Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
19. pro 2010

@natalie77 ať tam ty 2 jsou... moooooc Ti to přejuuuu 😉

sarlotta
19. pro 2010

@tercie kojené děti přibírají pomaleji, to je jasné... tak mu přidej něco na noc, když se Ti tolikrát budí, mě malá vydrží i 8hodin bucat po nutrilonu a to není žádný spec. na noc. Ale zase kolik ušetříš za mléko 😎 😉 😉 když kojíš.

majjka24
19. pro 2010

@madormi Ahojki, hlásím, že MS dprazila - konečně 🙂 takže jsem 3 DC 😉

majjka24
19. pro 2010

@cajori17 Moc Ti přeju aby to tentokrát vyšlo zasloužíš si to 🙂

majjka24
19. pro 2010

@paajaa Moooc gratuluju k Oliverkovi, přeju mu do života jen to NEJLEPŠÍ !!! 😀

majjka24
19. pro 2010

Jinak Vás ani nedočítám, nějak mi blbne PC, zase , než se načte další stránka tak to je 3-4 minuty, takže by to bylo na dlouho. 😔 Jsem měla včera uklízecí mánii, začla jsem v 10 a skončila o půl 16 😅 - koberce jsem včera čistila, takže bytečeka máme krásně čistý a voňavý a zítra se chystám vytáhnou ten náš pařez a hodit na ňho nějakou tu ozdobu 😀 . Te´d jsem si vzpoměla , že nemám koupené jmelí 😲 Stejně musím zítra do centra, došel mi femibion a ještě něco a nevím teď co 😒 Mám celý týden dovčua, sice jdu do práce 24., ale jen na 4 hodky, tak se to dá a pak jdu až 28 🙂 .

madormi
19. pro 2010

@majjka24 ok tak zítra tam hodím 4DC ju 🙂

majjka24
19. pro 2010

@madormi no.....budiš 😀

madormi
19. pro 2010

@majjka24 nbo já to tam hodím ještě dnes :D

madormi
19. pro 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 30tt.........................KO 27.12................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 20tt ...........KO 20.12.
cajori17......................38 DC
Ivomal.......................34 DC
Katyna ......................23 DC
Madormi.................. 21 DC
Aja............................. 21 DC
M.aa.b ...................... 21 DC
Martasek ................ . 21DC
Natalie77 ..................18 DC
lenik_25................... ..12 DC
majjka24 ......................3 DC
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie 5.1.11

majjka24
19. pro 2010

@madormi 😀 😀 😀 oooo, děkují 😉

cajori17
19. pro 2010

@madormi dekuji za zarazeni do tabulky 🙂

cajori17
19. pro 2010

stavim se tu vecer,jdeme na tu oslavu 🙂 zatim pa

madormi
19. pro 2010

@cajori17 za týden už tam nebudeš mít dc ale tt 😉

cajori17
19. pro 2010

@madormi jéééééé,to bych si moc přála 🙂

lenik_25
19. pro 2010

@lucadav Ahojky, no tak to je jasný, já jsem dělala tolik druhů, že jsem pekla ještě pro Martinku na zakázku a mamce. Docela mě to baví. A taky jsem chtěla, aby měl Dáda do školky.

kopa
autor
19. pro 2010

Ahoj holky,
tak manža šel ted na veterinu nechat utratit freťáka ☹ 😢 tak tu bulim jak malé dítě 😢 Jak jistě víte,tak měl špatný ten jícen a museli jsme ho krmit kašemi,sám se ani nenapil.Ale ted poslední dobou byl vyhublý a začal se dost počůrávat a to už fakt nešlo,navíc když je tu Vítek tak musíme dodržovat určitou hygienu.Jsme ho měli 6let a skoro 5let,bojovali s tím jeho jícnem.
Ach joo ☹ ☹

sarlotta
19. pro 2010

@kopa to je mi moc líto 😔 zvířátka jsou miláčci. Náš pes už má 10roků a malá je z něho na větvi, ale taky se děsím až to přijde. S Vítkem budeš mít čím dál víc práce, jak poroste... na mě už malá huláká, kde jako jsem, když nejsem s ní v místnosti chvilku 😀

kopa
autor
19. pro 2010

@sarlotta Já mám doma ještě dvě fretky holky,ale už žádné zvíře nikdy nechci ☹ člověku je z toho akorát smutno.

lucadav
19. pro 2010

@kopa zviřatka,jojo to jr taky,ale jestli se trapil,tak je to lepši pro něj takhle. Proto ja už nic nechci,člověk to obreči. Vanoce se bližej a ja nevim jak vam ,ale mě to vubec nedochazi........

@madormi co to prosim znamena ty zkratky v te tabulce??, 🙂 ja to tam nějak nechapu,,proč tam všici jsou 🙂 a ja ne 😀

madormi
19. pro 2010

@lucadav dc je kolikáty den cyklu, jestli chceš do tabulky stačí poslat kolik jdi dc 🙂

lucadav
19. pro 2010

@madormi ah tak to je pro budouci těhule 🙂 tak to ja ted do tabulky ne ne,diky za info=)

farmarska
19. pro 2010

ahoj holky 🙂 tak u nás co se týče cukroví hotovo 😎 dnes jsem dodělala zbytky, domazala a dozdobila a máme to 😵 Jen teda se mi nějak nevydařila poleva 😢 dělala jsem jí letos prvně..-žloutky moučkovej cukr a trochu rumu- no ale mě to jaksi na tom cukroví doted neztuhlo 😖 furt je to měkké a to to bylo už i venku na mrazu 😅 asi to holt budu muset nějak zítra předělat-pocákat ještě něčím jiným 😅
Jinak zítra jedu ještě do města nakoupit vánoce taky zvířátkům 🙂 a pak sem objednaná u kamarádky kadeřnice, zase mi to vezme na ježka a budu na vánoce fešanda 😎 😀

majjka24
19. pro 2010

Dneska manža rozhodl, že sjedem do Ostravy a dokoupíme dárečky, ať to máme z krku.Sjeli jsme teda do jednoho velkého nákupního centra a doufala jsem, že tam to nakoupíme na jednom místě a bude klid, jenže ouha, koupili jsme akorát topinkovač co chtěla ségra, jinak tam nebylo absolutně nic, co by se mi líbilo. Tak jsme si aspoň zašli do kfc . Takže zítra asik pojedu do centra a budu tam tak dlouho šmatlat, dokud to všechno nebudu mít. Vůbec nic mě ale nenapadá co koupit budoucím švagrům, poraďte Pro taťku taky nemám nic a pro mamku akorat Anew krém, jinak NEVÍM ☹

farmarska
19. pro 2010

čajdo tý brďo, máš krásný čárečky!! 😵 čím dál tím hezčí! 😵 určo to tentkráde vyjde 😉 😵
májuš gratulka k mrše, že se netoulala 🙂 ale příště raději už zahlas místo červený ty dvě jo 😉 😵
šarlotko, krásně ti teda malinká spinká 🙂
kopísku to mi je moooooc líto ☹ ☹ vím jak ti je ☹ i já si vždycky řeknu, že už žádné další zvíře neci, páč to loučení pak bolí 😢 Ještě že máš alspon ty dvě freťulky a malého Vítečka, který ti alspon trošku pomůže zapomenout 😔 😔 😔

farmarska
19. pro 2010

májuš já nevím, těžko radit, když je neznáme 😅 každej je na něco jinýho 😅 Já třeba taťkoj a mamce vždycky, když jsem nevěděla už co jim dát, tak jsem im nakoupila něco z drogerky..nějaký balíček,at už hotovej, nebo jsem jim sama poskládala..nějakej sprcháč, sůl do koupele, pěnu, mýdlo, šampon, atd...
si myslím, že se něco takového vždycky hodí a užije 😉 😎

cajori17
19. pro 2010

ahojky,tak ja uspesne hlasim,ze vosi uly mam udelane,a v lednicce mi tuhne testo na pernicky,juchu🙂

Kopi,fretaka mi je lito,vim jaky to je.my minuly mesic museli nechat utratil naseho 13 leteho pitbula Benicka 😔
@farmarska carecky se mi zdaji slabe,ale neresim to,dokud nemam ms tak je jeste porad nadeje,ze to vyjde ,ne?jinak se citi uplne bajecne,jen me boli prsa a obcas me pichne tam dole,jako pred ms,ale jsem nejaka vesela ,nevim proc :_) 😉

sarlotta
19. pro 2010

@farmarska hlavně že to bude jedlé, kašli na to jestli to ztuhlo🙂
my máme zatím jen perníčky 😲 😀 😀 😀 ostudááááá... ale asi už udělám jen piškot-banán-piškot-čokoláda a dneska bylo v Loskutákovi nějaké ,,šípkové" těsto.. že za studena.. tak to možná spáchám 😉

@majjka24 co čepici+šálu+rukavice...nebo klasika víno, čokoláda, kniha🙂

lucierob
19. pro 2010

ahoj holky,
tak nejprve gratulace veve.b a paajince k mimiškům. Přeji hodně štěstí, zdraví a lásky do života. A hodné rodiče 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

farmarska
19. pro 2010

jéé no jo, vosí hnízda, jsem chtěla ještě dělat! 😨 😨 😀 😀 tak dopečeno ještě není 😀
sarlot no to právě není jedno, páč jako si to nemůžu uklidit do krabice..páč jak bych to dala na sebe tak se to rozpatlá 😅 zatím to mám na plechách a uvidíme, bud se to do zítřka umoudří a nebo s tím něco spáchám 😎
hele ale ty nejsi žádná ostuda! 😠 dyt máš doma malýho křiklouna 😉 máš i tak co dělat 😉
čajdo téda chudák pejsek ☹ to je mi moc líto ☹ si to ani neumím představit, že jednou ty naše tři chlupatý obludy nebudou 😔 😖 😔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru