Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
25. kvě 2010

Mury, aha, no, já to vlastně ani nepočítala, ale myslím, že tolikrát se mi to asi neděje...

Wladi, jejda, co se to děje?! čím se to děje?! Sakra proč to nemůže být prostě jednoduchý a hladký, po tom všem..... Snad se brzy dovoláš a třeba i do tý nemocnice tě vezmou, asi by to bylo lepší opravdu, i když otrava...☹ ☹ "☹

farmarska
25. kvě 2010

Wladěnko to mě mrzí, ☹ to jsou nervy 😢 😢 hele zkoušej tu nemocnici.. Já bych asi i kdybych se tam nedovolala zbalila tašku a rovnou tam jela 😖 to ležení tam není nic moc, ale kuli miminku, aby bylo v bezpečí bych to už nějak vydržela 😔
I když to nejde, zkus se moc nenervovat,..kuli tomu tvému tlaku 😖 ach jo ☹ ☹ držím palce at se to všechno k dobrému vyřeší!!!!

farmarska
25. kvě 2010

A já jsem se rozhodla, že dnes teda už nebudu postelovej povaleč, vstanu, trošku poklidím a udělám alspon narychlo všem smažáka k obědu. Pak bych odpoledne chtěla zajet do bejvalý práce, odvést jim jejich věci. Bude to tak hodka, co budu z domu, doufám, že mi zatím nepřijde kontrola 😅 to by byl fakt pech 😠 bo jinak poctivě marůdkuju v posteli 😕

farmarska
25. kvě 2010

jo a psala mi Tercií , že už mají po kontrole 🙂 vše ok 🙂 ale podrobnosti vám určo bude chtít později sdělit sama 😉 🙂

mari111
25. kvě 2010

no Farmi, tak aby fakt nepřišla zrovna kontrola, to by byl jibej zákon schválnosti 😒

farmarska
25. kvě 2010

tak a já jdu teda na toho sejra. mějte se tu zatím hezky, Wladěnko ty to dál zkoušej a večer zas načumnu 😉 🙂

mari111
25. kvě 2010

tak ať sýr chutná, no dala bych si, já dělám zeleninkovou polívku a smaženeh květák s bramborovou kaší, mnam, se na to těším.

farmarska
25. kvě 2010

mari no právě, já jsem takovej smolař.., že můžu tejden ležet, pak si skočit pro noviny a v tu chvíli kdy se budu vracet, budu mít ve dveřích lísteček , že jsem bez nemocenský 😅 😅 😅 No prdel budu mít staženou , ale risknu to, páč jako oni potřebujou i něco podepsat a měla jsem tam bejt už minulej týden, ale to mne pak přepadla ta nemoc a bylo mi zle... 😝

farmarska
25. kvě 2010

jéé já bych si dala stokrát radši ten květák!!! 🙂 mňám! ale není 😢 možná to cestou zpátky, vezmu ještě přes nějakej nákupák a květák bude zítra 😵 tak drž palce, at mne nenačapou 😉 😀
ahoooj!!! 🙂

mari111
25. kvě 2010

držím palce 😉

sarlotta
25. kvě 2010

Ahojky tak hlásím že kontrolka ok🙂 čípek drží a hrdlo nadstandart dlouhé 😎 takže se jen rozšiřuje pánev. Byla to rychlovka, koukla jsem jen na malou jak tluče srdíčko a hotovka🙂)))
Jsem spokojená 😉

paajaa
25. kvě 2010

Wladi: to je pech. Snad by ti v nemocnici pomohli, aby malej začal přibírat. Držím palce.

Sarlott: gratuluji k úspěšné kontrole

Farmi: neboj nikdo jistě nepřijde. Hlavně to rychle zařídit a šupky zpátky.

mari111
25. kvě 2010

tak to je dobře Šarlot, ste holky šikovné 😉

farmarska
25. kvě 2010

tak já už mám uvařeno-umaženo a čekám na manžu až přifrčí z práce, nají se a pošupajdíme rychle a jak radí pája, rychle zase zpět.., páč v pelíšku je stejně nejlíp 😉 🙂

šarlotko gratuluju ke skvělé prohlídce 🙂
holky mám dotaz, jak si tu někdo, tuší kopi, zaplatil, že mu budou ultrazvuk dělat každou prohlídku.. na kolik to tak přijde a to jde běžně u každého doktora? 😕 😕 Jako uvažuju nad tím, že až jednou otěhotním, že bych to vážně chtěla , páč jinak mne ta nejistota a ty nervy asi zabijou 😅 😝 Jako já vím, že jistotu nemám ani v tomto případě, ale prostě bych byla klidnější, kdybych se pokaždý na šmudlu mohla juknout 😕 😕 😕

sarlotta
25. kvě 2010

@wlladka ach jooo, to je mi líto ☹ já bych teda jela do nemocky, pokud neroste tak bude muset ven... tam není na co čekat. Doktoři Vám musí nějak pomoct. Budu na Vás moc myslet sluníčko 😉

sarlotta
25. kvě 2010

farmi no mě dělal doc utz pokaždé a ze začáku jsem chodila co 14 dní, myslím, že po mě chtěl akorát jedenkrát 150,- navíc.. jinak ne🙂 a ještě říkal, že to naprosto chápe, že mám strach a mám přijít kdykoliv se podívat.... takže to je o doktorovi a o tom kolik má pacientů.

farmarska
25. kvě 2010

holky když jsme u tý smůly co mám, sem vám nepopisovala jak jsem na to ted netakdlouho zase dojela, že? 😀
Jako já většinou fakt marodím a sedím tím pádem doma, páč v posteli mi nic nechybí, ale sptva třeba vyjdu jen se psema před branku, že potřebuju vyndat noviny nebo tak, v tu chvíli kolem projíždí třeba moje nadřízená z práce a tak..a to u nás projede tak max. pět aut za dopoledne..no a pak to vypadá, že si courám po venčí, apod..., 😝 😀 ale tentokráde to byl vůbec vrchol smůly.
Dělala jsem si v mastně (v tom vedlejším městě, vzdáleným ode Dvora asi 20km) a přišla mi tadle lepší nabídka na tu hlavní pokladní-za víc peněz a přímo ve Dvoře, že bych nemusela dojíždět. Jenže já sem furt doma manžoj kručela co mám jako dělat, že co když vlezu zase někam kde to bude naprosto šílený, že v tý mastně to není relativně tak hrozný. Tak mi manža poradil, jelikož sem v tu dobu dělala vlastně v tý mastně jen jako brigádně (páč tam si z vypočítavejch důvodů berou každýho první měsíc jen jako na zkoušku) , tak že jim mám zavolat v sobotu, že mám zvrklej kotník a že ten další týden, tam nebudumoct přijít, že se léčím klidem doma a že když tak přijdu až ten další.. no a mezitím, že bych si zkusila jaký to je tady na té nové pozici, to bych za ten tejden okoukla a vidělo by se, kde zůstanu, nebudu mít zabouchlou ani jednu cestičku. 😎 A tak já, že to je dobrej plán a že teda jo 😎 ještě mne manža na moje obavy ubezpečil, že mne tam určo nikdo neuvidí, páč, jako byl by to pech, aby někdo z té mastny v jiném městě jel zrovna v tom tejdnu semdlecsem a zrovna na směnu co tam budu já a zrovna si mne tam ještě všiml.. 😎
No tak já hned první den nastoupila, vedoucí mi šla ukázat, jak a co na kase, abych si to zkusila... byla jsem na takové boční zastrčené kase, pod jejím dohledem si to zkouším.., a že nevíte, kdo se objevil za mnou? 😀 Přímo vedoucí z mastny 😀 😀 A prej jestli bych mu mohla prodat jedny cigarety... 😀 No zamžroural na mne, já vykulila oči na něj..chvilku trvalo než nám vlastně došlo kdo je kdo.., ale potom bych si přála se propadnout metr pod zem, jak mi bylo 😝 Modlila jsem se abych omdlela a vůbec s ním už nemusela mluvit 😅 no nestalo se. Byl tam asi jen tak 3minuty, ale byla to celá věčnost. .. Prej..ale co vy tadýýý?? 😅 a já hmm nooo 😅 a on, k nám už asi teda nepřijdete, že 😨 a já hmm já nevím, já vám zavolám odpoledne po práci 😅 😅 😅
No holky co vám budu povídat, trapas jako vyšitej! Takže at mi někdo něco povídá o mé smůle 😝 😀
Jinak tomu vedoucímu jsem odpoledne volala (ale jak se mi nechtělo 😅 ), kupodivu mi do telefonu nenadával, ale kručel, jak ho to moc mrzí, že u nich nezůstanu, že zrovna se mnou počítal, že jsem šikovná a tak.., no nebylo to špatné slyšet, ale já bych už i tak nadobro mu tam nemohla zůstat, po tomdlectom, bych se tam jaksi necejtila 😅 Stačí , že si tam dnes pojedu pro ty věci a s těma věcma.., že je tam všechny uvidím, fůůůj to se budu zase ještě stydět 😅 😅 😝 😝

farmarska
25. kvě 2010

sem vám tu zatím sesmolila hezkej románek co 😀 😀

farmarska
25. kvě 2010

hmm hergot, ten můj jich má mraky a pořád nestíhá, pořád plná čekárna..to se mi s ultrazvukem určitě nebude chtít pokaždý dělat 😒 no zkusím to na něj přes ty prachy, třeba ho uplatím 😅 😀

sarlotta
25. kvě 2010

Farminko na to se vys... 🙂))) hlavně že budeš mít lepší prácičku ne ?🙂

farmarska
25. kvě 2010

no jasný, ale jako trapně mi bude, jestli o tom nějak začne, jako že s e budu cejtit jak malej podvodnickej parchant 😅 Hele ale manža zse říká, že jako oni taky nejednaj s člověkem zrovna v rukavičkách, páč třeba ty holky co tam nastupovaly se mnou taky vyrazil, páč jim říkal, že jsou jak spící pany a on tam potřebuje někoho enrgickýho, přitom byly fakkt snaživý a taky ho nezajímalo, co si ze dne na den takhle maj hned zas najít 😝 On chtěl vlastně smlouvu od příštího měsíce uzavřít jen se mnou, páč to prej byl spokojenej, bo sem dříč a rychle jsem do toho zapadla jak říkal, ale i tak oni smlouvu uzavřou nejdřív po tom měsíci a to na půl roku, pak znovu na půl roku a pak teprve, když se jim hodíš do krámu, tak si tě nechaj na neurčito. To taky není zrovna ok, jednání od něj 😒 (o tom zezačátku nemluvil) a pak když sem ten poslední den co jsem tam byla viděla, jak se choval k jedné, co už tam dělá xx let a sama mu říkala, že za těch pět let ani jednou nezamarodila a to to byla ženská tak přes padesát a on jí nadával a dost hnusně, jako že se pomalu hejbe a málo snaživá že je a vyhrožoval jí že se s ní budou loučit, jestli to takhle půjde dál... to taky zrovna od nich není hezkéé 😠 😠 😠

farmarska
25. kvě 2010

no prostě tam pojedu, hezky se s nima rozločím, at si povídaj už co chtěj, jestli něco budou.., 😝 pak se stavím po cestě pro květák a jogurty a mažu zpět do pelechu 🙂 Ted musím končit, manža je už doma, tak pofrčíme. 😉

mari111
25. kvě 2010

no tak to máš štěstí teda, ale román jak od Stilovej 😀

sarlotta
25. kvě 2010

mari jak dopadl ten cukr ?

petroska
25. kvě 2010

ahoj holky.zase na skok.jak tu kdosi psal co to je tvrnutí,tak ja to taky do čtvrtka nevěděla a nepocítila.myslela sem si že když se mi objeví na jedné straně boule tak že to je mimiš a že si treba staví v bříšku stojku ale v nemocnici jsem zjistila že je to tvrdnutí.nemusí tvrdnout celé bříško ale jen část treba-práva strana nebo levá.je to takový divný a nepříjemný pocit ale nebolí to.jen to strašně to bříško celé stvrdne a je jako šutr a pak to zase zmizií po chvíli.mě teda tvrdne co 5 minut pořádne ale snad to tak muže být jak píše murynka že to tak taky měla.jinak šarlot ano přecházím do rizikové poradny do zlína a tudíš tam i prcka odrodím tak sem trošku klidnější že budu co týden na kontrole a budeme oba pod dohledem.všem gratulajda ke ko.stihla sem cosi dočíst ale jinak rači du válet šumky do postele...

sarlotta
25. kvě 2010

ahojky Petři, jsi hodná, že podáváš info🙂)))
Držte se.. vypadá to že kafíčko dáme až s prckama co 😉 ale nevadí, pak is to vynahradíme 😎

petroska
25. kvě 2010

jj asi až s kočárkama někde u kafíčka 🙂 .zatím je to ok tak snad budu v pátek hlásit dobré zprávy

murynka
25. kvě 2010

petros jo jo já to také měla myslela jsme že to tvdrnutí není ale kolem 28tt mě to chytlo právě hodně za sebou tak šup do porodky kde mi točili monitor a tvrdnutí to bylo...tvdrlo mi hodně často měla jsme dráždivou dělohu něbo jak to říkali a říkali že asi porodím dřív aleje fajn že jsme to zvládla až do 36tt...díky bohu...fakt jsme se bála tvrdlo mi dost ☹

murynka
25. kvě 2010

sarlot gratulka ke kontrole 🙂 šikulky jste

petroska
25. kvě 2010

mury tak to mám stejně jako ty.dráždivá děloha a tvrdnutí co každou minutu.tak snad se to sklidní.a musela si taky co nejvíc ležet když ti tak tvrdlo?taky mě točili a skrz to zjistili že tvrdne a děje se něco zlího

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru