Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
4. pro 2010

helet budu muset letět na pastvinu zavřít dveře těm mejm mektalkám. Ted co jjsou ty hnusné teploty pod nulou jim domek na noc raději zavírám, aby se mi ještě nenechladily 😉

farmarska
4. pro 2010

ale vůbec se miz pelechu do tý zimy vylejzat nece 😝

majjka24
4. pro 2010

@farmarska meruňkovou máme v ložnici a slabší meruňku (2 zdi) obývák, ale obývák chcu žlutý, ale né kanárka 😀 (pokoj je tmavý, velký , vysoké stropy) a ložnici světlejší mureňkua a kuchyň zelenou a chodbu zelenkavou a budoucí dětský pokoj fialový (2 zdi) a béžový (2 zdi) jsem to kasji takhle viděla, a vypadalo to božsky 🙂

majjka24
4. pro 2010

@farmarska se pořádně obleč matko ať tam neumrzneš 🙂

paajaa
4. pro 2010

@farmarska v nemocnici je to moc dlouhé, ale mám tu spolubydlící co taky má taky o 3 týdný menší mimi a termín 15.12:, takže máme společnou řeč. Jinak sestřičky jsou moc hodné a příjemné, ale doma by bylo doma. ☹

murynka
4. pro 2010

@lenik_25 to je mi moc líto ☹ ☹ ☹ ale určitě se to povede příště achjo je toho nějak moc 🤐
@ivomal z tebe čiší pěkná energie a pozitivita 😵 😵 to je super!!jen se snažte a ta třešinka pijde brzo 😉 držím pěsti!!hlavní je že tělo reaguje!! 😉
@ikopretinka bříško krásné 🙂 gratulka k pohybům také jsem malou cítila brzo jako ty je to hezké vid?opatruj se!! 😉
@natalie77 ty jsi měla i marečka ivf? 😨 nebo toho přirozeně to je mi líto takové nehezké zprávy ☹ drž se!!
@farmarska ty hezky se šetři a odpočívej hezky ti to naskakuje!!! 😉
@paajaa jejda to mě mrzí že jsi v nemocnici věřím že to tam musí být hrozné však já také ležela v 28tt a to jsme něvěděla jak to dopadne..byo to děsný...ale pokud máš spolubydlící tak je to fajn a jak vykrmit miminko hezky bašti 😎 a mlsej!!

lenik_25
4. pro 2010

@murynka Taky mi přijde, že je těch potratů nějak moc. Nebo je to tím, že to člověk víc vnímá, když "v tom jede taky". Nevím. Ale je to smutný.

Ale já jsem se dneska stala maminkou... šestitýdenního zakrslého teddy králíčka 🙂

mari111
4. pro 2010

No teda chvili tu nejsem a tady nakecáno, Farmísku se tu asi zas jen tak nesejdem. Jinak já už zuby zatínam jak šlak až to bolí 😅 no dneska jsme byli u tchyně a je to teda o hodně lepší ale no jizva na tváři teda nic moc to je jasné kor u ženský. Ach jo, kéž by šlo vrátit čas 😔 ja nervíky v řiti ale snažím se nepropadat panice,

madormi
4. pro 2010

teda holky vy jste kecalky, člověk je chvíli mimo domov a tři stránky jen to lupne. farmí, maji 800 kč moc za vlasy? 1000 draho vymalovaný pokoj? holky kde bydlíte já chci taky takhle za levno 🙂 já když jdu k holiči tak pod litr se nevedju no a malování nás stála místnost 2500 a to žádná barva proti plísním nebyla 🙂 naučtě mě to musím se naučit šetřit jinak zkrachujem 🙂 🙂 jinak mi dnes byli na večeři, to jsem si pošmákli ale těch peněz za to by doma člověk jedl týden 🙂 a pak v kině manžel nutně potřeboval vidět Tacho tak mě ukecal, nejdřív ale dobře nakrmil, abych neremcala 🙂 jinak s těma dárkama to letos řešíme ve výprodejích, pže ani jedny rodiče neuvidíme letos tak bude víc dárků za míň peněz po novém roce 🙂 no a manžovi jsem koupila mobil a triko tak už má vybráno, bráška můj taky dostane mobil, jeho bráeška parní hrnec chce a je to 🙂 a já si teda přeju jen ty dvě čárečky pod stromeček 🙂

lenik_25
5. pro 2010
paajaa
5. pro 2010

Krásné ráno,
tak dnes mě pustí na půl den domů. Už se nemůžu dočkat. Jen ten návrat asi určitě obrečím. No jo nedá se nic dělat.
@murynka baštím taky mnohem víc než doma a jsem zvědavá až vlezu na váhu. Snad jsem něco nabrala.

madormi
5. pro 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.17.11. , 4300g 53cm
veve.b 39tt..................................KO+ monitor 8. 12........................čeká chlapečka....Ondrášek
Paajaa 37tt ...............................v nemocnici,držíme palečky, aby malý ještě povyrostl....................čeká chlapečka....Oliver
Farmarska 28tt.........................KO 8.12...............................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 18tt (17tt+3)...........KO 20.12.
Katyna ......................32 DC
lenik_25...................28 DC
majjka24 .................22DC
Ivomal.......................20DC
Madormi.................. 7DC
Aja............................. 7 DC
M.aa.b ...................... 7DC
Martasek ................ ..4DC
Natalie77 ..................4DC
Nicollka ..................DC ??
Nikissek .................DC ??
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie 5.1.11

mari111
5. pro 2010

@lenik_25 ten je ale krásnej 😵

majjka24
5. pro 2010

@madormi Teda pod litr za vlasy se nevejdeš? Já dala jednou těch 800 a nikdy víc, by mě to zrujnovalo, já si ale kupuju na vlasy kvalitní šampon , masky a takové ty serepstičky, ale když je to v akci tak do zásoby (holka s prajské 😅 ) Mě dneska sestřička zastřihla konečky a hodila mi melírek na kokos, a mám to zadarmo 😀 , vlastně chce koupit obal na mobil, takže celkem za málo peněz hodně muziky 😉 Jinak to nám to bude malovat budoucí švagr tou pistolí ( z firmy kde pracuje si to půjči) a nebude nám to účtovat a ani tu práci, jen barvu, takže to je o něco levnější, radši ani nechcu vědět, kolik by to stálo se všim všudy 😵 Moooc Ti přeju aby s našla ty // pod stromečkem, sama jsem taky zvědavá 🙂
@paajaa bašti mamčo, ať máš sílu a mimísek ještě poroste, držím palce, rychle ti to uteče, uvidíš 🙂
@lenik_25 Krásnýýýýý, 😀 😀 😀

madormi
5. pro 2010

no vejdu když jdu ke tchýni to mám zadarmo, ale jinak jsem to všude mela od litru vejš v poslední dobe 🙂 no budete si držet palce s tema dvema pod stromeček. zítra jedu na hematologii tak jsem zvedavá co mi tam rekne

paajaa
5. pro 2010

Tak jsem zpět v nemocnici. Měla jsem půl den propustku. Návrat jsem samozřejmě obrečela, ale jinak to bylo super, být pár hodin doma v klidu s manželem. Jinak jsem se doma vážila a nic jsem nepřibrala za týden co jsem v nemocnici. ☹ Docela mě to zklamalo a bojím se, aby malej taky nebyl na stejné váze. No uvidíme v úterý.

madormi
5. pro 2010

@paajaa vydrž není to nic moc být v nemocnici, ale co bys přeci pro Olíka neudělala, už to nebude dlouho trvat!

majjka24
5. pro 2010

@madormi tak držím palce , a zítra jdeš na kontrolu nebo na nějaké testy?

lenik_25
5. pro 2010

Ahojky,

tak už u nás byl Mikuláš. Objednali jsme si dobrovolné hasiče, kteří to tady dělají každý rok a teda super. Protože je Dádula malej, tak jsme se s nimi domluvili, že čerty vynecháme. Byl jich plnej výtah a fakt brutální hororový masky. Tak to jako bych omdlela i já. Daneček způsobně stál před Mikulášem a andělem, držel si ručičky za zádama a potichoučku říkal, jak dělají jednotlivá zvířátka. Neplakal. No a pak mi manžílek připravil překvapení... básničku za balíček jsem musela říct i já. Trapas 😀

sarlotta
5. pro 2010

Ahojík holky, hlásím, že si nás čerti neodnesli🙂)) ani malého kupodivu 😎 😀

Jinak malý je doma, nemocný, tak sem na Vás neměla vůbec čas. Měl strašný kašel, úplně se mi dávil i zvracel jídlo.. tak sem kolem něho létala... už se to lepší... ale ještě dostane další antibiotika a byli sme i na alergologii a dostal foukátko, že má asi nedohojenou sliznici po infektu - co měl angínu předtím - no a z toho ten neskutečný kašel.

Mrzne až praští..-10 v noci a přes den -6... takže vylézám s malou dopolko do obchodu a odpolko na půlhodinky na procházku, naštěstí funguje babička, tak je u nás pečená vařená🙂
Dneska sme pekly perníky🙂

No a co je novéééééééééééééééééééééééééhoooooooooooooooooooooooooooooo 😀 😀 😀 😀 😀

Šarlotka se dneska překulila sama ze zad na bříško 🙂 no a samozřejmě ji to nadchlo, takže to teď dělá furt 🙂)))) šíííleně se snažíí a mrčí a kńourá si u toho🙂)) je úžasná🙂 šikulka 😉

sarlotta
5. pro 2010

@paajaa držte se s prckem, věřím, že bude mít váhu akorát, neboj se, myslím na Vás 😉

sarlotta
5. pro 2010

@lenik_25 a copak bylo v balíšku🙂))

lenik_25
5. pro 2010

@sarlotta Jů to je šikulka. Gratuluji k pokrokům.

lenik_25
5. pro 2010

@sarlotta No čéče, myslíš v tom mém? Bonboniérka, oplatky, čokoládičky a panenka 😀 😀 😀

lenik_25
5. pro 2010

@paajaa Moc moc držím palečky. Uvidíš, že to bude dobrý. Ono se v nemocnici ani moc přibrat nedá, tak se toho neděs. Neboj.

majjka24
5. pro 2010

@lenik_25 Máš super manžu, chválím 🙂 My si nedělili krásné tuleníčko 😀 😀 😀

Jinak tip na dárek, doporučuju, http://obchod.life.cz/detail/23-hry/47-spolecen...

lenik_25
5. pro 2010

@majjka24 Jo, překvapil mě teda... samozřejmě pozitivně. Jsem z něj nějaká naměko 🙂

majjka24
5. pro 2010

@lenik_25 to je dobře, však tak to má být, ne?! 😉 🙂 😀

lenik_25
5. pro 2010

@majjka24 Jojo, určitě, jen hrozně dlouho nic takovýho neudělal a Mikuláše mi nedal nikdy.

madormi
5. pro 2010

@majjka24 na konzultaci s primářem a rovnou mi udělá asi nějaké testy, aby se to pak nezdržovalo až otěhu a domluvíme se co a jak až se zadaří ( já doufám, že nejjpozději v lednu 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru