Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
31. bře 2010

Teda holky, dneska je vážně príííma den! 😉
Zlababko gratulace největší, mám z tebe a malýho špuntíka moc velkou radost! Jdu si na to otevřít lahváče 😀 ! Už jsem doma, slavíme manžovi narozky, za chvíli jdem do hospůdky! Tak na zdravíííí!!!! 😀 😵 😵 😵 😵 😵
A Handm, no z tebe a kopajícího bobisty mám taky radost, tu už mám dlouho! 😉 😵 😵 😵 Jen tak dál, holky!!!! 😀 A já budu mít aspoň pořád z něčeho jenom radost!!! 😀

farmarska
31. bře 2010

žlabííí huráááááá!!!!! moc gratulujuuuuu!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

farmarska
31. bře 2010

ají ty si to ale umíš užívat 😵 😵 ty radosti 😀 to je dobře 😵 😵 hezky si užijte aj tu hospůdku a popřej za mě manžoj 😉 🙂

tercie
31. bře 2010

Ahooooooj holky 🙂 Dneska čekám skříň, ráno mi volali,že ji dovezou, tak jsem neplánovaně musela do města do bankomatu. Teď ještě přemýšlím, co udělám k obědu,protože manža, ta dobrá duše...měli jsme od jeho rodičů pár kousků ze zabijačky, a já se štelovala, že dneska budou opečený jelítka s brambůrkem a zelíčkem... no a on, nerozdělil se s nima a nedal jim to sežrat??? Nezabily byste ho? Já ho zabíju. Takže musím vařit a to mě štve. Nehledě na to, že jsem byla ve městě a mohla něco nakoupit, kdyby dal vědět,ale protože tu mám tak akorát párky,tak je dnešní menu jasný...

A jdu dočíst 🙂

No a než jsem to stačila odeslat, tak mám skříň složenou doma v chodbě 😀 Huráááá 🙂

farmarska
31. bře 2010

holky to počasí mě fakt už pěkně se.e 😠 Tady dneska celej den lije 😝 to to tu ještě nestihlo pořádně vyschnout od minule 😝 všude je voda a bláto 😝 😝

farmarska
31. bře 2010

tercí ten párek to jistí 😉 🙂 alspon se poučí, že když mu kamarádi sežerou jelita, na něj zbude párek 😉 😀 😎

farmarska
31. bře 2010

jo a gratuluju ke skříni, ale jako nemysli si, že to je nějakej povel k tomu, že už jako můžeš rodit! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zlababa07
31. bře 2010

Farmí, ají díky. To počasí je fakt na prd, je tam zima a leje 🙄 Bych zalezla do pelechu a spala a místo toho tu mám zas fůru nepřečtených mejlů. Tak se jdu do toho ponořit, abych tu nebyla do půlnoci.

farmarska
31. bře 2010

víš jak, nejdřív společně zaděláme na ty moje ... a pak si jed odrodit třeba paterčata 😀 😀 😀 😀

handm
31. bře 2010

šarlot, jo, fakt super!! Hrozně ftipný!🙂🙂
Aji, díííky!! Já bych už z tebe měla taky radost, tak doufám, že ted uz to klapne!!!! a hezky to oslavte- manžel má dneska narozky?! Tak to má jak můj brácha!!😀😀😀😀 nejsi ty moje švagrová?! 😀😀😀😀😀

žlabi, super zprávy, jen tak dál!!! Gratuluju!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵

Terci, hezkýý skříň!!🙂
a Farmi, tady neni zima, ale přímo kosa... přišla jsem domu jak ratlík.... a prší občasně ☹ 😝

farmarska
31. bře 2010

zlabi ale šetři se !! 😉 🙂

zlababa07
31. bře 2010

farmí, já se šetřím, makám jen dvěma prstama neb všema deseti jsme se zatím psát nenaučila 😀 Navíc dochtor povídal, že maratony běhat nemám, ale do práce prý chodit můžu 😉

aja.83
31. bře 2010

Handm, no jo, my jsme asi švagrový 😀 ! Už tu máme ségry, tak proč né švagrový?! 😉 😀 😀
To počasí je ale vážně hnus! Déšt tady bubnuje, hnus velebnosti! 😀

markee
31. bře 2010

Handm,tak to je fajn,že bobista dává o sobě tááák moc vědět.
Zlababy,krásné zprávy.jen tak dál. Budu držet pěsti,aby se to dařilo 😉
Tercinko, super-skříň je doma,takže teď už můžeš jít rodit 😀
Jinak s tou brigádou uvidíme,zda to klapne,jestli nebudou mít už plno. Oni chtěj hlavně mamky na mateřský,pže s nima nejsou takový potíže s tou výšší přivýdělku.Takže musím ošéfovat co a jak.Ale potkala jsem kamarádku,co tam ty brigády dělávala a prý by snad šlo ten výdělek rozepsat na víc měsíců. Ale uvidíme no. Pže i když to rozepíšou,tak určo daj podepsat smlouvu co je omezena 150hodinama ročně. No prostě průser fakt nechci.

tercie
31. bře 2010

Tááák dočteno, holky jsem se nasmála, prej že rodím, já mám ještě fůru práce 😀

Žlababi gratulkaaaaaaaaaaaa ke kontrole, super 😉

A ty vaše receptíky taky fajn, škoda, že nemám formu na berana, taky bych si dala... ale možná prubnu ten mazanec. Na vánoce se vánojda povedla a dělám ze stejnýho těsta...
Holky já bych nejradši na velikonoční pondělí někam odjela, já to nesnáším, a hlavně tchán mě bude budit v sedm ráno a tahat z postele kvůli pomlázce. Já nevim proč, mě to připadá tak děsně potupný od takovýho debila si nechat nařezat ☹ Já ho nesnáším totiž.

U nás je chladnějš než včera, ale není to tak strašný, a neprší,naštěstí...

aronek
31. bře 2010

zlabi, moc gratuluji ke kontrole 😉

zlababa07
31. bře 2010

Aronku děkuju. Tobě osobní gratulka k Hinzíčkovi 😉 A tercí, taky moc dík a držím pěsti, aby byl Lukášek na světě co nejrychleji 😉

m.aa.b
31. bře 2010

ahojky všem 🙂
tak hlásím že jsem 3v1 a ležím a odpočívám, aby se mimískům u mě líbilo a pěkně se zabydleli 😉 😉 😉

páč mám od přítele vše zakázono (smím jen ležet a na wc 😀 ) tak snad si vás tu konečně postupně dočtu 😉

aronek
31. bře 2010

maab, moooooccccc gratuluji 😀 kdy jdeš na kontrolu?

tercie
31. bře 2010

Žlabab taky děkuju 🙂
Holky kam jste se všechny poděly? 😉

tercie
31. bře 2010

Maab krásný, těhulko!!! Tak hezky odpočívej aby se mrňousci hezky u maminky zabydleli 🙂 😵 😵 😵

ee.liska
31. bře 2010

handm, to je kráása 😵
zlabi mooc gratuluju 😎
ají ta tvoje dobrá nálada je prudce nakažlivá 😀
maab držím mooooc palečky, dávejte na sebe pozor 😵 😵 😵 😵 😵

m.aa.b
31. bře 2010

děkuji děkuji, ale těhulka ještě nejsem jen polotěhulka 😅 😅 😅 😅 😅 jinak tqstík mám dělat 16.4 ale já budu určo testovat dřív, páč vím že už drív to bude na testu vidět 😉

markee
31. bře 2010

Maab,tak to je moc fajn,že už máš mimísky v bříšku. Takže poslouchej přítele a nic nedělej,odpočívej a těš se 😉

ee.liska
31. bře 2010

maab tak nás musíš pravidelně informovat, jsem strašně moc zvědavá 🙂 ale určitě se jim u tebe bude líbit 🙂

kopa
autor
31. bře 2010

Zlabi moc gratuluji k 1cm a srdíčku 😵 😵 😵 Hned mám dobrou náladičku když jsou tak dobré zprávy!!!!!! 😵

Maab tak se pěkně opatruj a moc držím palečky aby se mimísci pořádně zavrtali a už jen rostli a rostli!!!!!!!!!!!!!!! 😵

Markee hezká fotečka 🙂

m.aa.b
31. bře 2010

zlabab - velikááááánská gratulace 😵

markee - pěkná foetčka 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀

terci - skřín je doma tak šup šup rodit 😝 😀 😀 😀

eli no jasně že budu podávat info - jste hned po příteláčkovi první které ví co a jak 😉

markee
31. bře 2010

Já teď vybírám Johance pokojíček-skříňky,komody a tak. Líbí se mi pokojíček ELMO,ale Míša je proti. No snad ho zlomim. Nechci vše,pže toho je moc a vše se mi teď nehodí-postel bude mít od tchána,až jí jednou dodělá a stůl pak chci rostoucí,takže taky není potřeba teď. Ještě Míša říká,ať zkouknu aukro,ale já bych radši nový. No uvidíme na čem se dohodneme.

tercie
31. bře 2010

Markee zrovna taky brouzdám po aukru na nábytku 😉 Okoukávám sedačky. A taky tam máš novej nábytek, a přijde mi že kolikrát levnější, sice je to z Polska, ale co. Já tamodtud mám jídelnu a jsem s ní max spokojená, a vím, že u nás bych za ní dala dvakrát tolik peněz...

tercie
31. bře 2010

Maab ještě bych ji chtěla stihnout postavit a narvat věcma, abych to nemusela dělat už s Lukáškem 🙂 a nebo to nechat na mamině...ráda bych věděla, kde co mám 😀
Akorát jsem koukala, jak to bylo upevněný na paletě stah. pádkou tak je tam štíplá hrana ☹ Doufám, že to přijde někam dovnitř a nebude to vidět. Ti dopravci jsou dobytek,fakt.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru