Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
11. říj 2010

Malý dnes byl celý den v pyžamu, tatínek nevěděl co obléct 😠 asi nemá plnou skšíň věcí

aronek
11. říj 2010

skšíň mělo být skříň 😀

kopa
autor
11. říj 2010

@wlladka Vladi super,že očíčka jsou v pořádku 🙂 🙂 jste šikulky!!!!

tercie
11. říj 2010

Ahoj kočky je tu dneska někdo? Manža na noční malej spí, já jsem dala sprchu a večeři, pověsila prádlo a už mě tu máte,tak ne že budete včechny chrápat😀

Joooo se pochlubím, byli jsme dneska na ko na kyčlích a už máme jadýrka,všechno je v pořádku a už tam nemusíme 😀 Já su tááááááák šťastný😀

Jdu dočíst a hned jsem tu!!!!!

natalie77
11. říj 2010

Ahoj kecalky,
no asi vás dočtu až někdy v důchodu....tak klidně povídejte, ať se jako stařena něčím zabavím.
Jen jsem okoukla tabulku....@kopa kopísku, prosím, oprav mi to na 5DC, asi to tak nějak v těch mých kecech zapadlo....
@wlladka jste velké šikulky, u nás to probíhalo, jako u Vás, bohužel vakcíny na imunitu, drahé jako sviňa nezabraly....však jsi četla, jak se s tím pořád pereme...pořád si vyčítám, že jsem měla zůstat doma.
Jsem na tom nějak blbě psychicky, v práci myslím na to, že mi celý den dítě hlídají babičky, dědové...no a když dorazím domů, snažím se mu to vynahradít....doma mají jiný režim než byl zvyklý....spal od 12.00...teď usne prý kolem 14., spí tak do 16.00 a večer tu dělá lotroviny ještě v devět...a to už mám zase práci, tak jsem nervní...a hlavně unavená 😝 . Zítra jdu malého budit, vezu ho k ségře, tak je pak unavený, protivný...ale to můžu říkat pořád dokola, že mají raději zkrátit dopolendí procházku a jít dřív spát...ach jo, mám pocit, že moje tříleté úsilí bylo na hov.....dítko neposlouchá, jak mu každý zakazuje něco jiného, já mu zakážu něco a on mi odpoví, že babička to dovoluje, že tam to může....je to na budku, přitom je tak zlatý...hrozně se mi po něm stýský...myslím na něj každou chvíli...aby ho pořádně tchán oblékl..no holky asi nejsem normální......
a k tomu podzim, depka...i když já na to nikdy netrpěla, teď si přijdu, jako stroj....tak nějak se mi nechce ani mluvit, a to je u mě teda fakt hrozný...já která bych vydlabala i díru ostatním do hlavy....

Asi to chce čas, tak si jdu hudrovat někam do kouta....teda jdu pracovat....nějak nestíhám, špatně se soustředím...
Moc na Vás myslím a chybíte mi...

tercie
11. říj 2010

@handm @ee.liska @petroska @wlladka hoolky krásně vám to roste, jsou to všechno šikovný klučiska 🙂 Já říkám, jak to je děsný jak to letí, za chvíli budou na ženení... Ale já ho žádný marjáně bůhvíjaký nedám 😀 to ať si nemyslí 😀

Holky a o čem jste to kdo ještě mluvil? Já četla fakt rychle a mám v hlavě bordel akorát tak se nezlobte že nebudu reagovat na každou zvlášť jo... můj mozek je těžce a nenávratně poškozen zákeřnou kojodebilitou...

tercie
11. říj 2010

@natalie77 Natálko broučku máš to těžký, člověk lehce propadne beznaději viď, neboj, zas bude líp, musí, určitě!!!!!!!! 😵 😵 😵

tercie
11. říj 2010

@aronek hlavně že nebyl nahatej 😀

tercie
11. říj 2010

Tak nakukuju co kdyby náhodou... ☹
Lukášek má rýmu jako trám, šla jsem se podívat co mi tak divně ruší chůvičku a ono mu tak pískalo v nose, brouček můj malej...

farmarska
12. říj 2010

ahoj cholkýý! brý ráno! 😵
přišla jsem jen pzdravit a omluvit se, že tu dopolko nebudu, páč za chvíli vyrážím do poradny 😎 a jak to tam tak znám, tak to tam bude zase na půl dne 😝

farmarska
12. říj 2010

rychle ještě dočítám a wladěnce moooc gratuluju k očičkám 😵

ikopretinka
12. říj 2010

Ahoj holky, přeji vám krásný slunný den. 😵
@farmarska já mám jak spermoně , tak i mimi jako ty, zabíjím obojí, jenže mě teď prednison v těhu ještě nenasadili, čekají co z toho bude, prý se to bude prednisonem řešit až pokud podruhé potratím, není to v těhu ty kortikoidy ideální a doktoři jsou v pohodě, však co, otěhotníš znova a oni budou dělat pokusy dál, je jim to jedno. Jenže pokud teď opět potratím, tak já osobně už do toho nejdu v žádném případě. Tohle je prostě mé poslední těhu tak jako tak, ať to dopadne dobře nebo špatně. Už jsem se rozhodla.

ikopretinka
12. říj 2010

@wlladka gratulka k očičkám

farmarska
12. říj 2010

na tu weledu už jsem koukala na netu. Když je tak dobrá jak píšete, tak tož to já jí taky ci 😉 a to jde koupit i někde po lékárnách, nebo jste si to objednávaly všechny z netu? a co teda z toho všeho nejvíc používáte? Já nebudu hned kupovat celé ty kolekce, ale asi pro začátek tedy zkusím to do tý koupele (olejíček) a pak to na prcku, proti opruzeninám..Co myslíte? Hele a to do tý koupele jsem viděla, že mají něco s bylinkama..je to ono Elí, to co používáte? 😕

farmarska
12. říj 2010

tercííí gratulka k jadýrkám!!! mooooc šikovný jste!! 😵

ikopretinka
12. říj 2010

@tercie tak to je super, taky gratulka.
Teda vás dočíst a ještě si pamatovat co kdo, to je nad mé síly 😀

farmarska
12. říj 2010

jé a ted čtu, že je Luky rýmovej 😢 tak snad ta hnusná potvora brzy odejde 😖

a já taky odcházím, už jsem ve skuluzu, musím letět 😉
a ty mi zatím kopretinko napiš, jak se ti vede 😉 já si to pak přečtu 😉

ikopretinka
12. říj 2010

@farmarska jak se mi vede? No tak vedlo se mi už i daleko líp, třeba ještě v srpnu, 😀 ,ale stěžovat si nemůžu, co jsem chtěla , to mám že? 😀 A upřímně Farmi, mám hrozně divné pocity, jako tehdy, jenže mi tehdy nikdo ani dr. nevěřila, až mi přišli na tu blbou diagnozu, tak potom říkala, že to mohlo být ono, teď je to úplně stejné jako tehdy, bolesti břicha, výtok, zvracení, prostě cítím jak bojuju s tím malým mimčem a nemohu víc dělat, jen čekat jestli to vzdá nebo ne. ☹

ikopretinka
12. říj 2010

JO a co bude horor, tak ve čtvrtek na 8.30 mám naklusnout NALAČNO na odběr krve, což pravděpodobně nedám a zabliju jim celou ordinaci jen tam vejdu 😀 😀

petroska
12. říj 2010

ahoj holky.po vás dočítat je děs 🙂 .normal Filda spal dnes od 20.00 do 5.30 😵 ,to je zlatíčko moje.myslím že to je kapičkama bio gaia protože už sou prdíky o mooc lepčí 🙂 .a ještě ted s mojim chrupou a já si aspon počtu a dám se do uklidu jak dopiju konečně po dlouhé době celé kafíčko 🙂 .dnes máme v plánu dokud je ještě krásný oskárek na výlet do buchlovic,pojezdit s kočárkem a nějaký ten obídek po cestě tož už se těším že koněčně někam vypadneme.
@tercie Chudák Lukýsek s rýmkou.my ji máme taky trochu ale nic moc velkýho ale kdybys viděla jeho zašušněný nosík .nejde to ani vatičkou vyčistit jak to má přischlý tak mu to ve spánku odstranujeme pinzetou jinak to fakt nejde 😒 ee.liska už baštíte taky nutroš?my koupili taky AR1 proti ublinkávání a měl z toho prujem že to z něj letělo vždycky že sme nestali utírat 😝 ,tak sme to vysadili a dali klasický a mnohem pro nás lepčí.kdy\by někdo chtěl mám nutrilon ar1 skoro celý,daruju 😉
@wlladka taky gratuluju k očičkám.jo už ti malého očkují proti něčemu?mě zatím ještě nechcou.zatím máme jen tbc kdy sme byli očkovat teprv před 2 týdnama jinak nic ☹ tak zuřím at na podzim nechytne skrz toho že nejsme očkovaní bacila 😠
@sarlotta když dáváš do vodičky pro malou ten bubchen jak moc toho tam dáš?já furt nevím jestli nedávám moc?!dám si první do vaničky plínku a celou ju tím postříkám a pak teprv liju vodu.zatím se mi neosypal kdyby toho tam bylo zbytečně moc tak snad neva že stříkám asi víc 😒
@ee.liska taky pěkně rostete.my už máme 4200g neli víc a už je z něj taky buclík 🙂 .a takové to bylo krásné majušké miminko bez faldíku a ted už má nořky jak rourky 😀

handm
12. říj 2010

Dobré ranko, tak my chrupkáme venku zas, tedy napůl venku, napůl uvnitř, je tam zima jak blázen...☹
@farmarska, držím palce na KO!!! Všechno určo bude v pořádku!!!!
@aronek, já mám občas taky ráda pyžamkovej den 😀😀😀
@ Wladka super!! gratuluju, už bude snad jen dobře!!!
@tercie, taky super zprávy o jadýrkách!! Taky se moc těším, až je uslyším!!🙂 a děkujeme za pochvalu, však ten tvuj bobešek je taky krásnej fešák, co roste jako z vody!!🙂
a už nevim..
dneska mi zas přijede mamka na otočku, táta jede poblíž na služebku, tak jí sem hodí a pak zas vyzvedne 🙂 tak budem mít zábavu 🙂
asi se tudíž moc neukážu! tak nehudrujte, zkontroluju vás źítra 🙂

petroska
12. říj 2010

jo a včera sem si teda udělala na prdoška čas a před koupáním se mu masírovala dlouho bříško at sou prdíky fuč,pač vždycky kolem večera to začne zlobit.pak sme teda dali koupání podle videa co sme dostali,že ve vaničce musí být víc vody až po ouška a normal se mu to moc líbilo když byl celý zabořený ve vodičce a pak sme teda masírovali každičkou jeho část tělíčka a pak pásli a já při tom masírovala zádička a byl tak mega mooc spokojený že držel a užíval si to 😵 ani neplakal a netřepal se zimou jak vždycky a museli sme rychle z vody ,utřít a zabalit.ted byl konečně fakt spokojený 😵 takže to budu praktikovat častěji.

petroska
12. říj 2010

@farmarska taky držím palečky na ko.at se prcek mrská jak o závod a pěkně pokope dokturky 😀
@handm taky sem zjistila že je spokojenější chrupkat venku zababulený v kočáru,takže tam taky za chvíli jak se vzbudí míří 🙂

lenik_25
12. říj 2010

Ahoj všem, včera krize, depka, takže jsem byla zrovna nervově "dole" ☹

@tercie Super, jak jste dopadli na kyčličkách! To je úleva, co?

lenik_25
12. říj 2010

@farmarska Tak ať ti poradna dopadne na jedničku, pak písni.

lenik_25
12. říj 2010

@farmarska weleda je k dostání v lékárnách, v DM drogerii a snad ještě někde. Já jí kupovala vždy v DM, občas mají i akce. Sem tam se dá pořídit za slušnou cenu i na mimibazaru, tak mrkni na www.mimibazar.cz. Já s touhle kosmetikou mám jen nejlepší zkušenosti a neznám dítě, které by na to špatně reagovalo, protože je to čistě přírodní. A nááádherně voní.

lenik_25
12. říj 2010

@ikopretinka Chudinko, je mi líto, jak trpíš. A promiŇ, že jsem minule psala, že bych radši blila, jen abych byla těhotná. To jsem ještě nevěděla, že máš takové zdravotní problémy, že by tělo snad chtělo bojovat proti miminku. Drž se, zlato!

maarrtina
12. říj 2010

Přeji Vám krásné ráno. Jdu na Vás mrknout a asi žehlit, včera mě konečně dorazilo povlečení do postýlky.
A pak si musím uvařit, ale nevím co - poraďte něco rychlého. 😵
Jinak se mě hrozně špatně spí, bolí mě kyčle.

lenik_25
12. říj 2010

@maarrtina Rychlého? Hoď něco zapéct? Brambory s masem, těstoviny nebo udělej rizotko.

maarrtina
12. říj 2010

@lenik_25 asi něco takového to bude. Ale jaksi se mi vařit nic nechce. Lenora 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru