Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
14. dub 2010

HJá se z toho uplně celá ještě ted klepuůůůů!!!! 😵 😵 😵 😵 Já jsem tááák šŤastná, že to holka naše jedna už má za sebou a že to zvládla!!! 😵 😵 😵 😵

farmarska
14. dub 2010

Sem to nevydržela že neodpovídá, tak jsem jí volala 😅 a vzal to ten její!! 😵 😵 Moc velkej sympaták 😵 😵 a říkal, tady je novopečenej tatínek 😵 😵 😵 Já z toho byla uplně v šoku 😀 😀 😀 Tak jsem mu něco koktala do telefonu a ptala se jen jak je velkej , tak povídal něco o 48cm a váhu si ted nevzpomenu, bo jsem z toho fakt byla tak celá překvapená a zaskočenáá 😀 😀 😀 😀

farmarska
14. dub 2010

prej porodila před čtvrt hodkou 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mari111
14. dub 2010

jééééé hurá, Luky je na světě, gratulka Tercinko naše šikovná, to byla rychlovka, ja se taky klůepu a mám slzyčky v očích 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ee.liska
14. dub 2010

gratulujuuuuuuuuuuuuu k Lukáškovi 😵 😵 😵 to teda byla rychlost 😀 😎

farmarska
14. dub 2010

Tak asi od sud budu první co popřeje Terculince moc moc moc zdravíčka a štěstíčka a to samé jejímu malému Lukýnkovi 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a ať je z něj stejně suprovej chlap, jako je jeho mamka ženská! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mari111
14. dub 2010

až s toho píšu koniny 😀 4ajori máme takového toho whiskasového ale už mu bue 6 let

farmarska
14. dub 2010

vid mari já z toho taky bulím ani nevím proč 😀 😀 😀 😀
tý jo, ještě dopo jsme si psaly 😀 😀 😀 a ted už jsou dva zvlášť 😵

farmarska
14. dub 2010

chudák Terci dneska ani tu Ulici nestihne 😅

mari111
14. dub 2010

bulíme štěstím že je ona šťastná 😀

ee.liska
14. dub 2010

a ona si jen tak píše, že poslíčky po 5 min 😀 😀

farmarska
14. dub 2010

asi tak nějak 😵
Jdu jí ještě sesmolit zprávičku a budu jí od vás všech pozdravovat! 😵

mari111
14. dub 2010

no tak to ji určo te´d tak trápí ulice nějaká, ta už se strašně raduje že ma prďolku u sebe, ja ji tááák závidím, ja už chci takýýý, no ale musím si počkat, ja vždy tak zavidim když už někdo ma mímo u sebe hezky venku z bříška 🙂

mari111
14. dub 2010

jo jo popzdravuj ji a že je moc šikovná, zvládla to krásně a hlavně rychle

farmarska
14. dub 2010

no jo, ona si klído kouká na seriál a Lukýnkoj už pomalu koukala hlavička mezi nohama 😅 🤐 😀 😀 😀

natalie77
14. dub 2010

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Tercinko, zlatíčko, mooooooc blahopřeji!!!!!! Jsem strašně dojatá, tady brečím, jako by se LUKÁŠEK narodil mně 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Farmi, děkujeme za zprávu 🙂 .
Holky, já tady bulím..Měla to ale pěkně rychlý , holka naše.

farmarska
14. dub 2010

bůch ví jestli zvládla tu poštu ještě 😀 prej...si ještě dám sprchu, zajedu na poštu.. 😀 😀 😀 😀

mari111
14. dub 2010

no jo když ona musela dokoukat na seriál 😀 😀 😀 😀 😀 😀

farmarska
14. dub 2010

natál hezky jsi to napsala 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mari111
14. dub 2010

bych se nedivila kdyby jo 😀

cajori17
14. dub 2010

holkyyyyyyyyyyyyyy to neni mozny,takova rychlost.................chce se mi brecet 🙂 🙂 🙂

mari111
14. dub 2010

tak si spolu všechny pobrečíme 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 ale štěstím , no ja už se nemúžu dočkat fotek

ee.liska
14. dub 2010

no teďka flair a pak to půjde šupem, šarlotka to začne a bude se tu rodit každý týden 😀 to už budou pak těhu i všechny snažilky 😎

zlababa07
14. dub 2010

ježíš, to byl fofr, tercíku tak mega gratulka k lukáškovi 😵 😵 😵 ať vám dělá jen samou radost!

cajori17
14. dub 2010

gratulace obrovská Tercino,přeju celé vaší rodince hodně zdravíčka a štěstíčka 😵 😵

cajori17
14. dub 2010

mela tam byt Tercinko ...uz ani nemuzu psat,jak jsem dojata

mari111
14. dub 2010

ty jo ja se s toho nemúžu vzpamatovat, atlet už je na světě 😅

cajori17
14. dub 2010

Mari,me se ty whiskas strasne moc libi

cajori17
14. dub 2010

tehulky vsem vam to rychle utece,nebojte.....taky uz brzy budete mit ty male uzlicky v naruci 😉

petroska
14. dub 2010

ahoj holky teda koukám co se tu děje.TERCI už fakt porodila?dyt tu před 2 hodinkama byla

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru