Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
9. zář 2010

mě přijel ted manžel, tak jsem předtím ještě něco porobila a ted si ho jdu užít, jestli dneska bude klidnější večer!! mějte se a ráno pááá a at si hezky počtu!🙂🙂

@flair děkuju!!!!
@miru.j tak ty mě třeba ještě předběhneš!! držím palce!!🙂

kopa
autor
9. zář 2010

@farmarska A už tu zase řádí čertice 😀 😀 😀

farmarska
9. zář 2010

hmm ale řádilo by se mi lépe ještě s někým, než takhle opuštěně 😀 😝 😀

farmarska
9. zář 2010

hadm tak přeju hezkej večer 😉 a oběma klidný nervy 😀
kopi no to snad i ty předběhneš tu naší hanuli! 😅 😅

farmarska
9. zář 2010

35tt 😨 děsně ti to letí 😎

kopa
autor
9. zář 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka...............holčička Sofinka
Kelly.....................holčička Kristýnka
Lucierob..............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76............chlapeček Mikuláš
Jitie......................chlapeček Filípek
Venuska..............holčička Natálka
Amynka ..............chlapeček Gabriel
Kerrie..................holčička Ema
Květinka.............chlapeček Adámek
Samsa ..............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax...................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina ............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe...................holčička Anička 3560,49cm
Markytaj..............chlapeček Honzík
Tercie .................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka..............chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair ....................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ..............holčička Šarlotka, nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...........chlapeček Filípek nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana..............chlapeček Oliver nar.13.8. 3290g
Mari.......................holčička Laurinka nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska................chlapeček Matyáš nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm 42tt.......................13.9.KO................................................čeká bobistu
kytiii 40tt............................................................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 39tt .......................................................................................čeká holčičku
miru.j 39tt.........................13.9.KO,17.9.monitor..........................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 35tt .........................16.10.KO+monitor...............................čeká chlapečka ...Vítek
Zlababa 31tt .....................KO ?......................................................čeká chlapečka
Maarrtina 30tt ..................................................................................čeká holčičku Adélku
veve.b 26tt.........................15.9.KO.................................................čeká chlapečka...Ondrášek
Paajaa 25tt.......................................................................................čeká chlapečka.....Oliver
Farmarska 15tt................14.9.KO
Ikopretinka 6tt
Madormi 6tt..............................Ko dopadla dobře+těhuprůzka,KO 1.10
maendy...............................................našla //
Nicollka 37DC
Cajori 33DC
Nikissek 32DC
Martasek 22DC
Aja 7DC
Katyna 6DC
M.aa.b 4DC
Natalie 1DC
Ivomal...................čekatelka na porevizní mrchu

kopa
autor
9. zář 2010

@handm tak hezký večer přeji a hlavně bobistovi 🙂
@farmarska no letí to až moc 😅 Jsem se zapomněla pochlubit,že už mi zmizel nadpičník 😀 ono se to celé břicho sjednotilo 😀

ivomal
9. zář 2010

Holky, stal se zázrak, sehnala jsem Dům sociální péče , kde berou seniory, který potřebujou celodenní péči na dobu určitou...sice nejdřív se jim tchýňka zdála mladá (61)...prej od 65, ale má tu RS už přes 20 let, tak nám ji tam na pár týdnů vezmou, než se tchán zmátoří a vrátí z nemocnice a dá se dohromady..už od pondělka...no holky co vám mám povídat, vyřizuju, lítám, telefonuju, uklízím, vařím a zaopatřuju tchýňku (umývám a přebaluju) jestli tento týden jednou skončí, dám si pořádnýho panáka.....adrenalin hadra....ale včera jsme snažilkovali (natajnačku a po potihounku) 😀 🙂 ...a nestíhám vás dočítat, nemám fondy...

farmarska
9. zář 2010

jako a holky já vás uplně obdivuju jak se s těma panděrama vyspíte...no musíte, nic jinýh vám nezbejvá že 😅
já jen, že já jsem teprve v začátku a už se mi nějak hůř leží 😠 páč jako jsem zvyklá spát na břiše a to ted nemůžu, páč jak lehnu na břicho, tak mne začne tlačit a bejt špatně a takhle se teda celou noc převaluju z boku na bok.. střídám to teda, ale jak asi nejsem zvyklá, hrozně mě bolej kyčle 😅 zrovna tudle jsem přemejšlela, jak to budu dělat třeba v 8 měsíci 😨 no já se vůbec nevyspím 😅 😅 ale nevadí, i tak jsem a budu moooc šťastná 😵 a spokojená 😵 jak říká manža, máš co jsi chtěla 😀 a já mimi mooooc chtěla 😵 😵 😵 ale to tu znáte všechny 😉 🙂 🙂

tercie
9. zář 2010

@handm chůvičky máme tyhle a spokojenost největší, je slyšet každej prd 😀
http://beruskakocarky.mimishop.cz/detail.php?zb... Angel care jsou podle mě zbytečně drahý a tohle má i noční světýlko...zezačátku jsme spali s rozsvíceným celou noc,jak malej furt vyplivoval dudlík,tak abych se mu s ním trefila zpátky do pusiny 😀

No a už jsme zpátky z prochajdy, hezky jsme se vyvětrali a půjdem se koupat, a snad Luky dneska půjde spát do svýho pelíšku,páč já jsem už celá křivá a aspoň půl noci bych se potřebovala trochu natáhnout... ležení celounoc na jednom boku nic moc... 😉
Tak až budu mít hotovo a prtě bude chrnět, tak zas přijdu!!!

farmarska
9. zář 2010

kopi a kdy se ti ta božská věc přihodila?!! 😨 😨 😨 já chci bejt už taky bez nadpičníku!!! 😀 😀 😀

farmarska
9. zář 2010

jéé vy se tu slejzáte? 😨 🙂
ahoooj tercule, co dělá malej vřískloun? 😉 🙂

farmarska
9. zář 2010

hmm tak vy se slejzáte a já musím odběhnout 🙄 manža něco potřebuje 🙄

kopa
autor
9. zář 2010

@ivomal Tak to je skvělá zpráva!!!Však mi tě bylo líto 😔 Takhle si odpočineš a budeš mít čas jen na sebe a manžu!!Hlavní je že jste se snažily 😀 😉
@farmarska Farmí ono se mi to přihodilo nedávno 😀 No asi už tak 14 dní to pozoruji 😀

madormi
9. zář 2010

holky tak teď jsem byla zaplatit nájem ( majitelka domu je mudr přes štítnou žlázu a pod námi má ordinačku) a tak jsme se zapovídaly a povídám jí že mámě přišli min. měsíc na to, že nemá štítnou žlázu v pohodě a ona mi říká a co vy? může to způsobovat potraty nebo problémy s otěhu, tak jsem jí řekla o tom v zimě a že jsem zase těhu a ona a vás netestovali? říkám že ne, že u nás to dělají až po druhém potratu to začínájí řešit a ona at si lehnu a udělal mi sono nebo co to je a povídá že to není úplně v pořádku, že to nevypadá tak zle ale vzheldem k mámině diagnoze a potratu, že by radši udělala testy, ale že bych si to v laborce musela zaplatit, že ona mi to odebere zdarma ale v laborce tím že tunejsem pojištěná to musím zaplatiit ( asi 25 euro žádná darda), tak zítra jdu na odběry a a do laborky hned prý kdyby něco nebylo v pořádku ať to začnem rychle řešit. je fakt zlatá paní doktorka

farmarska
9. zář 2010

kopi hmm tak to si ještě počkám, než mi zmizí 🙄 😀
mad no to je ale štígro, že jste se daly takhle do řeči 🙂 a supr, že je doktorka taková hodná 🙂 🙂
ivomal gratuluju, jsi šikovná, že jsi to pro tcháňku sehnala 🙂 a supr, že jste se stihli pomilovat 😉 🙂

farmarska
9. zář 2010

asi jsem tu opět sama co? 😠 🙄 😝
no nic, tak já půjdu ukecat manžu at už nechá opravování auta a jde se mnou koukat na nějakej staženej film 😉

farmarska
9. zář 2010

hele ale nejste tu večer, tak běda je vám jestli tu nebudete alspon ráno 😠 😝
budete mít neomluveno-všechny! 😎
😀 😝 😀 😝

farmarska
9. zář 2010

tak já jsem zase ještě tu 😉 😕 😎
je tu někdo?? 😕

farmarska
9. zář 2010

tak aby jste věděly, tak já jsem si zatím prohlížela dětský věcičky a narazila jsem na takovej ten domácí ultrazvuk 🙂 asi si budete o mě, stejně jako zbytek mé rodiny myslet, že jsem blázen, ale já jdu asi do něho 😅 páč jako se mi líbí 🙂 jen doufám, že to funguje..tak jak to popisujou 😕 Nemáte s tím některá zkušenosti?
Já vím, že snad mari ho měla doma půjčený od sestry.., ale už si nepamatuju, jestli říkala, že je to dobrý, nebo naprd 😅

tercie
9. zář 2010

Dneska to asi neklapne,už jsem uspávala podruhý... jakmile ho položím dopostýlky je auf ☹ Zas to vyhraje a já ho uložím k sobě do pelechu a opět se budu kroutit. Nu což, olupte...jdu na to už zas kníká.

aronek
9. zář 2010

koukám, že farmi doma a kecá se o sto šest

petroska
9. zář 2010

kuku,mám tu něco pro Mari 😀 .koukej co dostal Filípek od babí 😀

farmarska
9. zář 2010

aron no kecám, ale boužel nejvíce sama se sebou 😠 😝
petros hezká žirafka 🙂
tercí hezkou dobrou noc přeju 😅 😅 😅

tercie
9. zář 2010

Jsem tu, malej spí u mě v pelechu...a tady asi už nikdo co?

Holky potřebuju poradit...@sarlotta Šarlotko asi hlavně od tebe,ty jsi naše moudrá hlava... je možný, že by Lukymu nestačilo mlíčko? Nemám na noc začít dávat nějakou kašičku, aby ho zasytila a spinkal dýl? Nemůže bejt to buzení a špatný usínání z hladu? Já si nějak nevím rady...

kopa
autor
9. zář 2010

Já tu jsem 😀 😀

kopa
autor
9. zář 2010

Já tu jsem 😀 😀

kopa
autor
9. zář 2010

Aha tak to bylo psané před hodinou 😅 😝 Mě šíleně bolí ta hnáta,že nemohu spát 😠

tercie
9. zář 2010

Kopi já tu jsem taky, ale začetlajsem se do diskuse o záhadným muži, dočetla jsem celých 10 stran a už mám vykoukaný vočiska,tak jdu proběhnout sprchou a hajdy na kutě, než se vzbudí prcek. Už tam zas kňoural, ale manža šel už spát. tak mu dá dudlík než se vykoupu. Když jsem doma sama tak lítám nahá mokrá ze sprchy k postýlce 😀
Tak dobrou noc,a ať už tě ťapka nebolí!!!!!! 😉

nikissek28
10. zář 2010

ahojte holky

nikissek28
10. zář 2010

jo a jinak se mi mrcha nějak vyhýbá, testit jsem nezkoušela a marod už taky nejsem 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru