Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
8. dub 2010

tak čajík s medem mám uvařenej a jsem zpět v pelechu 🙂
natál to je jedno, že nejsi éterické stvoření, ale nakecat mu to můžeš 😀 jako že budeš 😀 a jen co na něj skočíš, už se z tvého sevření nedostane 😉 kor s bolavým kolenem ti neuteče 😉 dy'ť to má svý výhody! 😀 😀 😀 😀

natalie77
8. dub 2010

Farmi, no to jasně, když mu vezmu berle, tak je v prd..... 😀 😀 😀

sarlotta
8. dub 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 vy ste trubky 😎 😎 😎 natál ale opatrně abys mu nezhuntovala i druhé 😲 😀

natalie77
8. dub 2010

Tak malej už se vzbudil, tak mastíme do tískárny a koupit ty boty a bačkory...to zase budu zpocená 😝 .
Farmi, pěkně bumbej a odpočívej 🙂 , ať jsi na to znásilňování fit a ve formě 😀 😉 .
Večer přijdu, nebudu nakukovat ale psát a dočítat a nic nedělat...i když vstávat budu v 5, ale už je to veselejší 😉

natalie77
8. dub 2010

to má taky zhuntovaný, ale obě mu prý dělat nebudou...no to má z toho, že si myslí na lyžích, že je mu ještě 20 😉
No a když to položím na druhou půlku postele, tak neuteče, bo by se musel přesoukat na druhou stranu....a je v pasti 😀 Ještě mu n áslilím hodím do krku ten prášek...a to bude prosit, abych naskočila i sbolavým kolenem...
No zkusím si zahrát na tu vílu, se asi potrhá smíchy 😀 .

farmarska
8. dub 2010

tak jsem dotelefonovala s mamkou..mi volala, to byl zase hovor na půl hodiny, než mi to všechno pověděla 😀 😀

pájí moc moc držím palce na to pondělí!!! 😵 😵

natalí se tu gebím jak blázen, jak píšeš, že ho pošleš na koně, .. jestli po dobrým nebo po zlým 😀 😀 😀 sem si to představila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

farmarska
8. dub 2010

šarlot jen at zhuntuje! 😀 😀 😀 beznohej jí fakt pak už opravdu nikam neuteče! 😀 😀 😀 a pak se bude moc v klidu zbylejch 9měsíců léčit 😵 😵 😵 😵

farmarska
8. dub 2010

natál užij si nákupů, ty jedna naše vílo 😉

a copak nám dělá asi tercinka? 😉 japak asi dopadla u doktora 🙂 já jsem jasnovidec, tak tipuju, ...hmmm hmmm....
.... že dobře 🙂 a že za týden asi půjde na kontrolu už do porodky 😉
😀 😀 😀

tercie
8. dub 2010

Holky jsem dočítala a taky se musím smát, vy jste teda intrikánky 😀 Už vidím manžu od Nat jak se pokouší zdrhat bez berlí a podobně, já si vždycky všechny kraviny představuju hrozně živě 😀

A reference z kontroly... Lukášek už je prej hodně nízko, CS 6, prej se připravuju ukázkově, no nevím, když nemám ani poslíčky a nic, zase ho tam broučka trochu porovnal, bůhví,co tam vyváděl, pipka mě bolí ještě teď, bylo to zatím nejbolavější vyšetření. Příští čt mě poslal už na kontrolu do porodnice, když teda se nic do tý doby nebude dít. To mám TP, 15.4. tak uvidíme co bude. Děkuju za palečky 🙂

Jo Maab pooooooootichoučku se přidávám ke gratulacím, ať se broučci drží a čárka sílí!!!

Aronku na tu Honzíkovo škýťu, nezkoušela jsi mu dát ještě napít? Říkali nám na kurzu že by pak měli přestat škytat...

No a včera, jsem přišla ještě kolem půlnoci vám napsat, že jsme byli u známých na buřtech, tak jsem ty první letošní přece jenom ještě stihla 😀 Akorát nevim co jsem tu zmáčkla,ale můj patnáctiřádkovej elaborát mi zmizel, což mě teda neskutečně nasralo, tak jsem to vypla a šla spát 😀

tercie
8. dub 2010

Farmule ty dědo vševědo 😀 Příště ti to povím až teprv co to napíšu sem 😀

tercie
8. dub 2010

No, a napíšu a tady zas nikdo, všichni trajdáte venku na sluníčku co? Tak já jdu taky abyste chtěly jako něco vědět 😉

paajaa
8. dub 2010

Tercie: gratuluji ke kontrole. Super, že jsi stihla i ty buřty. 😉 😉 Takže teď už může Lukášek na svět. .-) 😀 😀

Farmi: palečky na pondělí by potřeboval hlavně manžel, aby tam ze sebe něco vytlačil, jinak ho už vážně zabim. 😀

tercie
8. dub 2010

Paaji díky, no, to víš, buřty byly hlavní, na ty jsme čekali 😀
Já taky budu držet palce na pondělí, ať se manžovi zdaří dávka 😀

farmarska
8. dub 2010

Pájuš prostě ho tam zavřte, zamkněte a nepouštějte ven, dokavad nedá plnou zkumavku 😀 😀 😀 ale neboj, hlavně že už tam konečně dorazí a to ostatní už půjde samo 😉
tercíí já nic já muzikant 😀 to ta moje telepatie přeci 😀 😀 hele ale s tím patnáctiřádkovým románem..to muselo nasrat co! 😀 😀 😀

farmarska
8. dub 2010

jéé ségra to je pěkný ty už tam máš 40tt 😵 😵 😵 😵 😵

farmarska
8. dub 2010

jo už vím na co jsem se chtěla zeptat!
Mrakomore ještě jednou tfuj tfuj a gratuluju a kdypak půjdeš k mudroj??? 😕 😕 😕

farmarska
8. dub 2010

Tercí já myslela že ste čekali na skříň...a ono na buřty! 😀 no jo žrádlo je žrádlo vid 😀 😀

tercie
8. dub 2010

Farmi to si piš že mě to nasralo, a taky jsem to náležitě okomentovala 😀 Jsem chtěla bejt zas jednou vtipná a rozepsala jsem se noa pak prd, tak jsem to radši zavřela a vypla, abych s tím netřískla 😀

Viď, já na tu čtyřicítku včera v noci taky čuměla jak na svatej vobrázek,a říkala jsem si, že to ani není možný,že jsem se dočkala 🙂

A s tím žrádlem máš recht, to sio přece nenechám ujít 😀 Akorát byla docela kosa, na to, že je mi teď furt vedro...

tercie
8. dub 2010

Holky ten doktor mě prohrábnul fakt důkladně, jsem začala špinit... ale dokud nemám bolesti tak to asi nic neznamená ještě, nebo jo? 😨 😕 😕 😕
Jsem musela na půdu jít vyštrachat igelitku s vložkama, manža mi jí tam aktivně při stěhování uklidil 😀

m.aa.b
8. dub 2010

Krásné odpolko 🙂 🙂

všem vám mooooooc děkuju, že na mě tak myslíte 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Tercie gratulka ke kontrole 😉 jo a ješte nekterá jste měla dobré vysledky a já si ted nemůžu vzpomenout, která 😅 tak taky gratulka ju? 😀 😀 😀

Farmi dr půjdu až 26 dubna páč je ještě opravdu moc brzy, ofiko test mám dělat až 17. dubna, tak jen doufám že to bublinky zvládnou a vydrží 😅 😅 😅. Ale toho 26 už si myslím že by mohlo být i srdíčko (tedy pokud bude vše jak má tuk tuk tuk) 🙂

Jinak jsem se tu musela fakt telit těm vašim debatám o znásilnování manžílku atd 😀 😀 😀 😀 😀

tercie
8. dub 2010

Maab no jo, máš recht, ještě Eli hlásila nega tripply, Tak Eli taky moooooooooo gratuluju... 😵 😵 😵

Maab díky za grat. i za připomenutí, já bych zapomněla, je toho nakecáno hrozně moc 🙂

m.aa.b
8. dub 2010

se krásně doplňuje tercie - já vím že někdo a Ty zas víš kdo 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Takže Elííí gratulka 😵 😵 😵 😵

markee
8. dub 2010

ahojky.
Tak zatím nedočítám,pže mám hafo práce. Od rána lítám,dom jsme se dostala v půl třetí 😖 Rovnou jsem šla s malou na zahradu,tam jsem popíjela kávu,malá si hrála. Míša už tam byl a dávno řezal dříví. Před půl hodinkou mi odjeli na ostříhání a já dělám guláš.
Jinak mě opět nasrali na genetice. Pardon ten výraz,ale jinak to nejde napsat. Tak já nás objednala hned po revizi k nim na konzultaci a říkám,že za 14 dní maj mít výsledky z karyotypu-tak jsem se radši objednala skoro měsíc po revizi. Měla jsem si zavolat pár dní dopředu,zda tam ty výsledky jsou. No a co myslíte??? Žádné výsledky tam ještě nejsou. Tak si mám zavolat v pondělí odpoledne,zda výsledky přišli a zda se nepřeobjednáme. Chápu,že toho maj hodně,pže genetička je to fakt dobrá. Ale prostě být v práci,tak mě pošlou do prdele,pže si brát dovolenou a pak jí rušit a chtít jí třeba hned za týden znova. No nevim nevim.
Jinak mám od doktora prohlídku za sebou,prý je děloha krásně zavinutá,uvnitř vše OK. Udělal mi utz,prý je vše čisté a tak jak má být. HA mám Chloe-je rovnou i dobrá na pleť a měla jsem jí po Johance,takže jí mám ověřenou. A rovnou mi napsal 3 balení kyseliny listové-takže mám zásobu a můžu se dopovat.
Objednala jsem se ke kadeřnici na barvení-koncem května a rovnou na účes v den svatby-jak jedeme. Pak k zubařce objednávka.
No prostě mě dnešek dosti zmohl. Přečtu vás snad večer,ale neslibuju. Jdu zas vařit.

farmarska
8. dub 2010

jůůů tercinka nám bude už určo brzy vypuzovat Lukáška z domečku!! 😵 😵 😵
markee to čekání na výsledky je fakt děs. 😝 Já taky volám pomalu každej tejden na gyndu, jestli už mají výsledky pitvy (už je to dva měsíce) a to mi původně říkali, že to bude do měsíce, pak jsem tam volala po 6týdnech , pak po 7, .. 😠 😝 no je to ty dva měsíce a pořád nic nevím 🙄

markee
8. dub 2010

Farmy,no to mi povídej. My vlastně byli po záříjovém ukončení těhu na genetice koncem října a oni ještě výsledky neměli 😠 Pak jsme šli 2.12. a už byli,ale my se báli zeptat. Teď se možná zeptám,pže to je pro mě už stejně věc,kterou nevrátím,ale už mě jakoby tak nebolí jako v tom prosinci. Bolí to u srdce,ale už je to časem dál.
No fakt mě to štve,pořád na něco čekat.
Teď přijel Míša s malou ze stříhání-jezdí k Míšovo tetě(ona je o půl roku mladší než Míša 😀 ) NO a maj klučíka narozeného v červnu vloni. A prý ona je v 11tt-čekaj druhý. Takže co myslíte,že dělám teď-bulim. Já jí mám moc ráda a ona si zas prošla zklamáním v podobě mimoděložního těhu před prvním dítkem-taky to bylo hrozný. Ale já prostě opět vidím to,že bych teď byla 14tt ☹
Jdu ven, čekaj tam prťousové na mě. Zatím pa.

farmarska
8. dub 2010

markees bobku nebul 😢 😢 podívej venku jaký je krásný sluníško..i nám to jednou vyjde, uvidíš 😉 😵 😵

markee
8. dub 2010

Farminko-ty se určo dočkáš to věřim. Já se obávám,že postupně ztratim sílu do toho jít znovu. Prostě teď bych mimčo chtěla jen proto,že ho zas někdo čeká a já postrádám pocit miminka v bříšku. Jen,jestli seženu práci a tam se o miminkách nebude mluvit,tak třeba přestanu myslet na další. Třeba mi opravdu jedno bude stačit. Né,že bych si to přála,ale co já vím co bude. Píšu to se smutkem,opravdu,že jo. Venku jsem brečela a teď budu určo zas. Než přijde Míša,pže by byl naštvanej,že mi to o Vendulce neměl říkat. Jenže bych se to dřív nebo později dozvěděla stejnak.

tercie
8. dub 2010

Markýsku nebuď smutná... stejně by ses to dozvěděla, jak píšeš... Já taky byla naštvaná na každou novou těhuli v okolí, ale nedá se nic dělat, to je úděl. Vydržet to, a čekat...
A s těma výsledkama holky taky, my taky čekali 3 měsíce, a pak jsme se stejně dozvěděli jen, že tam ta vada byla... a to jsem kvůli týhle větě jela až do Plzně!!! Jakoby to nemohli poslat buď k mýmu doktoru,nebo mi to poslat poštou,nebo zavolat...
Já už bych vám holky to štěstíčko taky tak moc přála ☹

ee.liska
8. dub 2010

ahoj, dneska jsem dojela domů až v šest, se sestrou jsme prolezly snad všechny obchody v Hradišti 😀
moc děkuju holky 🙂
farmi vyměň dr, tento je divný 😒
kopi chudáci freťáci ☹
mirax hlásek je tam 😉

markee
8. dub 2010

Tercinko, no je mi líto,že každou těhuli obrečím. Prostě jsem blbá a určitě jsem i zlá,když tohle dělám ☹ ☹ ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru