Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
9. únor 2011

holky tak manža mi šoupnul, na pc ty fotky a já si k tomu ted dodělala popisky 🙂 tak jestli chcete, mrkněte sem:
http://fotoalba.cz/alba/farmarka/2296919
je tam naše ted narychlo předělávané bydlení a taky nějaká výbavička pro prcka 😵

ikopretinka
9. únor 2011

@mari111 co kocourek, už je mu líp? Zkusila bych veterinu, raději.
@farmarska nezapomeň na ty fotky potom 😉

ikopretinka
9. únor 2011

@farmarska teda ty mě čteš myšlenky 😀

farmarska
9. únor 2011

a tady jen pro představu, fotky mého obrrr břicha 😝 foceno včera večer před spaním, vleže na boku
😅

farmarska
9. únor 2011

a když se teda poštěstí, tak se vám zejtra, přes den, ještě vyfotím i komplet s ksiftíkem 😎 , aby jste ze mne a z toho mého těhotenství taky ještě něco měly 😀 dřív než vám splasknu 😀

farmarska
9. únor 2011

tak a já vás jdu dál dočítat 😉

farmarska
9. únor 2011

ají tobě gratulínuju, že jste ty i mimís v pořádku 😵 a pan doktor má velké plu, že na vás i mrknul 😉
aničko vítej 😵 všechno podstatné ti vlastně už napsala kopretinka 😕 Je mi moc líto, co se ti přihodilo 😔 boužel se to stává a zabránit tomu nejde ☹ Když se tu koukneš některejm holkám do albíček, tak uvidíš, že někdy se to stane jednou, ale někdy i víckrát. 😖 když se ale podíváš na naší tabulku, je tam krásně vidět, že nakonec se dočkáme postupně snad každá 🙂 holka drž se, všechny co jsme tu, víme, jak se ted cejtíš 😔 😔 😔 😢 ☹ ale neboj, ač se to nezdá, bude zase líp!!! 😵

farmarska
9. únor 2011

teda holky, jako já tady zase sama, jo?? 😠 😠 je tu nějak pusto 😢 asi se začnu bát! 😨 🤐

aronek
9. únor 2011

@farmarska supr fotečky 😀

ikopretinka
9. únor 2011

@farmarska hezké bříško 😉 a baráček máte taky moc pěkný. Ta červená stěna vypadá dobře. A kočárek má hezkou kombinaci barev i povlečení do postýlky hezké. Taky chci béžové a meruňkové.

farmarska
9. únor 2011

kopretinko, bříško jo! 😀 😀 😀 😀 taková cejcha a prej bříško 😀 😀 😀 😀
a jinak díky za pochvalu 🙂 no jo dělali jsme s manžou co jsme mohli 😀 a hlavně co jsme uměli 😀 a v rámci našich fynančních možností 😉 ale zase máme ted k tomu dvojnásobnej vztah, páč si to všechno vlastně postupně děláme sami, od obkladaček, přes podlahy a dlažby,... 😝 no zachvíli z nás buou už profíci 😎 😀
a v létě se chceme vrhnout na horní patro, tam co má Robča pokojíček a mamka letní byt 🙂

cajori17
9. únor 2011

@farmarska krasny fotecky-brisko krasny a nevidim zadne strie 😉 baracek nadherny a pejsanci taky 🙂
aji gratuluji ke kontrole 🙂

holky ja se rozhodla,ze si skocim na gyndu v patek,mam uz delsi dobu vytok a pak mudra poprosim jesli na me nemrkne,snad budu pak klidnejsi.......

cajori17
9. únor 2011

ja jdu pomalu do hajan,dobrou

aanicka1
9. únor 2011

Holky díky za podporu a rady. Příští týden jdu na kontrolu, tak uvidím, co poradí doktor a jestli bude vědět čím to bylo. Určitě vás budu sledovat a informovat, jak se daří. Ještě jednou díky. Člověku je hned líp, když ví že v tom není sám.

mari111
9. únor 2011

ahoj holky, tak jsme byli s kocourkem na veterině a měl chudáček úúúúúplně plnej měchíř, ještě že sme tam jeli,jinak by bylo zle 😢 tak mu ho vypráznil naočkoval atd , no a musí mít teď dietu a brát prášky a takovej gel, má hoďně kamenú a dost velké, takže se bude dlouhodobě léčit. No jak tam s ním šel manža a byl tam dlouho, pak vyšel sám , no řeknu vám že už mám těch šoku až až, nebejt malinký Laurušky tak se už s tý smúli asi houpu, sakra, už mám toho dost, jsem nonstop vynervovaná, furt se něco sere, dneska odvezli babičku do nemocnice, zítra jede máma na operaci s rukama, pak s kolenem uf mne asi odvezou, Katynko drž mi tam u vás místo. Furt si jen říkam, chvala bohu že je aspoň Lauruška zdravá 😔 ale jako já už mám dost, rozbrečím se už aj pro hovno, stačí mi málinko a jsem nervní no šak to znáte 😔 každej den se bojím co se ještě múže stát ☹

mari111
9. únor 2011

@farmarska moja jinak krásne fotečky, náááádherný domeček má Mašulínek a jinak jsem tam žádne špeky nevyděla, jak nám to tu vždy popisuješ, aj hafani jsou krásny aj čiči je pěkná.
☹ Náš kocourek tu u mne leží a čekáme kdy se probere z narkózy, musím ho hlídat, to bude zas noc ☹

lucadav
9. únor 2011

Píši za Leničku...... vypadá to tak,ž eto stale nedostala .Baz.teplota byla rano snižena na 36,8.V noci nespala ,tak nevi ,jaka je vypovidajici hodnota. Palí ji žaha a je unavenaá 🙂
Podle mě ,je to jasné ,že to bude určitě super 🙂

tercie
9. únor 2011

Ahoj holky,moc nedočítám dostala jsem se až teď na net, jen jsem okoukla Farmince fotky, ty mňouku, kde máš ty špeky jako? 🙂 Máš krásný bříšeno 😉 a na baráku jste si mákli, je jak ze škatulky, a výbavička pro Mišutku taky skvělá!!!

@mari111 kocourka je mi líto, ale vet mu určo pomohl a teď už mu bude dobře, nebuj zlatíčko, teď to na vás padá, ale to přejde, bo nic netrvá věčně a zase bude fajn 🙂 Venku vykoukne sluníčko, a zas se budeš na nás smát 🙂

@lucadav 38,8 jsem měla v těhu taky, já přes 37 měla snad jen jednou 😉 Já to taky vidím dobře, kamarádce vykoukly // taky hrozně pozdě, doteď se tomu smějeme, řešila že jí nepřichází ms, a // taky nic, a prej ani nesexovali, ale teploty furt nahoře, měla strach že má hormonální poruchu, a že nemůže otěhu a prďolka už byl dááávno zabydlenej 🙂 Tak jí moc pozdravuj a ať nepropadá beznaději 🙂 A tobě ať se Anetka brzo uzdraví 🙂

mari111
9. únor 2011

až teďjsem dočítala, Farmísku dík za držení palečku pro kocourka, jo a je mu 6 let

mari111
10. únor 2011

kde jsou teď ty noclažníci co si tady jindy píšou do rána ?

mari111
10. únor 2011

du spát, dobrou

kopa
autor
10. únor 2011

@mari111 Maríku tak mě se probudil Víta na papání,tak já spát ještě nejdu 😀

majjka24
10. únor 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 37tt.........................KO ................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 27tt ........................KO .
cajori17......................12 tt, .
nicollka.......................11tt
Madormi.................. .. 11 tt
Aja............................. , 11tt
M.aa.b ...................... .7DC
majjka24 ...................25 DC
Ivomal......................... 50 DC
Katyna ........................ 20 DC
Natalie77 ......................15 DC
Martasek ................ . 11DC
nikissek28.................14DC
lenik_25................... ..36DC
maendy................ ......13DC

nikissek28
10. únor 2011

Dobré ráno 🙂

lucadav
10. únor 2011

Dobré ranko 🙂
Co to tu bylo za noční akci??? 😉 takhle dlouho vzhuru..........

lucadav
10. únor 2011

@farmarska Pěkné bříško=)

madormi
10. únor 2011

@cajori17 neplaš holka, to neprospívá vždyť 17.2 máš za pár 🙂 výtok mám taky, ale nesvědí nezapáchá tak prý je to normal, a v pátek tě sice uklidní, ale v neděli už budoš zase nervit, takže si moc nepomůžeš. Není lepší si užívat těhu a snažit se být v klidu? Já vím, že je to těžké, taky mě napadají občas blbé myšlenky,ale hned je vyženu, věřím mimísovi 🙂 taky už jsem přemýšlela jak se dřív vetřít k mudrovi,ale kašlu na to, se tam vetřu a to že ten den bude vše ok neznamená že druhej den taky, prostě je to tak, tak musíme koukat pozitivně a těšit se na zdavé miminko 😉

madormi
10. únor 2011

@farmarska teda Mišulka se bude mít a bříško máš krásné!

mirax
10. únor 2011

ahoj berušky 🙂

farmiii..super pupíííík 🙂 🙂 🙂 🙂 a koukala jsem na domeček, jste šikulové dovedové 😉 😀
Určitě to bylo spousta práce....to jste koupili nějaký starší dům? Vypadá obrovský 😉

Bětuška dnes v noci bez teploty, ale vstávala jsem k ní dvakrát...a už jsem teda odyvkla, taže jsem dnes dost unavená.

A tak mě namíchli dnes na poště..nechtěli mi dát balík pro manžu, i-když jsem měla plnou moc, ale ne notářsky ověřenou...ta ženská byla tak strašně neurvalá a důležitá jak pr..., koza jedna nevzdělaná za přepážkou...No nic, tohle si vždycky říkám, že musím zachovat klid a barvu a rozdýchat to venku.

Dnes mám obr chuť na čočku, tak už mi to tady bublá. To zase bude...břicho jak v pátém měsíci🙂)))

madormi
10. únor 2011

@mirax hele s tou poštou oni za to chudiny nemůžou, kdybys viděla jakej maj teror zhora 🙂 fakt vím co říkám máma tam do teď dělala přes 20 let a říkám ti je to síla co po nich chcou a co vše trestají 🙂)))) ale já jsem taky vždy rozčílená když tam jdu :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru