Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

natalie77
8. kvě 2010

Aji ☹ , moc mě mrzí ta mrška, vím, že jsi statečná, ale dušička určitě smutní, znám to....takže posílám velké objetí a teď to určitě klapne.

Petrosko, teda to je úroda 😕 , to by se Marečkovi líbilo 😀 .

Farmi, Sarlottko, díky za rady...asi to tak má být....on teda Mára zlobí, odmlouvá, jako ostatní děti, aby to nevypadalo, že je vzorný a že mě překvapí, že třeba neposlechne...ale on byl na zabití včera extrémně....ale jak píšete, musím si zvykat a korygovat ty mantinely, aby to nebylo nevycválaný dítko 😉 . Takže díky, už sjem mu říkala, že k babičce jde za odměnu 😀 😀 , takže si to musí zasloužit...... 😀 😀 Vás poslouchám na slovo 😉 .
No jinak ten mrcas, jak píše Aja..... 😉 ...asi nikdo nepřibývá, protože se otevřolo téma, jak nastartovat po potratu....a tam chodí nové dušičky......no jen doufám, že ten mrcas bude brzo nahoře...už mě to dole přestalo bavit 😠 . Už jsem i manžovi řekla, že je to poslední mrcha....a jestli se těší na miminko, no kulil na mě zase oči....
NO já špiním, takže budu hlásit pád v tabulce zítra 😉 .

madormi
8. kvě 2010

holky kašlem na to ted´v květnu otěhotníme jasný jo? 🙂 my se teda snažili včera, dnes taky budem a uvidíme no 🙂

farmarska
8. kvě 2010

mad jsem pro 😉 😀
my se teda zatím nesnašili vůbec 😢 teda já jo! 😎 uhnat manžela 😀 😀 😀

sarlotta
8. kvě 2010

Ahoj kecalky, tak sme byli na prochajdě a na zmrzce, včíl sém zdlábla véču a půjdu asi spinkat či co🙂))) Zítra má malý besídku. tak Vám pak hodím fotešky odpolko 😉

sarlotta
8. kvě 2010

Aja, ale je to škoda ☹ tak v květnu joooooo 😎 a běda jak nééé 😀

mari111
8. kvě 2010

tak my máme neco uděláno ale tam je ještě takovíííííííííí prááááááááááááce. koukam že se země otřese, se bude plodit ostošest 🙂 jo jo holky , budu držet palečky 😉

venuska
8. kvě 2010

Wladí, děkuji za hlasování 🙂
Handm...děkuji 🙂

Dneska jsme byli na zabíjačce a Natálka to celé skoro prospala. Vždy se jen vzbudila na jídlo, přebalení a zase usnula v kočárku 🙂 Je to zlatíčko hodný. Přijeli jsme v 18,30h domu, vykoupala jsem jí a od 20h už zase spinká.

Holky, s tou rýmičkou...měli jsem jí asi cca ve 2 měsíci. Dobré jsou kapičky Libenar nakapat 2 kapky do každé dirky, oni rozmělňují nudličky, a pak to jde samo z nosánku odsávačkou na vysavač, i na ten nejmenší výkon. Tedy alespoň nám to moc pomohlo a když jí jdu vyčistit nosánek, tak jí tam vždy kápnu jednu až dvě kapičky a má pokoj. Prodávají je normálně bez předpisu v lékárně, stojí kolem 110kč.

venuska
8. kvě 2010

Aronku, od toho malvíku máme tu zavinovačku už doma...je moc hezká...používme jí nyní jako podložku 🙂 A hlavně neber to, že??? 🙂

mari111
8. kvě 2010

Venusko máš ale hodnou holčičku 😉
Tady koukam jsou všichni K.O. asi ze zahrádek,co. no my taky, dem něco zmlsnout a válet se u televize 😉

wlladka
8. kvě 2010

.....hm, to abych běžela do Hostivic 😀 😀 😀

Jinak, ženy, ahojky 🙂
celý den jsem se tu neukázala. Dopolko jsem vařila hovězí polévku, nové brambůrky a holandské řízečky. Odpoledne jsem upekla roládu a pak jsem se šla natáhnout. No, usnula jsem jako špalek 🙂
Teď jsem tu roládku ještě potáhla čokoládou a půjdu do spršky.
Aji, pergola bude pěkná. Je mi líto, že mrška zase přišla, ale jak koukám, jste tu všechny domluvené na květen. Tak se děvčata čiňte. Držím palce!!

sarlotta
9. kvě 2010

Dobré ráneško🙂

sarlotta
9. kvě 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Flair 36tt................................KO 11.5..........................................................čeká holčičku.......překvapení
Sarlotta 28tt.................. ....... KO 25.5.........................................................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 28tt.................. .......utz 20.5..........................................................čeká chlapečka
Wlladka 27tt............................KO 12.5.......................................................čeká chlapečka.. .Šimonek
Mari 25tt.......................... ....... KO 13.5........................................................čeká holčičku........Laurinka
Handm 24tt..............................KO 10.5.
ee.liska 23tt .................. ... .....KO 10.5.. ........................................................čeká chlapečka
petroska 22tt.................. ..........KO ? ...............................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 22tt........................... ..velký utz.30.4. v pořádku KO ? ..........................čeká holčičku......Eliška
Sirella 21tt ...................... ..........velký utz 5.5.KO 17.5.
miru.j 21tt........................ .....genetický utz dopadl výborně ...................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 17tt ....................... . . ..KO 27.5. velký utz 1.6. tripply dopadly výborně
Maarrtina 13tt ....................... KO 14.5.
Zlababa 13tt ..................... .... KO 7.5 ?
veve.b 9tt...................................KO dopadla výborně, máme srdíčko KO 12.5.
Paajaa 7tt...................................KO 10.5. máme bublinku
Natalie 33DC
M.aa.b 26DC
Cajori 18DC
Madormi 15DC
Nicollka 13DC
Farmarska 12DC
Katyna 7DC
Aja 2DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá
Ikopretinka nehlídá

sarlotta
9. kvě 2010

Petři zy žampíky jsou úúúžasnéééé 😵 😵 😵 mňam 😀

Holky na zítřek pěstičky držíme Paajince 😉 aby bylo srdíčko 😉
A na kontrolky Elisce a Handm 😉 vůbec bude tento týden kontrolní 😀 😀

sarlotta
9. kvě 2010

Tak jsem vyšpionila zlababku- NT dopadlo dobře- miminko zdravé a KO 7.5. taky 😉 ,má krásnou fotešku v albíčku 😎

farmarska
9. kvě 2010

ahoj holky, hezký ránko 🙂

sarlotko, ty náš agente 007, kde jsi vyšpionovala žlabi? CHtěla bych taky mrknout na fotešku 😵
petí a vyžaduje to nějakou zvláštní péči, ty žampiony? jako že ti tak rostou.. Já už si jednou houby koupila 😠 a nevyrostla mi ani prašivka 😝 hele a to pěstujete normál doma? nebo někde ve sklepě? 😕
držííím mooooc palce pajínce na zítra a taky El a Hadm! 😵 ..díky za připomění sarlotko 😉 🙂

farmarska
9. kvě 2010

tý jo a u nás je od rána krásně, tak to si dnes zase hodlám užit venku zahrady 🙂 Holky normálně, čím víc na ní dělám, tím víc se mi zdá, že mám na ní práce 😨 to je nějaké záhadné perpetum mobile 😀 😀

sarlotta
9. kvě 2010

Ty žampíky musíš mít ve vlhkém sklepě... já si tak nosila domů z práce hlívu.. se dá koupit igelit pytel s hoblinama, ve kterém jsou naočkované hlívy a už to roste samo🙂)) ale fakt vlhko a teplo 😉

farmarska
9. kvě 2010

šarlotko děkujíííí 🙂 tý jo to už je normální prďolka 😵 😵 😵 já ci takýýýýý!!!!!! 😢 😢 😢

sarlotta
9. kvě 2010

😠 u nás už je zase zatahlééé.. kakra... ale nevadí dneska bude brambor salátek od babičky a kuřecí řízečky.. a pak besídka pro maminky-- už sem nachystala kamerku🙂)) a zase bude jeden víkendík překulený 😉

farmarska
9. kvě 2010

ale jestli se ten můj teda tendle měsíc nepochlapí a nezačne na něm pořádně dělat, tak mu normálně ruším teplé večeře 😠 😠 😠

sarlotta
9. kvě 2010

Farmísku hele dle tabulky jooooo.... se u Vás te´dkom plodííí... jooooo.... tak šup 😀 😀 😀
Ty to miminko mít budeš, neblázni... chce to jen dobře pohlídat 😉

sarlotta
9. kvě 2010

Normálně mu to vytiskni a nalep na noční stolek 😀 😀

farmarska
9. kvě 2010

no ve sklepě máme vlhko, je to dost vlhkej sklep 😝 ale teplo tam teda není.. 😅 No zkusím se optat nějakýho prodejce, až to budu kupovat. Páč já žampionky miluju 😵

sarlotta
9. kvě 2010

Farmi tak to by chtělo tam dát ten elektrický přímotop víš🙂 to stačí 😉 a porostou parádně

murynka
9. kvě 2010

ahojky holky 🙂 přeji krásné nedělní ráno

farmí miminka se dočkáš!!!je léto to se bude plodit 😉 😎 😵

sarlot užijte si besídku 😵

farmarska
9. kvě 2010

sarlot, bych ho už určo měla.. kdyby byl manža snaživější 😠 ale on je snad z měsíce na měsíc línější! 😠 Asi už ho to nějak zmáhá či co 😅 No ale když o něco jde, tak by měl hergot zatnout pěsti a jít do ttoho né?! 😒
No u nás zatím žádné snažení neprobíhá 😖 páč jako včera byl manža v práci do půl 8 do večera a dnes to vypadá asi taky na to samé 🙄 a to už mi hlásil, že příští víkend opět 😝 Maj ted v práci mooooc práce a nestíhaj 🙄 ale co mi je do toho, že?! Já se chci pářit! 😠 😠 a o pozastavené práci na pergole ani nemluvím 😝 .. Večer když se vrací domů, je tak utahanej, že se jen rychle nají, vakoupe, lehne, hodí bok a spí 🙄 🙄 je moc unavenej z práce 🙄 🙄 🙄 Už ani nic nezkouším, v takovém stavu na něj nic nezabírá 🙄

murynka
9. kvě 2010

gratulace zlababce miminko je náádhernýýýýýýýýý já chchi také takové 😀 😵 užívej si to!!

farmarska
9. kvě 2010

no musím jít něco dělat, páč jak bych nad tím začla přemejšlet, jen bych z toho chytla depku 😅 😝

farmarska
9. kvě 2010

naštěstí plodný dny by měly bejt trošku později, mívám cykl těch 35dní.... tak to s ním zkusím po dobrém ještě za pár dní 😉 ..ale jestli nebude spolupracovat, tak pak na řadu fakt přijde už vařečka 😠 Už toho mám totiž dost! chci chovat a basta! 😎 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru