Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
28. dub 2010

tý jo jak jsem psala o tom Honzíčkoj jak je slaďoulinkej a k sežrání, tak jsem si vzpoměla, že Lucinka a kozinky mi ještě nejedli, takže já půjdu pomalu krmit vy moje kecalky 😉

farmarska
28. dub 2010

katuš dík za odkaz 🙂

katyna6
28. dub 2010

aji-my máme pářící období od mrchy do mrchy 😀 😀 A postel nám nevrže,nám rovnou odpadávají desky z roštu 😀 😀 😀 😀

aja.83
28. dub 2010

Katy 😀 ! My měli novou postel a už jsem ji jaksi rozvrzali. 😀 A ty rošty taky asi nebyly moc kvalitní, pže už nějak divně pérujou 😀

farmarska
28. dub 2010

tý jo katuš 14let mezi samejma blázínkama a taky se z toho nezbláznit, no to je docela dost dobrej výkon 😀 😀 😀
ivuško tfuj tfuj na zkoušku, at to zvládneš a já taky pofrčím
mějte se tu holky hezky a já budu průběžně nakukovat, tak mi napište něco pěknýho, at se mi pak hezky dočítá 😀 😀 😀

katyna6
28. dub 2010

aji-taky máme postel starou rok a kousek,dělají to teď nějak nekvalitní 😀 😀 .Jak to vidíš tenhle měsíc,budeš těhu?

katyna6
28. dub 2010

farmi-na tom Heureka.cz je hooodně zajímavých věcí a přijde mi to levnější,než jinde na netu.jsou tam i kočárky a věci pro míma,musím to průběžně naštudovat 😉

farmarska
28. dub 2010

o jééé odcházím v pravej čas! sešly se dvě nymfy, co nemaj doma obyč chlapa, ale plemennýho kozla či co 😝 😀 😀
no ještě že odcházím, bych tu akorád slintala a zaviděla 😀 😀 😀

nicollka
28. dub 2010

Ahoj holky je tak krásně že moc pc nezapínám.

Já jsem dnes konečně 1dc a zítra jdu na první odběr HP Holky chodí se tam často? Já jen abych si kdyžtak zařídila odvozy a po HP budem stimulovat tak snad už taky na vánoce ten uzlíček přijde
Jinak od ledna chodilo jen špinění, normální mrcha nic, a dnes ráno to byla síla teda, uvidím jestli se to nějak zastaví nebo vykrvácím 😀 😝

aja.83
28. dub 2010

Farmi 😀 😀 😀
Katy, čoveče, já ti nevím, nechávám to teď nějak prostě na přírodě...Až mi poroste břicho, tak si možná udělám test! 😀 ...Ne, tak dobře, udělám si ho dřív, abych věděla, že nesmím pít pivínko!!! 😎

katyna6
28. dub 2010

farmi 😀 😀 😀 .My máme kozlíka,ty zas kozenky,tak nemáš ani co závidět 😀 😀 .Holky 😀 nechcete dnes se mnou jít někdo na kafe?Asi budu celej den sama doma ☹

aja.83
28. dub 2010

Katy, já bych šla, když ty jsi tak daleko! Přijeď za mnou do Chlumce, jsem taky sama doma! 😎 😉 A můžem si dát kafčo u nás pod pergolkou, už ji máme skoro hotovou! 😵

katyna6
28. dub 2010

nicol-já si myslím,že tam půjdeš jen jednou,ale pořádně taky nevím.To mě mrzí,že to máš tak silný.Ty seš taky maximalistka,viď?Buď vůbec,nebo když už,tak pořádně 😉 😀
aji-já si taky testy do zásoby nekupuju,člověk je pak jen o to víc zklamanej.Nakoupila jsem ovu testíky,bo pan mudr.mi to doporučil a dál se uvídí,co ten Clostyl provede

aja.83
28. dub 2010

Holky, teď mě napadá, co kdybyste za mnou přijely všechny? Jakoby sraz u Áji nymfy! 😀 Ale nedělo by se u nás vůbec nic nemorálního, prostě jen pokec, grilovačka, žranice, pivínko, vínečko, sluníčko, opalovačka, procházka, exkurze....Co vy na to? 😀

aja.83
28. dub 2010

Katy, jasně, máš recht! Já poslední těhu test dělala někdy v říjnu...Pak jsem si řekla, Ajušo, koukej se nad sebou zamyslet! A bylo! 😉 V únoru se mi navíc rozsvítilo v hlavě a od tý doby už je všechno v cajku! 🙂 😎 ! (vrzy, vrzy 😀 ) Jinak to je fajn, že tvůj mudr. ti to takhle doporučil, a věřím, že spolu něco vymyslíte a za chvíli budem těhule!!!Já věřím Katy, že zas budem zároveň! A vem si - za chvíli bude květen-červen, kdy jsme i loni otěhu...Takže je to jasný jak facka! 😀 😉

farmarska
28. dub 2010

Tak Lůca už dostala, ted mažu na ty kozy 😉 Katuš, závidím, já mám sice kozy, ale ty mě nenaprcn.u 😅 😀 🤐
hele a vůbec dyť ty máš taky kozy 😉 + kozla navíc 😀 😀
katuš, jestli se budeš nudit přijeď! 😉 🙂

ahuš a ty přijed taky, alspon poradíš a dáš pár tipů na tu pergolu, my jí plánujeme stavět tento víkend 😉 🙂 Jako já plánuju a manža přislíbil 😎

katyna6
28. dub 2010

aji-ty jsi vážně takový sluníčko,co umí dodat optimismu.Já si taky říkám,že "sakryš" nejp.do roka a do dne to musí klapnout znovu!!!! 😉 😉

katyna6
28. dub 2010

kruciš holky,že vy musíte bydlet obě tak daleko,hned bych i s pesanem sedala do auta a valila za váma!!!!Dneska mám echt drbací náladu!!

farmarska
28. dub 2010

Ajo moc hezky jsi to sobě a Katušce naplánovala 😀 jasně jak facka 😀 Šak já si to taky už naplánovala.. na příští měsíc 😉 😎 😀
Ají to tvé pozvání nezní vůbec špatně 😉 a předvedeš nám, méně šťastným, v praxi, i sváděcí praktiky na manžela kozlíky? 😉 😀 😀 😀

katyna6
28. dub 2010

farminko-tak za tebou to mám 250km.necelých a aji,vkterým tom Chlumci to jsi?

farmarska
28. dub 2010

páč jako já bez toho debilního sperma neotěhotním 😀 😀 😀 😀
a to ani ten příští měsíc 😀 😀 😀

farmarska
28. dub 2010

katuš, nějaká ta hodka v autě by to byla, ale to dáš , ty i pesan 😉 😎

farmarska
28. dub 2010

v tom Chlumci co vystrčila prdel ke slunci 😀 😀 😀 🤐 🤐 no nic 🙄

farmarska
28. dub 2010

holky jdu na ty kozy, pak zas číhnu 😉

aja.83
28. dub 2010

Holky, já su v Chlumci nad Cidlinou! Je to 30km od Hradce Králové směrem na Prahu!
Farmi, k Tobě bych to asi měla trochu blíž než ke Katy, tyyy jo, ale připrav se, já fakt jednou dojedu! A to budeš mrkat na drát! 😀

aja.83
28. dub 2010

Katy, sedni do auta a odpolko jsi u nás! 😀 😉 Já přifrčím z práce a můžem drbat do aleluja! 😎

katyna6
28. dub 2010

farmi-sežeň nám tam u vás nějaký pěkný ubytko na léto a máš nás tam 😀 😀 😀

aja.83
28. dub 2010

Katy, jakýho máš pejsana? A fenku nebo psa? Aby si rozuměl s naším Beníčkem! 😉

aja.83
28. dub 2010

Katynko, tak to přijeďte k nám do Chlumce! Máme tu zámek, muzeum, koupaliště (který se teď rekonstruuje a bude moooc krásný)-tam je i kemp. Pak kolem je nádherná příroda, lesíčky, rybníčky, louky, houby, bažanti, koníci, rybičky, kačenky, labuťky..... 😀 A ubytko - buď u nás, nebo v pensionku nebo v tom kempíku jsou chatičky, ale to nevím, zda už bude opravený! 😉 Ale myslím to vážně! 😉

katyna6
28. dub 2010

aji já bych to docela brala,kdyby se u vás fakt dalo něco slušnýho a poměrně levnýho sehat,myslím,že by to šlo.Proberu to ještě doma s příťou.mám to za tebou asi o 10 kiláků míň,jak k farmince.Tam by jsme pak vyrazili společně! 😉 😉 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru