Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
4. črc 2010

@farmarska Farmí to je škoda s těmi směnami 😒 Teda tahat se s basama ☹ nezávidím 😔 ještě když je člověk unavenej a není mu dobře. 😔 No když to u tebe jinak nejde,musíš to vydržet 😅 😅 S tou prací přemýšlíš dobře 😉 at to tam máš jisté 😉S tou nemocenskou nevím,ale to by mohla vědět Tercie né?neřešila něco podobného? 😅 😕nejsem si jistá,ale vím, že se to tu jednou řešilo 😕
Věřím,že už máš smůlu vybranou a teď už půjde vše jako po másle!!!A mimík se to narodí v březnu 😵

kopa
autor
4. črc 2010

@farmarska Farmíku pomáhá mít nohy nahoře a sprchovat se studenou vodou 😀 a pak ten krémík,je to úleva 😵
http://www.elasti-q.cz/elastiq-relax/

kopa
autor
4. črc 2010

@farmarska Já včera večer dělala lívanečky 😵 😵 😵 a taky jsem stála u sporáku a najednou píchavá bolest do zad 😝 😝 jsem udělala strašně moc lívanečků,aby jsme měli na dnešek 😅 ale já si k ním dala včéra mléko a snědli je pak všechny 😀 😀

farmarska
4. črc 2010

holky jenom ještě zmíňka, je to teda trošku bokem.., ale od jednoho zdroje jsem se dozvěděla, že tyhle ty autosedačky nejsou zrovna ty nejvhodnější.... Casualplay Prima Fix,Brevi Grand Prix,Chicco key 2-3 ultrafix,CAM Viaggiosicuro S157.To je vše.Špatně dopadly při zkouškách nárazů,některé nárazů čelních,jiné bočních.
tak jen aby jste taky věděly 😉

farmarska
4. črc 2010

kopi a termín mimíka mi vychází zrona aj na narozeniny mého taťky, co nám ted po vánocích umřel 😔 to je jak nějaké znamení 😵 asi mi ho za sebe posílá tam zhora 😵 😵

farmarska
4. črc 2010

ty potvoro, ty zase děláš chutě s tím tvým vyvařováním! 😠 😀 ani se radši nebudu ptát co chystáš dnes k obědu! 😀 no nic jdu si udělat něco ke snídani, než pomřu hlady 😀

mari111
4. črc 2010

téda farmi ty máš chutě 😀
jinak ahojky holky,
Katynko to mne moc mrzí že to nešlo vyrešit doma nějak 😔 ach jo ☹ Farmíku marodeni rok v kuse se nemá přetáhnout, nebo jako muže ale pak deš před komisi aby ssi jako dokázala že to bylo nutné, takle to měla kámoška, když byla na operaci s vejcovody a pak po delším marození šla na umělé oplodneni a pak marodila jako že byla rizikovém 😉

mari111
4. črc 2010

ale ten rok musín bejt v kuse, což ty nemáš, takže v poho

mari111
4. črc 2010

jo a já taku budu dělat dneska špagety, včera sme se čvachtali v bazénku a jedli sme stejně až v 18.00 v tom teple člověk nemá ani chuť jíst

petroska
4. črc 2010

Ahoj holky.tak máme konečně opravený pc tak mužu datlovat a kukat co nového.venku pečáček tak se jen čvachtáme celý víkend v bazéně a lenošíme.včera sme se konečně pustili do prckova pokojíku a udělali komplet nové zdi at to má pěkný,tož makačka a bordýlek zase všude 😖.ted jen vymalovat a vše pochystat .a taky sme konečně postavili a nachystali postýlku pro prcka a máme to nádherné 😀 .musím sa pochválit 😀 kdyžtak kukněte..užijte si zbytek neděle pa 😉

mari111
4. črc 2010

no kráááásne Petroš 😵 😵 😵

ee.liska
4. črc 2010

ahoooj 🙂 konečně mám net 😀 😀 tak jdu dočíst ten týden, doufám že najdu samé dobré zprávy 😵

kopa
autor
4. črc 2010

@petroska Petros postýlka krásná 😵 😵 To už to tam bude mít takhle připravené až do porodu? já bych měla strach aby se mi na to zbytečně neprášilo 😕 🙂

kammka
4. črc 2010

no ta postýlka je fakt nááádherná....já bych to tam měla, i kdybych to musela do porodu třikrát převlíkat..

farmarska
4. črc 2010

kráááásná postýlka 😵 😵 😵 😵

eliško japak je? 😕 a co ty mari, je ti už lépe? 😖

jinak holky já se dnes měla krásně 🙂 to volno jsme si užili 🙂 byli jsme všichni společně nakupovat dobroty, pak jsme jeli k rybníku vykoupat psy a pak jsme se cákali doma v bazénu 🙂 pak jsem se nahřejvala na sluníčku, ostříhala si růže, pomuchlovala kozy a dala spršku chrochtalce Luccince 🙂 ted se válím v pelíšku 🙂 Už se těším až zase budu za ten měsíc a půl doma 🙂 si to užiju, ted po tý dřině, to flákání 😀 jen doufám, že i pak bude ještě takhle krásně 🙂

farmarska
4. črc 2010

mari díky za poznatky o nemocenský.. ještě se na to zkusím raději někde přeptat..

ee.liska
4. črc 2010

tak jsem aspoň v rychlosti dočetla, ale fakt jsem to jen proletěla 😅 ALE mooooooooc gratuluji novým těhulkám 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 mám z vás radost holky, teď určitě všechno dobře dopadne 😎 to jsou úžasné zprávy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ee.liska
4. črc 2010

no já jsem došla ve čtvrtek na kontrolu a paní doktorka řekla, že si mě tam nechají, že jsem otevřená. tak mě poslali rovnou na porodní sály, tam jsem byla celý den, točili mi KTG a mrknul na mě i primář 🙂 od minulého pátku už jsem na normálním oddělení a už nemám ani kapačky 😝 jinak se cítím dobře a v pátek jdu na velký UTZ

kammka
4. črc 2010

@farmarska tyjo, to vypadá, že máš doma taky dobře živo...my máme jenom králíky, kačeny, prasátka, psa, teď šest koček a bydlí u nás celkem tři koně, dva jsou naše.nic nedojíme...jak to stíháš?? já jsem uvažovala o založení diskuze na téma opravdový vesnický život...

kammka
4. črc 2010

@ee.liska holka, ještě to vydrž!!!! a papkej, ať mimi vydrží a naroste!!

ee.liska
4. črc 2010

@kammka děkuju a vítám tě tu 🙂 sice se spožděním 😀 máš krásnou dcerušku 😵

kammka
4. črc 2010

@ee.liska jéé, děkuji, až se mi vrátí od babi, musím zas pořídit nějaké aktuální fota, dost jí povyrostly vlásky...

sarlotta
4. črc 2010

ahojík holky tak narozky poslaveny s rodinkou🙂)) zatím mám jen fotečku dortu.. zbytek je na digitálu a ten si děda nevím proč odnesl dom 😅 jo a tu svíčku sem tam naopak samozřejmě dala já, že 🤐 😅 ale malý byl nadšený 😉 😉 😉

ee.liska
4. črc 2010

to je krásný dortík 😵

kopa
autor
4. črc 2010

@sarlotta Krásnej dortík 😵 😵
@ee.liska Eli tak to je dobře,že je ti lépe 🙂 A pustí tě domu? 😕

kopa
autor
4. črc 2010

@farmarska Farmíku to jsi měla teda príma den 😵

sarlotta
4. črc 2010

@petroska ta postýlka to je nááááááádhera, ty barvičky - tmavá hnědá a zelená... super a ta žirafka 😵 😵 😵 😵
jééé já se těším až nastrojím tu naši🙂 mamča mi šije růžové nebesa a povlečení.... no bude to slaďounké, ale musím si to užít 😎

sarlotta
4. črc 2010

kopi tak ten krémík musím taky pořídit čoveče🙂 já každé ráno máčím ruce v ledové vodě abych je mohla sevřít.. normálně mi napuchnou přes noc 😅 a to sem doteď neměla žádné problémy s tím. kotníky na nohách mám dobré, ale bolí mě šlapky- nemůžu skrčit prsty bez bolesti 😠 😔

sarlotta
4. črc 2010

ahojík eli... v tu středu bych se stavila ju, poptej se jen jak je to s návštěvama - pustí mě tam i dopolko ?

mari111
4. črc 2010

Šarlotko krásnej dortík a určitě aj dobrej 😉
Farmíku hezky sis to užila s rodinkou 😵 Eli ještě to musíš vydržet s mimibnkem v bříšku, jen ať ještě nikam nespěchá Matyašek 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru