Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
5. srp 2009

ahojky,takže jsem doma z genetické poradny. Prý dělat ty genetické testy dva-z oběrů v tom 16tt.Takže jeden je skvělý-prostě moc dobré hodnoty a v druhém máme podezření na downa 1:200,což je prý hraniční. Chtěli mi vzít krev a udělat utz na 4D,ale my jsem se rovnou ptali na odběr plodové vody. Né,že bych to tak moc chtěla,ale doktorce jsem vysvětlila jak to pak mám brát až mi třeba ten výsledek přijde a bude dobrý. Že jako nebudu teda vědět zda je mimčo v pořádku a budu si stejně pokládat otázku zda na odběr jít. No takže jsme se rovnou domluvili na odběru plodové vody. Jdu v pondělí(budu to mít hned za sebou,žádné týrání v podobě čekání x dní).Vše my vysvětlila a v pondělí prostě to musím přežít já a hlavně mimi v pořádku. Výsledky budou 100% a do 3týdnů. Volat si máme 31.8., a do poradny mám jí 1.9.,takže to budu mít čerstvé info pro gynekologa.
To víte,máme tu "pražáky"a když jsem jí říkala,že jsem si tu plodovku spíš vyžádala,že nebudu čekat na další výsledky testů a tak a že je mi teď špatně,že asi dolehly nervy,tak na mě kouká,prý: "proč nervy a z čeho?!" NO neřekli by jste jí něco? Tak na ní civim a říkám,no když vím,od čtvrtka že jdu na opakované krevné testy a snažím se být v klidu,ale podvědomě to prostě nejde,tak to dnes dolehlo. Ona jen takové: "jo aha."
Nojo no,oni neměli problémy ve formě ukončení jednoho těhu,neví co to udělá s psychikou a pak trochu nervíky s tím,že jdete na opakovaný test. Oni měli vše OK,což jim přeju.Ale takhle se pořád divit,to fakt nesnášim.
Tak holky,doufám,že to fakt nic není a že nebudu kňourat jak štěňátko-bolestí.

jitie
5. srp 2009

markee, 1:200 je dost, ale na plodovku určitě jdi, se divim, že ti jí nenabídla a musela sis o ní říct 😕
někteří doktoři mi občas přijdou jak natvrdlí, kort když se vtom pohybujou,tak by měli být milejší a ne se ještě ptá z čeho máš nervy..

paajaa
5. srp 2009

Farmi: už jsem tady a chci nějké prskance. Předtím jsem si nějaké nachytala, ale teď jsem to prošvihla ☹ . Pučíš mi nějakej viď????

Nicoll: se zabavelím nevím, ale dělám na soudě a dřív jsem vydávala ty rozhodnutí, kdy se vymáhala pokuta za černou jízdu. Je to mazec. Z kopuny 900,- Kč je nakonec v rozhodnutí skoro 8000,- kč a teď si tam připočítal ještě své náklady exekutor ( prům. 7750,-)

Jinak z toho zařizování nevypadla, tak jdu schánět volně stojící jen lednici a jen mrazák, protože ty naše vybrané Bautamic přestal vyrábět ☹

jitie
5. srp 2009

farmi má sbírku prskanců jak na Klabsubovu jedenáctku 😀 😀

tyhle jsou jen pro paaju:
prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk 😉

markee
5. srp 2009

Jitie,ona by mi jí nabídla,ale nečekala,že to na ní vybalím sama,víš. Byla fakt moc milá.
Říkala,že jelikož jsme oba zdraví,žádné problémy nemám,tak to vidíš,že to bude v pořádku,ale jestli chci tu plodovku,tak že mi jí kvůli mě-mé psychice doporučuje. Pže nebudu pořád čekat jednou na výsledky z krve a utz a pak teprve z plodovky. Prostě to zkrátím o ten nový odběr krve.

sarlotta
5. srp 2009

Markee... tak posílám pohlazení pro dušičku a uklidnění pro nervíky, joooooo.... všechno to krásně zvládneš, bylo na tom spoustu maminek a určitě to nijak extra nebolí... zubař bude jistě horší🙂)))
A miminko je zdravé... NTscreening Ti přece vyšel v pořádku a ten je daleko spolehlivější....

markee
5. srp 2009

Šarlot,mě NT screening nedělali ☹ tady to nenabízí a já nevěděla,že to nedělají automaticky.
No neva,prostě to podstoupím. Ale ve skrytu duše vím,že miminko je zdravé,takže to je opravdu pro můj klid v duši-ten odběr plodovky. 😉

kopa
autor
5. srp 2009

farmi dík jsi fakt kámoš 😉 😀

paajaa
5. srp 2009

Markee: držím palce, ať je vše v pořádku a máš ten odběr rychle za sebou

Jitie: moc děkuji za prskance. S těma budu hlásit // nejpozději příští měsíc. 😵 😵 😵

markee
5. srp 2009

Holky díky za podporu.
Nevím,ale prostě mi ten odběr přijde lepší,udělat rovnou. Doufám,že mě nikdo neodsuzujete ☹

sarlotta
5. srp 2009

Aha markee ... už jsi to vlastně psala, že..... já bych to udělala stejně jako Ty... taky jsem si nechala kýlu rovnou spravit, než čekat až se to pos... čekání je daleko horší.... tak se drž, nepodléhej panice.. bude to v pořádku a pak budeš mít 100% jistotu🙂)) a do konce těhu budeš v klídku🙂)))

markee
5. srp 2009

Sarlott právě o to mi jde. Ale určo výsledky budou v pohodě. I genetička to říkala,že u nás nevidí problém,ale když si nejsou něčím jistí,tak to chtěj radši zkontrolovat.Takže tak.

paajaa
5. srp 2009

Markee: tady tě rozhodně nikdo odsuzovat nebude. My tě tady podržíme a podpoříme. 😉

jitie
5. srp 2009

markee, určitě tě neodsuzujeme 😉 je to dobře, pro klid duše to podstup, a neboj mimi bude zdravé, ty tripply vycházejí často falešně 😉

jitie
5. srp 2009

paajo, to doufám, že ti mé prskance pomohou 😵

markee
5. srp 2009

Díky moc holky. Jsem ráda,že na to nejsem sama.
Johanka nechce spát,já bych teda spala,ale pojedeme k mojí mamče,domluvit hlídání a snad si tam lehnu.

paajaa
5. srp 2009

Jitie: taky doufám, že se // nebudou nikde toulat 😉

kupina
5. srp 2009

Ahoj holky, tak chvíli tu nejsem a tady je plno novinek 😵

Tercie moc gratuluji k nalezení // a tobě Samsiku gratuluji k ukončení 1. trimestru 😵 😵 😵.

Amynko gratuluji k chlapečkovi 😵 😵

Markee, proč bychom tě odsuzovaly? Alespoň budeš vědět na čem jsi a z ničeho se to nepozná lépe než z odběru plodovky. Budeme ti držet pěstičky aby vše dopadlo dobře 😉.

jitie
5. srp 2009

paajo,kdyžtak je ještě pojistíme pár prskanceme 😉 😀

kupina
5. srp 2009

Paajinko dovolená to jistí 😉.

kupina
5. srp 2009

Bobinko máš IP 😉

samsa
5. srp 2009

Ahoj holky moje 😉 jdu vás pozdravit a na snažilky taky naprskat taky pár bacílků 😀
prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk
prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk

samsa
5. srp 2009

Markee, neboj, bude to dobré. Já měla v prvním těhu riziko 1:140 na downa a jedna hodnota (AFP) byla fakt strašně špatná. Na plodovku jsem teda nešla, ale holčičku mám zdravou. Nervy to byly až do konce, ale dopadlo to dobře. I u všech známých, kterým to vyšlo taky špatně, a že jich bylo dost.

kopa
autor
5. srp 2009

JÉJÉÉ nikde nikdo tak chytám 😀

kopa
autor
5. srp 2009

ale nechám teda i holkám,páč Farmi mi taky nechala 😅 😀
Markee určitě bude mímo zdravé.Určitě tě tu nebude nikdo odsuzovat,ja bych na tu plodovku taky šla.Uvidíš všecko dobře dopadne 😵

lucierob
5. srp 2009

ahooooooooooj.Omlouvám se, nějak to tady zanedbávám. Koukám, se tady zase prskali těhu bacilky. Tak přeji šťastný lov 🙂 😉 😵

farmarska
5. srp 2009

jen nakukuju, hned zase letím, přišla jsem si pro těch pár zbylejch prskanců 😀 samsi dík 🙂 a tobě kopi taky, že na mne myslíš 😉

markee vše bude dobrý uvidíš 🙂 a alspon pak už budeš moct bejt v klídku a užít si zbytek těhulínkování 🙂 😵

samsa
5. srp 2009

Ahoj Lucko, jak je? Ještě musíš ležet?
Kopi souhlas s tebou, taky bych šla být Markee. Páč ty nervy dokonce byly fakt šílené. Já se jen tenkrát hrozně bála, že po té plodovce potratím, prostě jsem měla takový divný pocit, tak jsem nešla.

lucierob
5. srp 2009

sam,jj, pořád musím ležet, ale už to začínám trochu flákat. Občas si zajedu i někam na návštěvu. Pokud se placenta nevytáhne, tak budu ležet až do konce těhu. Jen doufám, že ne v nemocnici.Ještě mi zbývají 3 měsíce.
Malý už je doma z prázdnin, tak tu nemám moc času chodit. Ale jen co začne školní rok, tak to snad bude lepší. Slibuju. 😉 😉

samsa
5. srp 2009

Lucko, to je hrozné, takže máš placentu přes branku? To je šílené ležet, ještě když máš malého prcka, vůbec si to nedovedu představit. Mně nemá kdo hlídat, takže toho se děsím, aby nebyly problémy, páč vím, že bych prostě ležet nemohla 😔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru