Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

lenik_25
6. led 2011

@nicollka Krásný bříško a jak rychle roste! To máš v sobě velkýho siláka, tak se neboj 🙂

lenik_25
6. led 2011

@kopa Je mi to líto, ale s takovým chlapem bych nechtěla být. Láska je to, že se ti tvůj protějšek líbí takový, jaký je a vážíš si toho, jaký je. Neříkám, že má člověk na sebe kašlat, ale jako ty jsi chvíli po porodu. Co by chtěl???

madormi
6. led 2011

teda niky kolik tam těch mimísků máš? to je jak 4 měsíc 🙂 určo to bude dobré. já dnes byla na gyndě - došel mi utrouš a na západě jsme uvízli déle než jsme mysleli tak jsem šla k mudrovi, kterého mám ve varech. předepsal mi ten utrouš a prý zkusíme utz a dobré zprávy. dle ms jsem 5tt+4, 4tt+1 měl gestační váček 3mm a teď má 1,5 cm a co jehlavní uvnitř je žloutkový váček a PLOD. měla jsem hroznou radost, Plod má 1,5 mm takže je maličkatý, ale doktor říkal, že to odpovídá jak má a že příští týden už srdíčko bude vidět, tak snad bude vše dobré. měla jsem jít 12.1. na KO ale to se nestihne vrátitt odsud, tak půjdu až v pátek nebo další pondělí. A je mi teda dost zle od žaludku, nezvracím,ale nemám k tomu daleko. Jinak holky kde máme farmí?? dlouhou jsem jí tu neviděla,

madormi
6. led 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 32tt.........................KO ................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 23tt ........................KO .
cajori17......................7 tt, KO 17.1.
nicollka.......................našla //
Madormi.................. ..39 DC ,našla 22.12. //,
Aja............................. .39DC , 31.12. našla //
M.aa.b ...................... .39 DC
majjka24 ...................21 DC
Ivomal......................... 15DC
Katyna ........................ 13DC
Natalie77 ......................8DC
Martasek ................ . 6DC
nikissek28.................6 DC
lenik_25................... ..2 DC
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie 5.1.11

mari111
6. led 2011

Katuš dík 🙂

mari111
6. led 2011

jo to je fakt kde se nám toula Farmísek 😕

mari111
6. led 2011

jestli je u nich takovej vítr jak u nás tak je možná bez internetu 😨

cajori17
6. led 2011

ahojky 🙂 u nas zadnej vitr,za to jsem dnes vencila psa a venku jsem blinkala do křoví 😖 😲

cajori17
6. led 2011

holky konik mi ukazuje ze jsem v 7tt ale jsem teprv 6 +4 tt

kopa
autor
6. led 2011

@lenik_25 leniku to fakt nevim co by chtěl 😅
@madormi gratulka ke kontrole 😵 😵
@cajori17 Caj jsi 7tt 😀

madormi
6. led 2011

@cajori17 jee to jsme přesně o týden 🙂

madormi
6. led 2011

@kopa a já teda 6 týden když jsem 5tt +4?

cajori17
6. led 2011

@kopa aha 🙂

kopa
autor
6. led 2011

@madormi jojo jsi 6tt 😉

kopa
autor
6. led 2011

@nicollka Nici to je hezké bříško 😵 😵

cajori17
6. led 2011

@madormi gratuluji ke kontrole 🙂

nicollka
6. led 2011

@kopa Děkuji

tak každou chvilku dojde MM . Začali mě bolet prsa doufam dobré znamení. Ráno v 9 budu vědět výsledek..tak napíši. Doufám bojovníček roste a hcg bude ukázkové

nicollka
6. led 2011

jů tak sem si to zaregistrovala zatim jen podle kalkulačky na netu a ukazuje mi 6tt :D

wlladka
6. led 2011

@nicollka super. Hlavně, že cítíš dobře. To bude v poho. Ráno jedeme se Šimonkem do Plzně na další injekci, to se dozvím až večer, jak jsi dopadla. ☹ Budu na tebe myslet. Určitě si večer přečtu krásné zprávy 😉 Tak se tam s mimískem držte! 😉 🙂

mari111
6. led 2011

@wlladka AŤ to Šimonek krásně zvládne, včeličku 🙂

wlladka
6. led 2011

@mari111 dík. Vždycky strašně pláče a nedá se utišit. On doma nepláče vůbec a tam si to vždy vybere. Stačí, když se ho doktorka dotkne. tohle bude třetí, tak pak ještě dvě.
Minulý týden jsme začali s běžným očkováním a dostal první včeličku u dětské dr. Infanrix Hib. Než se rozkoukal, bylo po a ani slza neukápla. Jen tak kňournul. 🙂
Zítra v Plzni mu budou brát i krev, tak to si zase popláče ☹ chudinka moje malinká 😢

wlladka
6. led 2011

http://www.blesk.cz/clanek/video-kuriozity/1466...

tak tohle nás snad nečeká 😲

madormi
6. led 2011

@nicollka na ráno držíme palce 😉

vy už tu všechny máte ty týdny, já mám furt strach je tam dát zase 🙂

maarrtina
6. led 2011

Dobrý večer, tak mi byli dnes na KO na máme 63 cm a 5220g.

cajori17
6. led 2011

Toto je jedna z nejfantastičtějších fotografií na světě, která kdy
existovala.Podařilo se ji zachytit jistému americkému fotoreportérovi během operace,
když se lékaři pokoušeli operovat páteř 23 týdennímu plodu uvnitř matčiny
dělohy.Fotoreportér tehdy ještě netušil, že to bude jedna z nejdůležitějších
fotek jeho života, vždyť účelem jeho přítomnosti při operaci byla pouze
dokumentace operace páteře uvnitř dělohy.
Když Paul Harris fotografoval operaci, zvěčnil i moment, kdy děťátko
vystrčilo svoji malou ručičku a chytilo ruku operujícího lékaře.
Tato fotka se objevila ve většině světových novin a v Irsku se stala
"nejsilnější vlajkou" bojujících proti legalizaci interrupce.
Ta maličká ruka, jejíž obrázek obletěl svět, patří Samuelu Alexanderovi,
který se narodil 28.prosince 2007 (v období operace byl pouhých 5
měsíců v bříšku své maminky).
Když se nad tím zamyslíme, pochopíme, že život opravdu někdy visí pouze
na vlásku.Lékaři byli přesvědčeni, že mimo dělohu by nedokázali udržet chlapečka
při životě, proto bylo nutné uskutečnit zákrok, bez kterého by byl maličký
zemřel uvnitř matčiny dělohy. Dělohu lékaři zašili, aby se děťátko normálně
vyvíjelo dál.Proto je tato fotka považována za jednu z nejdůležitějších lékařských
fotografií současnosti.Je pravděpodobné,že Samuel Alexander Arms si jednou podá ruku s
profesorem Dr.Brunnerem, tentokrát už mimo dělohu.

lucadav
6. led 2011

Tak to je velice zajimave.....................................až mi z toho jde teda mraz po zadech
Pěkny večer přeju všem

mari111
6. led 2011

taky mám z toho husinu. Ale já jsem to myslím vyděla v Hausovi

mari111
6. led 2011

@maarrtina taky už pěkně dlouha holčička 😵

farmarska
6. led 2011

ahoj holkýýý!!! 🙂 koukám, že tu po mně byla scháňka 😀 holky moje zlatý, já vás akorád tak večer před spaním stihnu dočíst, ale víc ani prd 😅 Robča je ještě pořád marodnej, teploty sice už nemá, ale je rozchrchlanej a zahleněnej, do školy ještě nechodí, je doma. Manža je zatím taky doma, asi až do konce měsíce, takže se ted věnujeme skoro celodenně sobě 😎 Do toho já s mamčou přebírám půdu a vyhrabávám věci po Robčoj, pro mimouše, snažíme se to trošku probrat a roztřídit a taky trošku zase předěláváme byteček,nakupujeme, já manželoj vyházela jeho krámy z nové skříně a chystám si už místo pro Míšankovské harampádí 😉 a zítra jedeme dopolko do města, vybrat barvu do ložnice, (asi fialovou) chci jí vymalovat a přestěhovat a vyprat koberce, ..no takové krásné starosti máme 🙂 jsem z těch příprav trošku zničená, ale zároveň celá rozechvělá vzrušením..no šak to znáte, už se těším až to bude všechno nachystané a pintlich 🙂

farmarska
6. led 2011

jo a taky se mi ted prskaj kozy, takže s nima budu jezdit ke kozloj a taky bych chtěla už pomalu prát prádýlko malému.. a musím navštívit lékárnu a drogerku a dokoupit zbytek věcí..
ale jinak na vám všechny moc myslím!! 🙂
raduju se s Ajuškou a Cajdou 😵 moooc držím palce Nikolce! 😵 a Věřím s Natálkou! 😵
kopretince gratuluju 😵
holky moc mi chybíte a hned až zase bude volněji, tak se tu zjevím 😉 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru