Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
10. únor 2011

@madormi Jak píšeš, bu´d v klidu, co se má stát se stane a na nervačení je času dost kdyby se něco posralo. Teď je dobře tak to koukej užít 🙂 a počkej, od září jsem na tebe zvědavá, až se nevyspíš, apod 🙂

lucadav
10. únor 2011

@tercie jojo ,,,my už přišli o tolik peněz ,že to je katastrofa,=((((((

tercie
10. únor 2011

@farmarska a ty ségra nebuď smutná, já to měla den předtím, než se Luky narodil. Taky jsem vzpomněla, ale už ne s lítostí, mělo to tak bejt a už to nezměníme. Máme Lukýna a Míšana, miláčky naše a to je hlavní 🙂

mari111
10. únor 2011

@tercie Má jenom rtíky
@lucadav nemocná nebyla, teď teda trošku chrchlá, od dneska ale tu pusinku ma 3dni
😨 Holky mám s ní letět k dr? Nebo tomá z toho slintání a jak si rtíkama jezdí furt po dásnich? Bože to je hrozné, ja věčně nevím co dělat, furt je něco, bych volala dr keždej den, škoda že nebydlí vedle, nebo spíš pro něho dobře, já bych tam byla asi furt s něčím 😖

lucadav
10. únor 2011

@tercie ty kraviny na nově ,mě teda taky pěkně na.............. 😉

lucadav
10. únor 2011

@mari111 no a co zoubky????? třeba i jen malo pije???

tercie
10. únor 2011

@lucadav ahojky já myslela že jsem tu zas tradičně sama 😀 No ale za chvíli zdrhám k televizi 😀
Ta nová vláda to pěkně dotentovala všechno. Pak maj ti naši chlapi chodit do práce s chutí, a někoho nadšeně chránit a pomáhat a stát jim za to naplive do ksichtu. Achjo.

mari111
10. únor 2011

Jo Farmi, jak píše Terculík, máš Mišánka a to je teď dúležité, i když to je určitě smutné, asi to je hrozné ale ty si silná žena , tak mysli na Mišánka 😉 a bude dobře 🙂 ach jo, ja se ho fakt nemúžu už dočkat 🙂

tercie
10. únor 2011

@mari111 já ti nevím, jestli už to má 3 dny a neztrácí se to tak bych možná zašla. Víš jak, radši 10x zbytečně.

lucadav
10. únor 2011

@tercie vy ste segry??????=)))))))) a malej její ještě není přetočenej???

mari111
10. únor 2011

@lucadav no nevím, myslím že pije dost, Zouby taky nevím, ale mám dolu už takovou bouličku, asi bude brzo zoubek, ale nemá to červené

mari111
10. únor 2011

@tercie no dneska to má jen už na asi čtvrtce spodního rtíku, včéra měla skoro celej rtík, no uvidím ráno, když tak tam raděj zajedu

lucadav
10. únor 2011

@mari111 Tak pokud je nema bilé jak stěna a nic jí zas tak není tak to nehrot,ale samozřejmě ,pro klid v duši běž,,,my mame doktorku pod barákem ,tak je to super

tercie
10. únor 2011

@lucadav pokrevní ne, ale narodily jsme se stejnej den i rok 🙂 a vůbec máme strašně věcí společnejch, stejný vzdělání, zaměstnání, koníčky 🙂 Jsme prostě dvojčata, viĎ Farmi 🙂

@mari111 Luky ty spodní zoubky taky neměl červený...teda dásně když mu rostly, ani to neměl nějak nateklý, jen slintal,a když se do něčeho zakousl moc, tak brečel

tercie
10. únor 2011

@mari111 tak jestli se to ztrácí tak to možná fakt měla jen rozslintaný...ale kdyby sis fakt pořád nebyla jistá, jak píše Luca, tak ať má duše klid, uvidíš, jak se to bude vyvíjet 😉

lucadav
10. únor 2011

Tak mám napsat ,že Lenik 25 to dostala, prosí o zapsání do tabulky 1DC ☹

lucadav
10. únor 2011

@tercie No tak to je krásný,,,,já sama mám dvojče a je to nádherný........=))))) tak to vám přeju holky=)se jentak nevidí

farmarska
10. únor 2011

ahoj holky, jdu si postěžovat, jak mne ted manža nammíchnul 😠 jako 9 měsíců máme na to vybrat to jméno pro kluka.. manža už pak ani proti Míšanoj neprotestoval.., ale ted, kydyž jsme měli vyplňovat papír do porodky, kde se musí vyplňovat jméno, tak odmítl vyplnit Míšana 😠 že prej chce jiný, nějaký nevšední 😠 ...a máme to tu zas 😠 😠 😠
a já že chci normální 😠 a on, že to nepodepíše, at tam nic nepíšu, dokavad se nedohodneme 😝
tak já nevím na kdy to chce odkládat 🙄 ale nic rozumnýho zase nic nevymyslel 🙄
ale mě to je jedno, tak pojedu rodit i bez papíru 😠 snad mne odroděj 😅 co jiného jim zbude 😀

farmarska
10. únor 2011

jdu vás dočíst holky, at se uklidním 😉

jéé koukám, že tu mám po dlouhý době i ségru 😵 že by jsme se konečně zase sešly 😉 🙂

farmarska
10. únor 2011

holkýýý správně to terculík píše..neděste mne!!! 😀 😀 😀 já už ted váhám, jestli chci rodit nebo ne 😎 , ale ještě pár blbejch poznámek o většm dítěti, hlavičkách a porodech, tak prostě nerodím 😠 😎 😀 😀 😀 😀

farmarska
10. únor 2011

mari to s tou papulkou teda neporadím, ale bejt to já, tak už zítra letím k mudře 😅

tercie
10. únor 2011

@lucadav děkujem, a to jsme se ještě ani neviděly 😀

@farmarska no to si děláš srandu, já myslela, že už je to hodovka, to je teda manža pěknej ignorant, navíc, když sám nic nenavrhne. A my už si na Míšánka všichni zvykli. To je teda neřád, asi mu to přijedu vysvětlit, aspoň se konečně poznáme osobně,co říkáš😀

mari111
10. únor 2011

Holky psala Lanička, mrcha už dorazila 😖 tak až bude Majka dělet tabulku taj ji prosí aby ji tam dala 1DC

tercie
10. únor 2011

@farmarska to si povíme, jestli půjdeš rodit, nebo ne😀 Ještě ráda pofičíš do porodky 😀

farmarska
10. únor 2011

a co se týče telky, jako já už ani na tu Ordinaci nekoukám, páč jak tam začli bejt nové postavy a začlo se to tam různě střídat a měnit, tak už mne to přestalo nějak bavit, to už nemělo s tou původní Ordinací nic moc dočinění 😒 ale jako určitě pořád lepší než ta šeherezáda, nebo co to ted furt dávaj 😝 páč já takovýhle cizí seriály a ještě takovýdle kravinovský nesnáším 🙄 to mi stačí vždycky vidět v nějaký ukázce a mám dost 😝 😀 🙄

mari111
10. únor 2011

@lucadav byla si rychlejší 😀

tercie
10. únor 2011

@mari111
@lucadav jééé holky to mě mrzí,já už věřila, že tam ty // mít bude...to je škoda. Ale zas třeba to byla předzvěst a příští měsíc už to vyjde 🙂
Tak já zas běžím na ordinaci 🙂

farmarska
10. únor 2011

jéé tak já si dočítám a ty fakt tadýýý!! 😵 😵 ahoj sééégra!!! 🙂 🙂 🙂 co nového 😉

mari111
10. únor 2011

@farmarska no ale tak mu vysvetli že už je to Mišánek a hotovo, přece si naněho nemluvila takovou dobu Mašánku a až se narodí tak na něho vyblafnete něco jiné, no to by chudášek MÍŠÁNEK koukal 😅

farmarska
10. únor 2011

tercí jako on navrhuje, ale to se mi jako vůbec nelíbí 😝 ale jako na todle řešení měl 9 měsíců a on nic nic a začne řešit zase až ted 😠 ale bud v klidu a klidně mu dál říkejte Mišan, protože to prostě Mišan bude a basta 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru