Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kelly1983
24. črc 2009

marke no v rodině Natálku nikdo nemá, ale mám 2 kamarádky co jí mají, ale každej mě říká, že se na ně můžu vykašlat se řídit podle toho kdo má jaký jméno, tak já nevím 😨

markee
24. črc 2009

Kelly, no na kamarádky nehleď.Prostě vyber co se vám líbí.

kelly1983
24. črc 2009

když mě se líbí obojí 😉

markee
24. črc 2009

Kelly,to je úplně normální,my měli taky dvě jména,ale nakonec jsem chtěla víc Johanku jako první. Zuzka bude teď,když se povede zas holčička 😉

if.v
24. črc 2009

ahoj holky. moje dnešní kontrola u dr. nedopadla úplně podle mých představ - byla jsem na kontrolním ultrazvuku, jestli už se děložní sliznice nějak vzpamatovala a jestli zabral Duphaston...sliznice nedostatečná, změna veškerá žádná a navíc to vypadá, že je tento cyklus anovulační...ach jo. asi jsem čekala na zázrak či co, no prostě mám každou chvilku na krajíčku. nikdo není schopný mi říct, proč se sliznice ztrácí ani kdy a co pomůže..nejhorší na tom je, že to já sama nijak ovlivnit nemůžu, prostě musím čekat...

markee
24. črc 2009

If.v, to je mi moc a moc líto ☹

kopa
autor
24. črc 2009

Ahoj holky,
tak hlásím na Andělu v CA stále těhu kratasy za 589kč.
V nextu na Andělu oblečky pro míma za 250kč moc krásné věci na mimi mají tam obrovské slevy a fronta žádná 😉

kopa
autor
24. črc 2009

Ivčo to je mi líto, 😔 pak ti ještě napíši 😉

martinkal
24. črc 2009

Ahoj holky, přeju krásný pátek 🙂

Venuš gratuluju k zdravému mimi 😀

Aronku k doktorovi jdu zase v úterý, prý už mi dají průkazku, to budu začínat 8tt.
A příznaky? No mám pořád šílenej hlad 😀 😀 😀 , chce se mi pořád spát a občas mi trochu teče krev z nosu, což jsem měla i minule.

Jinak holky přeju krásný víkend 😀 😀 😀

aronek
24. črc 2009

Martikal, tak to já bych jí pak mohla dostat taky, protože já jdu k doktorovi až to další úterý a jsem jen o pár dní po tobě 😀 . Už ti roste bříško??

martinkal
24. črc 2009

Aronku roste mi bříško, přitom na váze mím pořád stejně, zvláštní 😀
Kdy jsi měla poslední MS? Já 9.6.

aronek
24. črc 2009

Ms byla 11.6.. No právě, mně vylezlo břicho a váha taky stojí. 😀

martinkal
24. črc 2009

Tak jsme na tom stejně, připadám si jak ve 3. měsíci a ne ve 2 😉
Mužíček říká, že si mimi dělá v bříšku místo, aby mu mohl vyřezat malou postýlku do bříška 😀 😀 😀 😀

martinkal
24. črc 2009

Běžím na oběd, šilhám hlady. 🙂

amynka
24. črc 2009

Ahoj holky , jak se máte, koukám že poctivě diskutujete. My jsme zatím v pořádku, i když triple testy nám nedopadli dobře, takže musíme 4.8.do Brna na další vyšetření, tak doufám že se pochybnosti vyvrátí. Jinak se cítíme dobře, bříško roste, 3kg už máme navíc a pohyby cítím každý den. Nádhera.
Mury: strašně to letí, ty jsi už tak daleko. Máte s manžílkem krásnou fotečku🙂

farmarska
24. črc 2009

ahojda holčinduldy 🙂
já se právě vrátila z města...
byla jsem na tý kontrole, první od té popotratové doby a dle vyšetření mudra jsem uplně v pořádku!! 😵
vevnitř jsem uplně vyčištěná,žádná revize, všechno krásný, tak hurá do nového snažení 😀
jen musím ještě ve středu ráno na krev, abychom věděli co dělaj hormony, jestly už klesly.
Dále mi napsal zase ten dup(něco) že mám začít brát vždy 20DC.. do další mrchy. Tak nevím, snad to k něčemu bude 😅 Nevíte, co to jako má s tím mým tělem dělat? No mirax??.. 😀
Jo a pak nás objednal na imunologii do HK, ale nejbližší termín, je až 21září 😝 Tak jsem na něj vykulila oči a on rychle pochopil a řekl mi, že se nemusím bát, že to klidně můžeme zkoušet už ted, že to tam bude jen tak pro sichr 😉

aronek
24. črc 2009

Farmi, móóó´´oc gratuluji 😀 😀
takže supr, žádná revize a hned snažení, to aby jsi oklepala prach z těch erotických oblečků 😀 😝

farmarska
24. črc 2009

tý brďo no to ti povím, zase mi nastanou galeje 😀 to zase bude dřina 😀 😀
ještě že jsem to nevyhodila 😕 , sem, když sem otěhu, to měla už v ruce, že to vyhodím, že už to nebude zapotřebí se do toho soukat a trpět ..noooo 😅 a ted jako když to nejdeš 😀

a co u vás byby nového?
musím vás jít rychle dočíst, pak mi ve tři přijde miláček, tak musím jít udělat kafíčko a bůh ví kdy se sem zas dostanu..tipuju to tak na večer 😉

kopa
autor
24. črc 2009

Farmíku super!!!!!!!!!!!!!Mám z tebe radost!!! 😵 Hlavně že si s tím tělo poradilo a nemusíš na revizku.

farmarska
24. črc 2009

já ze sebe taky kopi 😀
takže kdo má v plánu tento měsíc snažílkovat? ozvěte se ať mám jasno, s kým v tom tentokráde pojedu 😀 😀

kopa
autor
24. črc 2009

Farmi ty bláho já se předtím těšila na snažení a ted jak jsem furt unavená,tak to asi tento měsíc vzdám 😅 nák se mi nechce 😅

bobinka22
24. črc 2009

AHoj holky,

farmi: super,ted na to hupsnete a bude to super.

Holky:ja ted skoncila s uklidem.Uklidila jsem komplet cely byt.Vysala jsem,vytrela,prach utrela no vsechno a jeste k tomu jsem prevlekla.A prisaham ze do porodu uz nic nedelam.
Jen sem tam pretru prach a vytru.
Jinak na to kaslu.O vikendu se chystam prat veci pro Vojtase.A sbalim si tasku do porodnice.At na to nemusim myslet.
A co delate dneska vy?
Ja musim jeste uvarit.Pritel konci v sest vecer.Tak ho tu budu mit v sedm hodin jak na koni.Ale prijede na kole.Takze zadny Kuuuuuuuuuuun 😀 😀 😀 😀

martinkal
24. črc 2009

Farmí to je super, že je vše ok, to by jsi zase mohla změnit foto 😀

My za chvilku vyrážíme na Slapy na víkend, snad nebude pořád pršet 😉

Holky mějte se hezky, asi se tu ukážu až v pondělí. Pa pa

farmarska
24. črc 2009

Bobi tý bláho, ty teda jedeš!! 😕 když jsem četla co všechno zvládla těhule v pokročilém těhotenství, uplně jsem se zastyděla a já snad budu muset taky začít gruntovat!! 😅

Martinko, žádná fotka se měnit nebude, ještě chívíli zůstanu raráškem, tak se cítím ve svý kuži 😀 ale jen co se ze mne stane zase počestná matka, budu shánět svatozář 😀

tercie
24. črc 2009

Holky jsem tu, nazdárek, co novýho? 😉

kvetinka7
24. črc 2009

Ahoj holky,
ivf. je mi to lito..tohle je myslim,to nejhorsi..kdyz vis,ze proste ted neni zadna sance,aby se to povedlo.. dej tomu chvili.. urcite se to vydari.. 🙂 🙂
Martinkal, ja mela stejnou vahu do 13tt, i kdyz brisko uz taky lezlo...ted na konci 14tt..mam uz dve kila navrch..
nespechej s vahou..ja mam pocit uz ted,ze ta vaha a bricho se mnou mava... rozhodla jsem se,ze budu chodit do 4.patra peso,abych si udrzela nejakou fyzicku 😉 😉

Mam registraci v Podoli 😎 😎
Sice bylo velice narocne pani v kartotece vysvetlit a ukecat ji,ale zvladla jsem to.. manzel mi rekl :bud neustupna .. a byla jsem (normalne jsem hroznej mekkous)
Jsem dnes 14+0 a muzu se jit tedy registrovat..,ale pry pred 1h vzali posledni pacientku na 21.1.., tak ji rikam,ze mam dalsi termin 24.1.,tak at me napise na toho 24.1..... ona ze ne,ze musim prijit v nedeli, ja ji ale rikam,ze v nedeli prijdu s tou stejnou kartickou a zitra odjizidime z Prahy.. ona si ovsem stale trvala na svem.. zcela nepochopitelne,az prisla jina pani,kterou jsem obmekcila 😀

farmarska
24. črc 2009

terci, čti, nahoře co píšu a hned budeš mít jasno 😉

farmarska
24. črc 2009

trlalá tralalá 😀

bobinka22
24. črc 2009

FArmi:

Ja to delam jen proto ze se nudim.A je predemnou vikend.A vim ze pres vikend neuklidim,bo pritelak je takovy,ze nema rad kdyz uklizim a on je doma.A pro muj pocit,ze tu mam cisto.
A povleceni jsem musela povlect,protoze jsem mela povlecene z toho maka.A pod tim se neda spat.Je mi z nej horko.A v noci jsem uplne spocena.Tak jsem prevlekla to co prijemne chladi.
A mam zase na mesic klid.Pak prevlecu az po porode.Kaslu na to.

Ty na to kasli.V tom horku bych neuklizela,jsem rada ze jsem na to vletela rano a pred chvili skoncila.Pred 2 hodkama mi tu zacalo prarit slunicko.A bude svitit dokad nezapadne.Za chvili skocim do sprchy a urcite vytuhnu.Mozna..........Ale asi ne,protoze potom se vecer zbudim ve dve a mam hodinu otevrene cocky. 😀 😀

Ale dneska tu je mrtvo,ze?Asi vsichni odjeli nekam na chatu,nebo jsou venku. 🙂

farmarska
24. črc 2009

kvetinko, bordel a birokracie, co ti k tomu víc povědět 😠 😝

ale je supr, že se to nakonec povedlo! 😵 ještě že jsi byla takhle nustupná ! 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru