Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

lenik_25
31. led 2011

@maendy Já slyšela právě o tom kontryhelu. Jinak nevím. Já ještě jedla a jím těhu vitamíny femibion.

lucierob
31. led 2011

@cajori17teda to už je krásné miminko. Já takovou krásnou fotečku z UTZ nikdy neměla 🙂 🙂 🙂 🙂 Já taky občas po UTZ trošičku špinila.

Takhle dneska naše nemocné zlatíčko několikrát odpadlo:

mari111
31. led 2011

ahoj holky, vy ste toho zas načmárali, nestíham dočís, musím žehlit ☹ nece se mi ale už nemáme co na sebe 😀 jen co jsem si v rychlosti všimla, Ajuško, Čajori moc moc gratuluju k mimískum, hezké fotečky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
@lucierob jé jé další marodek 😔

???Holky hlavně jsem se chtěla zeptat jestli Lauruška múže hajat na boku? Je to zdravé? Včera nějak nemohla usnout tak jsem si ji vzala k sobě a stejně nechtěla, tak jak jsem si ji přitulila a byla jako na boku tak krásně usla aj v noci po papání když jsem jí dala na bok tak spinkala hned, no pak jsem jí raděj dala na zádička když usla bo jsem se bála aby jí to nějak neuškodilo 😒 ???

lucierob
31. led 2011

@mari111 klidně může spát na bočku. 😉

kopa
autor
31. led 2011

@mari111 Mě spal malý na boku do dvou měsíců 😉

madormi
31. led 2011

ahoj holky tak jsem zpět z KO, vše v pořádku srdíčko bušilo vyrostli jsme, takže to odpovídá tomu 9tt+1

lucierob
31. led 2011

@madormi paráda. Holky vy mi děláte takovou radost 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mari111
31. led 2011

@madormi 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 🙂

cajori17
31. led 2011

@madormi velikanska gratulka 😵

mari111
31. led 2011

dík holky za odpověď.
@kopa ty máš novou fotku a si tam nějaká hubená 😕 že ty si zhubla a dost bych řekla , já chci taky

lucierob
31. led 2011

@cajori17 tak co, zatím se nic neděje?

cajori17
31. led 2011

@mari111 taky se mi zda,ze Kopinka zhubla

@lucierob ted jsem byla na male a na papire zatim nic,musim zatukat............snad to bylo opravdu jen z toho utz

lucierob
31. led 2011

@cajori17 to je dobře. Určitě to bylo způsobeno jen tím vyšetřením

cajori17
31. led 2011

@lucierob ale stejne se budu v noci porad hlidat

madormi
31. led 2011

caj to určo bylo jen z utz, jinak krásná fotečka, to jste o týden starší než my 😀 já mám foto v mailu ale přijde mi to furt jako takový flek 🙂

lenik_25
31. led 2011

@lucierob Ježiš, chudinka malinká. Člověk by to marodění hned hodil na sebe co?

@mari111 Spaní na boku se naopak velice doporučuje! Akorát to střídat. Jednou napravém, jednou na levém.

@madormi Jupíííííííí 🙂 Gratuluji 🙂

@cajori17 Na 100% to bylo z utz. Neboj.

wlladka
31. led 2011

Ahojda 🙂
Hlásím se po pracovním víkendu - i když kmitám den co den 😅 Takže děkuji za pochvaly na naše bydlení 🙂
@lenik_25 až sedačka dorazí, určitě foto hodím
@nicollka 😲 😲 😖 fuj - tys mě ale vyděsila ! Holka, to i s tím tvým cvrčkem nedělejte ! Jsem moc ráda, že jste v pořádku 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵
@kopa - máš krásnou novou fotéčku 😵 😵 Moc ti to tam sluší a Víteček je nádherný chlapeček 😵 😵

wlladka
31. led 2011

@aja.83 gratulka ke kontrole 😵 😵
@cajori17 taky gratuluji , krásně se holčiny držíte. Caj, hlavně klid. Lehni si, odpočívej a hlídej. Určitě to bylo jen z toho vyšetření. To jsme měla téměř každá. neboj, už se to nepokazí 😉 A fotečka je nááádherná 😵 😵

wlladka
31. led 2011

Koukám, že je tu i pár marodů, tak se těch bacilů potvoráků rychle a úspěšně zbavte. 😠 Doufám, že k nám žádný nezavítá 😲

Tady naše kadibudka a sestavená ložnice. Postel je super! polohovací rošty, matrace 25 cm vysoká a když si sednu na postel, tak mi visí nohy ve vzduchu 😀 😀 Jsem nadšená 😅 Až se nastěhujem, tak se v ní budeme týden v kuse válet 😀 😀 😀

lenik_25
31. led 2011

@wlladka Vypadá to krásně, hlavně ten cvrček na té velké posteli 😀

cajori17
31. led 2011

ahojda 😕 tak jsem byla na wc a spineni tam porad je,sice malo,ale je,ted nevim...neni tam krev,jen hnedy vytok

kopa
autor
31. led 2011

@madormi Gratuluji ke kontrole!!! 😵 😵
@cajori17 , @mari111 holky nezhubla jsem,to se vám jen zdá 😀 😀 Kéž bych zhubla 😲
@wlladka děkuji vy zas máte hezký byteček a po prvé když jsem koukala tak jsem Šimonka na té posteli poprvé neviděla 😀 až pak jak napsal Leník 😀

mari111
31. led 2011

@wlladka jé drobeček na letišti 😀
@kopa ale ale nekecej, určitě si zhubla, to je na tej fotce vydět. Du hají hlky, jsem dneska nějak KO asi mne to žehlení zmohlo, měla jsem toho teda fakt hafo, no jo, sama si za to múžu, neměla jsem to tak dlouho odkládat 😅 záda bolej jak šlak ☹ tak pa a dobrou

majjka24
1. únor 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 36tt.........................KO ................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 26tt ........................KO .
cajori17......................11 tt, .
nicollka.......................10tt
Madormi.................. .. 10 tt
Aja............................. , 10tt
M.aa.b ...................... .62DC
majjka24 ...................15 DC
Ivomal......................... 40 DC
Katyna ........................ 38 DC
Natalie77 ......................6 DC
Martasek ................ . 2DC
nikissek28.................3DC
lenik_25................... ..27DC
maendy................ ......??

majjka24
1. únor 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 36tt.........................KO ................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 26tt ........................KO .
cajori17......................11 tt, .
nicollka.......................10tt
Madormi.................. .. 10 tt
Aja............................. , 10tt
M.aa.b ...................... .62DC
majjka24 ...................16 DC
Ivomal......................... 40 DC
Katyna ........................ 38 DC
Natalie77 ......................6 DC
Martasek ................ . 2DC
nikissek28.................3DC
lenik_25................... ..27DC
maendy................ ......??

měla jsem tu blbé DC 😉 A jinak všem těhulinkám obrovská gratulace ke kontrolám 😀 A nedočítám, nemám už čas - už je můj čas cvičení 😵 , snad večer

kopa
autor
1. únor 2011

Dobré ránko 🙂
Tak chlapi mi spí v posteli a já trčím u pc 😀 😀
@mari111 Maríku nekecám 🙄 😀 mám od porodu furt 8 kilo na hoře 😠

kopa
autor
1. únor 2011

Dobré ránko 🙂
Tak chlapi mi spí v posteli a já trčím u pc 😀 😀
@mari111 Maríku nekecám 🙄 😀 mám od porodu furt 8 kilo na hoře 😠

aja.83
1. únor 2011

@cajori17 Děkuju cajori, taky gratuluji ke kontrolce a fotečka mimíska je nádherná 😵 . Já ani nemám čas vložit fotečku toho našeho, ale někdy se pokusím 😉 . Jinak tě chci taky uklidnit - já včera po vyšetření taky trošku špinila, myslím, že to nic neznamená a je to způsobený možná tím vyšetřováním, doktor může někde zavadit, škrábnout. Dnes už to mám v pohodě, takže doufám, že ty taky a jsi klidná! 😉

aja.83
1. únor 2011

@kopa Děkuju a na nové fotečce ti to vážně moc sluší! 😵

farmarska
1. únor 2011

ahoj holky, jen jsem rychle ještě před kontrolou nakoukla co nového a pak šupajdím do poradny 😝 ch jo, tam je to vždycky na celé dopoledne, těhulí mrtě, malá čekárna a domů se dostávám pravidelně až kolem druhé odpoledne 🙄

tý jo kopi fotka fakt supr! moc ti to na ní sluší a fakt se nechce věřit, že jsi nezhubla 😨

mari o zádech mi něco povídej 😔 včera jsem se radovala, že už polevily a v noci jsem šla na wc a opět bolej 🙄 sice to není ták příšerný jako před tím, ale prostě bolej 🙄 a věřím tomu, že kdybych náhodou chtěla začít něco víc dělat, nebo se nějak víc hejbat, že bych se opět už nepostavila 😔

wladěnko krááásný to tam máte 😵 😵
čajíku neboj hnědej výtok by nic znamenat neměl 😉 ale já teda po těch předchozích potratech bych už panikařila a šupajdila raději na gyndu.. 😅 lepší desetkrát zbytečně než jednou pozdě 😉

farmarska
1. únor 2011

tak já mažu holky, mějte se tu a pak vám napíšu co a jak 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru