Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
8. únor 2011

@nikissek28 jasan, palce se držej 🙂

lenik_25
8. únor 2011

@mari111 Za pár hodinek se stěhujeme pryč z bytu na 10-14 dní, budou nám tady rekonstruovat jádro a koupelnu.

flair
8. únor 2011

Ahooj holky, hlásím se po delší době. Ale mám omluvu, bo koncem ledna se nám vrátil po 3,5 měsících tatínek z Afghanistánu 😉 Bylo to krásné a dojemné. Malá si tatínka poznala, což jsem vůbec nečekala. Ona na lidi, co nezná, reaguje tak, že se jich bojí a nepustí si je do své blízkosti hned. I babi s dědou, které vidí třeba po měsíci musí na ni pomalu. Ale tatínek jí v hlůavince a srdíčku zůstal 😵 Nejdříve se naěj podívala stylem ?taťko, hne jsi byl tak dlouho" a pak se hned přitulila a je to zase její největší miláček 😅 Nevěrnice nevěrná je to, já se tu snažím a ona se může z tatínka podělat! 😀
Farminko, už to máš za pár! Jsem na Tebe, holka, zvědavá 😅 Kozám radíš, jak porodit, tak snad budeš vědět i u sebe 😉 Samozřejmě tím nechci říct, že jsi koza 😀
Mari, taky mám nespavce. Malá se v noci budí kolikrát po hodině. Chce dudlík, nebo jen tak mrčí nebo hlad, že. Taky už mi hrabe 🙄 Ale asi s tím nic nenaděláme. Prostě vydržet.
Na všechny mooooc myslím!
přikládám fotečku ze setkání tatínka a Melisky 😵

lucadav
8. únor 2011

@flair To je moc krásný=)))))))))))

mari111
8. únor 2011

@lenik_25 acha, to si vlastne psala, ty jo a to jako dva týdny nebudu vědět co s tebou je, jo 😨

lenik_25
8. únor 2011

@flair To je fakt nádherný 🙂

lenik_25
8. únor 2011

@mari111 Můžu vzkázat po lucadav 🙂

mari111
8. únor 2011

@flair jé to musel být doják 😵 😵 😵 no kdyby se jen budila ale ona je pak tři čtyři hoďky vzhúru 😒

mari111
8. únor 2011

@lenik_25 no to koukej informovat , jasné !!!

vrkocka
8. únor 2011

@flair to je krásný a dojemný,,můj je též voják...zatím nás toto nečekalo naštěstí

farmarska
8. únor 2011

ahoj holky 🙂
dnes jsem se překvapivě vzbudila s nějakou energií, tak to jdu rychle využít, než mne to přejde 😉 Navařím, napeču, poklidím, možná i postele zvládnu převlíknout 😵 no ale nebudu to zase přehánět že 😎 jen jsem to začla vypisovat, tak se mi přestávalo zase chtít 😀 😀 😀
lení tý brďo, takovou dobu nebudeme v kontaktu?! 😨 no to je děs, to mé nervy, jak to s tebou je, nemůžou vydržet! 😢
mad a ty koukej chrápat a nečumět, kde co po obloze lítá 😀 😀
mari , tak dnes bylo spaní lepší 🙂 no hurááá!!! 😵 😵 a dělali jste něco jinak, nebo jen tak, samo od sebe? 😕
flair, jsem ráda , že jsi se ukázala a dala nám o sobě vědět 🙂 No jo, kozám rozumím, ale v sobě se nevyznám 😀
týýý jo a ta fotečkáá-jéééééé 😵 😵 😵 ta je nádherná 😵 😵 😵 😵 moc jim to sluší a mooooc hezkej pohled na ty dva je 😵 😵 😵 😵 uplně mne to dojímá 😵 😵 😵 a manža je fešák 😉

farmarska
8. únor 2011

uf koukám, že se to tu řeší, jak nás bude leník informovat 😕 páč to by jako nebylo jinak na naše nervy tady 😅 😀

farmarska
8. únor 2011

holky, jdu teda něco trochu dělat, ale budu průběžně nakukovat 😉

mari111
8. únor 2011

@farmarska ahoj, no nic sme nedělali jinak, začínam si fakt myslet že v ty ložnici prostě spát nechce tak když jsme to nepochopili z nočního nespaní, skouši to ranním nespaním, v obývaku pak do púl hoďky usla a spala ještě do púl jedenáctý 😕

farmarska
8. únor 2011

no vidíš jaká je Laurinka šikulka, jak si už jako nemluvně umí říct, co vlastně chce 😉 😎

mari111
8. únor 2011

tak jsem umyla okná a jsem KO 😅

majjka24
8. únor 2011

@mari111 teda ty jsi aktivka 😀 , že se ti chtělo 🙂 Já myla okna dneska ale taky, ale u jedné babrli a tak mě bolí za krkem ☹

ikopretinka
8. únor 2011

@mari111 ahoj, teda moc to nepřeháněj, ať nemáš v háji záda. Můžu se zeptat, kde jsi koupila Laurince tu nafukovací žirafu? Ta je super. 😉

mari111
8. únor 2011

@ikopretinka tak tu koupila tchýně a já pak mojí ségře bo se jí taky strašně líbila. Mají tady u nás v krámku, teda měli, teď nevím, dlouho jsem tam nebyla 🙂 mám skusit jestli je ještě maj? koupim a pošlu jetli chceš 😉

mari111
8. únor 2011

@majjka24 no nato že jsem od 3:30 vzhúru se taky divím že se mi chtělo, no ale bylo hezky, Lauruška hajala na terase a ty okna už byli děsně špinavé no 😅

ikopretinka
8. únor 2011

@mari111 to by bylo fajn, to by jsi byla moc hodná, mrkni prosím. Kdyžtak mi ji kup a napiš jak ti to proplatit a já bych poslala adresu, dííííky 😵

mari111
8. únor 2011

@ikopretinka ok skouknu to a dám vědět 😉

lucierob
8. únor 2011

@mari111 a tak co zkusit dál malou spinkat do vedlejšího pokoje?

flair
8. únor 2011

Holky moje, děkuji za reakce 😉 Mooooc na vás všechny myslím!!!
@mari111 to že malá se vzbudí v noci a nespí, to je fakt na mašli 😝 ta naše treperenda hned zase usne. Chce jen dudoš nebo dlabat.
Jdu se věnovat svému manžílkovi než mi začnou seriály. Ulítávám na "Tisíc a jedna noc" 😀 😀 😀
zase papa

mari111
8. únor 2011

@lucierob no chci to skusit, jen ji musíme dodělat, je to tam teď takovej kumbál 😅 ale zas já asi nebudu spát ,když jí nebudu mít u sebe 😔

mari111
8. únor 2011

@flair jen se hezky věnuj manžílkovi a pak seriálu 😀

mari111
8. únor 2011

pozdravuje vás holky Lenička, trošku relaxuje, už to taky potřebuje, po tom trápení co a jak, ta nejistota je hrozná, ani // ani mrcha, ach jo 😠

natalie77
8. únor 2011

Ahoj Babulky moje 🙂 ,
zítra držte mega prsty, čeká nás 3. IUI.
Pan doktor říkal, že pokud se to nepovede, tak to musíme už řešit rázně, ať si nekazím zdraví hormonama....

Tak na mě myslete...nestíhám dočíst, ani nevím, co se tady děje...jen kouknu jestli je Farmík pořád Kinder vejce 😀 s překvapením a hračkou v sobě 😀 a zase mažu. Musím ještě pracovat a taky spát, Mára nějak b lbě spí, takže v noci třeba i 3x vstávám a pak jdu do práce, jako praštěná po hlavě....už se asi nikdy nevyspím.... 😝 . No ale už byly noci, kdy se nespalo vůbec nebo jsem vstávala co 30 minut....tak co si stěžuju 😉 .

Opatrujte se mi a snad se Vám chřipková epidemie vyhnula 😕 .
Zase se ozvu...jo a za 14 dnů budu hlásit //, tak se na to připravte a chci tady fanfáry a nějakou pěknou opičárnu 😀 😀 .

.....ale moooooc se bojím zklamání..... ☹ .

mari111
8. únor 2011

@natalie77 držíme mega prsty, až se nám odkrvěj ju 🙂

mari111
8. únor 2011

tak du skusit ukecat manžu aby mi udělal masáž a pudu hají, kdo ví jaké překvapení na mne zas od Laurušky čeká 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru