Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
23. zář 2010

Ahoj holky 🙂
jsem tu jen na skok,odpolko jdu na kontrolu,tak na mně myslete.papa 🙂

kopa
autor
23. zář 2010

Ahoj holky 🙂
jsem tu jen na skok,odpolko jdu na kontrolu,tak na mně myslete.papa 🙂

madormi
23. zář 2010

holký já jsem celý den doma a stejně vás nemám šanci dočíst co vy tu nakrafáte to je děs 🙂

madormi
23. zář 2010

@kopa myslíme 😉

ikopretinka
23. zář 2010

Ahoj, tak jsem byla u Dr.
Máme jen gestační váček , ale mimi není vidět. Nabrali mi Hcg, zítra znova, v pondělí kontrolní UTZ a pokud nic tak ve středu revize.

tercie
23. zář 2010

nééé já dočítala tvou příručku arachnofobiků 😀 Mluvíš mi z duše 😀 Katy a manža se jich taky bojí, neřádů 😀 My dva když máme likvidovat pavouka, to je vždycky komedie 😀

Farmi ten kolotoč je dokonalej, krásně barevnej...to je nějakej novej výrobek? Vědět to tenkrát taky koupím takovej...ten co mám, je takovej tlumenej,žádný výrazný barvy a moc mladýho netankuje...

no a díťo je vzhůru...jdu pro něj a až ho převlíknu, přebalím tak zas přijdem 😉

tercie
23. zář 2010

holky co se to děje...kopretinko moc držím palce ať je všechno v pořádku!!!!! ☹

madormi
23. zář 2010

@ikopretinka to snad není možný holky to přeci není možný, strašně mě to mrzí. To přeci není možné aby se nám to tu pos...o 3 během 14 dnu, to tak nemôže být to ne 😢 😢 😢

ikopretinka
23. zář 2010

jo možné je asi všechno. Mě to taky s... Je to divné, jenže s tím nejde nic dělat 😔 Musíme jít dál.

farmarska
23. zář 2010

holky já jsem fakt čuně 🙄 sotva jsem dožrala rybí salát v jogurtu, tak jsem si musela letět do kuchyně pro palačinky ze včerejška 😝
jo a nějak mi blbne net..jedna stránka se mi načítá půl dne 🙄 to je fakt supr! zrovna když jste tu 😠

farmarska
23. zář 2010

jůůů vás tu najednou je 😕

maendy
23. zář 2010

@ikopretinka to snad není možne dop.... tohle fakt už je moc......tohle se nemělo stát....... snad ještě to to malé nic nevzdá....budu držet palce i na nohách.... mě to tak mrzí........drž se.... jsem s tebou...

farmarska
23. zář 2010

kopi držím palce 🙂
kopretinko, to snad né! 😨 holky to je snad epidemie 😔 helet ale je možný že ovu byla později a že se miminko ještě vokáže né? 😉 😕

maendy
23. zář 2010

jelikož mam od včerejška depku a dokonce jsem byla včera i nechutna na pritelu ktery za nic vubec nemuže...dneska jdu na velký uklid.... vyčistím si hlavu

farmarska
23. zář 2010

holky i můj manža nesnáší pavouky 😅 ale likviduje je 😉 páč pro něj je asi lepší zabít pavouka, než poslouchat hodiny moje hysterické výlevy 😀 😀 😀

farmarska
23. zář 2010

mandy každej den nemůže bejt svátek..máš nervy na pochodu..po tom všem...a přítel to jistě chápe 😉
hele ale kdyby jsi náhodou měla takových dnů víc a potřebovala si čistit hlavu častěji a neměla už co uklízet, tak klidně přijeď 😉 😵

farmarska
23. zář 2010

si ze mne děláte prdel! 😕 jen co se mi to zase trošku rozchodilo, tak jste jako zase všechny už pryč jo 😕 😕 😨

ikopretinka
23. zář 2010

@farmarska uvidíme, ale podle mě později nebyla.

ikopretinka
23. zář 2010

A díky holky za držení palečků 😉

farmarska
23. zář 2010

holky já snad jdu taky něco dělat 😝 a máte mne na svědomí 😝

katyna6
23. zář 2010

promiň farmi,jsem se nějak zasekla na farmě 😀 Si tu občas hraju takovou blbinu,víš.
vrátí se brzo,už za dva dny.A trochu jsme pojišťovali,ale jak máme ještě pořád potíže s těma penězma,tak jsme oba dva nervní a štěkáme po sobě častěji,než normálně,takže jako u kopísků to určitě neprobíhalo.Si někdy říkám,že nás ty podělaný peníze nesemelou dřív,než se z toho vyhrabem. 😖 To je fakt na budku.

katyna6
23. zář 2010

@ikopretinka -byla jsi u mudra,tak jak?Honem povídej!

madormi
23. zář 2010

@ikopretinka drž se, naděje umírá poslední no to jsem si říkala já a do poslední chvíle jsem věřila. Uvidíš zítra dle hcg

tercie
23. zář 2010

tak jsem zas tu ale asi ne nadlouho, prcek si hraje sice na dece ale moc dlouho to sám nevydrží

madormi
23. zář 2010

@maendy môžeš zajet i ke mě já má okna jak dobytek potřebovala bych je umýt, včera jsem dala dvě tak ještě 10 a dnes mi přijdou zase špinvá to je hrôza střešní okna.

maendy
23. zář 2010

@katyna6 já hraju na facebooku farmu... 🙂 Taky dobrá hra 😀
@madormi no přemyšlela jsem i nad oknem a zaclonama,ale to necham až na jindy...už jsem přestala špinit tak nechci riskovat 😉

katyna6
23. zář 2010

kopreti-jooj,už jsem si to přečetla.ale palečky budeme držet dál,to je přece jasný!

madormi
23. zář 2010

@maendy no já po mytí zase malinko začla takže to nechám asi na príští týden :D

katyna6
23. zář 2010

@maendy -tam jsem to hrála taky,ale pak už mě to nějak nebavilo,teď hraju tohle http://farmerama.cz/?action=internalGame

katyna6
23. zář 2010

jak to čtu,tak si holky taky říkám,že je to tu nějaký začarovaný.Co se to sakra děje?To se mi vůbec nelíbí! ☹

maendy
23. zář 2010

@madormi No mě právě všichni varovali at se hlavne nevrhnu na mytí oken,že budu krvácet 😅
Tak to necham na jindy.... uvidím podle služeb....jak budu met den volnečka.... 😉
@katyna6 to jako chceš abych to hrala taky,,,to už bych doma fakt nic neudelala 😀 😀 😀 😀
Ale kouknu na to... 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru