Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

majjka24
14. lis 2010

@lenik_25 Ahojki, přijali mě v noci v pondělí a v úterý odpoledne mi dali tabletku na vyvolání, celkem se to dalo, ale k večeru už ty stahy byly hnus, tak injekce proti bolesti, v noci tam něco prasklo, krev, tak na sál a měla jsem zkusit tlačit, dali mi ten oxytocin a nic, tak ho pak Mudra vyndal, ale rukou - auuu, pak už mě upsali a revize.....Jinak manža je fakt super, jsem mu hodně vděčná za spousty věcí, ale hlavně za tu podporu. Třeba další mimi příjde bez toho "snažení", moc bych ti to přála 🙂

majjka24
14. lis 2010

Jinak jste toho teda nakecaly......už jsem vás dočetlA, teda a nevím kde se je tabulka 😒 Nevím zda ji budu stíhat ☹ Pokud ji někdo chcete tak si ji vemte, nebo pkud Vám nevadí, že to vždyck\y bude až bude čas.... 😎 Jinak mi hlásím 1 DC a přesně na den 🙂 jsem ráda. takže nám teď držte palečky 🙂 Jak se kontroluje ta sliznice? Na mě se totiž nedíval po 6 nedělí 😠, ale byla jsem tam tento týden a koukal na mě UTZ, jsem trošku zakrvácela, prý ve vnitř je vše ok, pro jistotu mě poslal na ještě na krev na zánět, budu volat v pondělí, tak uvidím.
@zlababa07 Jůůůů moc gratuluji, ať Vám dělá jsen samou radost a přeju mu hodně štěstí a zdraví do života 😀

majjka24
14. lis 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.................chlapeček Adámek
Samsa ..................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.......................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj.................chlapeček Honzík.............................
Tercie ...................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka.................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .......................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta .................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ..............chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana.................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari.........................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska..................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm ..................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j......................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella.....................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii.........................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa.......................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ...............chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina 40tt ........................... KO ?.11..........................čeká holčičku .......Adélku (monitor, registarce por.)
veve.b 36tt..................................KO 15. 11.......................čeká chlapečka....Ondrášek
Paajaa 34tt................................KO ? .11...............................čeká chlapečka....Oliver
Farmarska 25tt..........................? .11 (vyš. cukrovky).....čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 15tt................
Nicollka .................DC ??
Nikissek ................DC ??
Katyna ....................11 DC
Martasek ................DC ?
Aja ...........................13DC
M.aa.b .....................26 DC
Natalie .................... 13 DC
Ivomal.......................28 DC
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie
Madormi..................11 DC
majjka24 .................1 DC
lenik_25....................7 DC

madormi
14. lis 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.................chlapeček Adámek
Samsa ..................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.......................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj.................chlapeček Honzík.............................
Tercie ...................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka.................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .......................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta .................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ..............chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana.................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari.........................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska..................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm ..................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j......................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella.....................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii.........................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa.......................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa 39tt .................................................................... čeká chlapečka
Maarrtina 40tt ........................... .................................................čeká holčičku .......Adélku (monitor, registarce por.)
veve.b 35tt..................................KO 15. 11.......................čeká chlapečka....Ondrášek
Paajaa 33tt.........................................................................čeká chlapečka....Oliver
Farmarska 24tt..................................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 14tt................
Nicollka .................DC ??
Nikissek ................DC ??
Katyna ....................10 DC
Martasek ................DC ?
Aja ...........................12DC
M.aa.b .....................25 DC
Natalie .................... 13 DC
Ivomal.......................27 DC
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie
Madormi..................11DC
majjka24 .................24 DC
lenik_25....................6 DC

madormi
14. lis 2010

holky já si tu klidně tabulku vezmu, mám čas, ale nahlašte mi prosím dc a týden přesně týdny a dny 😉

madormi
14. lis 2010

@majjka24 je tak ty si jí sem vložila já pochopila, že ne :D budeš jí dělat enbo si jí mám vzít? čas mám

majjka24
14. lis 2010

@madormi klidně si ji vem, je už opravená 🙂 takže by to mělo souhlasit 🙂
dělala jsem to podle Leníka, tu vím, že mám přesně, takže by to mělo být ok, 9.11 byla 2 DC + 5 dní k dnešku.

madormi
14. lis 2010

takže takto, ale musítě mě hlídat, než se to naučím 🙂
Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.................chlapeček Adámek
Samsa ..................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.......................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj.................chlapeček Honzík.............................
Tercie ...................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka.................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .......................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta .................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ..............chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana.................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari.........................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska..................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm ..................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j......................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella.....................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii.........................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa.......................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ...............chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina 40tt ........................... KO ?.11..........................čeká holčičku .......Adélku (monitor, registarce por.)
veve.b 36tt..................................KO 15. 11.......................čeká chlapečka....Ondrášek
Paajaa 34tt................................KO ? .11...............................čeká chlapečka....Oliver
Farmarska 25tt..........................? .11 (vyš. cukrovky).....čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 15tt................
Nicollka .................DC ??
Nikissek ................DC ??
Katyna ....................11 DC
Martasek ................DC ?
Aja ...........................13DC
M.aa.b .....................26 DC
Natalie .................... 13 DC
Ivomal.......................28 DC
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie
Madormi..................11 DC
majjka24 .................1 DC
lenik_25....................7 DC

majjka24
14. lis 2010

@madormi 😀 😀 😀 😀 super

madormi
14. lis 2010

@majjka24 já totiž bez tabulky nejsem schopná si hlídat cykly 🙂 a teď to musím hlídat, abych včas testovala kdyby náhodou a letěla na hemku 🙂

majjka24
14. lis 2010

@madormi to já taky, v životě jsem si to nepočítala, až teď 🙂

farmarska
14. lis 2010

ahoj holky, u nás bylo dneska kráásně 😵 teplíčko, sluníčko svítilo 😵 sem ani na pc čas neměla 😉

a co tady, něco novýho? 😕

co martinka, už porodila 😕 jdu najuknout 😉

farmarska
14. lis 2010

no potěš, tercík s mari se tu včera večer zase sešly 😀 to bude čtení 😝 😀

jé tak koukám, že žlababka, nám porodila!! 😵 😵 😵 Zlá babi mooc moooc gratuluju a tobě i malému přeju moooc zdravíčka a štěstíčka!!! 😵 😵 😵 Mimochodem Michal je moc pěkné jméno 😉 😀

maarrtina
14. lis 2010

@farmarska na já ještě neporodila, mě to snad čeká zítra. bude vyvolávačka. V 7h ráno mám nástup do nemocnice. Tak snad se narodí hned zítra a nebudou mě trápit dlouho. 😒

farmarska
14. lis 2010

terculíne houpačka je už dávno složená a je prostě supr 😵 moc se mi líbí, až jí malému závidím, hned bych se v ní sama pelešila 😀 i náš mladej a babička by prej něco takového hned brali 😀
Hele ale s fotkama bude problém, páč máme někde zašantročenej takovej ten kabel co spojuje pc s foťákem, takže jako nic no.. 😅 Hele ale jednou se najít musí 😉 😀 😎

farmarska
14. lis 2010

jéé martinko tak to moooc držím palečky na zítra!! budeme tu na tebe myslet! 🙂

majjka24
14. lis 2010

@maarrtina držím aplečky, ale určitě to bude vše OK 🙂

farmarska
14. lis 2010

mad supr práce s tou tabulkou 😉 tož my si tě tu teda ohlídáme 😀
tak mě tam až jí zítra nebo kdy, budeš zase dělat napiš 18.11. tu cukrovku 😉 😀 Jinak týdny se mi vdycky mění od soboty 😉

kerrie
14. lis 2010

Jůůůů, koukám, že máme nové miminečko 😵
Zlababko......moooc gratuluju a přeju celý rodince hodně zdravíčka a štístka.............jinak Míšánek má úplně stejnou porodní váhu, jako měla naše Emička, akorát ona byla o cenťáček kratší 😉 😉 😉 Ženská, no 😀

lenik_25
14. lis 2010

@olousek35 Až příští pondělí nebo zítra? Já jen, že jsem měla taky hnědý výtok, slabounký, jen na slipovou vložku a během 24 hodin se mi ta hnědá barva lehce měnila do červena. A bylo to špatně. Být tebou, jdu k doktorovi dřív.

lenik_25
14. lis 2010

@majjka24 Ty máš moje DC krásně zmáknutý 😀

majjka24
14. lis 2010

@lenik_25 že jo 😉

lenik_25
14. lis 2010

@majjka24 Teda chudinko, ty sis toho vytrpěla, že to fakt musel být záhul na psychiku. Hrozně moc ti přeju, abys podruhé už měla těhulkovství v pořádku a i když se budeš bát, tak pokud možno, najít v tom i tu radost a žádné starosti 🙂 Neumím si představit mít stahy a rodit, když vím, že to bude "bez výsledku" 😢 Asi jsi miminko tak brzy ani neviděla, viď?

lenik_25
14. lis 2010

@majjka24 A první den MS už je 1DC jo?

majjka24
14. lis 2010

@lenik_25 je to přesně tak 1den MS je 1 DC 😉 Hnus to byl to jo,ale život jde dál a nic už s tím nenadělám. Nezbývá než věřit a doufat a věřit a doufat, jinak by mě asik odvezli na psychinu. Papkam vytamínky, co jsem mohla, tak jsem si nechala vyšetřit, cvičím mojžíšovku, tak to by bylo aby nebylo 🙂 Zahlídla jsem ho jak ho vytáhl, ale spíš jsem se dívala bokem, krev moc nemusím, totiž 🙂

lenik_25
14. lis 2010

@majjka24 Aha, tak to já nevím, jestli bych se zvládla podívat, ale přeci jen zvědavost je zvědavost a kdyby šlo o mé dítě... no a dost už, nechci ti otevírat rány. Bereš to bezvadně, život jde dál a bude líp a on se vám ten prďolka narodí znovu do druhého života 🙂 A v pořádku 🙂 Už se těším, až si tu budeme sdělovat těhulkovské starosti 🙂

Jo holčiny, uvažuju o pořízení zakrslého teddy králíčka...

lenik_25
14. lis 2010

@majjka24 A chodíš někam na mojíšovku nebo máš DVD?

tercie
14. lis 2010

Ahooj holky, už spíte? Jdu dočíst a nakouknu, kdybyste některá náááhodou byla 🙂

tercie
14. lis 2010

@zlababa07 Jééééééééééééééé moc gratuluju k narození Míšánka, jmenovečka 🙂 Ať se mu na světě líbí!!!!! A těším se na fotku🙂

tercie
14. lis 2010

@majjka24 taky sis užila svý, je mi to moc líto, ale je dobře jak to bereš, život jde dál, musíme hledět dopředu, i když nezapomeneme...

@lenik_25 já taky neměla odvahu se podívat, když se malá narodila, měla jsem strach, že ji potom pořád budu mít před očima... navíc, narodila se živá...o to je to horší. Nebudu se rozepisovat, mám všechno popsáno v prvním albu, když se budeš chtít podívat. Já si ji v duchu představuju, ale nelituju že jsem se nepodívala, to bych psychicky neunesla.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru