Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
21. dub 2010

Natál neboj, v tabuličce vždycky někdo bude 😉 jedni odcházejí druhý přichází.. 😉 a ty půjdeš nahoru se mnou rozumíš 😠 😀 😉 😎 Já tomu zas tendle měsíc už tak moc nevěřím.. ten ranní bílej test mne vrátil, zase do reality 😅 no ale uvidí se, jak to bude ty další dny.

farmarska
21. dub 2010

kdyžtak se tam dole budeme plácat spolu jo 😉 ve dvouch se to lépe táhne 😉 😎 😀

natalie77
21. dub 2010

Farmi, no jsem z toho hotová...manža vypije tak 3 l vody za den....fakt pije víc než já...už v 10.00 mi volal, že ho bolí hlava, že má žízeň....víš, jak mu bylo po té 16. hodině? No ale se tady furt něčemu smějeme...jsem se o něj nějak bála...člověk nikdy neví..a najednou jsem si uvědomila, jak ho miluju 😉 a že jsem ráda, že ho mám..... 😵 .

natalie77
21. dub 2010

Farmi, jasně, půjdeme spolu ruku v ruce a poběžíme za Terci 😀 ...ale dám si pozor, víš, jak jsi u veterináře honila zajíce 😀 😉
..... to zní pro nezasvěcené děsně 😀 😀 😀 😀

Jak tady píšu, jako z červené knihovny apočkej, až zase hodí bok...to budu nasra....

farmarska
21. dub 2010

Natál ty jsi to tak hezky napsala, tý markee, o tom manželství a tak.. 😵
já neví co to se mnou je, ale od poslední revize jsme nějaká naměko a takovýhle věci mě tak dojímaj 😨 😔 teda i různý jiný podobný věci 😅 mám hned slzy na krajíčku. asi si dám novou přezdívku..měkejš 😎

natalie77
21. dub 2010

Farmi, já jsem takový psycholog 😉 ,ale sobě pomoct neumím.... 😕

farmarska
21. dub 2010

když to tak čtu, tak já musím zaťukat.. nás kupodivu ten první potrat tehdy asi nějak ještě víc semknul.. začli jsme si zase uvědomovat, jak moc se milujeme a jak moc nám na nás záleží.Některé věci kuli kterým bychom se dřív hádali, jsou pro nás nepodstatné, člověk ted vidí, že jsou důležitější uplně jiný věci..Dřív jsem se občas hádali jak koně, bo jsme oba cholerici, ale ted se tomu všemu spíš zasmějeme. Jako každej se někdy pohádá, ale kouzlo je v tom, že je to jenom někdy..
A takhle někdy pročistit vzduch není vůbec naškodu 😉

farmarska
21. dub 2010

jo jo mě jde taky líp rozdávat rozumy, než se jima řídit 😀 😀 😀

farmarska
21. dub 2010

už to vidím , dnes tady přednáším o klidu a míru, jak se nahádáme a zejtra se do sebe pustíme až budou talíře lítat 😀 😀 😀
páč já vždycky když něco řeknu, tak se to pak převrátí uplně jinak 😀 😀 😀

natalie77
21. dub 2010

Farmi, to je jako u nás!!!
Večer ho pochválím mojí ségře a druhý den se tu štěkáme jako v Itálii...
Ale nás to také spojilo.....ale nechválím, se nechci hádat....

farmarska
21. dub 2010

já toho svýho miluju taky strašně moc 😵 😵 ale jak padne slovo o únavě, tak bych ho zakopala metr pod zem 😠 😠

farmarska
21. dub 2010

sluníčko jsem nějaká utahaná, jdu dělat dadadááá 🙂
měj se hezky a dobře se vyspi 🙂
dobrou 🙂

natalie77
21. dub 2010

Farmi, ani nemluv....jakmile ulehá ne tan bok, bych ho kopla do zadnice...ale dneska ho fakt mega miluju 🙂

natalie77
21. dub 2010

Dobrou noc, krásně se vyspi...ještě jsem Ti ani nestačila odpovědět....ale zítra to napravím 😵 .
A moooooc chci slyšet, že tam máš pěkné //. Ať si můžu dát zase panáka 😵 .
Pa pa.

farmarska
22. dub 2010

natál tak to vypadá, že kuli mě se teda neožereš 😢 jsem nemohla už dospat a testovala jsem..svrběla mě ruka při tolika testech co ted doma mám..no a test opět jak padlá lilie- bílej 🙄 Začínám přesvědšovat sama sebe, že z toho nic tendle měsíc nebude a brzy dorazí mrcha 😝 ale jde to ztuha, mozek si to furt nějak nece připustit 😅 No nic další den zklamání, počkáme co bude zas zejtra 😖

jo a jinak hezký ráno holky 🙂 (teda jak pro koho 😝

kerrie
22. dub 2010

Krásné ráno 🙂
Farminko, nebuď smutná..........třeba je na testování ještě moc brzo a čárečka ještě vykoukne 😉 a nebo příští měsíc..........hlavu vzhůru!!! 😉 🙂

kopa
autor
22. dub 2010

Ahoj holky,
jdu vás jen pozdravit po ránu 😀 😀
Hlásím opět nachlazení 🤐 🤐 asi jsem ofoukla z toho větrání 🤐 🤐 už mě to pěkně sejří 🤐 Už máme podlahu v obýváku a dneska jí budou dělat v ložnici.Včera se tu vrtalo,tak tu byl bordel.

onno
22. dub 2010

Holky dobré ráno ,tak jsem přijela ze špitálu.Už jen zas jemně špiním.Už včera po tom krvácení jsem začla jen lehounce špinit.Jen mě zaráží ty kousky.Doktor mě neprohlížel říká že to nechá na pondělí když se to sklidnilo,ale že to moc nevidí dobře.

nicollka
22. dub 2010

ahoj holky teplotka zatim vysoko ale čípek se zkracuje takže mrcha za dveřmi, testík bílej :(

madormi
22. dub 2010

farmi tak já taky nevydržela, no blbka no, dnes jsem testila tím " zázračným" testem 5-7 dní po oplodnění, no a 63 kč v řiti, bílo čistě bílo 😀 Říkám si, že třeba je brzy, ale spíš čekám ten strmý pád na 1 DC opět to teda budu naštvaná dost 😒

madormi
22. dub 2010

nicollka, tak to já jen ten testík, teplotu neměřím, čípek nepoznám 😀

madormi
22. dub 2010

onno to je mi moc líto

paajaa
22. dub 2010

Krásné ráno,
tak pan doktor se mi vrátil z dovči a já po obědě mažu na konzultaci. Doufám, že MS teď dopoledne nedorazí, kdyby mě chtěl náhodou i vyšetřit. Pokud jo, tak má pan doktor smolíka. 😀

Farmi: škoda, že už na tebe nevyskočil z testu duch. Třeba se to ještě změní. Myslím na tebe a mooc držím palec. Jinak neboj- sami taky z Natálkou rozhodně nebudete- jsem tady ještě já věčná snažilka ☹ 😀 😀

markee: je mi líto,že vám to teď doma neklape, ale snad zvládnete si o tom promluvit a bude zas lépe. My se taky jednou za čas pohádáme, když už je něco neúnosné a pak je zas mooc dobře. Teď mě jen trápí, že na sebe nemáme čas.

katyna6
22. dub 2010

hezké ráno holky 🙂
jdu dočíííst

katyna6
22. dub 2010

farmi,natal-číst vaše rozhovory,to je přímo balzám na duši 😀 😀
farminko-ještě nezoufej,snad si čárečky dávají jen načas 😉 😉 A chválím za povedenou bábovku 🙂

tercinko-Lukášek je prostě nááááádhernej!!!Ještě jednou moc gratuluju a krásně si to doma spolu užívejte 😵 😵 😵 a zase si najdi chvilku přijít za náma 🙂 🙂

onno-vítám tě tady a doufám,že to ještě není ztraceno a budeš v pořádku! 😉 držím palečky!

natalie-tak to jsi udělala dobře,žes jim trošku zvedla mandle,to je fakt bordel,aby tam tvrdnul celý den zbytečně.To se u nás v blázinci stát nemůže,že by někdo přišel zbytečně 😀 😀 😀 😀

holky dopoledne držte palce,nesu k mudrovi vzorek a dozvíme se,jak jsou na tom přítelovi spermoníci 😀

sarlotta
22. dub 2010

dobré ránečko🙂
Tak rozšiřujem řady maródků 😠 malý zeleně soplí, tak sem si ho nechala doma... tatínek nám marodkoval včera 😉 taky rýmečka a já se budím v noci s ucpaným nosem... no radosti 😉

sarlotta
22. dub 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm narodil se 14.4.
Flair 33tt..........................KO 27.4......................................čeká holčičku.........překvapení
Jarusenka 29tt
Sarlotta 25tt.................. KO 27.4.......................................čeká holčičku...Šarlotka
Hanana 25tt.................. KO 20.4. utz 20.5.......................čeká chlapečka
Wlladka 25tt...................KO 21.4 a KO 4.5......................čeká chlapečka
Mari 22tt.......................... KO 29.4. KO 13.5.
Handm 21tt.................... velký utz 22.4
ee.liska 20tt .................. KO 26.4. .....................................čeká chlapečka
petroska 20tt.................. KO29.4. velký utz 29.4. trippl test negativní
kytiii 20tt........................... velký utz.30.4.
Sirella 19tt ...................... velký utz 5.5.KO 17.5.
miru.j 18tt........................ 29.4. genetický utz
Kopa 14tt ....................... . KO 29.4. NT dopadlo skvělě, mimís je šikulka
Maarrtina 11tt ................... KO 23.4.
Zlababa 11tt ..................... NT 3.5.
veve.b 7tt..................KO 30.4.
Paajaa 30DC
Farmarska 29DC
Cajori 26DC
Madormi 24DC
Katyna 17DC
Natalie 15DC
Aja 14DC
Nicollka 12DC
M.aa.b 8DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá
Ikopretinka nehlídá

sarlotta
22. dub 2010

Holky zprávičky od Miru.j... rozhodli se odmítnout amniocentézu a půjdou jen na genetický a morfologický utz, tak máme držet palečky🙂 a moc Vás všechny pozdravuje 😉

sarlotta
22. dub 2010

Handm má dneska velký utz... držím palůůůšky 😎

sarlotta
22. dub 2010

onno ☹ nevím jestli je rozumné čekat do pondělí, kdyby Tě bolelo břicho tak jeď na pohotovost.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru