Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
2. kvě 2010

Mari u nás je taky hnusně 🙄 jsme se chystali na výlet,ten jsme zrušily a pak že půjdeme na procházku aspoň do centra.No a pak s příteláka vypadlo,že se mu nechce 🙄 Tak si jdu aspon nakoupit papů 😀 a tedko jsem ještě uklízela a třídila.

mari111
2. kvě 2010

ja potřebuju taky nakoupit, jen nemúžu vyhnat přítelaka z postele, se těším až bude Laura věčší a bude ho budit 😀 , to bude první, co jí naučím 😀 😀 , pořádně ho vytahat za nos, to nesnáší 😀 😀 😀

kopa
autor
2. kvě 2010

Katynko mrcha jedna hnusná 🤐 🤐 🙄 to mě mrzí 😔

Mari strašně to utíka 🙂 nedávno jsem tu měla týdny jako Pája 😀 No a včera jsme to zrovna řešily s přítelovým bratrem jak to letí,švagrovce za 14 dní budou dělat císaře,tak se těším na její mimčo až si ho pochovám a pomackám 😀

kopa
autor
2. kvě 2010

No my jdeme taky za chvilku na nákup,od rána mě nák zlobí bříško 😅 se bojím že se někde p.... 😝 No já jsem vzhůru od 6hod 😅

mari111
2. kvě 2010

je je od šesti, to ja od 8.00 ale taky mi nekdy šibne a vstávam zbytečně brzo

mari111
2. kvě 2010

tak bacha ať se na nákupech nepototo 😅

paajaa
2. kvě 2010

Holky budu muset toho svého manžu trošku pozlobit, když on může mě. Jinak nakonec jsem volala tchýni, zda se u nich nají a že bramborák udělám k večeři. Usmažila jsem si jen pro sebe a taťku- ten je zbožňuje. Jinak je mi po tom zase těžko. Po obědě jsem jela s mamkou na nákup. Hezky mě tak odvezla a pak nákup i vynosila. Na manžela je prd spoleh. U něj je prostě na 1.místě barák a to mě pěkně štve. 😠

Jinak děluji za rady na alergii. Stavila jsem se i v lékárně a mám nějaké homeopatika. U mého alergologa je vždy hrozně lidí a čekání nim. hodinu a cena je taky hodina, takže tam nejedu.

sarlotta
2. kvě 2010

Tak jsem přesyslila věcičky na mimíska do komody a malého věci do jeho skříně a dali sme mu skříň do pokojíčku 😉
jsem zjistila že mám asi 4 osušky 😀 a milion dek 😉 akorát bodynka budu postupně dokupovat pže některé se asi nevyperou... jsou tam flíčky žluté- no uvidím-třeba to sluníčko vybělí 😉 až to operu 😉

mari111
2. kvě 2010

Šarlotko ségra říkala, že jak měla vecičky od švagrový s flíčkama, tak ji to vyčistil ten ariel profesional 😉 tak to skus

wlladka
2. kvě 2010

Tady je dneska ale mrtvo 😒 venku hnusně.... U nás celý den leje, no neděle tak akorát na spaní. 😅

Katy, za měsíc to vyjde. 😔

farmarska
2. kvě 2010

ahoj holky, jdu vás fofrem dočíst, doufám, že jste toho moc nenakecaly 😉
Já jsem zase zdrchaná jako kůň, celej den jsme dělali venku, koupila jsem si pár thují v akci a tak jsem si různě přesazovala a upravovala zahradu a pak jsme šli ještě s manžou naměřit kde bude stát budoucí altánek a vykolíkovali jsme si ho. Už aby tam stál 🙂
Ajuš ty jsi psala tudle, že jste s tvým milovaným nějakej postavili vid? Nevyfotila by jsi mi ho a neukázala 😅 pro inspiraci 😉 zatím totiž ještě nemáme přesně vymyšleno, jak ten náš bude vypadat. Hlavně něco jednoduchýho, abychom si to zvládli postavit a nespadl nám na kebulky, až pod ním budeme sedět 😀

Jinak zítra jdu prvně do té nové práce, k salámům k Novákoj. Mám tam bejt před šestou, zatím nevím přesně do kdy.., ale až přijedu, tak poreferuju 😉

Tak a tot u mne vše, nic jiného nového a kdybych se dnes už nevokázala, tak zítra ahooooj!!! 🙂
(Musíme si ještě s mlaďasem zahrát jednu stolní hru, kterou mu slibujeme od oběda, že dáme 😝 a pak ještě musím dát vanu a vydrbat ze sebe tu hlínu ze zahrádky 😉 )

mari111
2. kvě 2010

jo jo nedele na spaní, to počasí nám dáva zabrat 😠 Farmíku vy ste ale pracanti šikovní, ja se celej den válim, už mne to síce neba ale co už teď vymyslím na večer 😅 pudu si dát vanu a pak asi papu a za chvíli spát. Tak na zítra Farmíku přeju ať se ti v práci líbi 😉

mari111
2. kvě 2010

koukala sem ti Wladi do albíčka a máme stejnou zavinovačku 😉

mari111
2. kvě 2010

tady nikdo, no nic ja du do vany, aj už mám hlad tak pak něco zobnu, kuknu na tv, jastli tam něco dávaj a du hají, zítra vstávam v 6.00 😖 budou si odvážet domácku, juj asi se mi nebude chtít z popstele jestli bude pořád takle hnusně a pršet 😠 tak pa holky moje

aronek
2. kvě 2010

Tak jsem to dočetla. Celý den jsem byla na zahradě, máme konečně trochu něco zryto a zasázeno, ale práce je tam jak na kostele. Dnes jsem malého ukázala psům a přežili všichni, ale zatím ho jen trochu očuchali, když jsem ho nesla 😉

mari111
2. kvě 2010

tak to sou hodní pejsci, segra má dva a už si na Sofinku taky zvykli, tan mladší je ještě trochu pojašenej ale starší úplně v pohodě 😉

wlladka
3. kvě 2010

Dobré ráno 🙂
Teda ženy !!! Za včerejšek jen 2 stránky?? Co to, co to?
U vás se všude dělalo na zahradách, no a u nás pořád jen leje, takže se ani nedá jít na prochajdu. Dle předpovědí takhle bude celý týden, z toho teda radost nemam.

Mari-zavinku máme stejnou? Máme prostě dobrý vkus - je moc pěkná. Koupím si ještě jednu, asi čistě bílou, nebo jen jemně s nějakou barvičkou. Jednu už jsem si vyhlédla.

madormi
3. kvě 2010

Dobré ranko, tak já vás jdu po víkendu dočíst

sarlotta
3. kvě 2010

Dobré ránečko🙂

kopa
autor
3. kvě 2010

Dobré ránko 🙂
Holky myslíte,že by na gyndě mohli být už ty výsledky z těch triplů? 😕 😕 Ve čtvrtek mi řekli,že to v pondělí je na gyndě.To pak sestřička volá?Nebo jak to probíhá? 😕 Nikdo mi nic neřekl 😅

sarlotta
3. kvě 2010

Kopi no nevím, většinou to trvá tak 10dní spíš 😅 ale tak tam zavolej odpolko, po obědě - až jim doručí poštu🙂 😉

sarlotta
3. kvě 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Flair 35tt................................KO ?.................................................................čeká holčičku.......překvapení
Jarusenka 31tt
Sarlotta 27tt.................. .......KO v pořádku další KO 25.5........................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 27tt.................. ......utz 20.5............................................................čeká chlapečka
Wlladka 26tt.........................KO 4.5..............................................................čeká chlapečka.. .Šimonek
Mari 24tt.......................... .....KO dopadla výborně KO 13.5...................čeká holčičku........Laurinka
Handm 23tt........................velký utz v pořádku KO ?
ee.liska 22tt .................. ... KO 10.5.. ...........................................................čeká chlapečka
petroska 22tt.................. ...KO dopadla výborně ........................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 21tt........................... ..velký utz.30.4. ?
Sirella 20tt ...................... ..velký utz 5.5.KO 17.5.
miru.j 20tt........................ ..29.4. genetický utz dopadl výborně .................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 16tt ....................... . .KO dopadla výborně další KO 27.5. velký utz 1.6.
Maarrtina 12tt ................... KO dopadla výborně KO 14.5.
Zlababa 12tt ..................... NT 3.5.
veve.b 8tt..............................KO dopadla výborně, máme srdíčko KO 12.5.
Paajaa 6tt............................KO 10.5. máme bublinku
Katyna 29DC
Natalie 27DC
Aja 26DC
M.aa.b 20DC
Cajori 12DC
Madormi 9DC
Nicollka 7DC
Farmarska 6DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá
Ikopretinka nehlídá

sarlotta
3. kvě 2010

mari díky, ten ariel si píšu🙂 vyzkouším 😉

kopa
autor
3. kvě 2010

Sarlott aha, 😅 tak to třeba mysleli,ty výsledky na tu krevní skupinu....

sarlotta
3. kvě 2010

Kopi vydrž🙂) zatím si navybírej čím mimíska odměníš🙂)

kerrie
3. kvě 2010

Krásné ráno 😵
My jsme byli od pátku na horách........paráda to byla..............všichni jsme si to užili a i Emička byla moc spokojená 🙂 Akorát jsem teda tajně doufala, že tchýně bude hlavní hvězdou pátečního pálení čarodejnic, ale kdepáááák.............po návratu jsme ji našli na svým místě 😀 No nic, nemůžu mít všechno, tak třeba za rok 😀 😀 😀

A jak se máte, holčinky těhulky naše? Užily jste si víkend? 🙂

sarlotta
3. kvě 2010

kerrie🙂)))

mari111
3. kvě 2010

ahojík, dobré ránko holky.
Kerrie ty taky tchýni miliješ,co 😀 😀 😀
Jo jo Wladi, máme dobrej vkus 😉 ja sem hlavně ujetá na žirafky, aj přebalovací podložku máme žirafkovou, musím to už konečně nafotit a dát do albíčka 🙂

kopa
autor
3. kvě 2010

Tak jsem volala do Gennetu a výsledky těch triplů by měli být příští týden.Kdyby to bylo špatné,tak prý volají.Jinak by mi to řekli až na utz ve 20tt.

mari111
3. kvě 2010

no Kopi neboj, budeš to mít v pořádku

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru