Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
21. čer 2010

hezké ráno 🙂 no u nás moc hezky není, venku zataženo, ale to nevadí, alspon mne nebude mrzet, že budu v práci 😀 dnes mám odpolední, (budu tam prvně jediné vedení-no hezkej dáreček mi dali k narozkám 😀 ) ale musím tam dorazit dřív, tak na tu jedenáctou a minimálně do jedenácté do večera tam budu, takže to pak vidím na rovnou šipku do pelechu 😉

farmarska
21. čer 2010

tady koukám zatím nikdo, tak já jdu posnídat 😵

tercie
21. čer 2010

Ahoj holky, jsem u našich v Domažlicích, o víku vůbec nebyl čas, a teď jsou všichni v práci, Luky spinká, tak jsem sem honem vlítla vás pozdravit a dočíst novinky 🙂

Sééééééééééééégra čauky, že bysme se konečně dohnaly, no néééééééééééé 😀

handm
21. čer 2010

Dobré ranko,
tady jsou zase ranní ptáčata větší než já 🙂
Tak aspoň dočtu 🙂

madormi
21. čer 2010

Jéé všem oslavenkyním vše nej nej nej!!! Hlavě zdravá miminka 🙂

farmarska
21. čer 2010

jééé tercul, že by? 😉 😀 😀 😀 já jsem tuuu 😀 😀 😀 😀

farmarska
21. čer 2010

mad díky 🙂 a co ty a tento cyklus? 😕 a jak to onehdy dopadlo, jela jsi v noci po dálnici, nebo to nechala na druhý den?

tercie
21. čer 2010

Farmi já jsem i na icq 😉

Holky všem moooooc díky za krásný přáníčka 🙂 Ale tak vám nevím, jestli se tohle číslo ještě slaví 😀

handm
21. čer 2010

Holky, a vy jste trojčata?! Ještě s KOpíkem, nebo jak tomu mám rozumět?! 😀😀😀😀😀 Jinak každopádně všchno nejlepšííííííííííííííííííííííí!!! Farmince ať se splní brzy mimisen a Terculce, ať ji manžel nezlobí a Lukášek hezky prospívá!🙂

handm
21. čer 2010

A kopíkovi samozřejmě taky přeju, i když pozdě, všechno nej a ať zdárně dotáhne to bříško až do cíle ve zdraví!!🙂

tercie
21. čer 2010

Handm néééé, jen dvojčata 😀 My jsme se s farmi narodily stejnej den, a rok 🙂 a poznaly jsme se až tady, dobrý ne? 😀 A Kopi slaví den před náma 🙂

@kopa Kopinko taky přeju opožděně všechno nej, zdravýho mimíška a rychlej porod, a ať ti všechno vychází 😉

handm
21. čer 2010

Terci, jojo, tak to je fakt super!🙂 Jak to bylo v jedný mojí oblíbený pohádce - svět je malý a o náhody tu není nouze 😀😀😀😀

madormi
21. čer 2010

@farmarska jela jsem až ráno, užívala jsem si prcka 🙂 no já tento cyklsu ani nevím kolik jsem DC zjistila jsem to až dnes po příhlášení na koně, že včera jsem byla 7 tak dnes teda už 8 DC to letí 🙂 no ale manžu uvidím až v pátek nebo v sobotu takže tomu moc šancí nedávám 🙂 min jsem měla ovulku kolem 10 DC, řekla bych. a vy se neudřete paní vedoucí 🙂

handm
21. čer 2010

Holky, dneska jsem poslední týden v práci 😀 Za půl hodky me čeká poslední porada na x let 😀😀😀😀

sarlotta
21. čer 2010

dobré ránečko🙂

@handm tak si to užij🙂))) doufám, že se vrátíš s úsměvem🙂)

kopa
autor
21. čer 2010

Ahoj holky 🙂
díky za přáníčka 😵 😵
My včera byli u tchýnky 🙂 a bylo to príma 😎
Akorát se trošku lišíme s přítelem ohledně té svatby 😅 Já myslela,že tam budeme jen my a brácha se švagrovkou a jeho rodiče.V tom včera přítel řekl,že pozve i strýce a když pozve jednoho strýce pozve i dalšího a dalšího 😅 😅 Jako já to chápu,aby se pak ty dotyčný neurazili,ale taky snad pochopí,že to je jen malá svatba a navíc že jsem těhulka 😒 No a tak se ve mě včera rozjel stres díky tomu že tam bude víc lidí co si teda vemu na sebe 😔 a když jsem se podívala do zrcadla,tak je to děs 😔

kopa
autor
21. čer 2010

Zatím mizím,jdu nakupovat 🙂

sarlotta
21. čer 2010

Kopi tak zkus pujčovnu nějakou, určitě v Praze najdeš krásné šaty na těhulku 😉 a jestli se to přítelákovi bude zdát drahé, tak ať si strýčky rozmyslí 😎 jako to chápu, teda... nevím na co zvát tolik lidí... čekáte miminko tak mysli hlavně na něj🙂)))

wlladka
21. čer 2010

ahojky 🙂
Přišla jsem popřát vše nej nej nej Farmince. Ať má brzy dáreček v bříšku 😵 😵 😵 😵 😵
tercince také všechno nejlepší, ať Lukášek prospívá a nezlobí 😵 , no a manža ať taky nezlobí, jinak na něj koníkovky dojdou ! 😠
Kopince do třetice též mnoho štěstí. 🙂 pohodový zbytek těhu a klidný a bezproblémový porod. Miminko zdravoučké a hodňoučké 😵

Moc vás nedočítám. Pokud něco přečtu, už musím odstříkávat mlíko, nebo k Šimonkovi, nebo ........ Ale mám vás v merku tetky, nebojte !! 😉

sarlotta
21. čer 2010

vladi ahojík🙂)) tak co Šimonek jak nám přibral chlapeček krásný ? pošli zas fotešku nějakou🙂

handm
21. čer 2010

Kopi ty si hotovej nákupní automat 😀😀😀😀
šarlotko, taky doufám 🙂 sice mě ještě nějaká práce čeká, nebude to uplně na flákání ten poslední týden, ale... 🙂🙂🙂
Wladi, utíkej, a pusinku šimonkovi...🙂

maarrtina
21. čer 2010

Krásné ráno olky, zdravím po delší době.
Zaučuji novou kolegyni tak nemám moc času na net. Dnes zde ještě není tak jdu na Vás mrknout.
Už cítím v břiše, takové šimrání, tak alespoň něco, teď jdu na kontrolu až 1.7. což je za dlouho, tak mám obavy, jsetli je vše dobrý. Jinak 12.7. jedem na velký UTZ, ale pojedu s mamkou jelikož přítel změnil práci, a ode dneška jezdí na montáže, vždy asi na 10 dnů. Tak budu sama doma ☹

sarlotta
21. čer 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2) držíme pěstičky ať prďolka přibírá
Flair ........................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta 34tt.................. ....... ....KO28.6...........................................................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 34tt.................. ...........KO ?................................................................čeká chlapečka
Mari 31tt.......................... ....... ..KO v pořádku, KO 1.7........................... .......čeká holčičku........Laurinka
Handm 30tt.............................. KO 28.6.
ee.liska 29tt .................. ... ..... KO v pořádku KO 24.6 .................................čeká chlapečka
petroska 29tt.................. ..........KO v pořádkuKO 25.6...................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 28tt........................... .........KO 25.6.................................. ........................čeká holčičku......Eliška
Sirella 27tt ...................... .........KO v pořádku, KO 19.7., cukr 23.6
miru.j 27tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ..................... čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 23tt ....................... . . ...... KO 24.6, velký utz 10.8.
Maarrtina 19tt ....................... ...KO 1.7.
Zlababa 19tt ..................... .... ..KO v pořádku , KO 2.7.
veve.b 15tt..................................KO v pořádku , KO 14.7. trippl test
Paajaa 13tt................................ KO 1.7. NT 22.6.
M_artasek 36DC ?
Cajori 31DC
Nicollka 30DC
M.aa.b 29DC
Farmarska 22DC
Katyna 19DC
Natalie 15DC
Aja 14DC
Madormi 8DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

sarlotta
21. čer 2010

ahojky maarrti ,tak šimráníčko🙂 blahopřeju 😵 😵 😵 s mamčou to určo taky krásně zmáknete, je to moc hezký utz🙂 na všechno se vyptej🙂 a zkus 3D fotečku nebo dvd 😉

maarrtina
21. čer 2010

@sarlotta tak mamka se už i těší. a pak půjdem nakupovat. Tak se těším i já, jaksi toho máme pořád málo nakoupeno a hlavně nevím co kupovat a kolik musím mrknout na net jestli tady není nějaký seznam.

wlladka
21. čer 2010

Šimonek má dnes 1286 gramů. Zítra snad překonáme 1300. a v sobotu nám byly tři týdny. 🙂

sarlotta
21. čer 2010

Vladěnko , super🙂 jsi perfektní kojná 😀 😀 😀 hele já Vám zabalím tak 2kg a pošlu joooo 😉

sarlotta
21. čer 2010

@maarrtina kupuj co se Ti bude líbit🙂))) na seznam máš času dost, hlavně přihlédni k počasí, takže spíš teploučké, plyšánkové věcičky 😉

maarrtina
21. čer 2010

@sarlotta no jasně ale musím mít trochu přehled. Jak přijede přítel tak budem dělat nábytek do pokojíčku tak na konci prázdnin vše vyperu a nachystám. 🙂 snad.

wlladka
21. čer 2010

už je to pěkný buclík.
Má teď nějakou bakterii ve stolici, tak snad to nebude nic vážného a brzy zmizne, potvora!
v inkubátoru má pořád puštěný kyslík. není ho moc, ale je. Při chování mu musím občas dát dýchnout, aby se plíce lépe naplnily. asi to má taky souvislost s tím přibíráním. Už má skoro tělo chlapa, tak na to dýchání potřebuje hodně sil.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru