Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

majjka24
5. únor 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 37tt.........................KO ................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 27tt ........................KO .
cajori17......................12 tt, .
nicollka.......................11tt
Madormi.................. .. 11 tt
Aja............................. , 11tt
M.aa.b ...................... .64DC
majjka24 ...................20 DC
Ivomal......................... 45 DC
Katyna ........................ 42 DC
Natalie77 ......................10 DC
Martasek ................ . 6DC
nikissek28.................9DC
lenik_25................... ..31DC
maendy................ ......8DC

majjka24
5. únor 2011

@lenik_25 držím ti moc palečky, ale myslím, že je to jasný 😀 😀 😀

kopa
autor
5. únor 2011

Ahoj holky,
prosím jdu pro radu.Jak mám ted oblékat prcka? 😅 😅 😅 Dnes bylo 10 stupnu a já ho mám nabaleného 😅 se furt bojím,že mu bude zima.Tak měl dneska body s dlouhým rukávem,triko s dlouhým rukávem,mikinu,ponožky,kalhoty,čepku,rukavice,zimní zavinku od emitexu a deku x lander.Mě přijde že je toho moc 😅 Tak jsem mu byla dneska koupit nové oblečení a koupila jsem krásnou lehkou bundičku.
Stačí když teda budu oblíkat takto? - body dlouhý rukáv+ triko,mikina nebo lehký svetřík,ponožky+ džíny,jarní čepice,rukavice,bunda,a deka??

A do kdy musí nosit čepici?manža by mu jí nedával,ale já tedy jo!

lenik_25
5. únor 2011

@sarlotta Probůh, co by tam dělaly dvě? 😀

@madormi Protivnost je jako celkem normální, když jsi těhotná. Já jsem všem lezla na nerv 😀

lenik_25
5. únor 2011

@majjka24 No nevím, testík včera negativní, ale děkuju.

@kopa Já ti nevím, oblíkat se dětičky mají podle maminky, jen o 1 vrstvu víc. Tak asi tak. A teď je to počasí ještě tak vypočítavé, že bych lehkou bundičku nedávala.

majjka24
5. únor 2011

@lenik_25 kolik dní máš spoždění? Ten grafík je ukázkový, třeba se mimísek pořád zavrtává 😉kolik jsi DPO?
ř

farmarska
5. únor 2011

tak jsem jen ráno odskočila kuli snídani a najednou je už zase večer 😨 strašně mi ty dny ted utíkaj 😅
jinak se musím pochválit, ale právě jsem zjistila, že už mám asi všechno na mimi hotovo i nakoupeno a že už vlastně není co připravovat 😵 co já ted budu do toho slavnostního příchodu dělat? 😀
jo holky a musím si postěžovat, kamarádka se mi vysmála 😠 přišlo jí hrozně legrační, že jsem se už i předzásobila a nakoupila tu bio gailu, simplex, odsávačku na vysavač, pecičkovej polštářek na bříško, čajíky na bolení, mastičky na bolení, ...no přišlo jí to vtipné 😝 prej jestli už předem čekám, že se mi narodí nějakej lazar 🙄
no holky, ale uznejte..lepší je bejt připravenej 😎 😉 😎

farmarska
5. únor 2011

jinak si musím postěžovat celej den mě pobolívá hlava 😒 tak jsem to už nedala a slupla ted jeden paralen 😒
jen doufám, že se mne nechytá nic vážnějšího, páč manža už třetí den chřipkuje 😝 kejchá a soplí 😝 ..to bych jako fakt nerada, taky takhle 😔 tak jsem projistotu už od rána vyrazila do boje s medem, citronama, čajema a vitamínama. ´Tak doufám, že se mi to vyhne 🙄

farmarska
5. únor 2011

nikolko teda tobě to těhu ale zkouší nervíky 😝 😝 ale určitě to bude dobré 😉 🙂
kopi s bundičkou těžko říct, záleží na moc věcech.. jestli jste venku přes poledne, jestli na sluníčku, jak s
dlouho, atd.. ale čepičku určitě jo! 😉 Hele prostě malýmu sem tam šláhni zezadu na krček, aby nebyl přehřátej a splavenej 😉

farmarska
5. únor 2011

jo čajdo ten ultrazvuk vřele doporučuju!hele já ho měla taky asi od toho 12tt a už jsem normálně mimi slyšela a to jsem tlusťoch tlustej! 😉

farmarska
5. únor 2011

ták a ted už nevím, na co jsem jinak chtěla reagovat, takže to tu balím, si tu sama se sebou povídat teda nebudu 😝 😀

mari111
5. únor 2011

@farmarska chudátenko, zase si povídala sama se sebou, k těm věcem, v poho Farmísku, ja měla taky všechno dopředu a že se to pak hodí, a né schánět když už se něco děje 😉

mari111
5. únor 2011

@lenik_25 Leničko podle grafu to vypadá nadějně, jú kéž by to vyšlo, do pondělního testování se nebudu moc dočkat 😖

mari111
5. únor 2011

@kopa nepříde mi že by byl moc oblečenej, já takY tak oblíkam, jen pod kalhoty dávam pančušky a ponožky 🙂

mari111
5. únor 2011

tak Lauruškyna kámoška (o 4 dni mladší) dostala ty řemínky na kyčle, chudinka malá, její maminka (kámoška) normalně brečela, před 2 týdny jí říkali že už to má dobré, nosila balení na široko a teď toto ☹ tak je z toho kámoška celá nesvá 😔

kopa
autor
5. únor 2011

Holky díky za odpověď 😉 jako punčošky dávám když mrzne.Jako vím že se má dávat jedna vrstva navíc-já dnes měla rolák a lehký svetr a slabou bundu.No nevím mě se fakt zdá,že těch vrstev má moc 😅 Musela jsem dneska koupit novou čapku,v zimní měl propocenou hlavičku.Jo a máme overálky na spaní se žirafkou 😀 a druhý je celý žlutý s fleky jako žirafa 😀

lenik_25
5. únor 2011

@majjka24 Jsem 31 DC, přitom to dostávám 28-29 DC, nikdy ne později, zatím. Ale jsem asi jen 12 DPO. Včera jsem měla na toaleťáku pár růžových kapiček a pak zas nic, i to vypadalo v grafu BT na implantační pokles, protože to dneska zas skočilo nahoru. Ale že by se vajco uhnízďovalo až 11 dní po sexíku?

lenik_25
5. únor 2011

@farmarska Já se ti nesměju za to, co všechno jsi pořídila. Počkej, za pár týdnů jako když najdeš... a nemusíš pak nikde lítat a shánět. 🙂

@mari111 jojo, až v pondělí se testnu, ale zítra určitě zas přijdu ukázat grafík, jak se teplotka drží nebo nedrží 🙂
K těm řemínkům... já byla jako mimčo dokonce v jakémsi strojku kvůli kyčlím a to asi až do 8 měsíců, prostě šíleně dlouho, ani jsem nemohla spát na boku, jen na zádech. A všechno jsem pak rychle dohnala.

@kopa Když máš obavy, že je navlíknutej, sáhni mu za krček. Když tam bude zpocenej, tak je to moc.

lenik_25
5. únor 2011

@farmarska A ty nestraš zas s nějakou nemocí! 🙂

kopa
autor
5. únor 2011

@lenik_25 leníku moc držím palce aby jsi našla tvé vysněné // 😵 😵
Holky já ho zítra zkusím navlíknout do té bundy+ dečka a když bude zima tak ho do obléknu. 😉

lenik_25
5. únor 2011

@kopa Děkuju moc, věřím tomu tak na 50%.

ikopretinka
5. únor 2011

@lenik_25 11DPO ještě můžeš mít impl.pokles. Tuším že rozmezí je 5-11DPO. Já při prvním těhu měla ten pokles taky 11DPO i jsem růžově zašpinila a pak ještě dva dny v dny očekávané MS. Jenže potom mi zase nejde do hlavy akorát ten dušík 24DC. No uvidíš, každopádně ti držím palec.

ikopretinka
5. únor 2011

@farmaska nemyslím že jsi toho nakoupila moc, to se bude hodit, jsi šikula. Už máš i postýlku a kočárek? Hoď foto prosím. Já nemám nic , jen hrací deku z minula a kočárek jsme koupili, taková motivace psychická, jako že se těšíme a musí to už vyjít.

madormi
5. únor 2011

@farmarska noa nějaké fota tvé výbavičky, kočárek apodobně co? ani se nepochlubíš 🙂

cajori17
5. únor 2011

ahoj konkovky....mam dneska blbou naladu..........

leniku, tesim se na pondelni testik-vypada to nadejne 😉

farmiku,bud rada,ze mas vse nakoupene a nachystane,uzivej si posledni dny s briskem 🙂ja ti moooooooc zavidim 🙂 🙂 🙂 a tesim se na fotecky maleho 🙂

mari111
5. únor 2011

@lenik_25 no jo, dohnala, to určo, no ona je kámoška z toho fakt tak neštastná

mari111
5. únor 2011

holky možná blbá otázka ale ja teď fakt nevím, když se bere antiko tak probíha ovulka nebo ne???

madormi
5. únor 2011

@mari111 já myslím že ne, že se neuvolnují vajíčka proto není možné otěhu ale jistá si nejsem 🙂

madormi
5. únor 2011

@cajori17 japato že máš blbou náladu?

madormi
5. únor 2011

@ikopretinka a co jste koupili za kočárek? 🙂 já už bych nakupovla až bych brečela, ale ještě je brzo zakázala jsem si to :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru