Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
28. črc 2009

mury ty nás tu poslední dobou nějak zanedbáváš 😕 včera si tu nebyla skoro vidět 😨
máš kliku že jsi těhulinka a na ty já držím a těm já neomluveno neuděluju 😀 😀
navíc murynka je pylná jako včelka 🙂

holky, tak jsem chtěla jít luxovat to auto a u nás slejvák, takže jsem si zalezla zase do postele a klábosím tu sváma 😉 doufám,ž e se ale brzy vyprší, už to chci mít z krku 😝

tý jo, s těma autama, to je teda záhul! jsem netušila, že je to tak drahý 😨

if to já ti neporadím, ale miraxka určo bude vědět, je to taková naše soukromá koníkovská mudra 😉 tak věř, že se tu brzy objeví 🙂

pájí no my taky používali kdysi pouta, ale dobrovolně 😀 ted ho s nima prostě přicvaknu v posteli, chceš nechceš, mám ovu jdeme na to! 😠 😀 😀 jen doufám že budou kvalitní, a né jako tamty, co jsme měli kdysi..kde stačil prudší škub a byly otevřený 😅
jinak jestli jako pusou jo... tak mu to dělej jako, že pusou a když už skoro, ale fakt skoro bude, tak rychle hups, na něj! 😀 vím o čem mluvím 😉 😀

murynka
28. črc 2009

farmi nějak nestíhám ☹ hodně ted zařizujeme kolem domečku a nastali nějaké trable takže mám strach že to nestihneme 😒 .....včéra jsme byli objednávat ten kočárek a nakupovat na zítřejší oslavu a večer jsme seděli u tchýně pod pergolou takže net ted nějak vypouštím 😅 😅 😅

u nás je také pěkěn zataženo ☹

farmarska
28. črc 2009

u nás pořád slejvák 😒
mury však kuň, alespon tendle ti neuteče 😀 hlavně buď ty v klidu a pohodě a moc nelítej a nedři se 😵

a co má´te za trable s domem? jestli se můžu teda voptat ?

kopa
autor
28. črc 2009

Vroninka 35tt................................................................................čeká chlapečka
Bobinka 34tt ................................................................................čeká chlapečka.........Vojtíšek
Kelly 27tt ....................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Martina76 24tt...........................17.8.KO hematologie,má trombofilii...čeka chlapečka.........Mikuláška
Kagatkaga 23tt..............................................................................
Lucierob 23t ................................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 23tt .............................21.8. 4D UTZ a poradna ................čeká chlapečka...........Šimon/Matyáš
Murynka 22tt.............................KO 11.8,22.8. UTZ 4D....................čeká holčičku............Sofie
Jitie 21tt....................................
Amynka 19tt...............................
Venuska 18tt .............................6.8.poradna,13.8 UTZ ve II. trimestru
Markee 16t.................................4.8.UTZ.................................nechce znát pohlaví předem
Kerrie 15tt.................................. 29.7. poradna
Květinka 14tt...............................
Mirax 13tt....................................27.7.NT screening a KO,25.8.Tripple test...........Mikuláš/Anička,Alžběta
Wergina 11tt................................10.8.Nt screening
Martinkal 8tt...............................
Aronek 7tt..................................
Skritkova DC?
Hanana 31DC
If.v 27DC
Nicollka 25DC
Samsa 24DC
Tercie 20DC ................................30.7. výsledky genetiky
Markytaj 18DC
Ikopretinka 16DC
Farmarska 15DC
Paaja 12DC
Kopa 9DC
Eeliska 7DC
Sarlotta .....................................čekatelka na 3 MS.............výsledky genetiky O.K.

murynka
28. črc 2009

ted o víkend se měla dělat horní kopelna babičce ze sadrokartonu a tím pádem by už tam babička mohla jít a my začít naše patro....ale okno do té koupelny VELUX má i 3 týdenní objednací doby ☹ tím pádem se o 3 týdny vše posune 😠 chtěla jsem v srpnu nastěhovat babičku nahoru 😅 a dělat to naše patro ale houby.... ☹ ☹

nedej bože aby se malá narodila dřív 😨 🤐

dablikolik
28. črc 2009

farmarska my nebudeme čekat až do září. Už jsme začali se snažilkováním. Uvidíme. 3estinedělí je za náma tak nevidím důvod čekat kór u nás.

farmarska
28. črc 2009

no jo to je nepříjemný 😖 mury, ale hlavně zachovej klid, na světě jsou horší katastrofy 😅
je to blbý, ale vy si určitě nějak poradíte 😉 a když se nebudeš stresovat, tak si Sofinka určitě počká až na tu správnou dobu 🙂
murynko klídek nějak to vše dopadne!! 🙂 hlavně když máš malou v bříšku a jste v pořádku!!! 😵 😵

farmarska
28. črc 2009

dablík já bych to upřimě taky nevydžela 😅 ono se to těm doktorům řekne, počkejte takhle a takhle dlouho...
ale vědí oni, co jsou to splašný hormóny od skoro těhotný ženský ?!! 😀 😀 😀
já jsem ráda, že mám ted se povoleno snažit hned 🙂
a si stejně myslím, že u každýho to je dost individuelní, ten čas kdy je vhodný začít 😉

martinkal
28. črc 2009

Ahoj holky, 😀
tak jsme byli na 2 kontrole, jsme v 8tt (7tt + 4), vše je v pořádku, mimi má 1,5 cm, vzali mi krev, dostala jsem vitamíny a těhotenskou průkajdu. Mám se šetřit a začít myslet na to, že nebudu chodit do práce 😒. Moc se mi nechce zůstat už teď doma, v práci to víc utíká, a nemám čas myslet na to co když.......

Kopi až budeš dělat tabulku napiš mi prosím kontrolu 13.8. Díky 🙂

Jinak pomalu začínám balit na dovču, příští úterý odlétáme na Zakynthos, už se těším 🙂 .

farmarska
28. črc 2009

martinko no to jsou překrásné zprávy!!!! 😵 😵 😵 moc gratulujuuuu!!!!! 😵 😵 😵 😵

murynka
28. črc 2009

farmi však já tohle vše vím 😅
ale prostě jsem chtěla být v novém a přinést malou do nového a být nějak tak od 30tt v klidu ale to asi nebudu 😅 budu lítat schánět vybavení atd atd.....uvidíme snad to ještě zvldáneme 🤐

děkuji 😵 😵 😵

murynka
28. črc 2009

martinko super 😵 😵 😵 😵 moc moc gratuluji!!!
a neboj doma mi to utíká ještě rychleji než v práci 😅 😀 😀 javascript:addEmoticon('😀','vBody')

farmarska
28. črc 2009

mury a nejde si todle všechno nějak oblítat předem, jako že by jsi to měla nějak dopředu, aby jsi pak mohla bejt opravdu v tom klidu?
jinak to já tě uplně chápu.. vím, že chceš mimineško přivíst na svět do načančaného pokojíku aby vše bylo krásné a dokonalé, ..to chce asi každá dobrá mamina pro své mímo, kor když u tebe je to to první 😵

kopa
autor
28. črc 2009

Vroninka 35tt................................................................................čeká chlapečka
Bobinka 34tt ................................................................................čeká chlapečka.........Vojtíšek
Kelly 27tt ....................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Martina76 24tt...........................17.8.KO hematologie,má trombofilii...čeka chlapečka.........Mikuláška
Kagatkaga 23tt..............................................................................
Lucierob 23t ................................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 23tt .............................21.8. 4D UTZ a poradna ................čeká chlapečka...........Šimon/Matyáš
Murynka 22tt.............................KO 11.8,22.8. UTZ 4D....................čeká holčičku............Sofie
Jitie 21tt....................................
Amynka 19tt...............................
Venuska 18tt .............................6.8.poradna,13.8 UTZ ve II. trimestru
Markee 16t.................................4.8.UTZ.................................nechce znát pohlaví předem
Kerrie 15tt.................................. 29.7. poradna
Květinka 14tt...............................
Mirax 13tt....................................27.7.NT screening a KO,25.8.Tripple test...........Mikuláš/Anička,Alžběta
Wergina 11tt................................10.8.Nt screening
Martinkal 8tt.................................KO 13.8.
Aronek 7tt..................................
Skritkova DC?
Hanana 31DC
If.v 27DC
Nicollka 25DC
Samsa 24DC
Tercie 20DC ................................30.7. výsledky genetiky
Markytaj 18DC
Ikopretinka 16DC
Farmarska 15DC
Paaja 12DC
Kopa 9DC
Eeliska 7DC
Sarlotta .....................................čekatelka na 3 MS.............výsledky genetiky O.K

murynka
28. črc 2009

farmi dopředu 😅 😅 bylo by to fajn ale to ybch musela mít jiného manžela ☹
ten má na vše dost času víš??? 😠 😠 😠
třeba dveře vnitřní chceme asi 7 stejných objednací lhůta je 8tt a co myslíš objednáme je 🤐 ne řekne že ty tam nemusím mít hned ☹ ☹ ☹ když chci koupit stěnu atd nevíš jak to tam bude atd peníze na to jsou nevím oč mu jde ☹ ☹ ☹

kopa
autor
28. črc 2009

Martinkal gratuluji ke kontrole 🙂
Budeš doma v klídku a krásně koníkovat 😵

farmarska
28. črc 2009

jéé to je jako by jsi psala o nás 🙂 my teda peníze namáme, ale když je zrovna máme, tak je taky na vše hafo času, aneb. dyť je celý léto ještě před náma.. 😠 😀 oni jsou na to asi chlapi nějací jiní 😅 😅 😅
my třeba máme už i všechno nakoupeno na vydláždění garáže...lepidla, dlažky, všechno.., ale nechce se mu 😠 přitom to umí, on je jinak moc šikovnej, ale taky na všechno má dost času, nejraději začít tisíc jinejch novejch věcí, ale nic nedodělat 😝 asi trpí nějakou nemocí 😀 😀 😀

paajaa
28. črc 2009

Farmi: o tom jsem taky uvažovala- když už skoro tak hup. Ale jemu by se 100% zaseklo a měl by z toho prd a takhle trápit ho nechci. To by s ním pak tuplem nic nebylo.

Mury: snad to všechno hezky stihnete. Jinak manžel má taky na vše dost času a pak honem honem schánět- jako tu koupelnu.

Marti: gratuluji ke kontrole.

farmarska
28. črc 2009

jo to samé s terasou u domu, na dlaždicích je už nános prachu, a trámy zakoupené na dřevěnou pergolu, nám asi dřív shnijí 😅

farmarska
28. črc 2009

pájí, ,musíš bejt připravená vystřelit 😀 když to bude fakt už na tu uplně nejposlednější chvilku, kdy stačí jedno přejetí a je to tam, tak to musí vyjít, to už se zaseknout nestihne 😀 leda tak po tom, ale to už nám je fuk že 😀 😀 😀

farmarska
28. črc 2009

holky normálně já jsem se tak rozčílila, u toho psaní, jak jsem vám tu popisovala, jak nám vše doma stojí, že si snad budu muset jít udělat kafčo, abych se zase zklidnila 😀

farmarska
28. črc 2009

teda a co je s sarlotkou, doufám, že je v pohodě...dnes se ještě neozvala, chudinka jedna malá pooperační ☹

farmarska
28. črc 2009

ďáblíku jsem ti koukala do albíčka.. co to tam máš za složenej dalekohled? 😅 co to je za pomůcku to vedle těch pilulek 😕

farmarska
28. črc 2009

holky, to jsem tu teda jako fakt už zase sama jo? 😠
neblázněte, u nás pořád ještě prší ! 😀

mabe
28. črc 2009

Marti, gratuluju ke kontrole, taky mam takovy myslenky s tou praci. Jsem unavena a radsi bych odpocivala doma, ale... 😒 Jeste dva tydny musim byt v praci, nebo teda chci - tento tyden konec mesice - dochazka, odmeny atd. a pristi tyden tady nebudu mit zastupce, ale pak uz......Na kontrolu jdu sice az za 4 tydny,a le myslim, ze kdykoliv tam skocim, tak me ji da.

farmarska
28. črc 2009

holky nebojte doma vám to bude utíkat jedna báseň 🙂
si takhle ráno po snídani sednete ke koňoj a najednou kouknete na hodiny a ono bude poledne a vy se vyděsíte, že ani uvařeno ještě nemáte 😀
mab určo ti to napíše, kdykoliv, tam přijdeš 🙂

paajaa
28. črc 2009

Farmi, no uvidíme, zda to snihnu se přemístit v ten správný čas. 😕

murynka
28. črc 2009

holky děkuju za ulidnění že chlapi jsou všichni stejní 😅 😅 😀
fakt mi to pomohlo jinak si nemůžu na mého stěžovat ale jakmile ho do ničeho tlačím je zle ☹ 😔

tak okno bud mají nebo bude do týdne uffff ted tu byl strejda naměřit to na obklady tak to snad půjde 😅
ale fakt nervy mám jen jedny 🤐

holky doma je to afkt pohodička a pro těhulky lepší než makat 😉 😉 lehnete si kdy chcete najíte atd

markee
28. črc 2009

Murynko,tak to jsem se zasmála a uklidnila,že to opravdu všude stejné. Co myslíš,od loňska dělá Míša konstrukci na houpačku (na zahradu)pro Johanku a nevypadá to,že by letos ještě byla ☹ Bývalý tchán taky ještě postel pro Johanku neudělal a už to bude rok co jsem mu o ní říkala.Fakt je to děs,ale jak píšeš,jak je začneš do něčeho tlačit,tak je hned oheň na střeše. Mrzí mě to,pže mě taky nebaví vše v domácnosti a prostě musím.

murynka
28. črc 2009

no nic mám depku jako prase ☹ ☹ ☹
už půl hodky brečím 😢 😢 😢

holky já mám pocit že od té doby co ví že čekáme holku mě nemá rád ☹ ☹ ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru