Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

nicollka
18. dub 2010

Mirax já vůbec o ničem nevím, prostě sem ležela jako vždy, ale hrozně sem se bála, ten pocit že chci zvednout nohu a pohnout prstama a ono nic "FUJ" to už nechci zažít, a tak šílená bolest když se tam nahrnula krev au au.
Většinou se mi to stává s prstama na ruce, nebo celou rukou, ale noha to ještě ne.

nicollka
18. dub 2010

Tak sem to asi zakřikla, teď sem byla to je úleva 🙂 No asi je MS za dveřmi, chudám MM si moc neužije 😔 A k tomu mě pěkně začal píchat na pravé straně asi vaječník.

No jedeme položit koberec, nakonec světle hnědý nebo co to je, béžový, no sem zvědavá s tou modrou. Tak pak zase hodím nové foto 🙂 Zatím ahojky

sarlotta
18. dub 2010

dobré ránečko🙂

sarlotta
18. dub 2010

Nicollko mě se tohle stávala s rukou od lokte až dolů, taky maso 😝 😒 ale to sem byla ještě na Gymplu... neboj nif to nebude 😉 ale bolí to jak čert, brní a tlačí.. fuj.

No a ten pokojíček ale moc krásný🙂)) já bych dala světle zelený-jednobarevný koberec s delším vlasem... náš malý má a k tomu světlý nábytek a je to super... zdi máme kombinaci zelené a oranžové 😎

a ten stůl . nádhera... akorát já bych se bála toho skla 😀

sarlotta
18. dub 2010

tak pak hoď fotke jsem zvědavá... hnědou a béžovou miluju- moje barvičky 😉

sarlotta
18. dub 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm narodil se 14.4.
Flair 33tt..........................KO 27.4...................................čeká holčičku.........překvapení
Jarusenka 29tt
Sarlotta 25tt.................. KO 27.4......... utz v pořádku....čeká holčičku...Šarlotka
Hanana 25tt.................. KO ?.....................................čeká chlapečka
Wlladka 24tt...................KO 21.4 a KO 4.5......................čeká chlapečka
Mari 22tt.......................... KO 29.4. KO 13.5.
Handm 21tt.................... velký utz 22.4
ee.liska 20tt .................. KO 26.4. .....................................čeká chlapečka
petroska 19tt.................. KO29.4. velký utz 29.4. trippl test negativní
kytiii 19tt........................... velký utz.30.4.
Sirella 18tt ...................... velký utz 5.5.
miru.j 18tt........................ KO ?
Kopa 14tt ....................... . KO 29.4. NT dopadlo skvělě, mimís je šikulka
Maarrtina 10tt ................... KO 23.4.
Zlababa 10tt ..................... NT 3.5. KO 19.4.
veve.b 6tt..................KO 30.4.
Paajaa 27DC
Farmarska 26DC
Cajori 23DC
Madormi 21DC
Katyna 14DC
Natalie 12DC
Aja 11DC
Nicollka 9DC
M.aa.b 5DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá
Ikopretinka nehlídá

sarlotta
18. dub 2010

Holky jak tak kukám na tabulku by mě zajímalo co Jarusenka ? nevíte někdo ? se mi neozývá ani do IP, tak nevím jestli jí ty týdny hlídat 😅
No a Sirellka na nás kašle 😠 😠 😉
Zlababce držím palušky na zítřejší kontrolu 😎

kopa
autor
18. dub 2010

Ahoj holky,
přeji krásné sluneční ránko 🙂 My dneska budeme doma makat 🙂 musíme připravit a vyklidit pokoje na tu rekonstrukci a zítra už se začíná!!! 🙂 takže kdybych se tady neobjevila,at víte že je vše o.k. 🙂

kopa
autor
18. dub 2010

Ahoj holky,
přeji krásné sluneční ránko 🙂 My dneska budeme doma makat 🙂 musíme připravit a vyklidit pokoje na tu rekonstrukci a zítra už se začíná!!! 🙂 takže kdybych se tady neobjevila,at víte že je vše o.k. 🙂 myslela jsem celý týden,nevím jestli dojdu.

sarlotta
18. dub 2010

Kopi Ty jsi na to teda nažhavená 😀 😀 tak ať to frčí🙂)) a fotešky pak hoď.. hele aspoň smsky bys mohla psát🙂)) 😀

markee
18. dub 2010

Dobré dopoledne. Koukám,že tu večer byli stálice 😀
Včera bylo nádherně. Dnes je ještě lépe. Už mi psal táta,zda přijedeme,ale vím,že jeho manželka je nastydlá. Tak tam pojedeme,ale zůstaneme jen venku-já v pergole a malá bude s dědou běhat po statku-krmit králíky,slepice a ovečky. Dnes se jim narodilo jehňátko,tak jsem na něj zvědavá. Dojdeme k nim pěšky-jsou to 3km,tak to bude hezká prochajda a dom se necháme odvézt 😀
Kopy a NIcolko,budování závidím. Na podzim jsem Míšovi říkala,že je potřeba vymalovat-obývák,kuchyň a chodbu, možná i ložnici,ale ta tak nehoří. Tak mi bylo řečeno,že na jaře. No a teď mi říká,že to uděláme až na podzim,že prý už nebudou komáři,tak si to hned nezašpiníme. No hele,picnu se z něj. Tak když jsem se rozčilovala,tak říkal,že prostě až na to bude mít náladu,tak se na to vrhne,třeba i za týden. No tak uvidíme. Hlavně,když to letos bude 😅

nicollka
18. dub 2010

tak peču buchtu a jdem na zmrzku .. tady novinky, už sem si zabydlela i okno a nová miska pro našeho rokouška

farmarska
18. dub 2010

uf tak mám uvařeno, dnes trochu se zpožděním, hráli jsme hru co Robča včera dostal, tak jsem to pak marně doháněla 😝 😝 Dnes máme křenovou omáčku s uzeným jazykem a zbyly nám ještě domácí věnečky jako desertík 😵

Natál jak dopadlo včerejší usmiřování manži? 😉

farmarska
18. dub 2010

aron no jo, poslední dobou jsem tu poránu nezvykle brzy, ale spíš než ten kašel, za to může ranní měření BT 😀 změřím a pak jsem tak zvědavá na grafík, že musím hned vkládat a okukovat 😉 ale už aby byla Tercule doma a očíhla mi to, páč tomu zatím moc nerozumím 😝 měřím první měsíc a ukazuje mi to fakt nějaký nesmysly 😝 😝 😝

farmarska
18. dub 2010

jéé já o grafíku a ted koukám při dočítání , že i Nikol grafčila 😕 jdu jí to omrknout 😉

farmarska
18. dub 2010

jůů sem přišla a tady se jako nepovídá , když tu sem , nebo co? 😕 😝

No jo je mi to jasný, všechny bucáte 😀 😀 😀

farmarska
18. dub 2010

tý jo Nikčo, ten tvlj graf, to jsou alpy! 😅 Ale jinak se nevyznám ani v tom tvým, takže je to ok. 😀 A bydleníčko vypadá čím dál tím líp! Moc pěkné 😵
Miraxíčku, já jsem na tom už líp, v noci mě sice ještě sem tam kašel vzbudí, ale vemu nějakou medicínu a můžu spát většinou dál 😵 už to nejsou takový ty nekonečný záchvaty kašle 😝 A i přes den už to jde 😉 A co vy, jste zdraví? Co novýho měla Bětulinka na hlavičce 😉 respektive, co jí tam malej Tobík šoupnul 😀 😀 😀
sarlotko děkujeme za tabulku, pěkně se o nás staráš 😵
kopísku hezkou renovaci přeju, hlavně ty se nestrhej a pak vše náležitě zdokumentuj 😉
markee hezky si užijte žvížátka 😵 😵

farmarska
18. dub 2010

no jo no tak já jdu ven 😝

sevluc
18. dub 2010

Zdravím děvčata. najela jsem na tyto stránky a mile mě překvapilo, že toto někdo založil. já sama jsem prodělala zamlklý potrat v říjnu 2009 a celou tu dobu po jsme se opravdu moc snažili a te´d, tedy nechci nic zakřiknout, to snad vyšlo. Mám klasické těhotenské příznaky a testy také vyšly. Zítra jdu k doktorce, tak uvidíme. Mám takovou radost, takže se prosím omlouvám, jestli někoho vyrušuji, ale potřebuji to někomu napsat nebo říct. Přeji krásný den.
P.S. Může mi někdo prosím napsat, jaká je šance na znovu opakování předešlého? Strach je potvůrka.

veve.b
18. dub 2010

Sevluc vítám tě 😀

veve.b
18. dub 2010

Ahoj holky, tak jsem se konečně doslata k PC 🙂 Jsem včera večer vytuhla u telky a dneska dopolko jsem byla s manžou u tchána a tchýně a užívala si sluníčko na zahradě 😀

Jo byla jsem za Tercinkou, tak vás hoklky všechny pozdravuje a snad už zítra půjdou dom, když teda malej zase nezežloutne 😅 ale Tercinka poctivě sluní 😀

nicollka
18. dub 2010

Farmi a kde najdu tvůj grafík?

farmarska
18. dub 2010

ahoj !!! tak už jsem zas tu, doufám, že ted s váma bude lepší řeč, že už jste se dostatečně vybucaly 😉 😀

farmarska
18. dub 2010

nikčo já ho tam neumím šoupnout, ale je to tadle stránka... http://www.fertilityfriend.com/home/22aadd
ale vůbec se v tom nevyznám, ani ovu mi to nezobrazilo, tak netuším, jestli byla a kdy..
ale podle příznaků co jsem cejtila na sobě myslím, že byla, někdy kolem toho 19-20dc..ale nevím no 😨
jo a to čárkování jak tam je, to jsou dny kdy jsem měla teplotu, tak jsem tam měla takový everesty, tak mi to moje zlatá Terculinka nějak potento a hory díkybohu zmizly a mám tam ty čárky. 😉

kopa
autor
18. dub 2010

Tak hurá máme vše na zítřek připravené!!! 🙂
Už jen ráno sundám záclony a mám hotovo 😉
Jinak dneska mě honí mlsná 😀 😀 jsem zjistila,že jsem zhubla kilo 😀

farmarska
18. dub 2010

jinak holky musím ohlásit, že předmenstruačnětěhuláckej syndrom u mě už opět jede na plné obrátky 😀 dopoledne jsem měla nevolnosti, od odpoledne mám citlivý prsa, do toho každý píchnutí v podbřišku přisuzuju zahnízďování.. no mozek mi zas změknul parádně 😝 to zase bude zklamaní až dorazí ta hnusná červená 🙄 😠 🙄

farmarska
18. dub 2010

Jinak Terci to tam dnes měla samou návštěvu, takže psala až ted 😉 Malej byl dneska zase malilinko žlutější, ale naštěstí jí ho nechali a stačilo s ním jít k oknu na sluníčko 🙂 kojení jim jde krásně a zítra když se nic neposere, tak je pustí domůůů!!!! 😵 😵 😵 😵

kopa
autor
18. dub 2010

Farmíku 😀 😀 tak jí zase vynadej tý mrše 😀 😀 jako tenkrát 🙂

madormi
18. dub 2010

ahoj holky to bylo krásně o víkendu co? paráda, jsme neměla ani čas na pc a teď se divím jak se stoupoám tabulkou nahoru... ach jo bojím bojím. BOjím že mrcha přijde a ještě víc že nepřijde a něco bude špatně 😢

kopa
autor
18. dub 2010

Farmi a Veve.b díky za zprávy o Tercince 🙂 Už se těším až nám napíše 😵 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru