Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

majjka24
20. říj 2010

Jsem jak natrní z Kopíska 🙂

lucierob
20. říj 2010

no snad nebude narozený 20.10. 2010 ve 20:10.

majjka24
20. říj 2010

Bylo by to hezké, ale doufám, že se nebude tak dlouho trápit, třeba už je na světě 🙂

katyna6
20. říj 2010

Ahoj holky moje zlatý!Tak jsem se na vás po dlouhé době zase přišla podívat a koukám,že v pravou chvíli! 🙂
Kopinko,držím ti palečky,aby to moc nebolelo a pokud bude,mysli na to,že tenhle den,pro tebe těžkej a bolestivej,bude pro Vítečka první den na světě! 😉 🙂
jinak asi ani nebudu moc dočítat,pak bych stejně neměla šanci,ale všimla jsem si,že Májí má na starosti tabulku,tak pak prosím opravu,jsem dnes 20Dc,děkuji 🙂

majjka24
20. říj 2010

@katyna6 jasně dám to tam, už je tolik změn...čekám na Kopíska 🙂 A jak se jinak máš???

katyna6
20. říj 2010

@majjka24 -no,upřímně,nebylo to nic moc,ale pomalinku se to lepší a snad bude brzy už úplně fajn.Doufám.Jinak nic moc nového,snažíme se pořád,ale už bez ovu testů,bez stresů,protože stejně moc nepočítám,že se to povede samo a jak trochu našetříme,jdu si k mudrovi pro žádanku a valíme do CARu.Ale to bych viděla asi až tak začátkem příštího roku.

majjka24
20. říj 2010

@katyna6 tak já čekám na výsledky z genetiky, jestli mám nebo nemám trombofilii . Ale nějak počítám s tou první variantou. Po novém roce bude určitě líp, musí !!! My měli po 3 roky nějakou smůlu (v různých oblastech), tak doufám, že ta smůla si řekla 3x a dost 😀

katyna6
20. říj 2010

@majjka24 -snad bych aspoň ty trombofil.mutace měla mít v pořádku,při testech na transfuzce nenašli nic.a s tou smůlou bych mohla povídat.My jsme si s přítelem říkali,že co jsme spolu,tak co mohlo,to se pokazilo.Ale hlavní je,že se máme pořád stejně(ne-li víc )rádi a zbytek se snad taky nějak zvládne 😉

majjka24
20. říj 2010

@katyna6 Přesně tak bude líp a hotovo!!! U nás je to úplně to stejné, tak my sice smůlu nemáme od té doby co jsme spolu,ale i tak už toho máme za sebou víc než dost. Co naděláme, že??Máme jeden druhého a to je hlavní! Však i my se dočkáme 😀

katyna6
20. říj 2010

@majjka24 -ono taky co nám zbývá,než doufat,že bude líp,žejo 😅
Na chvilku se vzdálím,jdu posbírat prádlo,ale budu nakukovat,co Kopinka

majjka24
20. říj 2010

@katyna6 Já jsem z Kopíska úplně nervozní , pořád obnovuju at to nezmeškám a tež mezitím odbíhám.Až bude manža doma, tak jdem měnit pneu, z toho budu na prášky, že tu nebudu 😀

kerrie
20. říj 2010

@majjka24 tak to jsme na tom stejně 😀 Já pendluju mezi postýlkou, kde si hraje Emi, sporákem, kde jí vařím obídky do zásoby a PC, abych nepropásla Vítečka..............aspoň to mám místo tělocviku 😀 😉

majjka24
20. říj 2010

@kerrie trocha pohybu neuškodí, že? 🙂 si taky říkám, už jsem stihla i špajsku uklidit, psiska se venku musí rychle vyčůrat, je honím chudáky 😀prádlo mám posbírané a ještě jsem stihla i se sousedkou podrbat 🙂

lenik_25
20. říj 2010

Ahoj a jupí! Super, Kopísek rodí. Do toho, do toho, do toho!!!! Myslím na ní a držím všechny palce, co mám 😀

wlladka
20. říj 2010

Tak jsem zpět a koukám, že jsem zatím nic neprošvihla. Uf. Kopi-jsme s tebou. AŤ už to máš brzy za sebou 😵

sarlotta
20. říj 2010

@wlladka blahopřeju k výročí🙂) užijte si to 😉
@ivomal takýýýýý🙂 super krásné datum 😉

sarlotta
20. říj 2010

@handm to je dobře, že je to lepší, nic si z toho nedělej, pamatuju si, že malý měl zas jakoby natržené ouška u hlavy a to sem ho mastila faakt poctivě... asi si něčím takovým prostě musí projít 😉 malá se mi osypala měla 14dní.. sem snědla rajče 😝 ještě mě napadlo jestli nemáš třeba nějaké tričko s obrázkem - že by ho to z druhé strany dráždilo jak to bývá vyšité třeba ,když to má tak pravidelný tvar 😅

sarlotta
20. říj 2010

@kopa doufám, že Víteček se nám někde nesekl 😉 a že už si ho užíváš 😎

farmarska
20. říj 2010

no já taktéž pořád od něčeho odbíhám nakukovat,,páč neci propásnout to vzrůšo, že už je na světě 😀 Nestíhám reagovat, ale načumuju 😀
májí my právě taky měnili pneumošky, ted je mnaža kompresorem dofukuje 😉 ale ještě musíme udělat další dvě auta 😝 naše. Dnes to bylo jen auto od mamky.

markee
20. říj 2010

ahojky,
tak Kopinka ještě neporodila? 😨
Koukám jak jí celý den hezky fandíte 😀
Já byla v práci,tak jsem na ní opravdu poctivě myslela. Kopinko zprávu, prosíííím 😉
Když pro mě manža přijel, tak mi oznámil,že se jeho příbuzné narodil druhý syn- Vítek, 3.26kg a 50cm. Chtěli holčičku a maj dalšího raubíře. Hlavně že jsou v pořádku. Rodila o 10 dní dříve(toho prvního o 3 týdny). No a teď už jen Míšovo sestřenice,aby porodila. Se tááááák těším.

farmarska
20. říj 2010

holky kdo máte na kopču telefon, necete jí někdo písnout zprávičku, jak to s ní vypadá? 😅 že na ní všechny myslíme, že jsme tu všechny nedočkavé a napnuté jako kšandy, co s ní je 😉

farmarska
20. říj 2010

Tý jo markee to je dnes ale hotová Vítko-lavina! 😀

markee
20. říj 2010

Farmy, nojo. Vidíš to, jsem brzda 😀 😀 😀

farmarska
20. říj 2010

houby brzda, přepracovaná z práce jsi 😉 😎 a jak jinak, jak je? co ten dortík, už jsi vymyslela šmoulodort? 😉

markee
20. říj 2010

Dnes mi není nejlépe,jsem fakt unavená a bolí mě svaly. Vzala jsem si ibalgin před chvilkou.
No jinak jak může být. Pořád je mi smutno ☹ holka já bych tak chtěla miminko,ani nevíš jak moc. I když vlastně ty to víš až moc dobře. Špatně se smiřuju s tím,že ze mě bude stará matka. Pže prostě jestli někdy budu mít další mimčo,tak mi bude hodně přes pětatřicet ☹ Nejde o to,že ostatní to maj taky tak. Ale já to nechtěla ☹
Jinak dortík nevím zda kulatý nebo třeba do čtverce. Chci ho potáhnout zelenou jako trávou a na to udělat ten šmoulí domeček a dát na dortík šmoulíky-které snad udělám.

majjka24
20. říj 2010

@farmarska tak my máme už taky přezuto, dofoukáno, naštěstí (někdy spíš bohužel) máme jen jedno auto 🙂
Kopísek ještě nic??? Víteček si teda dává na čas ☹ Doufám, že je to v pohodě .... 🙂

farmarska
20. říj 2010

tý jo, to bude určo zase kráása!! ty jsi na todle zdobení ták šikovná! Doufám, že zase pak vokážeš nějaký fotky 😵
Já dnes dělala dorty-dva (oba skoro stejný). Jeden na oslavu naší s mamčou a druhej na sobotní oslavu se tchánovcema 😝 My jsme totiž nenažraný a když pak každýmu dáme ještě kousek domů, tak by na nás zbylo málo 😀
Na chut mám dorty moc dobrý, máslovej krém, vanilkovo čokoládový, ale neumím nic moc zdobit, nemám na to tu trpělivost 😝 tak to vždycky jen nějak postrouhám čokoládou a nějak nabobkuju a je hotovo 😎
Když byl mladej ještě malej, tak jsme mu proto nechávali vždycky dělat, takový ty hezký na oko..mašinku, autíčko, atd..
ale ted vyžaduje jen ty naše domácí.

farmarska
20. říj 2010

markee a s tím miminkem, tak vím, jak moc by jsi ho chtěla 😔 pro ženu to je moc velká kruťárna, toužit po dítěti a nemít ho 😔 ani nevíš jak moc mi to je líto ☹
holky všem co ještě nemáte mimineška v bříšku, jáá bych vááám je všem tááák moooc přála a kdybych tom mohla nějak změnit, hned bych to udělala! páč vy jste moc hodný ženský a tolik by jste si je zasloužily! 😢

farmarska
20. říj 2010

Májí no my máme dvě. Jedno manža a jedno jako já, páč u nás na té samotě, bychom se jinak neměli jak kam dostávat, když by byl jeden v práci, nebo jsme potřebovali nějak oba jezdit do práce...
No a pak má svoje auto ještě moje mamka a ta je u nás pečená vařená, tak jí takhle občas s něčím pomůžeme 😉

majjka24
20. říj 2010

A dost !!! Budeme mít ty svoje štěstíčka všechny bez diskuze! Absence se neomlouvá !!! 😀 Musíme tomu věřit a prostě to tak bude 🙂 Někomu to třeba bude trvat dýl, někomu kratší dobu, ale všechny se určitě dočkáme 🙂
Jasný???? Nějaké dotazy??? 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru