Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
9. zář 2010

@kopa CS 0 je dobrý, ještě máš na otevírání času dost, když se začneš otvírat za 14 dní bude to akorát 😉 a z monitoru zjistí, jestli je tam Víťovi ještě dobře, bude to kreslit křivku podle jeho tepu a druhá křivka bude malovat činnost dělohy 😉 jestli už máš kontrakce nebo ne. Někdy to ani necítíš, a jsou tam. A porodní kontrakce mají výšku i přes 100...akorát teď nevím, v jaký veličině se to měří, ale to je stejně jedno 😀

kopa
autor
9. zář 2010

@tercie Tercí moc díky za rychlou odpověď 😉 Teď je mi to už jasnější 😉 a ty křivky tak to se těším 😀 Sestřička říkala,at příště vemu manžela,že budeme spolu poslouchat 😀

tercie
9. zář 2010

@kopa jojo, uslyšíš bouchat srdíčko a pěkně nahlas 🙂 A s tou nohou jsem se zasmála, to jste to pěkně vyřešily, mudra je koumák 😀

kopa
autor
9. zář 2010

@tercie No ona říkala,že je to obrovský tlak a že už se mi to pomalu blíží 😀 Tak jsme se teda domluvily,že už to vydržím než jít na tu chirurgii 😒 No holt jsme pajda 😀

tercie
9. zář 2010

@kopa pajda sem, pajda tam, stejně toho už teď moc nenaběháš 😀 a po porodu se to spraví samo, a zase přijdou jiný bolesti 😀 ale všechno se dá vydržet, jen když jsou prťata zdravý.

tercie
9. zář 2010

No tak jako Luky pořád chrní, teď plakal ze spaní,chudinka moje malá,tak jsem se k němu na chvíli přitulila a zase spinká...asi z tý prochajdy nic moc nebude...uvidíme.

tercie
9. zář 2010

Tak to je pěkný, holky mrkněte,na co že máme doma katalogy 😀

http://www.lide.cz/index.fcgi?akce=vids&auth=&i...

farmarska
9. zář 2010

tada holkyčlověk si jen chvilku pobucá a už vás nemá šanci dočíst 😝 jste normální drbny 😝 😝
Natál manžela nezabíjej! 😨 ještě se ti chvilku bude hodit.., však víš na co 😉 🤐 , tak to když tak nějak odlož 😉 😀
Jinak jestli tě to uklidní, je to všude stejné 😎 Člověk se snaží, přemejšlí, zařizuje a nakonec i nějak zařídí ...a uznání ..nikde 🙄 naopak, spíš 😝 prostě za dobrotu na žebrotu 🙄 Hele ale pro lepší náladu, počti si tady 😉 :
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/zahadny-... já to téma ták miluju 😀 a tak jsem se u toho natlemila, když jsem to četla 😀 je to přesný 😎 a ted vždycky když ten můj udělá něco ..tak si vzpomenu na tohle téma a říkám si, všude je to stejný a může bejt i hůř 😀 😀

farmarska
9. zář 2010

tak holky a já jdu rychle dál dočítat, at vás doženu 😝 😀 ale na todle jsem musela rychle zareagovat, aby se nestala ještě nějaká katastrofa, dřív než to dolouskám 😀

tercie
9. zář 2010

@farmarska nečti pojď kecat nebo se prcek vzbudí zas a já tu budu furt akorát samomluvit, už mě to neba!!!!

farmarska
9. zář 2010

Jo natál ještě jeden můj poznatek s toho mého už skoro 15tiletého soužití s manžou.... nikdy nečekám , že když je nějakej problém, manža bude držet při mně 😅 většinou to tak totiž není a jak stoupá nervozita, tak pak spíš než ten problém řešíme sebe a zhádáme se 😅 páč jsme oba nervozní jak psi 😅 No a když náhodou stojí při mě, tak je to alspon příjemné překvapení 😅 😀
Jako když je pohoda a dobře, tak jsme v pohodě 😎 jak se vyskytne problémek, poštěkáme se 😎 to už je celkem pravidlo. Oni si ti chlapi totiž asi neumějí s tím nějak poradit, tak jsou pak nějací podráždění, nebo jak to nazvat. Ale je zajímavé, že vždycky proti tomu nejbližšímu 🙄
Já už to manžoj kolikrát říkala, že to byly pěkný kraviny..v dobrým a ve zlým, když nám oddávající říkal, ..páč u něj je na něj spoleh většinou jen v tom dobrým 🙄

farmarska
9. zář 2010

jééé tercule ty tadýýý no supr!!!! 😀

farmarska
9. zář 2010

sem nevěděla! 😨
tož to já už nečtu 😉
no já stejně ještě dál nečetla, páč jsem se ještě musela jednou zamyslet nad našim společným soužitím..teda myslím manžovým a mým 😉

farmarska
9. zář 2010

si to přečtu za chvíli 😉 páč stejně vím, že jak jsem přišla, tak to tu utichne a nikdo tu nebude a bude času na dočítání mraky! 😀 😀

farmarska
9. zář 2010

hmm tak todle bylo ale ještě dřív než jsem tušila 😀 😀 😀 😀 😀

farmarska
9. zář 2010

halooo? je tam ještě někdo nebo si mám jít zase číst? 😕

farmarska
9. zář 2010

číst 😠
😀 😀 😀 😀 😀 😀

tercie
9. zář 2010

vole sem dáváš odkazy vtipný tak jsem na to hned klikla páč jsem nedoufala, že bys mě hned poslechla, no a začetla jsem se tam 😀

tercie
9. zář 2010

a malej se tam mrní tak jsem jednou nohou na startu 😀 asi budu muset běžet, něco tam bouchá!!!!!!!

handm
9. zář 2010

nebooj, já tu straším 🙂 jen jsem "z nudy" spravovala nějaké prádlo...
ta diskuse o záhadném manželovi, tu jsem taky četla a tlemila se jak blázen..🙂

farmarska
9. zář 2010

Tercíno to s tím tvým malým , prosím tě, nerozčiluj mě takovejma nesmyslama jako že jsi příšerná matka!!! 😠 😠 😠 😠 Jsi supr matka!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 a todle co popisuješ, to ti můžu zaručit, že zná každá ženská která kdy měla už nějaký dítě. Prostě někdy nás přiváděj do nepříčetnosti, ač jsme matkami nevíme si s nima rady..boužel je to tak a pomůže na to, jen to nějak přečkat a nezbláznit se z toho 😉 zažije si to každá, ale bude zase líp uvidíš 😉 hlavně se nijak neobviňuj!!! fakt nejsi žádná vyjímka! 😉 🙂 Snaž se, když to jde, ve chvílích volna, co nejvíc relaxovat, prospat se, dát si vanu, něco pěknýho si přečíst, pij uklidňující čajíky, obrň se trpělivostí, dělej s malým to co mu zabírá (i když to třeba vypadá divně) a neboj bude zase líp!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

farmarska
9. zář 2010

tercí bouchá?! 😨 tak jen doufám, že to není jeho hlava o zem 😅 😀 🤐 😨
hele to čtení , té diskuze doporučuju všem, co to ještě nečetly.. fakt mě to pobavilo, sem se u toho tlemila nahlas 😀 a pak jsem z toho vybrané ještě musela číst mamce, páč jako někteří chlapi, jsou fakt mistři mezi chlapskou populací 😀 😀

farmarska
9. zář 2010

hadm vid 😉 😀
jako já fakt od tý doby co jsem si to přečetla, hned jsem klidnější, páč jako vím, že všude je to skoro stejný, ýe nemám doma mimoně jen já 😀

farmarska
9. zář 2010

hadm a vůbec, co ty se tady nudíš?! 😨 není náhodou devátého? nemáš ted někde tlačit 😀 😀 😀 😀 😀

tercie
9. zář 2010

@farmarska no nejradši bych si vždycky dala frťana...ale to asi neprojde co? 😀 Ale dík za uklidnění, já v tu chvíli fakt nevím coby, a pak řvu že si neumím poradit.

Bouchání bylo cucání palce jak ho přenáší chůvička 😀 Zatím ho nechám, ať si povídá, když si vystačí sám, ale kdybych náhodou nepsala,tak jsem ho běžela vyzvednout a mazali jsme ven a ozvu se večer jo? 😉

handm
9. zář 2010

@farmarska joo, já bych tlačila.. místo toho mě něco už druhý den tlačí mezi prsama, těsně jakoby pod...☹ sním cokoliv, třeba jen kousnu a už to bolí.. nevím, asi žaludek, nebo tam dítě má opřenou haxničku nebo nevím, fakt.. a hrozně z toho krkám, jak to tlačí....☹

tercie
9. zář 2010

@handm na tlačení do půlnoci času habakuk, žejo? 😉 Hele mě se taky líbil datum 14. a říkala jsem si, dneska by to šlo 😀

tercie
9. zář 2010

@handm že by guma od tepláků? 😀

farmarska
9. zář 2010

hele ted ti přemejšlím, jestli jsme tu už měly někdy v týhle diskuzi takovouhle přenašečku, ..nebo neměly.. 😕 😨
...asi neměly..já si nevzpomínám...
..asi dostaneš titul zadržovač porodu roku 😎
tý hele a odšpuntovala ty jsi vůbec? 😕 😕 😨 Víš jestli není problém v tom, jak jsem radila tehdy zašpuntovat.. jestli ti tam ten špuntík nezůstal? 😕 jestli se na něj nezapomělo? 😨

tercie
9. zář 2010

No už kňourá tak radši jdu než bude zas békat, to nenenenenenenenenééééééééééééééé 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru