Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
10. črc 2009

Holky tak ted jsem nakoukla ☹
Když jsem to četla uplně jsem začala brečet 😢 Farmíku je mi to moc líto 😔 😔 😔 😔 Farmíku ty jsi silná ženská!!!!! 😔 Drž se!!!!!!!!!!!!!!!!
A přijd mezi nás se vypovídat,ulevit si šichni ti tady budeme oporou.........

murynka
10. črc 2009

mě je tak smutno ☹ ☹ ☹

markytaj
10. črc 2009

Novým těhulkám ze srdce gratuluji, děláte mi radost, holky. Já jsem dnes 2DC a po mrše na to vlítnem, snad se zadaří. Kdyby byl případně za pár dnů k dispozici nějaký plodný prskanec, ráda bych se jím nechala poplivat 🙂.

kopa
autor
10. črc 2009

Markytaj díky za IP,hnedka ti odepíšu 😉

kopa
autor
10. črc 2009

holky díky za pochvalu vlásků 🙂

kerrie
10. črc 2009

A sakra............to není dobrá zpráva ☹

Farmi, moc mě to mrzí. Všechny tady na Tebe myslíme a máme Tě rádi. 😔

venuska
10. črc 2009

Kelly, těším se….(o: Budu vyčkávat (o:

Jsem z toho nějak na měko, a pořád na Farmíka musím myslet.

kupina
10. črc 2009

Ahoj holky, teď jsem se vrátila z poradny a takováhle smutná zpráva. Farmíčku, holka drž se. Moc na tebe myslím a posílám pohlazeníčko. 😔 ☹

kelly1983
10. črc 2009

ježiš teď jsem si to taky přečetla...

farmi moc na tebe myslím...drž se...jsme tu všechny s tebou ☹ ☹ ☹

venuska
10. črc 2009

Kupinko, ahojky, tak doufám, že v poradně vše v pořádku. Mimčo roste….a dělali ti UTZ?

kelly1983
10. črc 2009

venus no zrada, přítel někde ukryl foták, takže fotka dnes asi nebude:(

kopa
autor
10. črc 2009

Paajiku to znám s tím testováním,já bych to nevydržela a testla 😲

murynka
10. črc 2009

holky přemýšlím proč se tak stane i podruhé 😨 😢 vždyt říkají že s eto moc neopakuje ☹
farmíček snad měli nějakou pauzu ne 😕 potom prvním nezdaru??

kupina
10. črc 2009

Venusko, všechno je v pořádku, mimi hezky roste, dneska pouštěli srdíčko. Mám už domluvené i cvičení - budu chodit 2x týdně (na jógu a na míče). Jinak jsem dostala telefon na laktační ligu, protože se doktorovi nezdají bradavky. No a děložní hrdlo mám uzavřené, takže všechno v pořádku.

Jo Kopi, prosím změň mi v tabulce týden těhotenství - jsem již 21 tt. Dnes to změnili a posunuli mi i termín porodu - mám starší těhotenství. Kopinko a 21.8. mám poradnu. Tak až budeš mít čas, tak mi to tam dopiš. Díky.

kelly1983
10. črc 2009

kupi tak to jsou dobré zprávy, jen tak dál....

kupina
10. črc 2009

Paajinko, já bych také asi nevydržela a testla bych. A myslíš si, že máš nějaké příznaky? Moc bych ti přála, aby jsi našla //.

Mury, to se asi nedá říct, proč se to opakuje... Už se to tu stalo více holčinám a je to moc smutné ☹ 😢. Ta pauza po revizi asi nehraje roli. Nevím, fakt nevím... 😔

kupina
10. črc 2009

Kelly a jak jsi na tom ty? Také všechno ok?

venuska
10. črc 2009

Kupi, tak to jsem moooc ráda, že je vše v pořádku. Gratuluji.

Kelly, tak ti dávám ultimátum 2 dny, takže přes víkend (o:

kelly1983
10. črc 2009

kupi zatím si myslím, že jo....je teda fakt že se malá drží pořád dole, takže nevím no....23.7jdu do poradny

venus rozkaz 🙂

venuska
10. črc 2009

Markét, taky mam kamarádky, kterým se to stalo i podruhé i dokonce po třetí. Nevím, proč se tak děje, ale je to moooc smutný )o:

farmarska
10. črc 2009

holky nebudte smutný! 😠 taky nejsem 😅

no kecám smutná jsem, ale zároven cejtím strašnou ulevu..
poslední dobou to bylo hrozný! U doktora každej tejden jak na houpačce, jednou dobrý jednou zlý..
věděli jsme že je něco španě , ale furt to nebylo definitivní a já byla neustále ve stresu, co bude...
ted už mám klid 😅
nemusím se nervovat, jestli miminku nějak neubližuju, nemusím ležet a bát se pohnout..
po dlouhý době jsem se zhluboka nadechla, nebo jak to popsat

to víte že bych dala skoro všechno na světě aby mimi bylo a bylo ok. , ale už jsem šílela z týhle nejistoty 😔

A víte jak, u toho prvního potratu to byla jak rána z čistýho nebe 😔, neříkám, že ted to nebolí, ale poslední tejdny jsem měla hoooodně času o tom přemejšlet a připravit se na to( i když člověk doufal až do konce) a hlavně včera jak jsem začla špinit, jsem si říkala, že to už je až příliš špatných znamení a že se konec asi blíži ☹

asi to tak mělo být

prý je to jen náhoda a veliká smůla, říkal doktor 😅

kelly1983
10. črc 2009

farmi....je mě to moc líto, takže mimi už není:( není nějaká naděje ještě že by se to roběhlo? Ach jo ☹

murynka
10. črc 2009

farmi jak píšeš člověk to asi nese lépe když s eto stane podruhé 😔 že už prostě třeba něco o tom ví to první byla rána ale toto jsi asi jak píšeš tušila...... ☹ ☹
chápu s tou úlevou ani nevíš jak..opravdu se ted drž máš tu nás koníkovské tety 😅 jsme tu s tebou!!!!
a půjdeš na revizi nebo jak?? 😕 ☹ ☹

venuska
10. črc 2009

Farmí, drž se!!!! Je mi to moc líto. Určitě se na potřetí povede, a budeme ti všichni držet palečky.
Ale je to mooc smutné.

farmarska
10. črc 2009

a jinak holky dík!

jsem ráda že vás mám 😵 nejsem na to sama 😅

mury, mury jedné paní co znám, se to stalo 4x! 😖 ale po patý konečně donosila a porodila zdravou holčičku 🙂

kopa
autor
10. črc 2009

farmíčku 😔 😔 😔 😔 Neseš to moc statečně,posílám hodně síl 😔

farmarska
10. črc 2009

musím věřit, že do třtice, se to povede 😅

murynka
10. črc 2009

víra je důležitá 😉 😵

kupina
10. črc 2009

Farmíku, jak to čtu, tak mám husí kůži a bulím tu jak želva. Ale je mi naprosto jasné, že ta nejistota musela být hrozná - obdivuju tě, že jsi to vydržela a že to v rámci možností zvládáš. To já bych asi tak silná nebyla. Farmíčku hlavně se opatruj a moc ti přeju, aby bylo co nejdříve vše v pořádku a vy se mohli pokusit o miminko. Chlapečka už máš, tak by to chtělo do párečku holčičku. Uvidíš, že se vše v lepší obrátí. Kdyby jsi cokoliv potřebovala, tak jsme tu pro tebe... ☹ 😔

kopa
autor
10. črc 2009

Farmíku povede,určitě.Třeba to ted byla zase naká blbá náhoda 😢 a udělají ti vyšetření....Budeš za chvilku zase moc s námi snažilkovat 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru