Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ee.liska
26. zář 2010

@farmarska verunka je pěkné jméno 🙂
@petroska tý jo, to máte pěknou váhu 😵

ee.liska
26. zář 2010

no a jinak všem gratuluji k kontrolám 🙂 🙂
víc už nestihnu, jdem se chystat ven tak zatím pa 🙂

ee.liska
26. zář 2010

tak ven jsem nešli, Maty pořád spí 🙂
A maminky prosím o radu, jak je to s vítáním občánků? já nechci jít v té krajkové zavinovačce, myslíte že bude blbé, když budem mít modrou novou rychlozavinku? a zvali jste na vítání ještě někoho nebo jste šli jen s partnery?? Máme jít v neděli a tchyně tam chce mít snad půlku rodina a tu šílenou krajkovo zavinku no a manža tomu nerozumí tak to chce taky 😠 a dělali jste pak nějakou oslavičku doma? do toho se mi talky nechce, njeraději bych tam šla jen s manžou a pak frr pryč a mít doma klid

katyna6
26. zář 2010

Ahoj holky,tak jsem se na vás přišla po víkendu zase podívat a koukám,nějak se rozrůstáme 😖
rady12-taky tě u nás moc vítám a snad ti nějak pomůžeme překonat těch prvních nejhorších pár dnů.Postupně to bude míň a míň bolet a co nevidět bude zase snaženíčko,neboj 😉 🙂
a jdu dočíst dál

katyna6
26. zář 2010

wladi-jéje,chuďátko Šimonek,držím plaečky,ať se z toho brzo dostane a jsem ráda,že i Mareček se už lepší 🙂
markee-jáu,to teda musí bolet.Si vzpomínám,jak jsem si kdysi přivřela prst do dveří,jakej to byl děs!On totiž palec a ukazováček jsou nejdůležitější prsty,ale přijdem na to,až když jsou pochroumaný.Tak foukám na bolístku 😉 🙂

mari111
26. zář 2010

Eli zavinku už nemusíš mít na vítaní občánku, to už jen málo kdo dodržuje 😉

katyna6
26. zář 2010

eli-Maty je krásňučkej chlapeček a ty lacláčky jsou super! 😵
sarlotko-malá je úžasná princezna a na vítání občánků jsi ji měla krásně nastrojenou,berušku 😵
tak,snad jsem na nikoho nezapomněla a jdu dokoukat Návštěvníky.Vždycky u toho zavzpomínám na mladý léta 😀

kopa
autor
26. zář 2010

Ahoj holky 🙂
Tak vás jdu dočíst,ať jsem v obraze 😀
Jako dneska mám dobré poslíky 😀 😀 No holky musím porodit do 22.10. 😅 pak je v nemocnici uzavírka sálu 😅 Jsem z toho taková nervozní,páč potom nevím kam posílají a zase v každé porodce budu potřebovat třeba jiné věci než tam kde jsem 😅

majjka24
26. zář 2010

Zdravím všechny vespolek 🙂
Konečně mám čas a mohla jsem usednout k PC. Jka jsem měla strach z návštěvy našich - spiš babiček atd. tak to proběhlo v klidku, už to babrlinky věděly a vůbec nic, prostě jsem se bavily jako normálně, žádně lituju tě nebo něco v tom smyslu, byla jsem ráda, že mě nelitovaly. Ke všemu jsem se dověděla, že babička (mamka mamky)taky potratila kluka, pak měla 4 dcery, mamka taky potratila kluka a jsem já a segra. Kluk nám není souzený ☹
Pak k nám přijel segra od manžílka s přítelem a šli jsme si na chvíli sednout, bylo fajn, jsem se naučila konečně trošku hrát kulečník 😉 , šli jsme spát ve 2 😕 a odjeli před chvíli tak jsem zbitá jak cokánský buben, ještě ke všemu na mě něco leze, od rána mě bolí v krku a je mi chvílemi zima pak zas horko....už jsem vypila hektolitry čaje.
Farmi,jsem to jaksi nepochopila, děkuju 😅 Radši si na toho ježdění jěště počkám, pro jistotu. Jezdím už dlouho, spíš jezdila, neseděla jsem na koni 3 roky,od té doby co jsme se přistěhovali do Bohumína a nedávno jsem zjistila, že kousek od nás je jízdarna, tak už se těším až zase budu mít pod sebou to ušlechtilé zvíře 😀
- tak Natalko , držím pěsti aby tam byly ty // 😉 😵

kopa
autor
26. zář 2010

@mari111 Opožděně gratuluji k narozeninám 😵 😵 přeji hodně zdravíčka,štěstíčka a lásky 😎

ee.liska
26. zář 2010

@mari111 dík 🙂 no malý ještě v zavince j celý den, takže nějakou mít musím, ale půjdem teda s tou rychlozavinovačkou, a právě tady to ještě dodržují všichni 😝 😝

@katyna6 děkuju 🙂 🙂

kopa
autor
26. zář 2010

@natalie77 jen snažílkujete a nikoho nebrat ohledy 😀 A těším se až nahlásíš // 😵 😵
@rady12 Vítám tě mezi námi 😔 Je to smutné,kolik vás zas přibylo ☹
@farmarska A co ty,jak sis užívala víkend? 🙂
@wlladka Jéjej to mě mrzí,že Šimonek je stále nemocný ☹ Doufám,že se mu to brzy zlepší a ty nebudeš mít starosti.Sbaleno mám a i jsem manžovi doma nechala napsané instrukce a papírky ve skříni,co mi v případě potřeby přiveze a návod jak vyvařit dudlík... 😀 Dneska to manža studoval 😀
@sarlotta Teda Šarlotko je kouzelná 😵 Nejlepší je Kryštůfek jak se krásně směje 😀 😀 tak šibalsky 😀
@markee teda Markee to jsem se zděsila s tím tvým úrazem, 😅 snad tě to nebolí a je to v pořádku.
@aja.83 tak jak jste si užily víkend? 😕 Já už jsem druhý den doma 😒 prší,prší,prší a to mě pěkně štve!
@ee.liska Elis teda to máte doma krásnou atmosféru 😵 😵 Myslím,že na vítání občánků nemusíš mít Matyáška v zavinovačce,dneska tam jsou mimča oblečený 😉

kopa
autor
26. zář 2010

@majjka24 Tak to jsi měla príma víkend 😉 Aspoň jsi na chvilku přišla na jiné myšlenky 🙂

kopa
autor
26. zář 2010

Jo a manža řekl,že 10.10. hodíme sexík kvůli té porodce 😀 😀 Celou dobu nic a ted bych chtěla sex 😅 😅 😀 A on nechce 😅 že prý není dobytek 😝
Jo a prý mi klesá břicho 😅

kopa
autor
26. zář 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.................chlapeček Adámek
Samsa ..................holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax.......................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina ................holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal................holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek...................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe......................holčička Anička 3560,49cm
Markytaj.................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka.................chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .......................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta .................holčička Šarlotka, nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ..............chlapeček Filípek nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana.................chlapeček Oliver nar.13.8. 3290g
Mari.........................holčička Laurinka nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska..................chlapeček Matyáš nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm ..................chlapeček Mareček nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j......................holčička Vivien Viktoria nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella.....................holčička Verunka nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii 42tt...............................................................................................čeká holčičku......Eliška
Kopa 38tt .......................1.10.KO nemocnice.................................čeká chlapečka ...Vítek
Zlababa 33tt .....................KO ?.........................................................čeká chlapečka
Maarrtina 33tt ...................KO 14.10.................................................čeká holčičku Adélku
veve.b 29tt..................................3D Utz.29.9., 20.10.KO................čeká chlapečka...Ondrášek
Paajaa 27tt.........................................................................................čeká chlapečka.....Oliver
Farmarska 18tt................29.9.KO
Ikopretinka 8tt
Nicollka DC ??
Nikissek DC ??
Aja 24DC
Katyna 23DC
M.aa.b 21DC
Natalie 18DC
Martasek 10DC
Cajori 13DC
Ivomal..................čekatelka na porevizní mrchu
maendy................zákaz těhulkování,laparoskopie
Madormi...............pauza 3-6 měsíců
majjka24

maarrtina
26. zář 2010

@ee.liska já pracuji ještě po večerech u nás na úřadě a na vítání občánků nikdo se zavinovačkou nechodí. A někdy jsou tam rodiče jen sami s mimčem jindy jich příjde celá široká rodina. A asi jak kdo to pak ještě slaví doma. Jestli Tě pak můžu poprosit mohla by jsi mi napsat co jste dostali, abych věděla příště pro mimča. Většinou to mám na starost já nikdy nevím co koupit, aby se to rodičům líbilo.

@kopa ještě neroď tak brzo, pak jsem na řadě, a já nechci i když se na Adouška těším. 😵
Dnes je mi celý den nějak divně, odpolkojsme si s našim pejskem zdřímli. Pořád mě dost bolí dole ta pánevní kost nebo co to je, ale četla jsem, že je to normální.

farmarska
26. zář 2010

ahoj zamlklinky 🙂 je víkend a já to tu prostě nestíhám..věnuju se rodině, dnes jsme hezky prolenošili den 🙂 u nás teda celej den pršelo 😝 ale na gaučíku bylo dobře 😉
jinak u mne nic nového není, jen náš mladej vymyslel klučičí jméno-Augustýn 😠 A trvá si na něm 😀 A manžoj se líbí 😅 ale teda to jen přes mou mrtvolu 😎 jsem sice říkala, že mi je už i jedno jak se to bude jmenovat..ale todle tomu malému nemůžu udělat 😀 😀
no nif, jdu vás dočíst 😉

ee.liska
26. zář 2010

holky moc dík za rady 🙂 🙂 🙂 tak ho vezmu v té obyč, on bez té zavinky se jaksi moc necítí, je mu v ní dobře, bude mít teprve 4 týdny tak asi mu dělá dobře ten těsný prostor

@farmarska Augustýn 😀 😀 je to ale originální jméno 😉

@maarrtina určitě dám vědět, ale tady u nás je to prý bída 😀 a to i ta malá miminečka jdou jen tak na rukách?

@kopa to je práce s manžou a sexem 😎

@majjka24 teda to byl nááročný víkend 🙂

farmarska
26. zář 2010

sarlotko malá byla na vítání kouzelná 😵 😵
eliško supr, že jste si tak užili ten měsíc 🙂
markee au au to musí náhodou hodně moc bolet ☹ foukám na dálku!
rady, tydle stavy tu zná každá 😢 neboj jednou bude zase líp..ale ted si prostě musíš projít tím slzavým udolím 😔 já taky nikam nechtěla a probrečela jsem mraky slz.... ☹ foukám na dušičku a držím palce aby ti zase brzy vyšlo sluníčko! a s náma tady ti určo bude hned brzy líp 😉
kopí klídek, když to Víťulkoj vysvětlíš, tak si určo pospíší a vykoukne včas 😀 😀 že Hadm .. 😉 😀 😀

farmarska
26. zář 2010

Elí orginální možná, ale mé dítě se tak rozhodně jmenovat nebude 😠 Jako já nevím, proč se těm mejm chlapům nelíběj nějaký běžný..normální 🙄 ale furt vymějšlej nějaký exotiny 🤐

mari111
26. zář 2010

No téda Farmísku co to ty tvoji chlapi vymysleli 😕 no jo, oni maj z toho prdel 🙂 Mímu manžovi říkali že až budeme mít druhé mimi tak to bude klement když už Laurina máme 😀 😀 😀

maarrtina
26. zář 2010

@ee.liska no mi tam zase tak uplně malynký nemáte. jsou jim alespoň 3 měsíce. Dřív paní starostka nechce,aby nebyli nemocný nebo tak.

farmarska
26. zář 2010

Májko supr, že jsi si užila ten včerejšek 😵 Já na koni neseděla už 6let 😅 a se svejma kilama bych na něj už nesedla, na chudáka, ani kdyby mi řehtal přímo za okny 😀

mari111
26. zář 2010

My sme dneska taky hodili šlofíka po o na gauči a je mi ještě teď blbě, ja prostě odpoledne nemúžu spát, normálně mi je zle, klepu se a jem nějak nervní, ach jo. No ale v noci se to spraví, jestli mne teda princezna nechá hajat, dneska je nějaká podrážděná, moc nespinkala celej den a dost brečela. Tak jsem jí vykoupala, napapá se a snad už ji bude líp a dobře usne.

farmarska
26. zář 2010

jééé i já mojí milované mari gratluju opožděně k narozkám!!! 😵 😵
mari ty jsi tajnůstkářka, jsi to před náma tajila 😕 nikde skoro ani zmíňka 😕 jako to takhle nejde babo, to musíš křičet do světa už tejden předem 😉 a manželoj minimálně měsíc předem, aby stihl pokoupit všechny ty dary 😉 😎 😀

ee.liska
26. zář 2010

@farmarska mj zase přemýšlěl nad benediktem 😝 😀

@maarrtina to je rozumné, Maty bude mít 4 týdny 😒 nechtěla jsem jít tak brzo, ale další vítání je v červnu a to už by skoro chodil 😲 a to by bylo taky na prd no uvidíme,

@mari111 klement a laurin 😀 😀

mari111
26. zář 2010

Farmíku děkujííí, no co bych měla vyhlašovat předem že jsem zas o rok starší 😅 no jo, no, příšti rok bude veliká oslava, přijede rodina ze Slovače nebo pojedeme tam, Laurince bude první ročik, mne 30 😠 a manžovi 35 😀 tak to chci pořádně oslavit 🙂

mari111
26. zář 2010

A jak se jinak cejtiš Farmísku? Je ti dobře? Jak už si doma tak asi jo, že? A papáš nějaké vytamínky? Jaké? A dávaš na sebe pozor, šetříš se?

farmarska
26. zář 2010

mari jé prej Klement, to je dobrý ..Laurin 😀 😀 😀
No jo oni z toho maj prdel, ale já při jejich nápadech zuřím 😠

mari111
26. zář 2010

Tak princezna moc nespapala a usla u toho, no tak uvidíme jak dlouho to bude asi je unavená z toho vztekání se celej den 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru