Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kerrie
13. črc 2009

paaji.........třeba se mimísek schovává a jukne na Tebe z testu v tu středu 😉

sarlotta
13. črc 2009

Ahojky holčinky. Snažilky- testilky držím pořád palečky... do mrchy je pořád naděje🙂)))

farmarska
13. črc 2009

přesně tak, jak píše sarlotka, do mrchy je pořád šance... 😉
pájí tak dej ve středu vědět 😉 budu na tebe myslet 🙂

teda jedný se zdá o pláži, druhý o volech 😀

Miraxíčku, kočko, určitě je všechno v pořádku!! 😵 Proč by nemělo, u tebe není žádnej důvod 😉 Na NT se těš, bude to nádhera! Uplně ti ten pohled na obrazovku závidím 😵 A pak zjistíš že je miminko v pořádku a budeš si moct už konečně trošku odfrknout 😵 😵
Jinak mě se to špinění rozjíždí, ale nějak děsně pomalu 😒 ale zase spiním ustavičně, už od toho čtvrtka a teda o něco víc, ale na vložku to není, leda na tu tenkou. Jdou i drobečky a sem tam nějakej cucík, nic velkýho, ale snad se čistím 😅
Holkýýý vemte mě sebou někerá na ten ultrazvuk, já ci taky zase vidět miminko se srdíčkem jak se převaluje 😀 😀 😀

farmarska
13. črc 2009

holky frčím něco dělat, at jsem taky trošku užitečná 😵

tercie
13. črc 2009

Ahoj jholky, přišla jsem jen na chvilinku juknout, mám fůru práce a čekám návštěvu a ještě musím do města něco zařídit, tak se tu s vámi moc nezdržím.

Přeju Markétkám všechno nej nej nej k svátku!!! 😵 😵 😵

Paaji já bych taky ještě počkala 2-3 dny a zkusila test ještě jednou. 😉

tercie
13. črc 2009

Jo a mury prosím tě, ten program na úpravu fotrek...jde někde stáhnout i free, nebo jsi ho platila? Kdyžtak kdybys mohla třeba do IP odkaz? Děkuju 🙂

nicollka
13. črc 2009

ahoj holky také přeji Markétkám vše nej k svátku at se splní vaše přání ;)

Tak chtěla sem se jít vylepit na sluníčko, ale nějak doletěli mraky ach jo. Tento rok je léto šílené opravdu. Takže ted zaběhnu na stav. úřad a pak třeba ještě sluníčko vykoukne.

mirax
13. črc 2009

Holky moje, díky za podporu!

kerrie: jé, gratuluji, že jste v pořádku, já teď neměla moc čas dočítat! 🙂 🙂 🙂 A to už vám naznačili i pohlaví, jo? 😀 Ještě je dost brzy, ale je fakt, že piňdouskové jsou vidět dobře.., ale známým takhle taky řekli kluka ..asi ve 14tt a nakonec to byla holčička 😉

Já bych klidně brala i druhého chlapečka, hlavně zdravé děťátko 🙂

Farmí, hlavně, že je aspoň to špinění, třeba se to rozjede ještě víc, ještě máš čas 😉 Jsi úžasná 🙂 🙂 🙂 ty jedna zemědělkyně/chovatelko 😀 😀 😀 😀

Dnes mi jedna z mých nejlepších kamarádek taky řekla novinku! Našla //, asi před týdnem, ale má hrozný strach, byli na vodě a měli oděrky a byly tam mrtvoly zvířat, takže si nechali dát tetanovku.., ale co jsme s edočetla , tak tetanovka nevadí. Nemáte někdo osobní zkušenost?

Musím pracovat, minulý týden jsem měla šílenou migrénu a mám toho tady stohy!!! 😝 😝 Tobík/zahradník 😀 spí, tak jdu makat 🙂

paajaa
13. črc 2009

Holky vrátila jsem se z kuchyňského studia a musím se podělil o zážitek. Byl tak jeden maldý chlapa a asi patřil mezi 4% menšinu. Choval se jak když o obtěžuji, že chci udělat návrh. Dělal takové zpomalené a pohyby a u toho měl divně dané ruce. No hlas taky jemný jako samet. Byla jsem u něj tak 5 min ( nakreslil si na na papír rozměry kuchyně- zapsal spotřebice a pak mi řekl, zda si na ten návrh počkám, že bude cca za 2 hod. Tak říkám, že si ho vyzvednu zítra. Ale to on tam není, tak mi ho dá kolega. No vždycky když promluvil, tak se mi chtělo smát 😀 😀 😀

Tercie: testík chci zkusit ještě ve středu ( 14DPO)

kopa
autor
13. črc 2009

Ahoj holky 🙂

😕 AKTUALITA 😕

DNE 16.7.2009 SE USKUTEČNÍ SRÁZEK ZAMLKLINEK 🙂
TAKŽE SE HLAŠTE TĚHULKY,SNAŽILKY,ČEKATELKY NA MS
😀
ČAS:14HOD MÍSTO: PO DOMLUVĚ

DEJTE VĚDĚT KAM BYSTE CHTĚLI JÍT 😕

PIZZERIE
RESTOURACE
KAVÁRNA/CUKRÁRNA

kerrie
13. črc 2009

Paaji.........u nás pracuje nějakej podobnej v Tescu na kase.........já jdu radši vždycky jinam, jinak bych se asi taky smála..........Ale oni nejsou všichni takoví. Na některých to ani poznat není a já měla i pár 4% kamarádů a byla s nima vždycky sranda. 🙂

kopa
autor
13. črc 2009

OPR.RESTAURACE 😅

kerrie
13. črc 2009

Já bych taky chtěla na srazííííík............budu muset zkusit ukecat manžu, abysme si udělali výlet do Prahy......vlakem bych takový cestování asi nedala. Uvidím.........dnes se vrací z práce, tak to zkusím. Nejdřív ho naladím borůvkovým koláčem a pak přednesu návrh 😀 😀 😀

kopa
autor
13. črc 2009

Kerrie tak dej manžovi hodně koláč a přijed 😀 😀

kerrie
13. črc 2009

Kopi, zkusím to...........já bych vás všechny moc ráda poznala osobně 🙂

nicollka
13. črc 2009

jů holky srazík to je paráda, škoda že se nezúčastním, nafotte fotečky pro mě z dálky 😖 😝

kopa
autor
13. črc 2009

Kerrie já se tayk těším až vás poznám 😉 😵
Nici neboj mi to zdokumentujem 🙂

sarlotta
13. črc 2009

Ahojík holčinky.... srazík hmmmmm tak si to užijte 😎

if.v
13. črc 2009

Kopi a holky, taky bych ráda přišla..jen ta hodina mi zrovna moc nevyhovuje a v 7 večer už tam nebudete 🙂
Jinak Markétkám vše nej k dnešnímu svátku, pěkně si to užijte.

if.v
13. črc 2009

Kelly1983: IP

kupina
13. črc 2009

Ahojky holky, zdravím Vás všechny po víkendu.

Já chci na srázek takéééééééé. Ale čtvrtek se mi nehodí. Mám sraz s kámoškou a to na 12 hodinu. Takže to nestíhám. Tak si to hezky užijte a foťte foťte a foťte. A naplánujte příští srazík - to bych určitě přišla. 😉

kopa
autor
13. črc 2009

holky tak co se teda sejít příští týden? 😅

kupina
13. črc 2009

Příští týden bych mohla a to v úterý, čtvrtek a pátek. Je mi jedno v kolik hodin. Ale záleží na Vás, jestli to přesunete 😉. Teď jdu žehlit. Večer jdu na cvičení, tak ať mám všechno připravené 😉.

kopa
autor
13. črc 2009

holky tk to ještě domluvíme 😉 Jsem si te dzase uvědomila,že já mám příští týden DPH takže budu mít fofr,tak pak jedině až jedině ten týden od 27 🙂 to bych na Vás měla celý den 😀

venuska
13. črc 2009

Markét, já o žádném srazíku nevím… )))o: Kde, kdy atd?

Kelly, teeeddddááááá ty už máš hezké bříško (o:

ee.liska
13. črc 2009

ahojky konečně jsem tu 🙂 nemám šanci vás dočíst. tolik stránek 😅
Farmi je mi to moc líto 😔

kerrie
13. črc 2009

Jůůů, holky, tak já ve čtvrtek nedorazím. Manža má odpolko fotbálek a on by se asi opupínkoval, kdyby tam jednou nedorazil.............to je skoro jako když hraje reprezentace 😀 😀 😀 Tak se budu aspoň těšit na fotečky od vás 🙂

ee.liska
13. črc 2009

já taky na srazík nedorazím, mám to krapet z ruky 😀

wergina
13. črc 2009

Ahoj holky! Kopinčiny palečky zabraly a u dr. vše ok, máme i fotečku, tak ji sem se pokusím dát 😀
Kopi 10.8. jdeme na NT screenig, tak prosím změnit 🙂
Jinak Markétkám přeji také vše nej, zdravá mimča a na testících //.
Na srazík bych ráda, ale mám to 120km 🙄 ,tak snad jindy

kupina
13. črc 2009

Holky, já jsem ostuda - zapomněla jsem popřát Markétkám... Tak tímto to napravuji a přeji jim vše nej nej nej a ať se jim splní vše, co si přejí 🙂.

Werginko moc ti gratuluji ke kontrole. Na fotečku se ráda podívám. To je krása když vidíš, jak ti prcek před očima roste. Akorát by ty ultrazvuky mohly být častěji 😅.

No bude třičtvrtě na pět, tak já se jdu balit a vyrážím na cvíko.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru