Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kvetinka7
1. srp 2009

Oh 😨 tak to nema chybu! 😀

sarlotta
2. srp 2009

Ahojík holčinky🙂))

Taky je u Vás takový pařák jako tady..... od rána je na teploměru na slunku 35st 😝 😝

Včera jsem mluvila se švagrem a jsou všichni v pořádku, Sofií se vzorně kojí ... tak mám radost 😀
Tak ze mě spadla ta ,,hloupá" závist. Je to neteřinka. Čekám na fotečky, zatím jsou všichni v porodnici🙂)

ee.liska
2. srp 2009

ahojky 🙂
dneska se asi upečeme, nejlepší by bylo někdde se vyvalit k vodě. chudinky těhulky, takový pařák. já jedu na závody a vůbec se mi v tomto počasí nechce běhat, jsem jakási líná
😅
tak si užijte zbytek neděle

kopa
autor
2. srp 2009

Vroninka 36tt................................................................................čeká chlapečka
Bobinka 35tt ................................................................................čeká chlapečka.........Vojtíšek
Kelly 28tt ....................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Martina76 25tt...........................17.8.KO hematologie,má trombofilii...čeka chlapečka.........Mikuláška
Lucierob 24t ................................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 24tt .............................21.8. 4D UTZ a poradna ................čeká chlapečka...........Šimon/Matyáš
Murynka 22tt.............................KO 11.8,22.8. UTZ 4D....................čeká holčičku............Sofie
Jitie 21tt....................................
Amynka 19tt...............................
Venuska 19tt .............................6.8.poradna,13.8 UTZ ve II. trimestru
Markee 17t.................................4.8.UTZ.................................nechce znát pohlaví předem
Kerrie 16tt..................................12.8 KO+ tripple test
Květinka 15tt...............................
Mirax 14tt....................................25.8.Tripple test...........Mikuláš/Anička,Alžběta
Wergina 12tt................................10.8.Nt screening
Martinkal 8tt.................................KO 13.8.
Aronek 8tt..................................
Skritkova DC?
Hanana 36DC
Nicollka 30DC
Samsa 29DC
Tercie 25DC
Markytaj 23DC
Ikopretinka 21DC
Farmarska 20DC
Paaja 17DC
Kopa 14DC
Eeliska 12DC
If.v 4DC
Sarlotta .....................................čekatelka na 3 MS.............výsledky genetiky O.K

nekdo
2. srp 2009

ahoj holky, jak to procitam..vidim, ze jste uz dlouho za tím.. kéž by se dal čas uspíšit,,...za jak dlouho jste otehotnely? Jmenuji se Jana, neslo se mi nijak zaregistrovat proto nekdo...

zlababa07
2. srp 2009

Ahoj Jani, doktoři doporučují většinou počkat 3 měsíce. Vzhledem k tomu, že bych taky ráda měla další mimi co nejdřív, trochu jsem to zkoumala a z toho, co jsem vyčetla na netu mi nejlogičtější připadá, že je to hlavně kvůli děložnímu hrdlu a čípku, které se při kyretáži musí uměle roztáhnout a pokud by se další otěhotnění moc uspěchalo, mohlo by se stát, že to čípek neudrží. No a v taky je hodně důležitá psychika, být v pohodě, to je základ.

zlababa07
2. srp 2009

Já byla na revizi konem června. Teď po mrše jdu k dr na kontrolu a když bude vše ok, asi na to po té další už vlítnem 😀

nekdo
2. srp 2009

Ahoj Zlababo, diky a preju Ti moc stesti a zdravi at to vyjde. Jak jsi zvladala sestinedelí?

zlababa07
2. srp 2009

no musím říct, že je to den ode dne lepší. Ze začátku jsem byla trochu mimo, byloto mé první těhu a až do té doby jsem fakt netušila, že se tohle stává...Nechápala jsem, proč zrovna mě se to muselo stát, jinak jsem zdravá až moc 'skoro nemarodim, žádný problémy, hodně sportuju, nekouřim atd atd atd), ale zároveň jsem si řekla, že se hlavně nesmím litovat a máchat se v tom. Moc mi pomohlo jít brzy mezi lidi, do práce jsem šla hned po víkendu 'na revizi jsem byla ve čtvrtek), ale máme to tam fakt super, takové rodinné. No a jelikož to všichni už věděli, nemusela jsem to vůbec nijak řešit, dokonce mi šéf dal na ty dny placené volno 😅 Teď se zas raduju z první mrchy, sice mi je faakt děsně zle, ale to k tomu asi patří. No a blíží se další snažení, což je úplně nejpelší 🙂

nekdo
2. srp 2009

ja jsem po zakroku tyden...do prace jdu v pondeli, nikdo to tam nevi.. Nechce se mi mezi lidi co to ví..nesnáším jejich neustálé to "MUSIS" zvladnout a presvedceni, ze mam na truchleni vytyceny cas a pak uz "MUSIM" jit dal.. Je mi strasne smutno. Bylo to mé první, prisla jsem o ne v 13 týdnu, porad pred sebou vidim ultrazvuk, zkoumali to celkem dlouho, a lezelo nehýbalo se, bez srdecní ozvy... Moc jsem se na ně tesila..

aronek
2. srp 2009

Ahoj, hláším, že u nás neskutečné vedro přešlo v bouřku a krupobití.
Jinak mi se začali snažit hned, doktor v tom neviděl problém, ač mi při revizi poranili čípek. A třetí porevizní mrška už nepřišla 😀. První kontrolu tedy absolvuju až toto úterý, takže nervíky pracují

zlababa07
2. srp 2009

Jani, chápu tě, ale uvidíš, že za pár týdnu ti bude mnohem líp. Pokus se na to moc nemyslet, mě taky hodně pomáhala všelijaká činnost, hlavně nemít čas se tím užírat. Uteče to rychle a brzy se budete moci těšit na nové mimi.
Aronku, to je super zpráva, že se vám tak rychle zadařilo, to mě ještě více naplňuje nadějí. Tak držím palce na kontrolu!

zlababa07
2. srp 2009

Jinak tady je pořád vedro k padnutí, ale úplně se setmělo, jen ta bouřka stále nikde...

aronek
2. srp 2009

zlababo, ze začátku je to těžké, já šla hned po revizi druhý den do práce a dost to pomohlo, musela jsem myslet na něco jiného. Teď se pokusím v práci vydržet co nejdéle, protože kdyby něco, tak bych se bez práce zbláznila 😠

zlababa07
2. srp 2009

Tak už i zahřmělo 😀 Aronku, souhlas. Doma bych se užírala zbytečně. Takže neschopenku teď nebudeš chtít?

aronek
2. srp 2009

nebudu, až se to provalí v práci, tak mně stejně stáhnou z mé pozice ☹ , takže až potom 😀

farmarska
2. srp 2009

ahoj holkýýýýý!!! 🙂
tak jsem konečně zase s váma 😵 víkend byl krásnej, teplej a únavnej 😝 😀 Kempování jsem si užila dosytosti a už jsem ráda, že jsem zase zpátky doma, na své samotě a farmě 😉
všude dobře doma nejlíp 😵

ted jsem vás rychle přelítla, co novýho se tu dělo...
no vidím celkem nic 😝 jen by mne zajímalo Terci, kdo vyhrál o ten lepčí hemenex 😀

a abych nezapoměla, vítám nové dušičky, zloubabu ( 😀 ) a nekoho Janičku.
Babo neseš to moc statečně 🙂 i ty Janičko 🙂 a neboj brzy bude opravdu líp 😉

bachařko jak se cejtíš?

u nás taky už bouří 🤐

mirax, nechodíš do toho DMC centra, nebo jak se to jmenuje?

aronek
2. srp 2009

Ahoj farmi, ještě že máš dokempováno, ženou se bouřky, tak by vás to mohlo odnést 😀
Já jsem utahaná a vyrostlo mi břicho. Jestli je tohle osmý týden, tak nevím kam se dopracuju 😠

sarlotta
2. srp 2009

Ahojík holčičky🙂

Zlababo tak to je fajn, že první mrška přišla🙂))

Nekdo(janičko) bude líp, musíš si to prožít, tak jak to je a že to hoooodně bolí... to víme všechny. Taky jsem se divila kolik holek si něco takového musí prožít. Já byla na revizi v únoru zamlklé těh. přišli na to ve 13tt 😠 a pak po 2MS se podařilo ale jen na 10dní a znovu revize. Teď čekám na 3MS od druhé revize... a jsem kupodivu dost srovnaná s tím, že to tak mělo být... že to příroda zařídila. Nezbývá než se znovu zvednout a bojovat 😉

zlababa07
2. srp 2009

Teda ale řeknu vám, ta první porevizní mrška je fakr masakr, snad to přežiju 😝 😕 😀

aronek
2. srp 2009

zlabi, to si pamatuju. Normálně jsem to neměla nic moc a po revizi jsem tekla jak Niagára 😀

farmarska
3. srp 2009

ahoj holčiny, hezké ránko 🙂
včera jsem napsala a vytuhla 😅 jo doma je doma 😉

aron, tak že by zrovna nás tři to někam odnesĺo, z toho fakt strach nemám 😀 s jejich nadváhama a mojí obezitou, by musel přijít nějakej setsakramenskej uragán a né takový čajíčky jako tu v česku (zaplať bánbůch) máme 😀 😀

sarlot napsala jsi to nováčkům moc pěkně, jako by jsi mi mluvila z duše 😵

další blbá věc u potratů je, že když už si to konečně srovná člověk v sobě, sám se sebou, tak pak ještě musí najít sílu odolávat okolí 😅 někteří lidi jsou opravdu netaktní, někdteří až příliš... 😅
asi bych taky nevěděla, ajk se chovat, když bych si to neprožila 🤐
nekdo, holt se to musí pouštět jedním uchem dovnitř, druhým ven, vůbec se nad tím nepozastavovat, nepřemýšlet 😅 nějak se oklepat a začít se znovu snažit, bo nám co chceme miminko stejně nic jinýho nezbejvá 😝

farmarska
3. srp 2009

holčindy mizím splnit své ranní povinnosti, ale pak ještě nakouknu, tak doufám, že vás tu bude víc 😀 😀

kopi koukej taky dorazit, bo stejně nic jinýho se svejma bolavejma nožkama a údama dělat nemůžeš, než sedět u pc 😉 a přítelák jestli se nudí, ať udělá ty vejce 😉 nevadí, že je nejí, ty určitě jo 😀

mabe
3. srp 2009

Ahoj holky,

dneska nic nemam v planu. Tedka se kouknu na telku - mam tam Herkulesa 🙂 - to me bavi. a pak pujdu nakoupit pecivo. Mam tady spoustu jidla. Po vcerejsku me zustala rajska s karbosama a pak me mamka dovezla rizky a tatka me udelal jablecny puding. Mam narvanou lednicku ovocem a zeleninou - co ja s tim budu delat. 😒 Tedka jsem do sebe nasoukala vanocku. Po ranu tu vanocku davam.

co se tyce potratu. Ja si to po druhym v hlave urovnala, ze to tak melo byt. Divala jsem se jednou na MOdre z neba na Markize a videla jsem 10-leteho kluka, ktery nemel vyvinute ruce a nohy pokrouceny. On mel neuveritelne tolik sily do zivota. Brecela jsem u toho jak mala. A rikala jsem si, ze ja oproti nemu nemam zadny problemy. Byl to hrozne silnej kluk. A uvedomila jsem si, ze neco bylo asi spatne a priroda to zaridila tak, ze se "slabyho jedince" zbavila. Mam dva postizene bratrance mentalne i fyzicky - nevidela jsem je cca 15let. Ani teta je nevida. Sem tam si rikam, jak je mozny, ze ona to tak necha, ale musi to byt hodne tezky. Nedokazu si to predstavit. tot vse k tomuto tematu.

paajaa
3. srp 2009

Ahoj holky,
nějak nestíhám, takže vás jdu jen pozdravit. Jinak volné dny bodli a i snažení bylo. Jen asi ovule se někde fláká a já jsem z toho zase nějaká špatná. Můžu si 10x říkat, že budu v pohodě a prostě to nejde. No nic, ono zase bude lépe. 😉

venuska
3. srp 2009

Ahoj ženský,

Markét, seskok v tandemu byl asi úžasný, a měli jste i hezký počasí 🙂
Koukala jsem, že tam máš pejska, ten je tvůj? 🙂 🙂 🙂

Pořád se mi drží ta chřipka. Mam děsnou rýmu a kašel. Nevíte co bych si třeba měla koupit za sirup na kašel nebo nějaké cucavé tablety? Nemáte s tím někdo zkušenost? ☹ ☹ ☹ Díky

mabe
3. srp 2009

Venusko, me byl doporucenej jitrocelovy sirup. A nejaky cucaky se taky muzou, ale radsi se porad v lekarne.

mabe
3. srp 2009

A chce to lezet a pit hodne caje.

venuska
3. srp 2009

Mabe, ahojky..díky za radu. Zachvilku jdu do lékarny, tak mjusím něco pokoupit. Říkáš jitrocelový sirup, tak na to se zeptám. Čaje s citronem a medem jsem vypila snad litry 😝 Trošku to pomohlo. Ale horečku nemám.

Jinak jsem přidala fotečku do albíčka 🙂

venuska
3. srp 2009

A jak jsi byla spokojená s tím jitrocelovým sirupem?Pomohl?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru