Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
8. čer 2010

@madormi kočárky máš vybrané krásnéé 😵 😵 a neboj brzo bude i to miminko do bříška ted je léto to se bude dělat 😉 myslím miminka 😀 😀

cajori17
8. čer 2010

cau holky,tak jsem byli dnes navstivit brachu...porad se nic nevim....vzali mu krev na nejake krevni choroby,posila se to do Prahy,ale na vysledky budem cekat 3 tydny 😒

ale dr.rikal,ze v patek poslou jeste na sono a pak ho pusti domu, nez dorazi ty vysledky.....takze ho budem s mamkou obskakovat.....ted je dulezite,aby ty vysledky dopadly dobre...

jinak s pritelem se od patku nebavime,ja se mu jako by trosku vtiram,ale on me ignoruje,pritom,on se zacal hadat a nadaval mi......nechtel se mnou proste navstivit brasku a chodil kazdy den ozraly,pritom slibil,ze kdyz bude mit fotak,tak bude sekat latinu-ale sliby-chyby ☹ ......proste mu to neni trapne se takhle chovat.......
potom vedel,ze jsem byla na folikulometrii,ale ani se nezajimal,jak jsem dopadla,proste jsem pro nej vzduch.....ani uz nevim,za co ho miluju,kdyz pro me neumi drzet v tezkych chvilich.....sere me......

cajori17
8. čer 2010

Mury,Sofinka je krasna princeznicka 🙂

murynka
8. čer 2010

@cajori17 ☹ ☹ ☹ jejda to mě mrzí hlavně s bráškou kolik mu je?a co má za potíže? 😔 😕
tvůj přítel by také potřeboval hodně na holou co ☹ 😠 😠 já nevím ale on pije dost vid?já nevím mám na to takový názor že takového chlapa nepředěláš a život s takovým člověkem je těžký vím o čem mluvím ne moje zkušennost ale babičky a mojí mamky ☹ a to že se nezajímá o výsledky no comment 😝 🙄 😠

cajori17
8. čer 2010

brasko odvezli s anemii-chudokrevnosti........mysleli si,ze mu praskl vred,tak mu delali vysetreni,ale na nic neprisli,tak mu porad delaji nejaky testy.......proste doktor nam rikal,ze takove spatne vysledky krve u nikoho nevidel......tak se o nej moc bojime,aby nebylo nejake zavazne onemocneni typu rakovina........ braskovi je 20 let ☹ pritel pri me vubec nestoji.....ted pul roku nepil,drzel se,ale bohuzel se to zas vraci do starych koleji

cajori17
8. čer 2010

omlouvam se za preklepy a chyby

murynka
8. čer 2010

@cajori17 neomlouvej se také někdy píšu kraviny 😅
aha jejda a to pořád nic nevědí?? 😕 ☹ a co má špatné za výsledky z krve?teprve 20 let chjooo ☹ ☹

cajori17
8. čer 2010

ja tomu presne nerozumim,ale ma hrozne malo tech krvinek.......pry nema ani pulku,co by clovek mel mit........

kopa
autor
8. čer 2010

Markét díky za rady 🙂 fotečky krásný 😵
Zítra vás dočtu,dneska nestíhám.

kopa
autor
8. čer 2010

aha tak vás dočtu tedka 🙂 mám na chvíli volný pc.

kopa
autor
8. čer 2010

@cajori17
@paajaa
@martinkal
@kerrie
@murynka
@tercie
Všem vám moc děkuji za gratulace 😵 Musím se přiznat,že dneska jsem se ráno musela ptát přítele zda si to nerozmyslel 😅 a nerozmyslel 😀 ještě jsem nad tím ráno přemýšlela 😅 tak snad dělám dobře 😅 😅 Zítra jde přítel na tu radnici vyplnit papíry a má se tam chodit týden před tím.Tak to třeba do června zvládneme.

murynka
8. čer 2010

@kopa jéééééé 😵 😵 😵 😵

kopa
autor
8. čer 2010

Markétko mohu v těhu náké kapky do očí?? 😕 jsem si včera furt žmourala oko a dneska ne něj vidím celkem špatně a na dotyk mě bolí víčko 😅

kopa
autor
8. čer 2010

@martinkal marti Lucinka je kouzelná 😵 sedí tam jak panenka 😀

murynka
8. čer 2010

@kopa 😀 jasně že můžeš nějaké umělé slyzy ophtalmo seponex lacrysin atd 😉

kopa
autor
8. čer 2010

@murynka díky 😉
Já si už připadám jak hypochondr 😅 Dneska jsem si říkala,že kdybych nebyla tlustoch tak nemám takové problémy 😅 a tak mám poučení,že až odrodím tak začnu ze sebou něco dělat 😅

murynka
8. čer 2010

@kopa to pak půjde samo kojení vstávání celodenní pohyb u mimča 😀 😀 já mám míň kg jak před těhu 😝

holky u nás to bouří ajaj bojím bojím 😅

kopa
autor
8. čer 2010

@murynka Markét to jde mít ještě míň? 😅 No s tím kojením nevím v těch práškách píší,že se musí přerušit kojení 😅
U nás to taky bouří jak hrom 😀

kopa
autor
8. čer 2010

@cajori17 Držím moc palečky,at bráchovi výjdou dobře ty výsledky.a přítel?ty jsi mu ten foták nakonec koupila? 😕

murynka
8. čer 2010

@kopa prášky kvůli tlaku? 😕 ty třeba už po porodu brát nebudeš 😉 jde mám 46 😝 😝 kozy žádný chci plastiku ☹ jsem děsně nespokojená po porodu bolavý záda padají my vlasy 🙄 🙄 bleee

kopa
autor
8. čer 2010

Markét jojo dostala jsem stejný prášky jako má Wlladka.Už jsem toho dost pročetla,že se berou v těhu mám zatím 2 tablety denně,kvůli ním nesmím brát to železo.
Ty jo 46kilo 😅 to jsem měla tak základce,ale co ty jsi drobounká 🙂 A zkoušela jsi nákou kůru na ty vlasy?mě strašně taky furt padají.

cajori17
8. čer 2010

Kopi,jo na fotak jsem spolecnymi silami nasetrili...ale ohn to bere,jako by si ho koupil sam.porad mi vycita ,ze vydeolavam malo penez,protom o vydela jn o 2000 vic nez ja....

murynka
8. čer 2010

@kopa nic nepomáhá nemá to cenu hormony jsou homrony 😝 😝

cajori17
8. čer 2010

holky,doktor mi rekl,ze mi nerostou folíky,tak mi predepsal clostylbegyt-brala to nektera z vas?zabira to?

farmarska
8. čer 2010

ahoj holky, vůbec vás nestíhám dočítat, bud jsem v práci, nebo unavená doma a na net není čas 😝 od příštího týdne mám vést směnu, ale vůbec nevím jak a co, zatím skoro nic neumím, tak se mi něco snaží natlouct dohlavy, ale jde to ztuha 😀 a tak tam ted budu trávit ještě víc času než ted, bo po pracovní době mne čeká doba vtloukací 😅

mari111
8. čer 2010

Farmi bude šéfová 🙂
Čajori ja sem brala Clostylbegyt 😉

cajori17
8. čer 2010

Farmi,teda to je parada,ze budes sefovat 🙂

Mari a jak dlouho jsi ho brala?

farmarska
8. čer 2010

dočítat vás nebudu, jsem koukala, jak jste krafaly, tak to bych fakt nedala 😝 tak jestli nějaké supr novinky, nebo kladné kontroly, tak mi to prosím práskněte 😉 🙂 😉
jinak dnešní zpráva od flair...
máme se s malou dobře, je to ale hrozný cicek, chce se furt chovat, já jsem ok. toho čtyřkilového macka jsem dala bez nástřihu, jen pár trhlinek , kosmetickejch stehů, takže už bych šla domů. Malou vyfotím a pošlu, všechny zdravím, flair a melisa 🙂

cajori17
8. čer 2010

Farmi,diky za zpravy 🙂

farmarska
8. čer 2010

no holky tam to šéfování je spíš o dřině..nic moc 😝 nejlíp se tam maj normál pokladní, ty jsi sou hezky u kasy a zodpovídají jen za tu svojí pokladničku, nemusí nic moc umět 😅 vedoucí pozice, tam dělá to samé co ony-občas, když jsou fronty zaskakuje na kasu, do toho přijmá a vykládá palety z kamionů, zarovnává zboží, dělá flašky, vratky, atd.. plus navíc, když už ostatní můžou domů, tak ona tam zůstává a dělá pokladny, vyučtování, trezor, storna, vrácenky, stravenky, edituje, zapisuje a doobjednává, atd.. 🙄 Takže jako snad bych si to i ráda s tou pokladní vyměnila 😅 Navíc jak skoro nic ještě neumím, tak z toho mám nervy 😔 Co já si tam sama počnu 😖

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru