Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
27. bře 2010

Jsem se zdejchla ke švagrový a vytuhla tam doteď, a myslela jsem kolik budu dočítat, a tady nikdo, je toto možné? 😀

Aronku šikulky, určitě budete spinkat jak do vody hozený 😉

Květinko kde máš fotku?? A co bych nebyla celá, já mám ještě času móóóóóře 😀

Holky tak nic, sama tu strašákovat nebudu, nakuknu zítra, jdu koukat na Den poté. Tak papa 🙂

tercie
27. bře 2010

Aronku na ten pás se mě ptala i ségra, jestli si ho nebudu kupovat, taky s tím nemám žádnou zkušenost, tak kdybys něco zjistila, tak se ráda nechám inspirovat, díky 😉 Taky dám vědět,kdybych se něco dozvěděla.

aronek
27. bře 2010

terci, ok, když něco zjistím dám vědět 😉 Jdu zalézt, nevím, kdy zase budem kojit 😀

kvetinka7
27. bře 2010

Tercie, pripravuju novou fotecku 😉
Aronku, ja jsem o tom pasu nebo kalhotkach dost intenzivne premyslela.Me bricho bylo vskutku obri a ta kuze a svaly jsou proste vytahane,doted . kamaradka ma pas, kosmeticky efekt je uzasnej, zda to i pomaha stahovat -tot otazka..

natalie77
27. bře 2010

Ahoooooj, tak jak se daří?
Tak o rajcovní oblečky Farmi jsem přišla.....to se mám teda na co těšit 😉 . To abych si také něco pořídila, abych si pak nepřipadala méněcenná 😀 . NO dám na rady zkušených...Farmi, klidně hoď něco v předstihuk, sice mám ještě pár měsíců čas, ale ať jsem připravená 😉 .
Chápu, že v tuto hodinu tu asi budu sama, ale já měla od rána honičku...malej vstával v 6 😝 , když šel po obědě spát, letěla jsem psát tu práci do školy....no a pak přišel tchán, dopoledně volal, že se staví a já měla zrovna s manžou domluveno, že bude malého odpoledne hlídat a já budu vkuse psát, ať v noci pak nemám stresy...jenže tchán je hodný, tak jsem neměla tu sílu ho odmítnhout.....ach jo, te|ď tady budu strašit do noci.....teď jsem si dala pauzu, abych se odreagovala a hned letím na koně 🙂 .

CO zítra vaříte? Nějak mi dochází nápady...mám pocit, že vařím tak 10 jídel pořád dokola..... 😝 na novinky nemám moc odvahu, tak třeba bude nějaká inspirace 😉 .
U nás taky hnusný počasí...ach jo.....ani jsme si to sluníčko neužili....ale malej je už lepší, už tolik nesípe....tak jsem šťastná, jako blázen.
Terci, neříkej, že jsi byla u švagrové, jsi sháněla ten špunt, viď? 😀

natalie77
27. bře 2010

Kvetinko, jéééé krásný chlapeček....a jak je vlasatý...Našemu Marečkovi říkali naši známí Kojak 😉 . Byl plešaťoučkej....tak jsem ho od roka bralal strojkem......no a teď jsem ho nestříhala asi 2 měsíce a má hlavičku pěkně vlasatou a hustý tvrdý vlásky 🙂 .
Ale ty vlasatý miminka jsou moc pěkný 😵 .

natalie77
27. bře 2010

Nikde nikdo, tak jdu zase psát.... 😠 😝

natalie77
27. bře 2010

Krásně se vyspěte a užijte si neděli, i když bude o hodinu kratší 😒 .

sarlotta
28. bře 2010

dobré ránečko🙂
Natalii díky za info, bych ani nevěděla, že se už mění čas🙂)))
jinak vařit budu pečené kuře s rýží.. takže nif moc inspiračka🙂)) ale asi k tomu ještě udělám žampionovou omáčku.
Malý ještě spí a drahouš jel do práce na dopolko, tak si dám s Váma snídaňku🙂

Kveti já měla taky velké bříško u malého a pás jsem nepotřebovala, stáhlo se samo, akorát jsem teda měla dost pohybu...no a je fakt, že mi zůstali svaly na břiše malinko rozestouplé asi na 1prst. Možná ho budu te´d po druhém potřebovat.

sarlotta
28. bře 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... holčička Anička 3560,49cm
Markytaj 39tt...........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 38tt................ KO+CTG 1.4.....................čeká chlapečka........Lukášek
Flair 30tt.....................KO 6.4.......................čeká holčičku
Jarusenka 25tt
Sarlotta 22tt.................. KO 29.3........ utz 13.4
Hanana 22tt........................................25.3. velký utz dopadl výborně
Mari 19tt........................KO 1.4.
Handm 18tt........................................NT dopadlo výborně, KO 12.4.,velký utz 15.4
ee.liska 16tt .................. KO 19.4.
kytiii 16tt............................................NT 17.3. dopadlo výborně
Sirella 15tt .....................KO 15.4.-trippl test, 5.5. velký utz
miru.j 15tt.....................
Kopa 11tt ....................... KO 1.4.
Maarrtina 7tt .................KO dopadla výborně máme srdíčko KO 23.4.
Zlababa .........................našla // 8.3. KO 1.4.
Cajori 29DC
Mandormi 28DC
Aja 21DC
Katyna 21DC
Ikopretinka 19DC
Nicollka 15DC
M.aa.b 13DC
Paajaa 6DC
Farmarska 5DC
Natalie
If.v nehlídá
Markee nehlídá

farmarska
28. bře 2010

ahoj holkýý!! Jak se máme v neděli? 😉 Teda já to hezbání s časem nesnáším, mám pak v hlavě vždycky maglajz, no ale to není vlasntně nic novýho 😀 😀 😎
Aron se stahovacím pasem ti taky neporadím, ale taky se ráda nechám inspirovat 😉
Nátálko, na Terculdu musím prásknou, že se vůůůbec, ale vůůůbec neřídí našema pokynama a místo, aby špuntovala, tak se pomalu denně odzátkovává 😠 😀 😝 Jo a s jídlem ti taky neporadím, páč taky se sestrou Tercí omlejváme pořád tak těch deset jídel dokola 😅 Já dnes bám vařit uzený kosti a bude z toho uzená polívka a šunkafleky 🙂 Včera jsem dělala rychlou rajskou s masovejma koulema a jinak to je pořád dokola, řízky, kuře na různý způsoby, játra, pečený maso na různý způsoby, gulášek, ob. sejr, žampiony, květák, apod.. , rizoto, špagety, špízy, halušky, buřtguláš, atd.. Taky mě to věčný vyvářování už neba 😝 ted jsem se dala spíš na pečení a každej víkend něco upeču, nebo uklohňám. Minulej to byl takovej rychlej nepravej tiramisu dort(bez pečení) a mňám , mňám ten měl teda velkej úspěch, takže ho musím na velikonoce, prej upatlat znovu 🙂

sarlotta
28. bře 2010

ahoj farmi už ses vykulila joooo🙂))

m.aa.b
28. bře 2010

Ahojky jen na skok - hlásím že OPU mám za sebou a z 30 folikulů mám 16 vajíček 😵 😵 😵 jen mi hrozí OHSS (hyperstimulační syndrom) tak musím hodně pít - 3-4 litry denně je to trochu fuška 😅 tak mi držte palce at ho přepiju a ůžu si jít ve středu pro mimíse, pže jinak mi je nedají ☹

vůbec ale vůbec jsem vás nedočetla tak nevím co je nového, ale večer to napravím 😉 mějte se krásně 😵 😵 😵 😵

sarlotta
28. bře 2010

maab držím všechno co mám, jsi šikulka... kamoška měla ten hyperstimulační... nafoukla se celá- bříško jak balon, ale poležela v nemocce týden a už má dvojčátka v kočárku🙂)

farmarska
28. bře 2010

maab mooooc ti držím palce!!!! určo to zvládneš!!!a chlastej i kdyby ti voda měla týct ušima 😀 co bychom pro mimi neudělaly že 😉 😵
šarlot vykulila, né, já vyskočila jako laňka 😀

jinak natál na sexi oblečky jsem fakt teda expert 😎 takže pokud chceš vypadat jako kuřecí rolka, určitě se ozvi a já dám tip 😀 😀 hele kočko já to neměla jako abych si udělala radost.., ale spíš abych svedla manžu v něčem odvážnějším, když jsme se posledně snažili, moc se mu už na povel nechtělo..tak jsem se vrhla na sexi prádlo a bombarďáky vyměnila za sexi prádlo. No prádlo sexi bylo, na těch modelkách v inter. obchodě vypadalo krásně, jenže na mě... při mé figuře hrocha 😀 🤐 😝 no manžel mi v jednom z nich (síťovaným) řekl, že mu připomínám, právě onu rolku 😠 no ale nemůžu se na něj zlobit, páč za prvé měl pravdu a za druhé mě hned v zápětí ujišťoval, že on právě tyhle rolky miluje 😀 a navíc ono nám to zrovna v tomto prádle vyšlo, takže mám na to ty nejlepší vzpomínky 😵 😵 😵
holky a já mažu chystat na oběd 😉

ee.liska
28. bře 2010

ahoj, tak mě ten čas teky překvapil, sice jsem o tom věděla, ale zapomněla 🙂
maab dtrašně mooooooc držím palečky 😵 😵 😵 😵

ee.liska
28. bře 2010

jo a šarlotko, písneš mi tam pak prosím 17tt 😎 děkuju: myslím že se mi to mění o den později jak tobě 🙂

markee
28. bře 2010

ahojky holky,
Sarlott,háčkovaná čepička je krásná. A pro kohopak to děláš? Pro holčičku v bříšku 😉
Maab,moc a moc gratuluju k úrodičce. A pij hodně,ať máš brzo ty mimča v bříšku.
My byli včera na AVATARU v IMAXu. No to bylo tak krásný. Já byla prvně v IMAXu a opravdu mě to nadchlo. Film nádhernej a úplně jsem jím žila. I bych si dokázala představit být AVATAR. Jojo,já jsem blázen do takových filmů 😀 A i jsme krásně vydrželi do jedný hodiny na to čučet,ani jsem se nehla celou dobu,jen vím,že jsem pod těmi brýlemi pořád kulila oči 😀 Jinak nádhera. Dom jsme podle starýho času přijeli ve 2:20,ale podle novýho o hoďku víc. Vstávala jsem podle novýho v 8:40,ale pak jsem v deset zalezla a spala do půl jedný. No ale i tak mám trošku brnění v hlavě.
Jinak HA si fakt nechám napsat a na rady všech se vykašlu. Víte co mi řekla včera švagrová? Že si za 5-6 let třeba řekneme,že chceme další. No já fakt kulila oči. Jsem si říkala,že takovou dobu fakt čekat nebudu, tak 5-6 měsíců,ale to podle práce,jestli nějaká bude.
Za hodinku si jedeme pro malou k mamce a ještě společně pojedeme k mojí babičce,takže taky rozlítaný den,ale nevadí mi to. Pražáci odjeli ráno v 9 😀 😀 😀

kopa
autor
28. bře 2010

Květinko nák nám ty týdny tady utíkají 😀 😀 a co vy jak se máte s malým?? 😕

Sarlott ta čepička je fakt nádherná!!!Jsi moc šikovná 😵

Natalie tak mi měli k obídku rizoto 🙂

Maab moc držím palečky!!!!!Určitě to výjde a dočkáte!!!!

Farmíku ty už zase budeš vytahovat svoje sexy červené sítkováné prádélko? 😀 😀 To bude mít zase úspěch!!

Markee to je príma,že jste si to v kině užily!!!My se taky furt chystáme,že vyrazíme,ale mě zatím nenadchl žádný film 😅

kopa
autor
28. bře 2010

jo holky kdybyste někdo chtěl tak mám doma jedno platíčko YAZ antikoncepci,tak kdyby jste jí někdo bral,mohu zaslat.

cajori17
28. bře 2010

ahoj kocky........prominte,ze jsem tu dlouho nebyla ,ale meli jsme problemy s internetem.....porad nam vypadava....
mam problem...25.3.jsem si vzala posledni pilulku utrogestanu a od 26.3.porad jen spinim....a ms zatim nikde....je to normalni?mate s tim nekdo zkusenosti?

jinak holky ,tehulky krasne vam to utika.....
Mabe,Aroneku,Martinko gratuluji ke krasnym a zdravym mimineckum.... 🙂

natalie77
28. bře 2010

Ahoj,
tak dneska noc děs....malej se vzbudil v 5 hodin nového času, chtěl si povídat a já měla myšlenky jen na spaní, protože jsem šla ve 2 spát, jsem tu psala tu práci, pak brečela, protože mi nešlo ve wordu udělat, že se mají stránky číslovat až od 7. stránky, tak jsem měla takový ty stavy kdy pláčete, řvete, se vším třískáte, pak že jsem idiot největší a pak se mi to povedlo...a to jsem es rozbrečela, že se tu s tím morduju, když to je třeba k prdu...

Maab, mooooooc ale mooooooc držím pěsti, určitě to bude dobré, i když folíku je moc, tak snad se OHSS neprojeví, ale zase je super, že folíci jsou, lepší než aby nebyly nebo byly malé....moc na Tebe myslím a držím pěsti.....a jak už psalal Farmi, pij i kdyby to z Tebe mělo stříkat jako z Mrakomora z Večernice 😉. Drž se.

Farmi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , Tvoje sexy prádlo mě dostalo.... 😀 ale zase je super, že to funguje, že se to povedlo 😵 a povede se znovu, ale holka řeknu Ti, inspirovala jsi mě. Dříve jsem nosila tanga..jenže prdel už mám jinačí než ve 20 letech, to byla vypracovaná žula 😉 , teď je to jako sulc, když mě manža plácne po zadku, tak začne být i doma průvan, jak se to třepe 😝 , takže jsem nakoupila normální kalhotky, jenže si v nich přijdu, jako Brigitta JOnesová 😝 . Takže se určo něco nakoupím, protože po těch zážitcích z posledních týdnů se obávám toho, že se mě manža nebude chtít dotkout ani tyčí.... 🙂 . U nás jsem i tak já ta chtivější ☹ .....a on má teď o mě strach, takže jestli se to bude rozjíždět jako po porodu, tak to se druhého dítka nedočkám 😉 , ale prádlo, to určitě pomůže 🙂 .

Terci, jak to , že neposloucháš ségru a odšpountováváš? Takhle by to teda nešlo....co pak bude se skříní, nebo si myslíš, že budeš manžu úkolovat kam má dát jaký ramínko z podoního sálu? Pěkně si dej špunt a nezlob 😉 .

Jo a my měli dneska kuře a brambory a bramborovou polévku.....Jinak vařím stejná jídla, jako Farmi..tak to jste mě uklidnily, poslendí dobou mě to nebaví...
Tak jdu zase psát, chlapi spí...

natalie77
28. bře 2010

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/195991-...
se tady trápíme a pak když si toto přečtu, tak byćh brečela.... 😔

kopa
autor
28. bře 2010

Natalie no to je hrůza,za to bych ty matky věšela!!!Já nevím proč si to dítě teda udělají a nebo proč raději nejdou na potrat 🤐 🤐

natalie77
28. bře 2010

Kopi, to mi právě hlava nebere....nebo ho dát k adopci, do baby boxu, odnést do nemocnice, nechjat v porodnici....nikoho nesoudím, nikdy jsem se do takové situace nedostala....ale když už se to stane, musí vědět, že se na to přijde a půjde sedět.... chuďákto malé.....fakt to nechápu, kde je ta spravedlnost? My se tu bojíme, klepeme se před každou kontolou....a ona nikam ani nechodí a pak si prodí do hajzlu 😠 a určitě by byla za chvíli znova těhu....
..

natalie77
28. bře 2010

tak já jdu psát,...večer se ukážu...
Markee, jo a Pražáci vyrazili včas 😀 leje tu jako z konve, aby je neofouklo 😉 😀

markee
28. bře 2010

Natalie,téda tys měla hroznej večír. Ráno taky nezávidim. To je hrozný,musíš být hodně unavená.
S tou matkou a miminkem-no nakopat jí zadek a zavřít až zčerná. Fakt hrozný. Člověk se tu fakt bojí,mimčo si moc a moc přeje a oni takhle ☹ Já taky nikoho nesoudím,ale ty baby boxi,adopce a tak jsou dobré-miminko žije a dostane ho rodina,která si ho moc přeje a bude míš šťastný život.Chjo,já to nechápu.
Tak já se jdu oblíkat a jedeme pro šotečka malinkýho-je tu děsný klid 😀 což nám přijde divný 😅

kopa
autor
28. bře 2010

Cajori zrovna dneska jsem si říkala,že už jsi tady dlouho nebyla 😅 😅 Cajori já ms dostala po duphastonu až 7den od poslední tabletky,já nevím asi to špinění je normální přeci jen to bereš první měsíc.kdyby špinění neustálo,tak zavolej doktorovi.

kopa
autor
28. bře 2010

jsem pitomá,ty vlastně bereš utroš 😅 Zkus mrknout do snažilek je tam téma na utrogestan 😉

mari111
28. bře 2010

ahojík holky, hlásím že okna su hotové,žádn veliké škody,naštěstí 🙂 přítelak uklízi bo ja nemúžu. včera mne tááák boleli záda 😢 , až jsem brečela 😢 😢 😢 , no prostě už fakt nemúžu nic dělat, připadám si jak kripl, 😠 nevím jak budu nosit miminko na rukach když mam tak skur.ené záda, ach jo, no ale naštěstí jsem to rozchodila a dneska je už líp, jen mne štve že nemúžu nic dělat 😔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru