Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
6. bře 2010

hele ale jinak aby jste věděly, tak tentokráde jsem se svěřila navíc do rukou odborníka-Tercí, bude nám to koučovat 😉 a ve správnej čas zavelí kdy na něj skočit 😎 😀 😀 😀 😀

farmarska
6. bře 2010

no ! tak jsem si zase pokecala...že ?!! 😠 😠 😝 😝

aronek
6. bře 2010

farmi, hlavně, že si rozumíš 😀

markee
6. bře 2010

Farmy,ani nevíš jak ráda bych je vyhodila 😠 Já to nechápu, že se jim tak líbí někoho prudit. To je fakt jejich náplň života-tvářit se,že oni jsou dokonalý,skvělý a prostě nejdokonalejší tvorové na světě. Chjo,mě unavujou,tupohlavové.
Jinak Míša říkal,že po výplatě pojedeme do Prahy na Avatar-než nám ho přestanou promítat. Nejspíš půjdeme na 3D,koukala jsem,že v Cine Star na Andělu ho tak promítaj a v pondělí to není o malinko lacinější. Původně jsem myslela,že pojede i malá,ale 162 minut nevydrží v klidu na zadku. Takže ji dáme hlídat. Jen to teda vysílaj až v 18:15,takže malou dáme nejspíš k našim přes noc.

sirella
6. bře 2010

ahojky holky 🙂
Přišla jsem na vás nakouknout co je tu nového

markee:to se ti nedivím...taky bych měla 100 chutí je vyrazit...že je to aví,furt vám otravovat život ☹

farmi...tercinku vřele doporučuju 😉 U nás to klaplo na 100% 😀 Hned první cyklus

sirella
6. bře 2010

sarlotko:gratuluju k výborné koupi...máte fakt moc hezký kočárek 🙂

mari:téééda...už pohyby??? 😕 Tak to jste šikulky šikovní 🙂 Moc moc gratuluju a přeju ti ať mimísek hodně a často kopká a dává o sobě vědět 🙂

kopa
autor
6. bře 2010

Mari gratuluji k pohybům 😵 😵

Sarlott ta korbička na kočárek je krásná,barva se mi moc líbí 😉 ty jo už chci taky nakupovat 😀

Farmi u nás teda přítelák nosí trenky furt,páč zjistil že jsou praktičtější 😀 😀 Jinak mi včera po dlouhé době sexily a to třikrát!! 😀 😀

markee
6. bře 2010

Jé já teď taky našla,že Mari už má pohyby. Neboj není to brzo,já to tak měla taky 😉
Kopy,téda 3x jo? No to tiše závidím. I když já bych to už teď nedala 😀 To u nás bylo jen tak 3 roky ze začátku vztahu,pak už fak ne 😀

sirella
6. bře 2010

Teda kopi...to jste divoši 😀 Trošku závidím 😎
Já byla furt vystrašená,ale cosi už to nejde vydržet 😝 Dneska šel manža na karty,ale zítra se asi po dlouhé době otřese zem 😀

markee
6. bře 2010

Sir,tak to je fajn,že se zem otřese 😀 Vám to přeju. Mě to teď nějak neba 😅

kopa
autor
6. bře 2010

Holky já právě taky měla strach,ale včera ráno jsem se zase probudila rozpálená 😅 😀 a večer to přišlo nak samo 😀 😀 no tak si dáme zase týden pauzu 😀 přítelák by mohl furt 😅 😅

kopa
autor
6. bře 2010

a furt se po akci kontroluji zda nešpiním a nic 🙂

sirella
6. bře 2010

markee...ani mi nemluv 😅 Já byla furt unavená a nechtělo se mi ...absolutně vůbec...a taky jsem se furt čehosi bála.Vím že MA sex nezpůsobí,ale prostě asi nějaký psych.blok no...škoda mluvit.Jenže od včera je mi cosi o dost líp a taky furt nespím ,tak už začínám zmýšlat
😀

A co ti vaši Pražáci???Kdy se od vás hnou???Já takové návštěvy nesnáším...a taky už je netrpím. Já jsem prostě taková,že každý hned pozná,že mi něco není po chuti...některé příbuzné snesu tak max.na pár hod. u tchýně a už se šíleně těším domů do klídku.Na návštěvu se kolikrát psych.připravuju týden

sirella
6. bře 2010

kopi...to je bezva,že ti to nezpůsobuje žádné komplikace 🙂
já už to asi taky dlouho nevydržím a zkusím co to udělá 🙂 Jen teda nevím jestli si ten zítřek moc nemaluju...manža dneska na kartách,tak nevím v jakém dojde stavu(má nebezpečného kámoša...starého mládence,který si ke své přítulkyni může dovolit všechno...no a manža má někdy mylný pocit,že si ke mě může dovolit to samé 😠 )...ale říkal mi,že prý až dojde z karet,tak že se budu divit 😀 No tak teď nevím jestli se mám těšit nebo bát 😀 Ale párkrát po kartách mile překvapil 😀

markee
6. bře 2010

Sir,vůbec nevím kdy vypadnou. Odjeli minulý pátek a ve středu tu už zas byli. Nechápu,když tady jsou zalezlý stejně jak v Praze,nikam nejdou. No nevim,fakt cikáni hadr 😠
Sir,já bych si přála mít tvoje týdny,pže už bych měla nejspíš po odběru-jdu v 11+3.

ee.liska
6. bře 2010

tak už jsem doma, dala jsem si dvě nealkopiva a popovídala 🙂 jdu vás dočíst ale bude to asi na tři hodiny 😀

sirella
6. bře 2010

markee:v pátek odjeli a ve středu jsou u vás zas??????Tak to nechápu...ona je třeba tchýňka zvala??Nebo to jsou takoví co jen zavolají čekejte nás...dojedem..??Na to musí být fakt žaludek....toto žádný normální člověk nedělá 😠 Měli by si zařídit vlastní život a ne furt někoho prudit a furt se sáčkovat k jiným

11+3 jsem měla včera.Ty to budeš mít kdy?Kdy tam jdeš???Budu na tebe moc myslet a držet palůšky...ale jak psala Tercinka,tak se nemáš čeho bát 😉 Já o těchto odběrech vím prd,tak si ráda vždycky přečtu o co jde...člověka to dost uklidní...Jen si pamatuju,že výsledky budeš mít brzo...to je hrozně moc dobře 🙂 Aspoň budeš klidňučká,že je všechno ok a těhu si v klídku užívat 😉

sirella
6. bře 2010

ee.liško ahojky...já mám nealkopivko zrovna otevřené 😀 Na oběd jsem se přejedla ptáčka a cosi mi ne a ne posednout 😝

ee.liska
6. bře 2010

mari už má pohyby, super 😵
šarlot byla dneska jakási časná 🙂 ale krásná korbička 🙂

ee.liska
6. bře 2010

sirel ale bez té zahrádky a sluníčka to není ono, co 🙂 ?

ee.liska
6. bře 2010

kopi závidím 😀 já už chci taky 😠 😀
markee, to jsou teda otravy 😝

sirella
6. bře 2010

přesně tak eli 🙂 ...už se vidím na zahrádce,pod slunečníkem...slunko svítí, je teplučko a dávám si pivínko....jééééjej...už aby to bylo 😵 ...jo a málem bych zabudla...a mám v tu dobu už větší břůšek 😀 Kééééž by 😵

markee
6. bře 2010

Sir,mě přijde,že kolikrát ani nevolaj. Nebo ona tchýně možná zavolala synovi,že už je práce v lese,tak přijedou pro jistotu všichni. Já to taky nechápu 😠 Hlavní je,že vždy když přijdou doplatky za elektriku,tak tchýně čumí na nás blbě,ale my to nepropálili.Pže jich je tam jak much,pořád pouští myčku,pračku a bojler nám nahřívá častěji. Nojo,oni jsou dokonalý.
Já z nich rostu a pak mě štve Míša,že mi klidně řekne,že jsem nesnášenlivá. Ale já se klidně přiznám,že jsem,fakt že vůči nim jo. Už i tu malou Janču nemůžu-omlouvám se,ale ne no. Je jich fakt dost 😠

markee
6. bře 2010

Jinak na ten odběr jdu 25.3. to budu těch 11+3 😉

ee.liska
6. bře 2010

markee, budu ti držet palečky 🙂 a neboj dobře to dopadne, ten den mám zrovna narozky 🙂

sirella
6. bře 2010

markee:To se ti ale fakt nedivím...z manžovy strany jich je taky jak psů a když s nima musím být tak fakt rostu.Naštěstí k nám jezdí na etapy,ale když se sejdem u tchýně tak furt čumím po hodinách...nesnáším to...včetně děcek...kor od té naší hvězdy z Prahy.Ta furt plnou hubu keců o tom co u nich v pRaze je lepší a pod a přitom by si měla radši hledět děcek.Starší holka půjde letos do první třídy a neumí slušně promluvit...no ale hlavně,že matka si má o čem pokecat s babama v mateřském centru(mimochodem jen o blbostech).Ona strašně ráda děcka háže na druhé...na mě to zkusila jen jednou...podruhé tu blbost neudělá 😀
ale holt je to tak,že si člověk příbuzné nevybere...všude je něco.Jen to musíme překousnout a přetrpět 😉
Držím palce aby vypadli brzo 😉 Ono to fakt člověka otráví

sirella
6. bře 2010

25.3 na tebe fakt budu moc myslet 😉 A když má eli narozky,tak je to tutovka 😀 To musí dopadnout ok

markee
6. bře 2010

Sir je to na oběšení. Já kdybych věděla,že se švára rozvede a najde si toto,tak bych tu nezůstávala,chtěla bych jí i do bytu-který fakt nechci,ale v tu chvíli bych šla. Jenže my si to tu udělali a on si za dva roky přileze nazpět,rozvede se(mimochodem vinu háže na bývalku,ale dobře víme,že on fakt svatej není),našel si tuhle a hned dělali mimčo. Prostě jí nemusíme hned od začátku,pže se tu chovala fakt jak doma. Tchýně říkala ať nejsme zlý a tak podobně. Nojo,ale to už je strašný,fakt strašný, brečela bych nejradši,ale nepomůžu si. Peněz dost na začátek stavění baráku nemáme,takže jsme fakt v p....i !!! ☹

farmarska
6. bře 2010

aron no právě že si ani tak moc nerozumím, rozčiluju sama sebe 😀 😀

kopi ty prasáku, 3x jo?! že se nestydíš 😀 😀 ses rozhodla to tady spasit za všechny vid 😀 😀 😀

holky taky nesnáším nekonečné návštěvy 😝 a taky ty neohlášené 😝 a vůbec nejhorší je kombinace obojího 😝 😝 😝

farmarska
6. bře 2010

jinak musím poznamena, že já se teda sexu taky v těu bála..takže skoro nebyl. Chudák manža, nejdřív na něj pořádám hon, pak má sexuelní maraton a pak mu nedám první tři měsíce ani přičuchnout 😀 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru