Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

petroska
19. říj 2010

kopi vydrž,už se ti to krátííí.za chvíli bude vítek s tebou.držím palečky 😵

wlladka
19. říj 2010

Ahojda, tak jdu zase mrknout co Kopča.
Handm, děkujeme za zprávičku 🙂
Kopi je teda na příjmu 🙂 🙂 Třeba se ten porůdek už dnes rozjede. Docela to tak vypadá, že? Tak držím paluše!!!! 😵 😵 😵 😵

markee
19. říj 2010

ahojky,
Kopi, držím moc a moc palce. To je super,že se to rozjíždí samo 😉
JInak já včera šla na Zumbu,prvně, a dobrý. Sice jsem od toho čekala víc,ale i tak dobrý. Prostě mě to bavilo.
Ještě jsem včera stihla koupit Johance k narozkám Barbie H2O. No jsem ráda,že jí měli,protože si jí opravdu přeje. Sice k Vánocům,ale k těm dostane jiné hračky.

farmarska
19. říj 2010

ahoj holky 🙂
koukám, že načumuju v pravej čas, zrovna zprávičky od kopi! 😕
kopi supr, že to takhle postupuje! bude to dobrý uvidíš 🙂 je fajn že jsi jen na dvoulůžáku a když tam jsi sama, tak tam budeš moct mít určo i manžu 😉 týý jo já jsem nervozní i za tebe 😀 😀

farmarska
19. říj 2010

Jinak holky, naše lékárny tady jsou děsný 😠 Nic z toho co jste psaly a radily mi neměli 😠 Dala mi nějaký Linix forte, ještě jsem jí říkala, že jsem těhu v druhém trimestru a ona, že to těhotný můžou..no ale moc mne nepřesvětčila 😕 na těch prášcích taky nic o těhotenství nepíšou 😒 a na netu jsem o tom taky nif nenašla 😒 tak jsem z toho opět nervní, abych tím něco nepoto.. 😅 Mají se brát tři denně, ale tak jsem zatím vzala jen jeden, páč bojím, ale zase břuch mě bolel, tak jsem alspon ten jeden vzala.

farmarska
19. říj 2010

tak a já musím končit, páč si jdu ještě dodělat lečo a pak mají přijít známí, tak at pak nemusím lítat a můžu si jich všímat 😎

madormi
19. říj 2010

ahojte holky tak jsem zpět od mudry, takže z krve mi byla prokázána přítomnost mutace C677T genu MTHFR. takže musím na transfuzní oddělení kde mě testnou, jak závažné to je a jak se to bude řešit

madormi
19. říj 2010

jo a je to homozygot takže horší varianta :-/

farmarska
19. říj 2010

mad vůbec netuším co to znamená, ty udaje o té tvé mutaci, 😅 ale hlavně jestli to jde lečit ! 😉 pak už člověk zvládne cokoliv 😉 i kdyby to znamenalo třeba si denně píchat nějaké injekce, nebo nějaká jiná svinstva 🙂

farmarska
19. říj 2010

Jinak návštěva je pryč 🙂 bylo to moc fajn, přjeli zase se svým ročním synkem a náš Robča miluje malé děti, takže z něj nespustil oči a zabavoval ho, nosil, hrál si s ním, ..no klučina byl spokojenej 🙂 mamina taky 🙂 a já taky 😉
Jen doufám, že mu to takhle hezky vydrží i na vlastní 😀 😀

farmarska
19. říj 2010

no nif holky, já se jdu koukat na telku 😎 manža vaří gulášek.. to se to bude pak krásně chrupkat 😵 😵

farmarska
19. říj 2010

holky ještě zpráva od kopíse 😉 :

Manza tu byl semnou hodiny,tak mi to uteklo.jsem v klidu,jediny co tak maji dohromady monitor s vysetrovnou a vsechny zensky tam pri vysetreni rvou-tak jsem odpolko trosku brecela,pac se fakt bojim,ze to bude bolet!!dela se pri te indukci hamilton?a asi tu umru hlady jeste,ze mam cokoladku na nervy.

farmarska
19. říj 2010

no to já teda sama nevím, jak s tím hemiltnem 😅

lenik_25
19. říj 2010

Kopi, moc na tebe myslím a mám takovou tu příjemnou husinu z toho, že prožíváš jedno z nejdůležitějších období v tvém životě. A uvidíš, že i když třeba budeš po narození mrňouska unavená, pořád pak budeš vzpomínat na okamžik, kdy jsi ho poprvé spatřila. Je to nádherné! A neboj, jestliže máš kontrakce a otevíráš se a skoro to necítíš, budeš mít pohodový porod. Nemáš asi tak vysoký práh bolestivosti. Když jsem na tom byla jako ty, tak už jsem funěla a hekala jak blázen. Neděs se těch ostatních těhulí, co tam roděj, každá to má úúúúplně jinak, víš. A hamilton je náhodou dobrej, pomáhá k urychlení porodu. Moooc ti držím palečky.

murynka
19. říj 2010

na kopinku myslím celý den 😵 😵 chtěla jsme jí psát ale nechci otravovat 😅

murynka
19. říj 2010

na kopinku myslím celý den 😵 😵 chtěla jsme jí psát ale nechci otravovat 😅

sarlotta
19. říj 2010

@madormi tohle mám taky . ale heterozygot.. což má 40% populace ve střední Evropě... hele pozitivní na tom je, že o tom víš konečně a tohle se léčí jen zvýšeným přísunem kyseliny listové 😉 doporučuju Femibion.. s metalfolinem, aby tu kyselinu Tvoje tělo umělo taky vstřebat a bude se těhulinkovat jedna radost 😀 😀

sarlotta
19. říj 2010

@madormi jo a ještě si kup vit B, ten mi taky genetička doporučila🙂

@kopa no Ty jsi šikulka🙂)) tak oni Tě trápí hlady, jooo, darebáci... tak nevíš, kdyby náhodou císař... ale já si to nemyslím... bude to normálka a bude to super 😉 😎

sarlotta
19. říj 2010

@kopa indukce - prasknutí plodovky vůbec nebolí, toho se neboj🙂)) ale po prasknutí vody to jede... u mě pak necelá hodinka a malá byla venku 😉

murynka
19. říj 2010

@sarlotta 😀 😀 😀 a bude to super 😀 😀 ale joo určitě pro mě porod byl super no ale mě odcházela plodovka celý den 😅

sarlotta
19. říj 2010

@murynka no o lezení po zdi si můžem psát pak.... já bych Kopči fakt přála fajn porod, pomalé bezbolestné otvírání a pak šup šup, žádné dlouhé tlačení na sále 😉
a Tobě ji praskli nebo Ti prdla sama ?

murynka
19. říj 2010

@sarlotta já také to je jasný ale jak jsi napsala bude to super to mě pobavilo 😉 já měla porod krásnej 😵 mě odcházela sama od rána 😉

madormi
19. říj 2010

@sarlotta no ten homozygot je ta horší varianta takže monžá budou hrozit injekce do břuchu a tak ale udelám pro mimi vše :D

sarlotta
19. říj 2010

no mě u malého praskla sama a taky to teklo dlouho a pomalu... ale u malé při indukci to byl frkot pak... hned kontrakce a říkám po prasknutí 16:20 sem rodila 17:16 byla malá s náma 😎

madormi
19. říj 2010

kopy myslím na teba a Vítečka! 😉

sarlotta
19. říj 2010

@madormi tohle ale není problém s ředěním krve ne ? tohle je o štěpení homocysteinu... to ještě prober s doktorkou pořádně a nejlíp s tou která Ti dělala ty testy. já myslím, že budeš jen sledovaná 😉

markee
19. říj 2010

ahojky,
jéje chudák Kopinka, se jí nedivím,že se bojí. Já bych taky byla vyjukaná a přesně jak Lenik už bych funěla a hekala 😀
@madormi, to máš leidenskou mutaci nebo copak?
Já si čtu manžovo dokumenty a má tam,že : "Nebyla prokázána F.II a MTHFR 677. Nalezena mutace F.V-Leiden a MTHFR 1298 heterozygot." No a v dalším odstavci má: "homocystein v normě."
Tak uvidíš co a jak bude dál 😉

markee
19. říj 2010

Jé,já než to dopsala a dohledala tak je tu toho napsáno 😅
Nojo,jsem fakt brzda 😀

madormi
19. říj 2010

@sarlotta no totok mi říkal gynekolog, ale ješte jdu na transfuzní oddelení a zítra do Prenatalu tak se optám tam a pak na transfuzním dle výsledku testú. každopádne budu víc sledovaná ( to je ve zprávě) kvuli zvýšené hrozbě rozštěpu páteře atd

madormi
19. říj 2010

@markee já mám tu MTHFR C677T

markee
19. říj 2010

@madormi, je mi to jasný,že máš něco jinšího. Jen jsem si nebyla jistá,zda je to ta leidenská mutace 😅
Chjo,je toho fakt hodně. Ale určo si tě pohlídaj, neboj se.
Tak já civím na FB a manži sestřenice si přidala fotky z aťasu do alba. No to je tak hezké, nojo hubená holka a jen to břííííško. Vypadá to moc krásně. TP má už 29.10.2010,takže se všichni moc těšíme na prcka. Nevíme jména a ani co čekaj-to je překvápko.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru