Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
30. srp 2010

jééé ta je tááák krááásná 😵 😵 😵 já ti jí tolik závídím 🙂 🙂 🙂 bych už taky chtěla něco takového vedle seme 😵 já si to mimineško snad pak umuchlám k smrti 😀

maarrtina
30. srp 2010

@sarlotta ta je krásnáá

wlladka
30. srp 2010

Šarlotka je krásný chumlíček 🙂 🙂 🙂
Farmi neboj. Za nedlouho už budeš mít taky ten svůj uzlíček u sebe. Podívej, jak ty týdny strašně rychle letí. Nedávno jsem i já ještě testila. A teď ..... 😵
Hlavně nemysli na to, že by mohlo být něco špatně. To už máš vybráno. Teď bude vše v pořádku a brzy bude jarňátko jako broskvička 😵 😵 Samo, že palce držím 😉

wlladka
30. srp 2010

....jóó a Šimonek..... ten se mi zdá stááášně velikej 🙂 Když si vzpomenu, jak jsem ho chovala poprvé a měla jsem ho jen v té mezírce mezi prsy 😔 😅 Teď je to chlap jako hora ( no ...kopeček) 😀

sarlotta
30. srp 2010

@wlladka blahopřeju ke třem měsícům a 3 kilečkům 😀 😀 😀 a máš pravdu, teď se zdá, že to uteklo...

budeme mít dětičky od sebe ani ne o rok, co to je v životě lidském 😎
@farmarska

wlladka
30. srp 2010

@sarlotta děkujeme, ale tři kilečka jsou teprve na obzoru. Ještě nám nějaká dečka schází. Koncem týdne by to ale mohlo přijít a další meta bude pokořena 🙂

aja.83
30. srp 2010

Ahoj holčinky! Konečně k vám nakukuju, měla jsem 2 dny dovču a doma nám stávkoval počítač! Snad jsem nepropásla zatím žádný porod! 😉
Chtěla jsem vám říct, jak jsem dopadla ve čtvrtek na prohlídce u svého gynekologa: Prý jsem v naprostém pořádku, dělal mi i ultrazvuk-chválil děl.sliznici i ovulační vaječník 😉 ! Pak jsem mu ukazovala výsledky ze Sanusu-jak byl manža na spermiogramu a on říkal, že tam bude u nás asi kámen úrazu (manža má tu teratozoospermii-málo spermií schopných oplodnit vajíčko ☹ ). Prý by měl manžel spermiogram znovu zopakovat, může se to během doby měnit a pokud stále nebude mít spermio v normě, není důvod, abych šla na laparoskopii. Prý by mi to výslovně vůbec neodporučoval, pokud to není nutné, prý laparka může způsobit záněty nebo srůsty! 😝 Tak jsem si na jednu stranu oddychla, že nemusím nic takového podstupovat, ale co dál??? Prý jsme mladí a máme ještě počkat...Holky, já to poslední dobou fakt nehrotím a klidně ještě počkám, ale jak přesvědčit manžu, aby pro ty lepší spermoníky aspoň něco málo udělal? On se tváří, jakože to je ještě dobrý, prý jsou na tom chlapi i hůř, pořád kouří, chlastá to pivo, životospráva na bodu mrazu...Já se chvíli snažila ho k tomu dokopat, ale marná snaha...Říkám si, že asi tak moc to dítě ještě nechce, když není ochoten kvůli tomu něco změnit??? Tak jsem zvědavá, podle doktora není důvod k panice, prostě to u nás bude trvat déle a ještě navíc, když má manža práci mimo domov a není doma pořád...No tak nám držte pěsti! 😉 🙂

paajaa
30. srp 2010

Tak jsem zprátky z kontroly a stihla jsem i i po obídku lehnout. Dostalala jsem žádanku do ´Gennetu a už jsem objednaná na 2.9 v 18hod.- to je rychlost. Jinak můj Dr. se divil, proč mě tam ženou, že ty výsledky dilatace nejsou zas tak hrozné. Jinak říkal, že těhotenství je zcela v pořádku. Krásně odpovídáme. Tak mám zas lepší pocit. Snad to v Praze dopadne dobře a malému se to nezhoršilo.
@aja.83: to je dobře, že nemusíš na laparku. Hlavně je super, ten tvůj přístup, že to nehrotíš. Taky jsem si k tomu musela předtím dospět. Jen ten manža by chtěl nějak zpracovat. Snad se ti to ještě povede. Papá nějaké vitamíny???

aja.83
30. srp 2010

@paajaa Manža papal vitamíny chvíli a pak si asi řekl, že to stačí! 🙂 Tak to teda nenene! 😲 Já ho vycvičím! 😀 Hned dojdu zítra něco koupit a snad se nechá trochu zpracovat! Musím ale opatrně, aby se úplně nezasekl, znáš chlapy! 😉

paajaa
30. srp 2010

@aja.83: určitě mu je kup, když je jinak životospráva na čtýru. A hezky polehoučku jak na malé dítě. Věřím, že ho zpracuješ.

aja.83
30. srp 2010

@paajaa Děkuju, Paajinko. 😉 Jinak ti gratuluju k výborné kontrole a držím pěsti do Gennetu - vše bude OK, neboj! 😉

ee.liska
30. srp 2010

teda to je dneska spavý den, jen bych se celý den válela. uklidila jsem jen trochu a odpočívám 😎
@wlladka snad to zvládnete přes zimu v pohodě 😉

@sarlotta jak je tam zachumlaná 😵

kopa
autor
30. srp 2010

ahoj holky 🙂
Tak já dneska měla běhání.Byla jsem si vyzvednout novou občanku,pak jsem si udělala pochůzky dvě pochůzky do banky,zašla na nákup a vařila segedýn.No můžu vám říct,že je to horší a horší 😅 Sotva jsem vylezla z baráku hnedka mě vše bolelo,rameno,ruce...Navíc je celkem zima 😅 No mám docela slušnou zásobu svetrů,ale jaksi se mi hrnou dopředu a krátí se 😕 No mám tu ještě náké delší,už se mi nechce nic kupovat.Už se na to nák necítím.Ve čtvrtek jedu do práce,popravdě moc se mi tam teda nechce 😅 🤐 ale musím tam podepsat náké papíry a tu mateřskou.

Sarlott malá je taková princeznička 😵
@aja.83 Tak to jsem ráda,že jsi v pořádku a neseš dobré zprávy 🙂 Já měla z gyndy pro manžu napsaný vitamín A je jen na předpis a doktorka říkala,že se po něm manža krásně pročistí(v tu dobu taky kouřil,občas dal pivko,jinak ta životospráva je u nás taky stejná)A pak bral vit E,selen,zinek.A zabralo to asi nejspíš 😉
@paajaa Gratulka ke kontrole 😵 Tak uvidíš,třeba bude vše v pořádku a jen tě straší!

ee.liska
30. srp 2010

@aja.83 to je super, že jsi v pořádku 😵 😵 😵 😵 jen ten manža by nemusel zlobit 😒

@paajaa gratuluju ke kontrole 🙂

ee.liska
30. srp 2010

@kopa tý jo to určitě kupuješ stejný prací prášek jako já, taky se mi iod ledna všechno zkrátilo přes pupík 😲 😀 ale mákla sis dneska, musíš odpočívat 🙂

wlladka
30. srp 2010

@aja.83 manžu určitě doveď k tomu, brát vitamíny a zlepšit životosprávu. Pro děťátko to snad udělá, ne? Můj manžel se živil vitamínama o stošest, když nám nešlo otěhotnět. Určitě to k něčemu bylo.
Navíc, správnou životosprávou prospívá především svému tělu, ne? Musíš na něj nějakýma okličkama, i když , pokud chce mimčo, měla by být životospráva samozřejmost. Závisí na tom kvalita spermií, a to i u chlapů, kteří jich mají dost a čilé. Hlavní je to, co s sebou ta spermiika nese, ne?
Jinak gratuluji ke zdravému ústrojí. Je fajn, že máš vše v pořádku 🙂

wlladka
30. srp 2010

@paajaa gratuluji ke kontrolce. Olík je šikula ! 😉

wlladka
30. srp 2010

No, a já jdu žehlit. Je tu děsný počasí. Myslela jsem si, že vezmu Šímu do kočárku a půjdeme ven, ale každou chvíli strašně leje. Padaly i kroupy. Tak si pustím nějaký oddychový filmík a budu u něj žehlit. To je rozumnější 😉

kopa
autor
30. srp 2010

@ee.liska 😀 😀 no vidíš to bude tím práškem 😀 😀 Už jsem dneska odpočívala,četla jsem si Betynku a to byl samý článek o začátku těhu...No nás pokročilý už asi nemyslí 😀 A byl tam článek o přenášení 😲

ee.liska
30. srp 2010

ještě mám takový dotaz, kdy vám chodí mate5ská? stejně jako nemocenská nebo později?

handm
30. srp 2010

Ahoj holky!
tak jsem zpátky z porodky a nechtěj mě tam...😝¨
pani dr mi zopakovala, že se to tam kráááásně chystá, hrdla už jen zbytek a že kdyby přišly pravidelné kontrakce at na nic nečekáme a přijedeme... tak jí říkám, paní Dr to jste mi říkala před 14 dny taky 😀 a ona, no jo.. tak jen ty kontrakce... a já zas, že skoro nic, že tedy v noci malinko, ale prd.... a ona, že tedy za týden na kontrolu a monitor a já, že ne že bych jí ráda neviděla, ale že už nechci 😝 a ona, že si myslí, že už nepřijdu... a že se třeba uvidíme na sále...
no tak jsem zvědavá...¨

handm
30. srp 2010

jo a říkala jsem jí ten divný odtok v sobotu, co jsem měla tak blbej pocit, tak říkala, že tam nic odtok plodovky nesignalizuje, že i vak blan cítí v celku... tak snad je to v pořádku...
už JEN porodit...

@e.eliska, je to prostě na palici... nejdřív se hrnou ven, vid a pak prd...🙂 aspon že ta mari si umí poručit 🙂
jinak mateřská mi přišla zatím jen jednou, tak nevím, nemůžu srovnávat.. a na neschopence jsem nebyla..
@farmarska, hezky si to zvládla s prací a at to šéfová myslela jakkoliv, zž ti to může být jedno...!!!

handm
30. srp 2010

@aja.83 to je super, že si v pořádku!!!! a manžu přesvědčíš raz dva, jen to musíš vydávat za jeho nápad, že se bude trochu muset taky snažit on!!!🙂🙂🙂 znáš to, trocha ženských zbraní a on musí mít pocit, že na všechno přišel sám 😀😀😀😀 a jak rád bude baštit vitamínky!!!

@paaja, jéé, tak to je super, že jste taky OK, Oliverek určitě bude mít i ledvinky bez problémů, v Gennetu ti to jen potrvdí!!!🙂🙂🙂

snad jsem na nikoho nezapomněla 🙂 ostatním se omlouvám!!
šarlotka malinká je krásný zakuklendo, šimonek šikulka a ostatní miminka v bříšku taky moooc hoodny!!!🙂

ee.liska
30. srp 2010

@handm chi chi to taky slýchám pořád, že příště už se neuvidíme a zítra tam jdu zase 😀 máme to stejné, taky čekám "jen" na kontrakce 😒 už jsem si v sobotu myslela že pojedeme a ono prd. Ale podle pravidel, která nastavila Mari pojedeš do porodky 1.9., den po TP 😉

wlladka
30. srp 2010

@ee.liska mateřská mi chodí dřív. Minulý měsíc osmého a tento měsíc už pátého.

ee.liska
30. srp 2010

@wlladka dík 🙂 , tak to mi teda dojde začátkem září, potřebuji si dát trvalý příkaz tak ať jsem trošku v obraze

wlladka
30. srp 2010

....a nebojte. Brzy už tu ti vaši drobečci budou.
@handm bobista si to přifrčí i s bobama 😀 😀 😀

wlladka
30. srp 2010

Musela jsem pomuchlovat Šimonka, bo ho trochu trápilo bříško. Pokojili jsme a u toho se pěkně vyprdkal. Teď už zase spinká, tak jdu zase žehlit. Mám to na etapy 😅

handm
30. srp 2010

@wlladka no s touhle zimou se mu ani nebudu divit.. budu muset asi zmenit planovany oblecek na cetsu z porodnice, aby nam nezmrznul, pak... 😠 😠 😠

@ee.liska ze zrovna JEN ty kontrakce k tomu potrebujem, co?!😝

sarlotta
30. srp 2010

@aja.83 selen, zinek určitě pomůže 😉 manža ho taky papal 😎 a nebylo by u Vás lepší umělko 😉 bylo by to bez stresů jestli se potkáte v době ovulky a vybrali by ty nejlepší mršky 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru