Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
9. bře 2010

holky musím skládat prádlo, takže zatím, večer zas nakouknu 😉 a doufám, že se tu mezitím už objeví taky Nátálka a poví nám jak dopadla v tý škole, bo jsem zvědavá jako vopice 😉 😀

ee.liska
9. bře 2010

farmi ok, pak si řekni 😀
jo a 29.3 jdu poprvé do kurzu 😎

aja.83
9. bře 2010

Teda holky, jen sem k vám vlezu a už se zase tlemím jak blázen 😀 😀 😀 ! No jo, je tu Farminka, tak není divu 😀 !

aja.83
9. bře 2010

Ee.li a Markee, gratulace ke kontrolám!!! 😵

aja.83
9. bře 2010

Jejda, Nicolko, to je strašný s tvou maminkou 😲 ☹ ! Nevím, co bych dělala, ale asi jak radí holky bych to raději někde ohlásila nebo došla za doktorem 😔 ...

cajori17
9. bře 2010

Ahojky,tak jsem tu........ 🙂

Nicol, s tou maminkou je i to lito, nebudu opakovat co tu je psane,ale dala bych na holky a snazila se najit nejak odbornou pomoc.........

eli a Markee moc gratuluji ke kontrolam...... 😀

mari111
9. bře 2010

Holky asi zase koplo, mímo moje milované,dva dni nic a teď konečně koplo,snad sem to cítila spravně 😅 dneska mi segra poslala ten domácí ultrazvuk na poslouchání srdíčka, tak pozítři budu plašit 😕
no teda farmi, šprcky zatracene,nejake šunty jste koupili nebo co 😀

aja.83
9. bře 2010

Farmi, tak na tu naši čtyřku se teda těším! 😀 😵 Tak šupky dupky, ať už máte s Natálkou taky toho mrchobacila! 😉

cajori17
9. bře 2010

jinak jsem ted mluvila se svou tetou.....je ji 27 let a ma za sebou dva samovolne potraty a jedno mimodelozni tehu.....a to ji museli vzit jeden vejcovod......no a ted nemuze vubec otehotnet,tak jde na nejakou operaci,kde se zjistuje pruchodnost toho vejcovodu,a pry ji rekli ,ze jestli bude neprochodny,tak ji ho chteji vzit,tak se musi rozhodnout...pry ten nepruchodny vejcovod zabranuje umelemu oplodneni....chudera,do pondeli se musi rozhodnout.........nevim,jak ji mam poradit.. ☹

martinkal
9. bře 2010

Ahoj holky 🙂

Stále nic. Od rána slavím a čekám na Lucinku 😀 . VŠEM VÁM MOC DĚKUJU ZA GRATULACE, JSTE ZLATÍČKA 😉

Všechny sms a gratulace po telefonu končí větou: A KDY BUDEŠ RODIT? A já odpovídám : NEVÍM 😀 😀 😀

Asi nikdy ☹

mari111
9. bře 2010

martinko, no teda, ta Lucinka si teda dava na čas 😖 ale šak věčně tam nebude, jednou ven musí, no a pak už si to s ní vyřídiš, že tě tak dlouho napínala 😉

aja.83
9. bře 2010

Martinkol, ale my to víme! 😉 Dávám Lucince týden, maximálně dva!!! 😀 😀 😀 A bude to rybička, do berana už to Lucinka (ani ty) určitě nevydrží!!! 😵

cajori17
9. bře 2010

martinko,neboj,dlouho to uz trvat nemuze,brzy se dockas....... 🙂

A uzij si zbytek narozeninoveho dne...... 🙂 🙂

martinkal
9. bře 2010

Díky holky 🙂

Aji, ještě, že jsi nenapsala rok nebo dva, to bych si šla hodit 😀 😝 , ale klidně jsi mohla napsat den nebo dva víš 😀

mari111
9. bře 2010

Martinko teď sem ti koukla do pasu,že dnes čekáme 😀 snad se ti to splní 🙂

farmarska
9. bře 2010

tak prádlo poslkládaný, ještě potřebuju vyluxovat obývák a dětsk. pokojík a pro dnešek to balím 😉

mari ty šprcky jsou fakt děs 😠 já nevím jak pasujou vám, ale ná je většina normálních malá 😠 pak jsou nasazený jen tak napůl a pak si klidně svině sjížděj 😀 Pak aby si člověk ještě dělal nervy, aby neotěhotněl 😀
Jen kdysi prodávali nějaký xxl a bylo na nich namalovaný slůně 😅 ta ty nám teda sedli dobře 😀 😀

aronek
9. bře 2010

martinkal, koukám, že se taky těšíš 😉 já si začínám myslet, že jsem slonice, pořád mi leze nahoru a nic mně nebolí ☹

farmarska
9. bře 2010

martinko do půlnoci ještě času dost 😉 😎
cajor, to je těžký, tady každá rada drahá 😔

farmarska
9. bře 2010

aron, to pak půjde ráz na ráz 😉 😎

tercie
9. bře 2010

Kuk ženy,tak my jsme po O, a na tu půdu jsme se ještě nedostali...to nevím,kdo to bude dělat, se klidně vsadím,že to tu budu přeskakovat ještě s Lukáškem v náručí 😝

Nicolko já bych volala policii, neváhala bych...teda pokud netušíš kde mamina může bejt...

Cajori ten neprůchodnej,pokud zjistili že je opravdu neprůchodnej, jí už bude stejně k ničemu, tak ať ho nechá dát pryč, aby tam nedělal zle, ještě bude mít jeden, tak šance pořád je 😉

Eli a Markee gratulka ke kontrolám 🙂

tercie
9. bře 2010

Farmi tak se vykvákni na špr.ky já ti pošlu duši vod traktoru 😀

martinkal
9. bře 2010

Farmííí co to doma máš? Nějakého sloníka ne? 😀 😀 😀

Nikolko co ta tvoje mamka dělá? Je to pořád kvůli tomu jejímu příteli? Žádnej chlap nestojí za to, aby se kvůli němu žena zabila. Možná by mamka měla jít k psychiatrovi, určitě by jí z toho dostal. Držím palečky ať to dobře dopadne 😔

Všem blahopřeju k výborným kontrolám 🙂

cajori17
9. bře 2010

Terci,jeden zu ji vzali,takze by ji nezbyl zadny..........no,rekla jsem ji,ze jestli bude chtit mluvit,tak at mi zavola,ale vazne nevim,co ji na to mam rict..........

a já asi holky zmizim.....mam ted dve hodky vychazky,tak se stavim k mamce na caj.....zatim pa

tercie
9. bře 2010

Caj pak už jí zbejvá jen IVF...aleani to není žádná tragedie,dneska na to chodí lidí...ještě že to existuje!!!!!
Divím se že se jí ptali jestli ho chce vzít..stejně si myslím, že pokud je neprůchodnej, je jí stejně k ničemu, i kdyby jí zůstal, a riskuje že jí totam bude dělat nějakou neplechu...

mari111
9. bře 2010

farmíku ty xxl maj věčšinou ve velkých obchoďákach 😀 😀 😀 nebo na netu 😉

cajori17
9. bře 2010

jo terci,to máš pravdu,napadlo mě to stejné.......ale jde o to,že zná kamarádku,která ho mela taky nepruchodny a presto za dva roky otehotnela.........ale ja bych se na to neposlehala.........no uvidim,jak se rozhodne......

zatim pa............

flair
9. bře 2010

Tak koukám, že nám ty naše kočeny neporodí a neporodí 😝 😀 😀
Elisko, nám řekli ve 14 tt n a NT, že na 90 % je to holčička a pořád zůstala holčičkou 😀
Markee, sice nevím, proč neudělali UTZ,, ale určo je vše ok 😉

Nicolko, to snad neeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!! Proboha, tohle není s tou tvou mamkou normální, nutně potřebuje odbornou psychiatrickou pomoc! Tohle bych už řešila asi taky přes policii... Moc mně to mrzí, že máš zase takové starosti 😔

flair
9. bře 2010

Jo holky, potřebuju radu ohledně látkových plínek. Chci je na utírání, slintání atd. No a nevíííííím vůbec jaké 😝 Našla jsem nějaké značky Hybler a Kikko. Co byste mi poradili? Jinak ve městě v mimiobchůdkách nic nebylo 😠 Přerov je prostě dupa světa. Ani v tzv. "Velkým" Tescu nic nebylo, teda bylo, ale "velký prd" 😝 😀 Já chtěla nakupovat a nic, takže internet to jistí 😀

tercie
9. bře 2010

Flair plínky asi posuzuj podle gramáže,pokud je uvedená, hodně si holky chválí nějaký libštátský plenky z branakdetem.cz tak se zkus podívat. Já mám nějaký od ségry,a pak pár obrázkových, ty jsem kupovala nový, ale kdyby nestačily, tak je objednám taky asi tam...

tercie
9. bře 2010

Ale třeba jsem v tescu sehnala výplň do klasický zavinovačky, v jakejch jsme se chovali ještě my, a to jsem teda jako fakt nečekala, že zrovna tam na ní narazím... Takže to chce fakt se nespoléhat, ale obhlídnout...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru