Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
20. dub 2010

mad tak to bych mohla zvládnout 😉 tý jo škoda, že bydlíš tak daleko, to bych přeci jen měla přes půl republiky, to je z ruky 😝 😝 ale jinak jako, jak píše sarlotka, bych si tam hezky zvesela těhulínkovala až do porodu..u toho pc s nožkama nahoře a čajíčkem na stole 😉 🙂 😎

farmarska
20. dub 2010

mirax jen aby jsi netrénovala dalších 10 let 😀 to už by se mi asi Betulka nedala vymuchlínkovat 😀 😀 A Tomík by určo koukal po kozách, ale ne po těch čtyrnohých 😀 😀 😀 😀 🤐

madormi
20. dub 2010

mirax tak to tě total chápu, nám měsíčně odchází na poplatcíh 26.000 docela nářez, to když někde řeknu všichni valí oči.
farmi to bys víc projezdila než vydělala 😀

farmarska
20. dub 2010

mirax tak to je mazec 😝 My teda taky máme spoustu placení, hypošku, pojistky, půjčku,bydlení, ale 20tis, to naštěstí není. Ale je pravda, že když to manžel měl chvíli táhnout sám, když mi nešla ta nemocenská, tak to taky nezvládal utáhnout 😝 Je to boj zmáknout ty fynance a dítka atd.. a ti kreténi o tý mateřský furt jenom dokola hlasujou a podepisujou nepodepisujou!! 😠 😠 😠 😠

handm
20. dub 2010

Dobré ranko, holky!🙂
KOukám, že penízky se řeší všude...😝 je to fakt peklo, taky si moc neumím představit, jak budem žít z rodičovský.... ☹
No nějak to musíme zvládnout, že...

Šarlotko, krásný je to!! si fakt šikulka!! Já naštěstí na tohle mám mamku mojí, co motá furt něco, já bych si zapletla ruce dohromady 😀😀
Markee, super, že je ta práce a spinning a vůbec, jsi v jednom kole a těhulkování pak přijde, ani nebudeš vědět jak 🙂
Farmi, co ten tvuj pohovor vlastně?!🙂

Jo a musím vám povědět, že dneska ráno mě náš fotbalista/tka bobista okopával tak, že už byly vidět na bříšku bouličky, to bylo tak krásnýýýýýýýýýýýýý 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

farmarska
20. dub 2010

týýý brdo mad to je teda masakr!!! 😕 😕 😕 taky valím voči!! 😕 😕 😕 To by nám nedalo na zaplacení ani kdybychom s manžou daly obě vejplaty dohromady 😅 😅 😅

madormi
20. dub 2010

no on naštěstí manža si nevydělá až tak špatně, ale i tak je to dost na hraně kdbych byla bez příjmů tak žerem asi suchý chléb, naštěstí mu od června mají zvednout plat no ale teĎ mu už dva měsíce nepřišla výplata( mají jaksi zpoždění hovada) tak to je fakt nářez ted to už začínáme být lehce zadlužení , hypotéka odejít musí včas 😠

sarlotta
20. dub 2010

díky holky🙂 sem se snažila

hadm je to super co🙂)) to vlnění 😀

handm
20. dub 2010

šarlotko, jo to tedy!!🙂 Manžel mi skoro závidí, říkal mi: ty se máš, já to chci taky vidět...🙂🙂🙂 Aspoň, že už ho taky nakop... 🙂

farmarska
20. dub 2010

jééé hadm, to je hezký, boulišky od malého 😵 😵
no s pohovorem na p.´ču 😝 Přijela jsem tam a tam už další tři a když jsme tam s nima mluvili tak dalších 10 už tam bylo a prej si vyberou a zavolaj. No kdyby to byl konkurz na nějakou lepší pozici, tak konkurzy chápu, ale todle bylo na dělnickou u mašiny, dělat takový součástky do aut..Takže zbytečná cesta, páč mi volali za dva dny, že mne nevybrali, páč měli přednost, ty s podobnou praxí už a nakonec vzali paní, která bydlela hned v tý vesnici a dělá tam už i její dcera 😝
Ted jsem ale dostala nabídku do Billy, ale dělá se tam dlouhej krátkej tejden, bud pět nebo dva dny zasebou, a vždycky se to proloží dvěma dny volna..no jenže taky směna je tam od rána od6 do večera do 20 +pak uklid.Včetně víkendů. No ty dva dny bych to vždycky nějak zvládla, ale pak těch pět vždycky dělat takhle od rána do večera, to prostě pak vůbec nic nezvládám doma, nevidím malýho, nemůžu mu pomoct s věcma do školy, nenavařím, neobstarám zvířata.. 😢 No dlouho to takhle táhnout prostě nejde. A je to za těch 10až 11 hrubýho. Tak to pořád zvažuju a fakt nevím, jestli jít od prvního tam, nebo zůstat tady.. Jako tímdle si asi zas tak moc nepomůžu, co se pracovní doby týče, ale zase určo ta práce by byla lepší.. Já nevím uvidím, třeba se mi ještě podaří najít něco někde jen na 8hodin denně 😅 ale už začínám pochybovat, jestli tu v okolí vůbec ještě nějaký práce jsou 😖

sarlotta
20. dub 2010

neboj bude to pořád líp vidět jak prcek poroste, pak nahmatáš i nožičku nebo pěstičku🙂)) a manža se může s prckem přetláčet 😀

sarlotta
20. dub 2010

Farmi a nešlo by to s někým napůlit ? jako práci vem, vždycky s tím můžeš seknout, že. třeba se tam s někým domluvíš. 😎

farmarska
20. dub 2010

Jako já jsem ochotná, sedět v práci třeba 12hodin denně, ale aby to podle toho bylo zaplacený 😎 Když jsem dělala obchodáka, tak jsem taky dělala celej den, ale měla jsem za to alspon dobrý prašulky a ta práce nebyla tak šílená, takže něco za něco, to je ok., to jsem byla spokojená..jenže ta firma mak zkrachla 😅 ale přísahám, že nééé díky mě!!! 😀 😀 😀 Já měla odbyt dobrej! 😎 😀 😀 😀

farmarska
20. dub 2010

sarlot to by nešlo, na to jsem se právě už taky ptala 😀 😀 oni to tak nechtěj 😠 No já furt nevím, jestli nemám zůstat raději tam co jsem..a třeba brzy otěhotním a slátům dám pá pá.. 😅 😅

farmarska
20. dub 2010

Holky musím letět dát kozám, tak zatím!! 😉

sarlotta
20. dub 2010

farmi no 11 hrubého je dost málo za tolik hodin

handm
20. dub 2010

Farmi, tak to je prostě opravdu na pi.u ☹ Nejhorší je, že spousta firem na "krizi" strašně parazituje, zneužívá to.. jako tyhle platy jsou fakt výsměch, za tolik hodin, co tam musíš bejt...
a uplně chápu, že se ti do toho nechce, když bys Robču skoro neviděla a znásilňování by taky skoro nebyl čas, síla ani chuť ☹
Snad se objeví něco jiného!!!!!!

šarlotko, přetlačovat jo?!🙂 to jsem na to zvědavá!🙂 Hrozně se těším na čtvrtek na ten UTZ, doufám, že tam něco uvidíme a že nepřijdu zas vystreslá, jak z toho utz při NT...😝

wlladka
20. dub 2010

Ahojky!
jdu vás pozdravit. Víkend byl fajn, krásné teploučko, tak jsem se pohybovali po venku. Dnes už tak pěkně není, tak taky musím doma něco dělat 😉

Jinak gratuluji Cajori k super kontrole 🙂 To je fajn, že cysta zmizla 🙂
maad - je mi líto, že se ta tvá akce nezdařila a semínečka nevyklíčila 😔 😔 , příště to jistě vyjde.
Lukášek je fešák a určo už spinká doma v postýlce, že?

Jinak teda nemocenská!!!! Já jsem na neschopence od 4.1.2010 a ještě nemám ani kačku. Urgovala jsem to a včera jsem na tu sociálku volala znovu a řekli mi, že to právě poslala. Zatím však nic nepřišlo. No děs!! Kdybych já tak něco nezaplatila a měla čas 3 měsíce. 😠 😠

wlladka
20. dub 2010

....nejen že dají almužnu, ale ještě s tím dělají cavyky 😠

petroska
20. dub 2010

pěkný ráno holky.Chci se zeptat.Je normální že sem prcka jeste dneska necítila?snad jen jednou lehce.Včera kopkal celý den a dneska jednou kopl.je to špatně nebo se i jeden kopaneček počítá? ☹ bojím bojím

handm
20. dub 2010

Ahoj petrosko, taky občas panikařím a přemlouvám ho, ať se mnou mluví.. někdy je to o nervy, ale většinou se přes den pak ozve, nebo až večer!!🙂 Držím palce, určitě je v pořádku!!!!!!!!!!!🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂

wlladka
20. dub 2010

Ahoj Petroska.
Ničeho se neboj - jen spinká. Já mám pohyby každý den pravidelně v určitý čas a koncem minulého týdne jsem taky pohyby necelé dva dny necítila. Pak se najednou zas vrtěl. Občas mají miminečka nějakou spavou 😵 Neboj, všechno je v pořádku.

wlladka
20. dub 2010

...a počítá se úplě každý kopaneček 🙂 i když je jeden 😉

petroska
20. dub 2010

děkuju holky.od včera večer kopkal párkrát ale ráno sem cítila něco jednou a doted nic.a to když sedím u pc tak se ozývá nejvíc.snad se teda ozve.je to hnusný pocit když chrní ☹ .tak snad je to normální když má teda tu spavou,snad se probere do odpoledne nebo už me to žerká...

sarlotta
20. dub 2010

petros no ve 20tt buď úplně v klidu... 🙂 je maličký 😎

wlladka
20. dub 2010

...jasně. On se vrtí, ale ty to necítíš.

wlladka
20. dub 2010

Tak já jsem si včera koupila pár prvních věciček a dnes mi přijde balík s baby vakem. Pak to nafotím a podělím se s vámi o radost.

petroska
20. dub 2010

chjo dobře,budu teda čekat a věřit vam a zbytečně nestresovat.

sarlotta
20. dub 2010

wlladi nafoť🙂

petři u malého jsem do 21tt necítila nic 😉

handm
20. dub 2010

Tak jsem včera probírala se švagrovou (matkou zasloužilou a čekatelkou na druhé) kočárek..
líbí se mi Jané 2010, ale ona mi říkala, že má menší korbičku, než ten loňský model, i sporťák že je menší...a to je k tomu v akci ještě autosedačka, ale ta prý má tak dementní připínání k autu, že se musí koupit ještě nějaký další díl, aby to šlo a ten vyjde na buh vi kolik tisic...
tak nevim...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru