo a pozdravuje vás přítel 😉 😉

martinkal
25. únor 2010

Farmííí proč nemáš v pasu fotečku? 😒

farmarska
25. únor 2010

ježiši katuš no jo! 😨 to mi nedošlo! já mám snad na ty kozy nějakou uchylku! 🤐 😀 🤐 no snad se to dá léčit 😉 😀 Přítelovi děkuji a pozdrav oplácím 🙂

farmarska
25. únor 2010

jsem si všechno smazla, i albíčko, atd.. v době toho velkého smutku, když jsem si říkala, že už sem nemůžu 😔 ty starý fotky si tam dávat nechci, na to jsou vzpomínky ještě moc živé 😔 ana focení nečeho nového se zatím necejtím 😔 ale jen co budu zase snažilka, tak zas něco spáchám 😉

martinkal
25. únor 2010

chápu farmííí, už abys tady tu fotku teda měla 😉

farmarska
25. únor 2010

vid 😀
jak já už bych tu chtěla nějakou mít i s mímem-odrozeným 😵 zase se mi to strašně vleče 😝
Martinko, ale těším se alspon na tvoje fotky s Lucinkou!! 🙂 Tak už sebou hoďte holky, at se mám zase z čeho radovat 😉 😀

martinkal
25. únor 2010

nojo kdyby byl nějakej návod jak urychlit porod 😝 , už jsme zkoušeli i sex a nic 🙂

aronek
25. únor 2010

poslíčky nemám, ale je tak nízko, že když jdu do schodů, tak ho kopu do hlavičky 😀

farmarska
25. únor 2010

ježiši aron tak na to bacha! aby nebyl ještě kuli tobě blbej! 😅 🤐 😀 😀

holky já jsem tak zvědavá, která z vás dřív porodí 😵 v pořadí je Martinka, ale je jasný, že malej Honzík než aby se nechal okopávat, může předbíhat 😀

aronek
25. únor 2010

farmi, však jsem mu říkala, aby povylezl nebo vylezl ven, jinak bude blbej 😀 takhle je na půl cesty 😉

farmarska
25. únor 2010

no jo paličák vid 😉
a už máš všechno nakoupený a připravený? a jak ti to utíká?

aronek
25. únor 2010

farmi, připravený nemám. Chybí mi hlavně taška do porodnice do tý se mi fakt nechce ☹ Kdyby alespoň řekl, kdy přesně se narodí, ale není s ním řeč 😀

farmarska
25. únor 2010

ježiši aron , ale já myslím, že on dřív než vyleze nepromluví 🤐 😅 nechci ti teda kazit radost, ale tu tašku si budeš muset připravit i bez případný domluvy s ním 😀

martinkal
25. únor 2010

Aronku, Farmí, já mám tašku připravenou už asi měsíc a nic 🙂 . Vždycky z ní něco vyndám, pak zase zapomenu jestli jsem to tam vrátila a balím jí znova 😀 😀 😀 , normálně mi hrabe. Mám 2 tašky jednu pro sebe a jednu pro mimi při odchodu z porodnice. Doufám, že to nepopletu až přijdou kontrakce.... 😀 😀 😀

farmarska
25. únor 2010

martinko, ty jako už ostřílená matka určitě ne! 😉 si jen na chvilinku odskočíš, vyšprkneš Lucinku, oni ti jí zváží změří a hajdy domů 😉 🙂

aronek
25. únor 2010

farmi a já furt čekám, že se domluvíme 😀 😀

martinkal
25. únor 2010

farmí to je takových let, že si to nepamatuji 😀 😝

tercie
25. únor 2010

Ahoj holky,tak vy už balít do porodnice? 😀
Já si pořád říkám, že je času dost, a hlavně ty věco do porodky mi ještě jaksi chybí, noční košile, kojopodprda, vložky, gaťky a pak podobně... a ještě nám PA říkala že máme sbalit taťkovi pantofle, a sváču...to nevim kdy to všechno budu dělat 😀

Jinak dneska jdu pozdě, protože jsem byla venku, u nás bylo taky krásně, pak jsem kydala krb 😀 a taky jsem měla návštěvu, takže tak 🙂

tercie
25. únor 2010

Teda... viděly jste to?
http://www.novinky.cz/domaci/193222-vyssi-mater...
Jako ať jdou do háje, kreténi...

farmarska
25. únor 2010

tercíku, jako přijít sem po takový době a navíc ještě s takhle hnusnou zprávou! ty máš ale troufalost! 😀 😀 😀

aronek
25. únor 2010

terci, takže mateřská možná zase nebude 😠

markee
25. únor 2010

Ahojky,jsem tu jen na skok,pže jsem unavená. Dopol. lítání k doktoru a na pracák,pak vařit,pak pro malou,zaměstnat jí a od čtyř jsme měli schůzi s maminkama ze školky,kvůli karnevalu. Přijela jsem po šestý a hned se zas věnovat rodince. Teď mám klídek,ale zas se mi klíží očička 😀

farmarska
25. únor 2010

markee těhulko tak šup do pelíšku! 😉 máš nárok 😉 at se zase chvilku stará někdo jinej 😉

aron, jsou to paka!! 😠

aronek
25. únor 2010

kdyby to už alespoň uzavřeli, takhle je to fakt pořád dokola 😠

tercie
25. únor 2010

Fakt holky připadá mi to jako fraška,celej ten humbuk kolem mateřský, hlavně že jim prachy zůstanou,tak proč by to řešili, ne?

Mám doma manžu tak asi moc nepokecám, ale uvidím jakou bude mít náladu, dám mu veřeři a třeba ještě přijdu 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru